Opinie o Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o. w Radom

Cecylia

Ja mogę polecić redaktor Aga123. Praca napisana bardzo ładnie . Pani wykonała też wszystkie wymagane korekty. Dotrzymała wszelkich gwarancji . Ogólnie portal pisarze.org też funkcjonuje bardzo dobrze . Jest wygodny system współpracy i możliwość wyboru redaktora

Martyna Dolega
@Cecylia

Usługi związane z pisaniem prac na zlecenie nie zawsze wiążą się z koniecznością uiszczenia za nie zapłaty. Nasz serwis: pisarze.org , oferuje wiele bezpłatnych porad i konsultacji dla studentów. W naszym zespole pracują redaktorzy z każdej dziedziny naukowej, dlatego są oni w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiązać każdy problem. Konsultacje z nimi są całkowicie bezpłatne. Aby skorzystać w takiej możliwości, należy złożyć zapytanie wyłącznie poprzez formularz na naszej stronie głównej: www.pisarze.org . Wówczas zapytanie zostanie przekazane do redaktorów, a zainteresowane osoby z danej dziedziny same zgłoszą się do Ciebie. Poznasz też oczywiście orientacyjną cenę za wykonanie pracy. Ale niezależnie od tego, możesz bezpłatnie korespondować z naszymi redaktorami i zadawać im różne pytania. Ich wiedza oraz doświadczenie są na tyle duże, że mogą naprowadzić Cię na właściwy kierunek w realizacji pracy dyplomowej lub zaliczeniowej. Nie ma obowiązku składania oficjalnego zlecenia. Każde zapytanie jest niezobowiązujące. Redaktorzy doradzą w zakresie tematu, planu pracy, bibliografii. Jeśli jednak nie masz czasu na pisanie, możesz im zlecić fragment lub całość swojej pracy. Wówczas możesz skorzystać z ofert cenowych, jakie przygotują, a następnie możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Wystarczy wypełnić formularz wyłącznie na stronie: www.pisarze.org Kolejną bezpłatną formą usług i porad jakie oferujemy, jest nasz blog na stronie: www.pisarze.org Jest on najczęściej odwiedzaną stroną w branży pisania prac, ponieważ regularnie uzupełniamy go o wartościowe i pomocne dla studentów artykuły i wskazówki. Można tam znaleźć porady z każdego aspektu, który dotyczy pisania pracy. Jeśli nie uda Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania, możesz je zadać naszym redaktorom. Wielu studentów ma problem z napisaniem swojej pracy dyplomowej lub zaliczeniowej. Promotorzy podczas seminariów dyplomowych nie udzielają wystarczających porad w tym zakresie. Zarówno sam wybór tematu, jak również stworzenie planu pracy to kluczowe elementy podczas jej realizacji. Wydają się one z pozoru łatwym zadaniem, jednak trzeba je odpowiednio przemyśleć, ponieważ od tego wyboru zależy dalszy sukces realizacji pracy. Kolejnym krokiem jest określenie celu badań, wskazanie pytań badawczych oraz hipotez, wybór metod i narzędzi badawczych. Esencją całej pracy jest wstęp i zakończenie. Wielu specjalistów zaleca, aby te elementy pracy pisać na sam koniec. Tworzenie rozdziałów pracy dyplomowej powinno się odbywać od ogółu do szczegółu. W pierwszej kolejności będą to więc zagadnienia teoretyczne, a następnie metodologiczne. Ostatnia część to badania i jej wyniki. W pracach teoretycznych , w których nie ma badań, także dążymy do rozwiązania pewnego problemu, lub do poszerzenia wiedzy w danego zakresu. Można w niej zamieścić własne wnioski, porównania i analizy, aby praca była bardziej bogata naukowo. Praktyczne porady jak napisać dobrą pracę dyplomową, można znaleźć na naszym blogu na stronie www.pisarze.org W razie pytań lub wątpliwości, nasi redaktorzy pomogą w opracowaniu każdego zagadnienia z praktycznie każdej dziedziny. Przydatne porady znajdziesz na naszym blogu, lub w zakładce FAQ, jak również na naszej stronie głównej, gdzie wyjaśniamy na czym polega pisanie pracy dyplomowej lub zaliczeniowej. Zapraszamy – www.pisarze.org

Danuta
@Martyna Dolega

Czy są tu specjaliści z zakresu marketingu ?

poszkodowany

Zarejestrowałem się na tym portalu z nadzieją na korzystne doświadczenia, ale wszystko okazało się kłamstwem. (usunięte przez administratora)!

Naciągacze

Strona ta to czyste (usunięte przez administratora) Reklamują się jako profesjonalny serwis, ale w rzeczywistości to jedna wielka pułapka dla naiwnych użytkowników. Sami piszą pozytywne opinie. Zostałem (usunięte przez administratora) na 200 zł. Redaktorzy nie istnieją. To jedna osoba która tylko wyłudza pieniądze a potem znika

Ostrzegam!

Portal ten to jedno wielkie rozczarowanie. Od momentu rejestracji doświadczyłem tylko problemów. Serwis obiecuje wiele, ale w rzeczywistości to sami (usunięte przez administratora). Funkcje, które miały być dostępne, okazały się jedynie obietnicami bez pokrycia. Obsługa klienta? Nie istnieje. Kontakt z nimi to czysta utopia, a jeśli już odpiszą, to bezwartościowe odpowiedzi. Oszczędź sobie frustracji i unikaj tego portalu jak ognia.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
Sungroup Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Asia

Radom : Firma jak ich mało , pomocna ekipa która zawsze wspiera i pomaga co się rzadko zdarza , łatwośc wykonywania pracy , wsparcie liderów oraz kierowników Super godziny pracy , atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas .Przyjemna rodzinna atmsofera . Można się wiele nauczyć . Każdy musi sie sam przekonać ;) ja się przekonałam zostałam i nigdzie się nie wybieram

Helena
@Asia

Wiesz, jak w Centrum Pism i Porad Naukowych rozliczani są copywriterzy? Za ilość napisanych znaków, godzinowo, od projektu? Z góry dziękuję.

Redaktor Redagowanie
@Asia

Ja współpracuję z nimi od 2015 roku i mogę wymienić same zalety tej firmy oraz wszystkich jej stron - posiada kilka serwisów naukowych, które są bardzo dobrze oceniane przez klientów : www.pisarze.org , www.redaktorzy.com , pisanie-na-zlecenie.com.pl - ponad 100 redaktorów z różnorodnych dziedzin naukowych - wygodny system składania zleceń - wygodny system pobierania zleceń - szybki system wypłat wynagrodzenia - klient otrzymuje wiele ofert do swojego zlecenia - klient może prowadzić konwersację na czacie z wybranymi redaktorami - bezpłatne porady i konsultacje - profesjonalne wsparcie aż do obrony - profesjonalny raport antyplagiatowy - zweryfikowani redaktorzy - w pełni transparentna współpraca - system ochrony kupujących, który polega na tym, że klient najpierw wpłaca pieniądze na pulę portalu, a później kiedy otrzyma tekst , zapoznaje się z nim i po jego akceptacji może zwolnić płatność na konto redaktora - administracja kontroluje pracę redaktorów - administracja dba o wysoką jakość obsługi klienta - redaktorzy pracujący na stronie mają wieloletnie doświadczenie w pisaniu prac

Ania P
@Redaktor Redagowanie

Praca napisana szybko i na 5 . Polecam redaktor Aga123

Adam Gutkowski
@Redaktor Redagowanie

Ostrożnie!

Gdy redaktor przestał mi odpisywać i zażądałem zwrotu pieniędzy, dostałem od nich telefon z groźbą procesu sądowego! UWAGA na ten portal, to (usunięte przez administratora) a nie firma

Naciągacze

To naciągacze, na tym portalu nie pracuje żaden "redaktor", ciekawe jak miałby tam pracować jeśli nawet nie ma jak aplikować na takie "stanowisko". Wszystko jest spreparowane. (usunięte przez administratora)pieniądze.

Poszkodowany

UWAGA (usunięte przez administratora) Mam poważne obawy, że pozytywne opisy do tego portalu są napisane przez firmę. Redaktorzy zapewniają, że przygotowują pracę, lecz po jakimś czasie przestają odpisywać i portal nie zwraca pieniędzy. Kontaktowałem się z administratorem dziesiątki razy i nie otrzymałem odpowiedzi. To (usunięte przez administratora) i zdecydowanie odradzam z nimi współpracę. U mojego redaktora na profilu pojawiło się upomnienie, że zalega z terminem mojej pracy, które po jakimś czasie... zniknęło! Uważam, że portal preparuje wszystko w tym opinie o redaktorach. ODRADZAM!!!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.?

Seba

Ja zleciłem na pisarze.org pracę z prawa karnego . Praca napisana na odpowiednim poziomie , użyte właściwe źródła , dobry kontakt z wykonawcą. Polecam redaktor Maarsee

@praca

Nie polecam Pani Jolanty, gdyż praca po miesiacu przekroczenia terminu i w dalszym ciągu jej brak. Wymówką jest to ze jest ciągle chora, zero odpowiedzialności upominasz się za to za co zapłaciłeś a w dalszym ciągu jest brak. Jest to karygodne brak profesjonalizmu ze strony tej Pani i zero jakieś kolwiek odpowiedzialności. 2 upomnienia napisane do kontaktu na główny adres do pisarzy org, ale bezskutecznie gdyż Pani Jolanta tylko odpisuje ze przesle i w dalszym ciągu nic, puste slowa, mowi jedno a robi drugie. Po prostu katastrofa. Pieniądze pobrane i nie obchodzi ich to ze jest termin. NIEPOLECAM

Sandra

Polecam redaktor Dominikę . Praca z kosmetologii napisana na 5

Dominika Godlewska

Ja na pewno mogę polecić z dziedziny prawa redaktor Jola Aria. Napisała mi pracę w sposób sprawny i oryginalny

Rafał K

Ja polecam redaktor Aga123. Wykonała pracę bardzo dobrze i wszelkie poprawki bezpłatnie

Patrycja

Którego redaktora polecacie do napisania pracy z pedagogiki ? Na stronie pisarze.org jest ich około 60 i nie wiem na którego się zdecydować . Osoby z pierwszej dziesiątki mają wiele dobrych opinii i zastanawiam się nad kimś z tej grupy

Jarek

Prace są pisane terminowo i oryginalnie . Dobry kontakt. Mogę polecić tę stronę

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dominika

Ja przechodziłam aż 4 etapy rekrutacji Na decyzję czekałam aż 6 miesięcy Portal pisarze.org przyjmuje redaktorów dopiero po szczegółowej weryfikacji Doświadczenie jest wymagane Nie można odbyć praktyk lub stażu

ANonim

Strona pisarzy. Ork to (usunięte przez administratora) została zlecona do napisania pracy pobrane zostały pieniądze praca została kopiuj-wklej zrobiona z Wikipedi następnie nie wprowadzono poprawek takich O jakie proszono a pieniądze zostały pobrane kolejny raz skusiłam się na innego redaktora który twierdził że zna się na pisanym temacie a błędy były podstawowe i również pieniądze zostały przekazane redaktorowi ja nie dostałam zwrotu pieniędzy tak oto zostałam (usunięte przez administratora) nigdy więcej nie korzystajcie z tego portalu Oczywiście niby jest reklamacja niby mamy gwarancje aczkolwiek nikt nie odpisuje na Maile nikt nie odbiera telefonów nikt nie oddzwania nie ma żadnego kontaktu z właściciela mi tej strony

Seba

Pozytywna opinia byłaby w świetle istniejących przepisów błogosławieństwem dla tej firmy.Zostałem w perfidny sposób (usunięte przez administratora) Praca nie została wykonana na czas przez co przepadł mi egzamin. Za każdy etap pracy pobierano pieniądze lecz praca w poszczególnych etapach nie była wykończona. Wyciągnięto całą kwotę i pracy brak. Nie ma możliwości skontaktowania się z kim kolwiek.To co opisują na swojej stronie to bzdury. Uważajcie na nich.

poszkodowana

portal to totalne dno. Nie dosyć że robią w balona redaktorów bo nie wypłacają zaległychwypłat to jeszcze (usunięte przez administratora) studentów. Redaktorzy piszą pracę przez sztuczną inteligencję a ci co tam pracują mam na myśli infolinie czy ci konsultanci są to osoby bez kultury straszą sądami. Nie polecam nie dajcie się oskubać jak ja

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.?

Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Witolda 3
    26-600 Radom
  • NIP: 7962971064 REGON: 363819813 KRS: 0000604350

Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.