Opinie o Zimax Wiesław Zimnoch w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zimax Wiesław Zimnoch. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zimax Wiesław Zimnoch o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zimax Wiesław Zimnoch w Białystok

Nie polecam firmy zimax. Czas oczekiwania na stół to 50 dni :( Stół złożony z dwóch różnych kolorów płyt, dziwne blachy budowlane do wkładek, stół nie jest stabilny ... rozmowa z właścicielem to jakaś porażka, niepoważny człowiek NIE POLECAM !!!

Malgosna
@Do Olga

Ja też na realizację zamówienia czekałam za długo. Producent wysłał paletę bez uzgodnienia terminu, kurier tego nie był w stanie zdjąć z samochodu. Przysłany stół miał wady, więc reklamowałam. Mijają miesiące i problem do tej pory jest nie rozwiązany. Niepoważne podejście do klienta, szkoda słów.

?

@Wiesław Zimnoch a ja mam w takim razie do Pana pytanie czy teraz będą jakieś rekrutacje?

zimax
@?

Dzień dobry , Proszę o wysłanie CV lub jakiejkolwiek informacji dot. doświadczenia w pracy na stanowisku stolarza . e-mail. ; zimax@zimax.pl Pozdrawiam Wiesław Zimnoch

Dzik Nowy wpis
@?

I co dostałeś się tam do pracy?Zadowolony?

@Anna

Odnosisz się do jakości rozmowy w kontekście składania reklamacji na ten stół? Jak to możliwe, żeby on z każdej strony był tak źle zrobiony jak to opisujesz?

Zimax
@Anna

Pani Anno dziękuję za opinię oraz uwagi. Niemożliwe, że Pani czekała 50 dni na stół, nie ma u nas tak długich terminów. Również nie łączymy różnych płyt laminowanych przy konstrukcji blatu, blachy to element konstrukcyjny skąd zarzut, że to blacha budowlana? Stabilność stołu, zapewniają nogi które przed wysyłką sprawdzamy czy spełniają normy technologiczne przestrzegane w naszej firmie. Co do rozmowy z właścicielem to nie przypominamy takiej sytuacji aby Pani do nas dzwoniła. Jeśli ma Pani zastrzeżenia co do wykonania otrzymanego produktu proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Pozdrawiam firma Zimax.

Olga
@Zimax

To może wpis konkurencji w takim razie? :) A ile u państwa czeka się na realizację? Skoro nie jest to 50 dni? :D

Do Olga
@Olga

Ja czekam juz 2 miesiace na stół. I nadal nie wiem kiedy dostane. Na stronie firmy Zimax jest czas realizacji do ok 24 dni roboczych.

Malgosna Nowy wpis
@Do Olga

Mały Nowy wpis

Wypowie się ktoś na temat pracy w tej firmie?Jak z wynagrodzeniem i godzinami pracy?

Jak wygląda sprawa grafiku w Zimax Wiesław Zimnoch. Czy pracodawca idzie na rękę?

Brałeś udział w rekrutacji do Zimax Wiesław Zimnoch. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
MK

NIE POLECAM zakupów internetowych w tej firmie. Stół został dostarczony z opóźnieniem, brak informacji o dokładnym terminie dostawy (nie był podany dzień). Stół ewidentnie wadliwy. Na przykład we wkładce są dziurki wykonane przez szkodniki. Według producenta wada nie jest istotna - uzasadnił, że korniki często występują w drewnie i są przez nich eliminowane poprzez komputerowe suszenie drewna w suszarni komputerowej. A przecież do produkcji mebli powinno być wykorzystane tylko drewno okorowane, niewadliwe, bez szkodników i ubytków przez nie spowodowanych. Stół ma też inne wady, to nie jest jedyna. Jestem bardzo niezadowolona z zakupu i podejścia sprzedawcy.

Jakie są warunki zatrudnienia w Zimax Wiesław Zimnoch?

Stół kupiliśmy do jadalni. Stół Hektor dębowy jest przepiękny - spełnia nasze wszystkie wymagania, kontakt z firmą był bezproblemowy. Polecam tutaj zakupy.

Ewa Chiniewicz

Stół został wykonany pod koniec ubiegłego roku, pechowo w transporcie uszkodzony. Bardzo szybka reakcja firmy , w ciągu tygodnia stół został naprawiony i dostarczony do domu. Bardzo dobre wykonanie - to stół montana owalny, ja wybrałam wersję 180/100 do 280. Ten stól to było moje marzenie i to marzenie firma Zimax zrealizowała. Dziękuję

Urszula
@Ewa Chiniewicz

czy to było jakies niestandardowe zamówienie dla firmy ? nie było oporów przed wykonaniem ?

Michał M.

Zamówiłem stół, kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry. Jestem z żoną mega zadowolony.

Łucja
@Michał M.

Super! Powiedz jak się sprawdza po czasie? Jak wogóle terminowość wykonania? Wszystko było w porządku?

Kacperski

Stół jest super - bardzo szybko i łatwo się go składa i rozkłada. Fajnie, że jest też wybór koloru. Realizacja zamówienia szybka. Polecam

Łucja
@Kacperski

A ile kosztował i jak oceniasz jakość stołu?

Natalia K.

Jestem zadowolona ze stołu, kontakt na każdym etapie zamówienia wzorowy, szybka realizacja zamówienia. Polecam

Katarzyna P.

Szybki kontakt i profesjonalna współpraca. Drewno bardzo dobrej jakości jestem bardzo zadowolona. Elementy stołu zostały zabezpieczone i zapakowane na czas transportu tak, że nic nie połamało się. Polecam.

globo

Zdecydowanie polecam firmę Zimax. Zamówiony stół drewniany jest bardzo dobrze wykonany, odcień drewna dobrany do moich poprzednich mebli. Termin realizacji zamówienia dotrzymany. Bardzo dobry kontakt z właścicielem.

mabil

W firmie Zimax zamówiłem z małżonką stół Milano z grubego dębu, barwionego w kolorze jasnego orzechu i krótko mówiąc jesteśmy zadowoleni. Wkładki łamanie chowane pod blatem, długość dostosowana do naszych potrzeb, blat przygotowany starannie. Czas realizacji około 4tygodni nie jest jakąś tragedią. Zdecydowanie polecamy

Shanowy

Niedawno zamówiłem stół z firmy Zimax. Trzeba było poczekać ale na dobrego stolarza zawsze trzeba poczekać, jak cos jest za szybko to bywa podejrzane. Stół jest piękny z mocnego dębu, dostosowany kolorem do mojej prośby. Warto było poczekać. Polecam tą firmę. Kontakt z właścicielem też bardzo dobry.

Aldona Jastrzębska

Jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem stołu firmy Zimax to odradzam. Stół otrzymaliśmy po ponad 10 tygodniach od zamówienia, stół jest bardzo słabej jakości kosztował 4100 złotych. Poza dobrym spakowaniem do transportu wszystko inne to tani badziew niczym nie różniący się od stołów masowo produkowanych dostępnych w sklepach. Zacznę od początku, bo chcę żeby każdy wiedział z czym ma do czynienia, bo niestety kupując przez Internet, nie mamy możliwości obejrzenia i zwrotu. Stół ma wygięty blat a instrukcja jest tak napisana, że od razu zakłada, że wygięcie jest spowodowane złym montażem(blat z centymetrowego litego dębu) , stelaż nie jest metalowy tylko ze sklejki, pomalowanej raz, gdzie przebija beżowy kolor.Metalowe są tylko nogi stołu, prowadnice i stelaż ze sklejki. gdy mąż w rozmowie z właścicielem firmy zapytał dlaczego nie ma informacji, że stelaż nie jest metalowy Pan poinformował, że nie ma obowiązku informowania o tym fakcie. Kolejną rzeczą są prowadnice, które przez wygięty blat bardzo ciężko się wysuwają a nakładki słabo licują się z blatem. My jeszcze go nie użytkowaliśmy, ale obawiam się. że jak przykręcimy nadstawki a ktoś się oprze to mogą się złamać. Już na etapie skręcenia stołu okazało się, że mąż musiał wiercić nowe otwory pod śruby, bo przygotowane przez producenta nie pasowały. Właściciel bardzo miły na etapie zamawiania stołu a gdy zadzwoniliśmy z uwagami po otrzymaniu przesyłki bardzo niemiły, wszystko składa na niewłaściwy montaż.

Wiesław Zimnoch
@Aldona Jastrzębska

Do aldonajastrzebska@op.pl w dniu 2021-05-14 19:01 Szczegóły Proszę o podanie numeru konta na które mam przelać Państwu 500.00 PLN w zamian za odstąpienie od zamiaru wystawienia mnie i mojej firmie negatywnej opinii w internecie . Pozdrawiam Wiesław Zimnoch Powyżej przedstawiłem fragment mojej korespondencji z p. Aldoną Jastrzębską , z którego jasno wynika , iż firma nasza padła ofiarą szantażystki . Jeszcze tego samego dnia po otrzymaniu stołu zadzwoniła do mnie w/w pani z pretensją , iż blat jej stołu jest niezgodny z zamówieniem , gdyż brak jest na nim wygrawerowanego napisu " ZIMAX " . Wyjaśniłem tej pani,iż na jednym ze zdjęć na naszej stronie internetowej jest grafika blatu z napisem " ZIMAX " , ale to tylko służy do celów reklamowych . Następnego dnia ponownie otrzymałem od p. Jastrzębskich telefon z szeregiem bezpodstawnych zarzutów . Powiedziałem , iż mam wykonane zdjęcia przedmiotowego stołu przed rozłożeniem i po rozłożeniu i jeśli uważają, iż coś jest nie tak to zawsze mają prawo do złożenia reklamacji . Wówczas powiedziano mi , iż oczekuję ode mnie 500.00 PLN , gdyż w przeciwnym razie umieszczą negatywną opinię na temat mojej firmy . Chciałem od razu zgłosić sprawę Policji i poczekać z zapłatą tej kwoty . W kolejnym e-mailu p. Aldona Jastrzębska napisała , iż wszystkie nasze ustalenia są nieaktualne . Pragnę dodać , iż wykonaliśmy dziesiątki stołów HEKTOR i nie mieliśmy dotychczas żadnej reklamacji . Jedyną naszą winą przy realizacji tej umowy było niedotrzymanie jej terminu . Jednakże wynika ono w części z opóżnień w dostawach prawie wszystkich materiałów jaki mają miejsca ostatnio na polskim rynku. Z wyrazami szacunku Wiesław Zimnoch - właściciel firmy ZIMAX

null

stół miał dotrzeć w ciągu 21-24 dni - informacja ze strony. Po 9 tygodniach, nadal nie można się dowiedzieć, kiedy otrzymam zaliczkowany towar. 3q

Karol

Można zmieniać etaty w zależności od miesiąca ?

DBU

Stol kosztowal 2700 zl, zostal juz raz naprawiony ze wzgledu na smugi na metalowych nogach oraz brak stabilnosci. Po naprawie stol zostal zle spasowany i dalej jest niestabilny . Zaklad jest nieprofesjonalny oraz oferuje towar niskiej jakosci za wygorowana cene. NIE POLECAM , mozna stracic tylko pieniadze

Wiesław Zimnoch
@DBU

Jestem właścicielem firmy ZIMAX zajmującej się wykonywaniem mebli na zamówienie od ponad trzydziestu lat . Opinia Klienta DBU jest fałszywa . Stół z drewna dębowego i stali został wykonany zgodnie ze sztuką stolarską i jest do samodzielnego montażu , który zapewne został dokonany przez klienta w niewłaściwy sposób . Przed wysyłką przedmiotowy stół został sprawdzony . Było wszystko w porządku . Naprawdę nie wiem czym kierował się klient DBU pisząc taką opinię . Wiesław Zimnoch

Julie Weber

Dziękuję za wykonanie stołu BOSTON II LOFT. Bardzo podoba mi się i robi furorę wśród moich znajomych. Współpraca z firmą ZIMAX była bardzo profesjonalna. Na każdym etapie otrzymałam poradę, pomoc, wyjaśnia. Wrócę do tej firmy z innym zamówieniem, ponieważ mają wyjątkową ofertę a ceny są przystępne. Polecam stoły z ZIMAXu.

Zostaw merytoryczną opinię o Zimax Wiesław Zimnoch - Białystok

• Jak się pracuje w Zimax Wiesław Zimnoch?

Zobacz opinie na temat firmy Zimax Wiesław Zimnoch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zimax Wiesław Zimnoch
3.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Produkcyjna 50
    15-680 Białystok