Opinie o Maxnet Sp. z o.o. w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Maxnet Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maxnet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxnet Sp. z o.o. w Oświęcim

Kamila Nowy wpis

Może ktoś wypowiedziałby się o pracy w Maxnecie? Widzę, że pojawiają się ostatnio same opinie od klientów firmy a ja jednak chciałabym dowiedzieć się czegoś o zatrudnieniu w tym miejscu... :( Jak wynagrodzenie, zakres obowiązków, atmosfera? Wszystko bez zastrzeżeń?

klient Nowy wpis
Klient
 Problem

Jeszcze takiej niesolidnej firmy nie spotkałem

Gabriela Nowy wpis
@klient

Szkoda, że nie uzasadniłeś swojej wypowiedzi. Mnie zaś zastanawia brak opinii pracowników Maxnetu. Przecież ten towar nie pakuje się i nie wysyła sam! Dlaczego sprzedawcy nie podzielą się poglądem na warunki, jakie mają w hurtowni?

Stefan Nowy wpis

Mam wrażenie, że konkurencja tak inspiruje do zostawiania opinii.

Kupujacy
Klient

Jednego dnia mają towar, nastepnego juz nie oczywiscie nie dają znać czy wysylka wyjdzie czy tez nie. A na koniec i tak nie odbieraja tel. Bardzo olewają klientów az wstyd

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiktor

Czy ta hurtowania zapewnia swoim pracownikom jakiś socjal?

Jackob

Jedna z najgorszych, jak nie najgorsza hurtowni z jaka miałem do czynienie. Wysłali produkt, produkt dotarł uszkodzony, spisany protokół z kurierem, towar zwrócony, zero odpowiedzi, kilka maili, mnóstwo nieodebranych telefonów i tak już leci. Nie ma kasy, nie ma towaru. Zachowanie na poziomie dzieci z przedszkola.

Józek

Zastanawiam się dlaczego pracownicy ostatnio nie zaglądają na forum? Warto szukać szczęścia w firmie?

Najgorsza hurtownia, z jaką współpracowałam! Wysyłają inny towar, później po przelewie następuje całkowity brak kontaktu. Pieniędzy zwróciłam dzięki wyzwaniu przedsadowemu, jednak faktury korekty chyba tak się nie doczekam

Martyna

Hej, jestem ciekawa zarobków w tej pracy

Ewa

Sklep prowadzi jakiś (usunięte przez administratora) który ściąga z Chin jakieś podróbki. Dla samej zasady nie odpuszczę (usunięte przez administratora)

Violcia

Jak dla mnie zakup udany,produkt zgodny z opisem w dobrej cenie, szybka realizacja, obsługa klienta rewelacyjna☺️ To na pewno nie ostatni mój zakup w ich sklepie.

llew@op.pl

Jestem kolejnym oszukanym klientem tego sklepu!!! Otrzymałem towar niezgodny z opisem /o połowę ceny tańszy na innej ofercie/ a po odesłaniu towaru czekam na zwrot gotówki 3 miesiące... bez skutecznie. Stanowczo odradzam zakupów w tym sklepie!!!

niro67

Otrzymałem inny towar niż był w ofercie. Wyjaśnili, ze akurat tylko taki jest. Ale i to, co dostałem miało wady i nie działało prawidłowo. Odeslalem poczta, aby dostać działający sprzęt lub zwrot pieniędzy. Odebrali przesylke pocztowa 2 maja 2019 r. i cisza, telefonów nie odbierają.

zioło

(usunięte przez administratora)Przysyłają używany i poobijany asortyment a po zwrotach nie chcą oddać pieniędzy.

Alvaro

Niestety zamówienia są niekompletne. Trzykrotne prośby o uzupełnienie nie dają rezultatu. Towar dostarczony niesprawny na 20 szt 7 wadliwych. Odradzam nie zaczynacie interesów z oszustami i naciągaczami.

Bulion

Towar dostarczony niezgodnie z zamowieniem po 14 dniach.nie polecam nie polecam nie polecam

Obecnie coś dzieje się w firmie Maxnet Sp. z o.o. w mieście (usunięte przez administratora) Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Oczekujemy na nowe informacje odnośnie Maxnet Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

kacper
@Administrator

Odesłałam wadliwe oświetlenie do dziś nie ma zwrotu pieniędzy na konto a tel niestety milczy .

wieslaw

Firma W/w nie reaguje na wysłane do niej reklamacje dotyczące wad sprzedawanych towarów

Przemek

Witam to najgorsza firma z jaką mogłem pracować. Po odesłaniu im towaru , cały czas twierdzą że go nie mają , nie mogą nic zrobić i mi nie pomogą. A potwierdzenie z poczty o nadaniu paczki mam. Nie polecam szczerze , pomyłka.

Sn
@Przemek

Pracujesz w firmie i wysyłasz jej towar :D:D:D

Zostaw merytoryczną opinię o Maxnet Sp. z o.o. - Oświęcim

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Maxnet Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Unii Europejskiej 24