Opinie o Antykwariat i Księgarnia Tezeusza w Kasinka Mała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Antykwariat i Księgarnia Tezeusza. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Antykwariat i Księgarnia Tezeusza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antykwariat i Księgarnia Tezeusza w Kasinka Mała

Ewelina

Niektórzy tak narzekają na firmę a głównie na finanse. Czy ktoś rozmawiał z kierownictwem o tych opóźnieniach w wypłacie wynagrodzenia? Może trzeba to zgłosić

zoja

Pracowałam sezonowo. Miła praca i dobrze można zarobić. W następne wakacje pewnie wrócę.

Treser

Tak mało jest wpisów na forum, szkoda a chciałem coś się dowiedzieć o firmie.

Alu

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza byłby dla mnie super miejscem do pracy.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Waldi

Tak rzadko ostatnio piszecie swoje opinie o bieżącej sytuacji w firmie. Pomyślałam , że jest pewnie znacznie lepsza atmosfera i dlatego nie bardzo chcecie pisać. Pracowałem kiedyś w firmie i miło wspominam tamten czas, dlatego czasami odwiedzam forum.

Alicja

@Alusia, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Co więcej mogłabyś napisać na temat pracy w tym miejscu? Jakie pozytywne aspekty dostrzegłaś? Co najbardziej cenisz sobie w pracy w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza?

Alusia

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza to fajne miejsce do pracy.

lubien

@były pracownik To nie jest praca dla lubiących się obijać. Można się natomiast dużo nauczyć i mieć fajny wpis w cv na przyszłość. Nic dziwnego, że jesteś byłym pracownikiem. Ale chyba mało jeszcze w życiu widziałeś. Może w innej firmie zobaczysz, co to naprawdę znaczy nieuczciwość i wyzysk. Powodzenia!

Alicja

@były pracownik, co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu? Wspominasz również, że firma jest nieuczciwa. Co masz konkretnie na myśli? Czy coś wzbudziło Twój niepokój?

omijać szerokim łukiem !!! (usunięte przez administratora)

Alicja

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat firmy? Zajrzyjcie sami! http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,615297,0,0,o_nas

Alicja

Widzieliście nowe oferty pracy do Antykwariat i Księgarnia Tezeusza? Ostatnio pojawiło się ich naprawdę dużo! Znaleźliście coś dla siebie? ;)

Alergiczka

Szkoda , że nie maja żadnych nowych ofert. Znam firmę od dawna i mam dobre zdanie jako o pracodawcy. Podobno szykują jakąś niespodziankę, to jest bardzo miłe jak myślą o pracownikach. Nie wiem co znaczę te wpisy?

Alusia

Nie przesadzałabym z takim obwinianiem firmy. Pracuję tu i nie narzekam. Ktoś kto nie lubi pracować zawsze wini innych.

Ala?
@Alusia

Alusia napisz w którym oddziale pracujesz, bo jakoś Cię nie kojarzę.

Zenek

Czy firma przyjmuje pracowników do pracy? Czytałem niektóre opinie i nie rozumiem o co chodzi ponieważ wiem od pracownika tej firmy że jest bardzo dobrze. Zarobki ok. ogólnie jest zadowolony. Myślę, że to są wpisy byłych pracowników.

Alu

Wydaje mi się, że nie wiesz jak funkcjonuje firma. Jestem pewien, że firma rozlicza się z klientami. Będę mia okazję to sprawdzić bo zaczynam pracę w lutym.

amok

ogólnie nie polecam. operator sprzeadaży wysyłkowej - zarobki tragedia ;)

BezPrzesady
@amok

Nie taka znowu tragedia. Konkretna kasa, za którą można sobie na przykład opłacić studia. Pewnie, że starać się trzeba, ale to chyba w każdej pracy normalne.

Byłem w ich nowej siedzibie w Lubniu. Robi wrażenie. W okolicy jest to chyba najlepsze na dziś oferta pracy dla wykształconych osób.

Daria

wlasnie nie rozumiem dlaczego tez niekotrzy to negatywnie odbieraja, po to chodzisz do antykwariatu by spokojnie spedzic czas nad tym czego sam szukasz nie musi cie niek obslugiwac

KasiaB

Szukają też ludzi do nowej dużej siedziby w Lubniu: wysyłka książek i biuro obsługi klienta. Piszą w ogłoszeniu, że zwracają za dojazdy powyżej 15 km.

Zostaw merytoryczną opinię o Antykwariat i Księgarnia Tezeusza - Kasinka Mała

• Jak się pracuje w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza?

Zobacz opinie na temat firmy Antykwariat i Księgarnia Tezeusza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antykwariat i Księgarnia Tezeusza?

Kandydaci do pracy w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza
1.8/5 Na podstawie 154 ocen.

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza