Antykwariat i Księgarnia Tezeusza

Kasinka Mała

Opinie o Antykwariat i Księgarnia Tezeusza

Jak widać poniżej większość komentarzy szef sam sobie pisze. XD Jeślk ktoś chce czekać na wypłatę 4 miesiące, lub jej wcale nie dostać to może się tam zatrudnić ????????

Alicja

@pracownica atmosfera w pracy jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o kontynuowaniu współpracy z pracodawcą. Co, oprócz atmosfery w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza sprawia, że na ten moment nie zamierzasz zmienić pracy?

Pracownica
@Alicja 06.11.2017 21:37

@Alicja Mam elastyczne godziny pracy, co jest ważne, bo studiuję. I mieszkam blisko, więc nie tracę zbyt dużo czasu na dojazdy.

pracownica

Pracuję w Tezeuszu ponad rok i nie jest to moja pierwsza praca. To fakt, że wynagrodzenie trochę się spóźnia, ale do tego można się przyzwyczaić. Wystarczy mądrze planować wydatki i brać pod uwagę poślizg. Nauczyłam się tego i nie zamierzam zmieniać pracy, bo lepszej atmosfery i ostatecznie lepszych zarobków po moich studiach nie znajdę w okolicy.

Igor

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Może system wypłat jest tak zapisany, że dostajecie je w połowie następnego miesiąca ? Wiem jedno, jeśli macie odwagę tu pisać to uważam, że lepiej iść i rozmawiać z szefem co daje większe szanse.

Ewelina

Niektórzy tak narzekają na firmę a głównie na finanse. Czy ktoś rozmawiał z kierownictwem o tych opóźnieniach w wypłacie wynagrodzenia? Może trzeba to zgłosić

zoja

Pracowałam sezonowo. Miła praca i dobrze można zarobić. W następne wakacje pewnie wrócę.

Treser

Tak mało jest wpisów na forum, szkoda a chciałem coś się dowiedzieć o firmie.

Alu

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza byłby dla mnie super miejscem do pracy.

Waldi

Tak rzadko ostatnio piszecie swoje opinie o bieżącej sytuacji w firmie. Pomyślałam , że jest pewnie znacznie lepsza atmosfera i dlatego nie bardzo chcecie pisać. Pracowałem kiedyś w firmie i miło wspominam tamten czas, dlatego czasami odwiedzam forum.

Alicja

@Alusia, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Co więcej mogłabyś napisać na temat pracy w tym miejscu? Jakie pozytywne aspekty dostrzegłaś? Co najbardziej cenisz sobie w pracy w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza?

Alusia

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza to fajne miejsce do pracy.

lubien

@były pracownik To nie jest praca dla lubiących się obijać. Można się natomiast dużo nauczyć i mieć fajny wpis w cv na przyszłość. Nic dziwnego, że jesteś byłym pracownikiem. Ale chyba mało jeszcze w życiu widziałeś. Może w innej firmie zobaczysz, co to naprawdę znaczy nieuczciwość i wyzysk. Powodzenia!

Alicja

@były pracownik, co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu? Wspominasz również, że firma jest nieuczciwa. Co masz konkretnie na myśli? Czy coś wzbudziło Twój niepokój?

były pracownik

omijać szerokim łukiem !!! (usunięte przez administratora)

Alicja

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat firmy? Zajrzyjcie sami! http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,615297,0,0,o_nas

Alicja

Widzieliście nowe oferty pracy do Antykwariat i Księgarnia Tezeusza? Ostatnio pojawiło się ich naprawdę dużo! Znaleźliście coś dla siebie? ;)

Alergiczka

Szkoda , że nie maja żadnych nowych ofert. Znam firmę od dawna i mam dobre zdanie jako o pracodawcy. Podobno szykują jakąś niespodziankę, to jest bardzo miłe jak myślą o pracownikach. Nie wiem co znaczę te wpisy?

Alusia

Ala?
@Alusia 31.01.2017 09:27
Nie przesadzałabym z takim obwinianiem firmy. Pracuję tu i nie narzekam. Ktoś kto nie lubi pracować zawsze wini innych....

Alusia napisz w którym oddziale pracujesz, bo jakoś Cię nie kojarzę.

Zenek

Czy firma przyjmuje pracowników do pracy? Czytałem niektóre opinie i nie rozumiem o co chodzi ponieważ wiem od pracownika tej firmy że jest bardzo dobrze. Zarobki ok. ogólnie jest zadowolony. Myślę, że to są wpisy byłych pracowników.

Alu

Wydaje mi się, że nie wiesz jak funkcjonuje firma. Jestem pewien, że firma rozlicza się z klientami. Będę mia okazję to sprawdzić bo zaczynam pracę w lutym.

amok

ogólnie nie polecam. operator sprzeadaży wysyłkowej - zarobki tragedia ;)

BezPrzesady
@amok 24.11.2016 09:43
ogólnie nie polecam. operator sprzeadaży wysyłkowej - zarobki tragedia ;)

Nie taka znowu tragedia. Konkretna kasa, za którą można sobie na przykład opłacić studia. Pewnie, że starać się trzeba, ale to chyba w każdej pracy normalne.

Zainteresowany

Byłem w ich nowej siedzibie w Lubniu. Robi wrażenie. W okolicy jest to chyba najlepsze na dziś oferta pracy dla wykształconych osób.

Daria

wlasnie nie rozumiem dlaczego tez niekotrzy to negatywnie odbieraja, po to chodzisz do antykwariatu by spokojnie spedzic czas nad tym czego sam szukasz nie musi cie niek obslugiwac

KasiaB

Szukają też ludzi do nowej dużej siedziby w Lubniu: wysyłka książek i biuro obsługi klienta. Piszą w ogłoszeniu, że zwracają za dojazdy powyżej 15 km.

ciekawa

(usunięte przez administratora)Jakie macie doświadczenia

antykwariuszka

Dzięki wam za informacje o atmosferze w pracy, to bardzo bardzo ważne, bo tam, gdzie teraz pracuję atmosfera niespodziewanie popsuła się i jest nie do zniesienia.

romek

stanowczo za bardzo jako naród polegamy na tym, co na forum przeczytamy. Zajrzenie na www Bacutil jest dobrym rozwiązaniem :)

aik

Ogłoszenie na stanowisko operatora sprzedaży wysyłkowej w Kasince Małej jest wciąż aktualne. Dodatkowo jest poszukiwany specjalista do spraw zakupów w Warszawie. Wynagrodzenie podstawowe 2 tys. netto plus prowizja.

barszcz

@olek - fajnie,(usunięte przez administratora) Myślałem, że wynagrodzenie jest tutaj dużo niższe i dobrze, że się myliłem. Pewna umowa to priorytet w dzisiejszych czasach. Ważne, żeby klienci byli zadowoleni z ich produktów. Zawsze w antykwariacie można natknąć się na jakąś perełkę, dlatego tak bardzo lubię takie punkty.

dobre_wspomnienia

Pracowałam parę lat w Antykwariacie Tezeusza. Potem moje życiowe drogi potoczyły się inaczej, ale tego, czego się tam nauczyłam, nie kupicie za żadne pieniądze. Dobra nowoczesna organizacja pracy, stawianie sobie wysokich wymagań, panowanie nad własnymi emocjami, szanowanie współpracowników, mądre rozwiązywanie konfliktów itp. Zauważyłam, że Tezeusz daje nowe ogłoszenia o naborze. Cieszę się, że inni będą mieli szansę przeżycia tej przygody i bardzo zachęcam.

bb

Wiesiek, teraz część firmy przeniosła się do Warszawy i pewnie znowu będą zatrudniać. Podobno niektórzy pracownicy wyjeżdżają też okresowo do Wwy więc sa nowe mozliwości

gumka

Patt pięknie napisane, sama bym tego lepiej nie ujęła, też tam pracowałam POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdecydowanie POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

patt

Rzeczywiście warto. Moja przygoda z tą firmą jest dosyć długa, w ciągu tych wielu miesięcy poznałem dużo nowych współpracowników, a wszyscy ci ludzie maja w sobie mnóstwo pozytywnej energii i zapału do pracy. W końcu to firma z renomą. Warto się poświęcić aby mieć pracę na miarę oczekiwań i wykształcenia. Dobra atmosfera, którą fundują współpracownicy i szefostwo.

wiesiek

tomek

(usunięte przez administratora) mam nadzieje, że jednak będzie można się do nich dostać, bo na razie ofert pracy brak, a podobno mozna się u nich dorobić mimo, że w zasadzie przyjmują tylko na sprzedaż chyba właściwie

mmmm:*

(usunięte przez administratora) Powiem wam tylko tyle, że pracując w Tezeuszu poznałam super przyjaciół,z którymi do dziś utrzymuję kontakt i na których zawsze moge liczyć (usunięte przez administratora)

ąąąąą

(usunięte przez administratora) Fakt jest taki że nigdzie nie jest kolorowo, ale są inne miejsca pracy które można nazwać "piekłem" a ludzie muszą za coś żyć. I żyją na poziomie :) (usunięte przez administratora)

olo
@Nowy11 01.12.2014 01:18
Witam. Czy możesz podać namiary na tych, którym udało Ci się sprzedać książki ? Z góry bardzo dziękuję....

jeden ma stonkę (usunięte przez administratora)a dwóch pozostałych jak znajdę namiary to podrzucę bo gdzieś notatki przy przeprowadzce mi się zawieruszyły

Nowy
@olo 04.12.2014 07:20

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Czy polecasz ten antykwariat z Krakowa ? Czy udało Ci się znaleźć namiary na 2 pozostałych ?

gumkaa

nikt nie napisał że plusem jest to że studenci mogą tu pracowac

gumka

Nie rozumiem ostatniego wpisu - czy autor może rozwinąć?

dupa

nie wiem bo nie pracowałem

jeleń
@dupa 12.10.2014 18:25
nie wiem bo nie pracowałem

d..a,a może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca?

^^^^

" Być wolnym, to móc nie kłamać" :-0

Oferty Pracy

Operator sprzedaży wysyłkowej książek Antykwariat i Księgarnia Tezeusza 2014-09-17 Żródło: Gowork.pl Kasinka Mała (małopolskie) Antykwariat i Księgarnia Tezeusza w Kasince Małej zatrudni: Operatora sprzedaży wysyłkowej książek W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy trzech osób na stanowisko operatora sprzedaży wysyłkowej. Praca polega na sprzedaży książek poprzez sklep internetowy oraz Allegro. Do obowiązków operatora należy bezbłędne wystawienie książki na platformie internetowej, według wcześniej podanych wytycznych .   Więcej informacji

Zostaw opinię o Antykwariat i Księgarnia Tezeusza - Kasinka Mała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antykwariat i Księgarnia Tezeusza