Kontri Sp. z o.o.

Białystok

Kontri Sp. z o.o.

Opinie o Kontri Sp. z o.o.

Szok

(usunięte przez administratora), wszedzie kamery, nie wolno nawet porozmawiac z ludzmi, bo zaraz szef robi nalot i sie wydziera na ludzi

Posiadacie jakieś informacje związane z Kontri Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Użytkownik
@Administrator 08.06.2018 09:12

11.70 na godzine, zatrudniają tylko studentów, umowa śmieciowa, nadgodziny płatne tyle co zwykła godzina

Wera

Nie polecam, zarobki marne, atmosfera średnia. Lokalizacja masakra. Brak szacunku do pracownika. Szanse na rozwój - zerowe.

...
@Wera 07.02.2018 19:41

Potwierdzam. Zarobki nieadekwatne, do wymagan. Jednym pot cieknie po plecach, a inni w tym czasie sie pindrzą. Nie warto sie nawet starac, bo i tak nikt cie w zaden sposob nie doceni.

Dominika

Wszystkie Wasze opinie dotyczące Kontri jako pracodawcy nie przedstawiają go pochlebnie. Zauważyłam, że duże zastrzeżenia macie w stosunku do atmosfery występującej na co dzień w tym miejscu i braku możliwości rozwoju. Czy mimo wszystko moglibyście przedstawić wszystkie warunki Waszego zatrudnienia w tej firmie?

Nick
@Dominika 25.04.2018 09:28

Praca po 8-9 godzin, ciągle na nogach, zbierasz na czas. Żeby się napić musisz chować się do szatni, bo wszędzie są kamery. Umowa zlecenie do 26r.ż. - wcześniej nie ma szans, 11.70 na godzinę, czyli tak jak wszędzie + zepsute nerwy. Nie warto.

Mar

Nie polecam pracy w tej firmie. Na moich oczach kierownik na polecenie prezesa sprzątal podłogę przy pracownikach. Komedia. Prezes dyktator, stoi nad głową i ciągle krzyczy. Nie można pomagać kolegom i koleżankom, czasem strach się nawet do kogoś odezwać. Zarobki przeciętne, bez szansy na rozwój. W umowie kompletacja towaru, w rzeczywistości. Skręcanie regałów. Radzę omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Kontri Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kontri Sp. z o.o.