Opinie o Kontri Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kontri Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kontri Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontri Sp. z o.o. w Białystok

Tośka

Mam miłe wspomnienia, dobre miejsce do nauki, nabrania doświadczenia.

biuro

Pracuję tu już jakiś czas, firma się przez ten czas bardzo rozwinęła, wprowadza nowe produkty, produkuje. w tej pandemii radzi sobie bardzo dobrze, słyszałam że szef ma znowu budować magazyn. Ludzie są w porządku, zawsze pomogą, nie ma sztywnych barier między np. starymi pracownikami a nowymi. Mi zawsze pomagali jak czegoś nie wiedziałam. Jest OK.

jośka Nowy wpis

Trochę pracowałam ale z racji zmiany w życiu prywatnym i przeprowadzki musiałam odejść. Miło wspominam.

Były pracownik Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem firmę. Oferty pracy pojawiają się praktycznie co tydzień, co świadczy o bardzo dużej rotacji pracowników. Atmosfera wewnątrz firmy jest makabryczna. Szkoda zdrowia i czasu na pracę w tej firmie.

Abel

Według mnie dobre miejsce pracy. Jak się starasz i wykazujesz to masz też większe profity. Tyle i aż tyle.

Weronika Nowy wpis
@Abel

Pisząc o większych profitach za starania i wykazywanie się, miałeś na myśli premie? Czy może oferowane są jakieś dodatki lub benefity dla zaangażowanych pracowników? Jak w Kontri pracodawca docenia takie osoby? :)

Klaudia Nowy wpis

@abel jakie to profity ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kontri Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. e-commerce / Copywriter? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

biuro

nick

Pracuję w biurze. Ostatnio zdalnie z uwagi na pandemię. Jestem bardzo zadowolona. Firma poważna, ludzie na poziomie. Polecam!

Fiolka

Kilka lat spędzonych w Kontri i nie żałuje. Nie wiem jak jest dokładnie na magazynie czy produkcji ale czasami trafiają się specyficzni ludzie, którzy po 2 godzinach pracy już chcą iść do domu.

Tośka

Mam miłe wspomnienia, dobre miejsce do nauki, nabrania doświadczenia.

Franciszek
@Tośka

Czym zajmowałaś się w Kontri i jak długo tu pracowałaś? Piszesz że to dobre miejsce do nauki, czy firma oferuje w takim razie jakieś szkolenia i kursy? Liczę że niedługo mi odpowiesz.

Igor

To prawda ze szef nie jest dobry w stosunku do pracowników?

Nowik

Pisanie o tym, że się traktuje dobrze nowych pracowników a to jak faktycznie wygląda to jest bardzo nei w porządku. Szef traktuje przedmiotowo, krzyczy na każdym kroku. Żadnych konkretnych szkoleń! Zwalnianie pracowników bez powodu. Tylko słowa kierowniczki na koniec, które brzmiały,, no wybacz, ale nasz szef taki jest''. (usunięte przez administratora)

kontri lover

Praca w sumie nie jest straszna, jak na pracę na magazynie bardzo lekka, noszenie tych kartonów, które ważą do kilku kg max nie jest jakimś wielkim wyzwaniem. Sortowanie kulek albo przygotowywanie paczek do wysyłki też jakoś trudne nie jest. Dużo osób pisze tutaj ze względu na kiepski kontakt z szefem. Moim zdaniem nie powinniście brać tak bardzo do siebie tego co ten człowiek mówi, ze względu na jego charakter. Ja sam parę razy musiałem słuchać, że nie dopilnowałem czegoś itd. No ale cóż, przepraszasz i idziesz pracować dalej, to nie jest jakiś wielki problem, kiedy uświadomisz sobie jaki ten człowiek jest i że nie można brać wszystkiego na poważnie, trochę dystansu.

nick

Nie polecam, praca sama w sobie nie jest zła, lecz atmosfera zasługuje na ocenę 1 w skali do 5. Wszystko to spowodowane jest przez mówiąc wprost niedorozwiniętego szefa, który chodzi po całym magazynie i zwraca się do każdego z pretensją i krzykiem, traktuje pracowników w sposób "na twoje miejsce i tak mam 1000 innych", co jest karygodne. Udziela się to również innym pracownikom, którzy przez świadomość ciągłego obserwowania również stają się nerwowi i przestraszeni przez co w pracy jest bardzo nieprzyjemnie. Śmieszne jest to, że niektórzy godzą się na takie warunki i dają się tak traktować. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Fredka
@nick

Nie dziwię się że non stop ogłoszenia pojawiają się od tego pracodawcy,po 2 z rzędu nawet:)

Aga

@. To dużo tam jest studentów ?

@Aga

Czemu pracodawcy nie zapytasz:D?

duch
@Aga

Trochę jest, ludzi się przewija cały czas na kilka zmian, mi tam spoko ja nie rozkiminima ile ma szef czy nie ma mi stawka pasuje to pracuje ak cos bedzie nie tak bede szukal nowej , jeszcze nakazu pracy nie ma

Wstyd pracodawco tak traktować ludzi i to jeszcze zatrudniacie i wykorzystujecie studentów A kasę napewno bierzecie dobrą za status studenta:D A na umowę o pracę was nie stać:D?

Ktoś
@.

Akurat w tym przypadku to na kasie zyskuje właśnie ten student, któremu brutto=netto. Na umowie o pracę zarobiłby dużo mniej. Poza tym student nie zawsze jest dyspozycyjny ze względu na naukę, a na zleceniu zawsze można się dogadać.. Jeżeli to pasuje obu stronom nie widzę w czym jest problem. Chyba nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie, jeżeli warunki nie odpowiadają?

student:>
@Ktoś

I dlatego macie taką rotację:> A tak poza tym korzysta na tym pracodawca bo nie musi tyle płacić co za normalnego pracownika:> czysty wyzysk studentów:>

On
@student:>

Wydawało mi się że w pracy chodzi o to żeby jak najwięcej zarobic a nie jak najwięcej zedrzeć z pracodawcy? Czy to jest ważne ile to kosztuje pracodawcę? Ważne ile ty zarobisz, a studentom taka forma zatrudnienia niczego nie zabiera. Chciałbym aby w moich studenckich czasach też był taki "wyzysk" studentów ????ale zawsze można znaleźć powod do narzekania. Czy jest rotacja? Nie wiem, wiem że zatrudnienie rośnie i wypłaty są na czas, to chyba dobrze w obecnych czasach? W żadnej firmie idealnie nie jest, zawsze się trzeba do czegoś lub kogoś dostosować. Jak ktoś nie potrafi niech założy własną firmę i będzie sam sobie szefem. A niektórym trochę pokory by się przydało. Pozdrawiam i życzę znalezienia "idealnej" pracy.

student:>
@On

Ważne bo pracodawca zyska na tym duzo więcej i dlatego wyzyskuje tam gdzie się tylko da:> co jeszcze nie wpadliscie na pomysł żeby wyzyskiwac bezrobotnych z urzędów na dotacyjki albo emerytów:> tylko patrzycie żeby forsy sobie jak najwięcej w kieszeń A studenta jak wyzyskac:> żenada i współczuję tym którzy dają się WYZYSKIWAC

Kuku

Najlepszy zespół ludzi!

Manius
@Kuku

Chyba najgorszy

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Xyz
@Pytanie

Bardzo słaby poziom rozmowy rekrutacyjnej do marketingu. Brak konkretów, brak dodatkowych benefitów dla pracownika. Pytania skonstruowane w taki sposob aby wyciagnac jak najwiecej informacji za darmo.

Picatcu
@Pytanie

Proces ten wygląda tak,przychodzisz,tobie wszystko pokazują,tłumacza,odprowadzają,potem jak chcesz to zaczynasz pracować,jak dla mnie,to wszystko gra i fajne.Mnie od razu przyjęli,zaczynam pracować,a dalej zobaczymy co i jak.Mam nadzieję że firma dobra i nie będzie problem...Pozdrawiam.

krysiak

Na zmiany trochę ciężko ale można się przyzwyczaić

Ress

Nie jest źle jak tu piszą, firma jak firma raz lepiej raz gorzej. Większych problemów nie ma.

Franciszek
@Ress

Nie ma firm idealnych. Grunt to, aby praca w danej firmie uszczęśliwiała nas na tyle, żebyśmy wydajnie w niej pracowali. Jakbyś miał wymienić największe plusy i minusy pracy w firmie Kontri to, co to by było?

Floopy21

Pracodawca traktuje pracowników jak tanią siłę roboczą, nie ma żadnego systemu premiowania i osoba rzetelnie pracująca otrzymuje tyle samo co osoba typowo pracująca na godzinę. Stanowiska kierownicze obejmują osoby bez wykształcenia i nie wykwalifikowane do tych stanowisk. Nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem to miejsce pracy.

@Floopy21

Tu się w pełni zgodzę. W szczególności kierownik od marketingu bez kompetencji i żadnej wiedzy, potrafi tylko zmniejszać sprzedaż. Lizus, który biega do dyrektora, ze wszystkim, bo sam nie potrafi rozwiazywać problemów. Pierwszy raz spotkałem się z takim buractwem. Szkoda czasu w tym miejscu pracy.

Konrad

Ale do pracy idziemy pracować a nie robić dobre wrażenie. Jeśli czasami trzeba zrobić coś ponad normalne obowiązki to nikomu nic się nie stanie!!!

Dominika
@Konrad

Rozumiem, że jesteś pracownikiem Kontri i zdarzało się Tobie pracować ponad zakres obowiązków. Czy pracodawca w związku z tym, nagradzał Was premiami lub pozapłacowymi benefitami? Wśród firm jest to popularna metoda motywowania swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Kontri Sp. z o.o. - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kontri Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jacka Kuronia 3