Opinie o Groupon w Warszawa

Spółka Groupon jest globalnym liderem w dziedzinie handlu lokalnego, dzięki czemu umożliwia ludziom z całego świata wyszukiwanie i znajdowanie wspaniałych okazji w bezkonkurencyjnych cenach. Groupon zmienia oblicze tradycyjnych małych firm, zapewniając handlowcom gamę produktów i usług, które mogą im pomóc przyciągać klientów i prowadzić ich działalność z większą skutecznością. Dzięki wykorzystaniu globalnych kontaktów spółki oraz skali jej działalności Groupon oferuje klientom niezwykłe okazje, dzięki którym będą oni mogli zjeść, zobaczyć, zrobić i kupić różne rzeczy w 48 krajach. Globalna skala działalności Groupon jest możliwa dzięki spółce Groupon International GmbH. Klienci odnajdują najlepsze okazje w swoim mieście, mogą wyjechać na wakacje w wyjątkowo atrakcyjnej cenie i wybierać spośród oferty pieczołowicie dobranego sprzętu elektronicznego, ubrań, artykułów gospodarstwa domowego i wielu innych produktów. Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Groupon, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Groupon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Groupon w Warszawa

XXX

Wszyscy tutaj na grouponie psy wieszają a ci co odeszli a z którymi mam kontak co do jednego załują decyzji. Nie jest wcale tak źle. Owszem liczą się osobiste relacje, jesli chodzi o awanse ale wszędzie gdzie pracowałem, tak właśnie było. Co prawda nie pracuje też w customer service ale nie słyszałem żeby zarobki w groupon były jakkolwiek niższe niż 5000-5500 brutto. Jak ktoś ma mniej to jest ofiarą losu psującą rynek.

M

Przepracowałem tam 4 lata. Zaczynałem jeszcze kiedy Groupon nie był jeszcze hub'em lecz skupiał się tylko na polskim rynku (+ kilka osób CS DE). Dopóki nie było to korpo pełną gębą było całkiem ok. Indywidualne podejście do pracownika, możliwość rozwoju, itd. Niestety potem wszystko się posypało. Wszystko ewoluowało do typowej, bezdusznej korporacji w którym jesteś tylko trybem. Moje uwagi w pigułce: KASA: Jeżeli dostaniesz się tam to przede wszystkim (UWAGA, WAŻNE) wpadasz w widełki płacowe, co oznacza że Twoja podwyżka roczna wyniesie max 8% (ale średnio zawsze było 3-4%, nawet gdy byli z Ciebie ponoć bardzo zadowoleni, 8% to był biały kruk). Więc przygotuj się, że Twoje roczne podwyżki będą pokrywały co najwyżej inflację. Tak więc walcz o jak najlepszą kasę na samym początku bo potem już jej nie dostaniesz! W przypadku awansu (a miałem ich 3) osobiście czekałem nawet 9 MIESIĘCY żaby HR'y łaskawie policzyły ile kasy mi się należy na nowym stanowisku. Do tego czasu musiałem zasuwać na pensji z poprzedniego stanowiska. W przypadku jakichkolwiek roszczeń z Twojej strony usłyszysz "nie mamy budżetu". To niestety bardzo często odpowiedź w tej firmie. Tam na prawdę nie ma kasy na nic więcej niż niezbędne. Pierwszy lepszy przykład: Musiałem pracować na arkuszach Excela po 10 - 15 MB, mój laptop zawieszał się po 1 minucie i odmawiał współpracy. Przez 3 miesiące walczyłem o dodatkowy RAM do kompa wart jakieś 100 zł. Mój szef z UK musiał dzielić tabele na mniejsze na swoim kompie i wysyłał mi w kilku plikach. Żenada.... Biura chociażby w UK działają zupełnie inaczej. SZEFOSTWO: Idąc do Groupon Shared, czyli do HUB'u musisz zdawać sobie sprawę, że nad Twoimi polskimi szefami są głównie Anglicy lub Amerykanie dla których niestety jesteś tanią siłą roboczą. Nie bez powodu działy były stopniowo przenoszone do PL z innych państw (bo jest taniej). Niestety bardzo odczuwałem to na co dzień, i nie tylko ja (jakby nie patrzeć przez 4 lata poznałem tam sporo osób :-) ). Nie było to przyjemne, a wręcz przykre. MAŁO DO ZAOFEROWANIA: Szkolenia są, ale rzadko, trudno się dostać i niestety mają ograniczony zakres (Excel, jakiś język... taki pic na wodę) Wychodzę z założenia, że kiedy firma w ogłoszeniach oferuje darmowe owoce w biurze to nie ma do zaoferowania nic innego. Reasumując: jeśli jesteś nowy na rynku pracy i szukasz pierwszego wpisu do CV to uderzaj. Łatwo dostaniesz pracę i poczujesz jak jest w korpo. Jeśli chcesz czegoś więcej to zdecydowanie odradzam. Osobiście mam do siebie żal bo zamiast 4 lat spokojnie wystarczyłoby 2 - 2,5 :-) Kiedy łaskawie przylatuje do Ciebie szef działu, pokazuje na tabelkach ile milionów USD Twój dział zarobił a następnie tłumaczy, że na razie nie ma $$$ na... w zasadzie cokolwiek extra to wiesz, że źle trafiłeś :-) Pozdrawiam!

Zofia

Cześć, czy Groupon poszukuje aktualnie pracowników? Czy można pracować zdalnie? Napiszecie może coś mniej więcej na czym polega praca tam oraz na jakie stanowiska można aplikować?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jakie są warunki zatrudnienia w Groupon?

korek
@XXX

Oferta jaką mi złożyli to 3300 brutto! po dwóch latach pracy stawka sie nie zmieniła a nowi pracownicy dostawali większe wynagrodzenia na start niż Ci z długim stażem. gdzie widziałeś taką stawkę? chyba Ci się przyśniła Firma porażka a teamliderzy to przypadkowi ludzie którzy dokładnie wiedzą jak wchodzić w d. NIE POLECAM

Jerzy
@korek

Czy stawkę, o której wspominasz można podwyższyć premią lub dodatkowo płatnymi nadgodzinami?

@korek

Współczuję stawki. Ja zaczynałem z 5000 a po 2 latach mam 7000. Zdaje sobie sprawę że miałem też sporo szczęścia ale na Boga za 3300 to bym z łóżka nie chciał rano wstać. Wolałbym wyjechać za granicę. Zgodzę się że jest sporo absurdów ale wierz mi że można trafić dużo gorzej i ocena jest wg mocno, zanizona. Jak na Polskie warunki to Groupon ma jakieś 3.5/5

XD
@XXX

5000 brutto na start w Groupon? Może na 15-20% stanowisk, reszta to kwoty poniżej 5k...

Cóż...
@XD

Bez urazy ale skoro zaproponowano ci taką stawkę to może tyle są warte twoje kwalifikacje?

Lepiej poinformowany Nowy wpis
@Cóż...

Prawda leży gdzieś po środku. Groupon to firma drugiej kategorii. Nie ma dresa codu, ludzie się ubierają często jak łachudry. Jak ktoś ma kwalifikacje to jest wysysany do szpiku. Większość tych kwalifikacji nie ma niestety bo skończyło jakąś filologie albo pedagogike. Dobrze że w czasie pandemii nie trzeba na to patrzeć. To czyni pracę bardziej znośną. Niestety managerowie to ludzie z przypadku. To też ci z kwalifikacjami muszą znosić to że ich szefami są pedagodzy albo coache. Tyle w temacie. Nie jest najgorzej ale jak masz inne opcje to lepiej próbować gdzie indziej.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda sprawa grafiku w Groupon. Czy pracodawca idzie na rękę?

Agnieszka Nowy wpis

Tą firmę zna chyba każdy, widzę, że tutaj macie bardzo różne zdania na temat warunków pracy, ale nie ma co się dziwić w końcu firma zatrudnia bardzo dużo ludzi. Czy moglibyście przybliżyć jak wygląda proces rekrutacji? Czy składa się on z kilku etapów czy może tylko z jednego?

Specjalista ds. planowania
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Telefon i zaproszenie na rozmowę. Rozmowa bardzo luźna. Ogólnie miałam wrażenie, że to rekruter bardziej zabiega o mnie niż ja o tę pracę :D

Pytania

Bez (usunięte przez administratora) pytań w stylu "Gdzie widzisz siebie za 5 lat", bardziej takie ogólniki - o umiejętności, parę pytań po angielsku.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

takjest
@M

Święte słowa. Naprawdę polecam Wam drodzy kandydaci przeczytać ten post 2-3 razy, to nie są jakies wypociny tylko po prostu realna ocena firmy. Wiadomo jak jest w życiu, każdy chce gdzieś zacząć, nabrać doświadczenia i iść dalej. Tylko pamiętajcie, nie chcecie być tymi ludźmi, którzy już tam są od nie wiadomo kiedy, wiek przed 30 albo i po i zarabiają ledwo ponad "minimalna warszawską" korpostawke. W tym samym czasie Ci, co zdecydowali się odejść i zaryzykować, niż siedzieć w ciepłym dołku, potrafią zarabiać 3x-4x więcej. I nie, nie słuchajcie takiego gadania, że są ludzie którzy odchodzą a potem wracają bo Groupon jest TAKI SUPER. Zastanowcie sie logicznie, czy jesli skądś byscie odeszli(widocznie byly ku temu powody), i po roku wracali, to nie jest to troche hipokryzja i osobista porażka? Ja bym nie chciała spotkać tych min i docinek - "tak narzekalas, a teraz wracasz, ojej". Pamiętajcie, w stolicy dla ambitnych jest naprawdę pełno dobrych firm. Powodzenia!

@takjest

Heh, śmieszą mnie te doniesienia o powrotach. Przez niemal 4 lata nie słyszałem o ani jednym takim przypadku ???? Raczej po odejściu każdy się cieszył, że udało się zwiać.

Andrzej Falk
@M

No to musisz mieć ciekawe życie.

@M

Niestety. Możesz mieć najwyższe kwalifikacje w dziale, możesz mieć najwyższe (poparte liczbami) wyniki w dziale. Nie dosć, że niczego to nie gwarantuje to tak naprawde nawet się nie liczy. Awanse odbywają się na podstawie zasad, znanych tylko udzialącym tych awansów. Jak nic cie nie trzyma specjalnie w kraju to lepiej na zachodzie w pierwszej lepszej fabryce zamiatać korytarze.

@M

A co do powrotów to akurat znam takie takie przypadki. Ale o czym to świadczy? Ano o tym, że istnieją jeszcze gorsze bagna...

Czy pracownicy Groupon chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

Rozumiem gdyby to pytanie padło 2 lata temu ale w 2020?

SPecjalista
@Pytanie

Integracja to fikcja. Przed pandemią były jakieś imprezy ale w tej firmie nie ma integracji. Jest towarzystwo wzajemnej adoracji i cała reszta.

Zaniepokojony.

Firma w ostatnich miesiącach bardzo mocno wciska ideologie feministyczne oraz BLM. Ogólnie tworzy się mocno ciężka atmosfera. Co bardziej ogarnięci albo uciekli albo szukają okazji. Czasy trudne więc o pracę strach ale trudno wytrzymać ciężka atmosferę. Ignorancja managentu jest powalająca. Mężczyźni są awansowani tylko wtedy gdy już nie ma innej opcji (chyba że biali albo geje). Kwalifikacje nie mają w tej firmie znaczenia. Jedna wielka dyskryminacja pod hasłami walki z nią....

@Zaniepokojony.

Niestety to co mówisz to prawda. W firmie można zauważyć tendencję promowania (głownie) marnych panienek bez kwalifikacji. Przychodzi ci wielka pani manager, pomysłow brak. Nawet nie pochwali się jakie ma kwalifikacje bo nie ma czym. Firma nieststy stała się miejscem toksycznym, nie tylko dla mężczyzn. Znam przypadki zwalniania kobiet, mających bdb wyniki z powodu "bo tak"...

SPecjalista

Trzymajcie się z dala jeżli macie odrobinę szacunku dla siebie. W tej firmie każdy awans to widzimisie managera. Rok wcześniej można przewidzieć kto dostanie awans bo liczy się podliz. Jak masz kwalifikacje to lepiej z dala. Firma jako pracodwca jest ok, niestety stała się folwarkiem dla rozległej grupy panienek bez kwalifikacji, które się nawzajem wspierają. Pierwsze wrażnia mogą być niezłe ale czar szybko pryska.

Renata
Klient

Żenada. Już nigdy nie skorzystam z tego szajsu. Zamówiłam przez nich catering. Jedzenie dostałam w tragicznym stanie, nie pierwszej świeżości, zwiędłe warzywa i ogólnie to wszystko wyglądało jakby ktoś to zjadł i wypluł. Chciałam ostrzec innych i napisałam do Groupon, nikt mi nie odpisał, napisałam więc stosowną opinie. Dostałam wiadomość, że nie mogą tego opublikować. I tak to (usunięte przez administratora) od cateringu dalej ślizgają się na niewiedzy klientów i dowożą (usunięte przez administratora) bo na stronie widnieje 1 opinia na 5* - zapewne od samego właściciela. Wszystko o działalności Groupon.

@Renata

Partner nie może usunąć opinii ze strony Groupon. Może zrobić to sam Groupon i robi to tylko wtedy gdy opinie zawierają groźby, wulgaryzmy czy np. ujawniają informacje poufne.

poinformowany
@Zofia

o ile wiem to są w ciężkim dołku, z uwagi na pandemię i lockdown. Ich główne źródełko - ofery local wyschło całkowicie, więc poszły fale zwolnień. Mają też jeszcze travele, z tym jest jeszcze gorzej. Ratują ich tzw goodsy, czyli sprzedaż chinskich towarow po zawyzonych cenach, generalnie chyba nie jest u nich za kolorowo.

Gal
@poinformowany

Goodsy też mieli zamykać

były pracownik
@Gal

Goodsy już dawno padły, jak tam pracowałem to akurat zamykano ten dział, travel jeszcze jest ale aktualnie ledwo zipie podobnie jak local, duża fala zwolnień ostatnio była, m.in. przedstawiciele pracujący od wielu lat i robiący naprawdę dobre wyniki, wg mnie to koniec groupona w PL ewentualnie będa działać już totalnie niszowo, aktualnie nie warto się tam ładować, zreszą wątpię aby były jakieś rekrutacje, prędzej zwalniają wszystkich w tym momencie...

@poinformowany

Przestańcie (trudno uzyc grzecznego sformułowania). Firma zanotowała wysoki zysk za zeszły rok bo pomysłów nie brakuje. Są podwyżki i to niezłe. Sprzedaż hula, roboty jak nigdy. U nas w dziale też ludzi zwalniali i wiecie co. Nie ma różnicy bo się okazało że g. robili.

Jak wygląda ścieżka awansu w Groupon?

Edward
Kandydat

Nie polecam tego Allegrowicza. Jeśli chodzi o rekrutację to zdecydowanie strata czasu. Ja miałem kontakt z Panem Rafałem Ciacka. Rozmowa przez Teams, od razu przeszliśmy na Ty. Luźny styl, gadka szmatka itd. Pytania o wszystko i o nic. Mało precyzyjny opis kogo Groupon szuka, natomiast dużo o tym, że może firma nie ma dobrych opinii, ale jak się już tutaj pracuje to mega extra i super. Bardzo fajni ludzie, atmosfera międzynarodowa. Szał. Po zebraniu informacji - 30minutowa rozmowa skończona. Kilka dni później bezosobowy mail, że do gustu przypadł im inny kandydat. Jasna sprawa, zdarza się. Może lepsza energia itd. Napisałem do kolegi Rafała, bo przecież już na Ty jesteśmy, żeby podał więcej informacji, co nie zagrało itd. Rafał już nie skaził się mailem zwrotnym do mnie. Pewnie zrobił szybkie rozeznanie, jakie są stawki u kandydatów z 5, 10, 15-letnim doświadczeniem i nara. Dlatego nie polecam. Taka obłuda. EB czy tam Candidate Experience słabe i pewnie jak to mówią podejście kolonialne. Niestety dość szybko niektórzy tym przesiąkają. Ale tak to jest w tym biznesie rekrutacji. Leci się na opinii. Więc jak trafi się Wam Pan Rafał. To nie traćcie czasu.

Czy w firmie Groupon są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Czasami. Z MS office (totalne podstawy) albo języków (ale zwykle prowadzone przez współpracowników a nie profesjonalnych lektorów, tak taniej). Więc w zasadzie równie dobrze mógłbym powiedzieć, że nie ma :-) Aha! Raz na miesiąc na zebraniu szkolą Cię, że jest (usunięte przez administratora) ;-)

@M

Właśnie miałam sama dopytywać o szkolenia w Groupon. Także miałam ogromne szczęście, że akurat teraz natknęłam się na Twój wpis. Fajnie, iż można tam liczyć na jakieś szkolenia - nie wszyscy pracodawcy oferują i takie. A co z osobami, które dopiero zaczynają tam pracować? Mają jakiś pakiet szkoleń wdrażających?

@Zofia

No jak takie szkolenia Ci wystarczą to pewnie się tam wpasujesz :-D Wiesz.. w porządnych firmach to wygląda tak, że przychodzi do Ciebie szef i mówi: wykup sobie śmiało jakiś kurs/szkolenie a my Ci za to zwrócimy. Najwyżej jeśli w ciągu roku lub dwóch odejdziesz, to nam zwrócisz. W Grouponie: Hej Diego! Wiem, że masz zero doświadczenia i żaden z Ciebie lektor, ale weź poprowadź kurs z hiszpańskiego po godzinach. Nooo... nie... nie za kasę. No może coś Ci sypniemy z Groupon Bucks ale to muszę się spytać. Szanujmy się....

Zielony raj Grupon
@M

ale czego Ty sie spodziewasz skoro zawsze znajdą kogos kto sie na to zgodzi? Całe te ich kursy to są oparte na tym, że zbierają chętnych "do czegoś tam" po czym ci ludzie to robia za darmo i jeszcze ogarniaja ankiety... Jakby pracownicy ich wysmiali i te ich grupon baksy ( notabene potem liczone do przychodów) to by albo zrezygnowali calkowicie, albo zatrudnili kogos za normalny hajs.

Iza

@Renata Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy w firmie ma ten wpis? To jest forum pracownicze.

Janusz Biznesu

Pracowałem ok półtora roku jako handlowiec. Jak wszędzie są plusy i minusy. Ogólnie z perspektywy czasu było więcej minusów i cieszę się że obecnie pracuje w innym miejscu. Na plus na pewno część fajnych i normalnych ludzi, na minus druga część tzw. korpo świrów którzy sami w rozmowach prywatnych przyznawali że ześwirowali od tej pracy, to mówi dużo i daje do myślenia... Przełożony niestety nie radził sobie ze stresem i jak tylko wyniki trochę gorsze zespołu to od razu sraczka, chodził cały czerwony itp. Wg. mnie człowiek nie nadający się na to stanowisko. Na plus przynajmniej dla mnie lokalizacja (oddział w Wwa), pensja podstawa + comiesięczna prowizja- ok, pracując nie jak świr a normalny człowiek można było wyciągnąć łącznie 5-6 tys na rękę. Atmosfera w firmie słaba, ciągłę stresy, napięcia, ktoś przychodzi ktoś odchodzi i tak w koło...Ogólnie nie polecam, chyba że na jakiś czas, lub z czystej ciekawości na zasadzie filmu dokumentalnego " Z kamerą wśród zwierząt" :) Choć żeby być sprawiedliwym są tam ludzie pracujący po 5-7 lat, jednak firma na ich psychice ewidentnie odcisnęłą piętno...

Jak w każdym niemal korpo, ważne jest żeby się pokazać. Nie ważne co się mówi czy robi. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Normalny pracownik / człowiek kierujący się w życiu rozsądkiem, postrada zmysły.

diversity and exclusion

Nie polecam. Stawki niskie, absolutnie wszystkie rzeczy które możecie przeczytać w innych postach sa prawdziwe. Nie liczcie na żadne podwyżki, raz na rok jest 2-3 % brutto . Cały polski oddział w Wwa i Katowicach to "montownia" dla zachodu, głównie klikanie i powtarzalność. Nie spodziewajcie się żadnej kreatywnej pracy. Do tego sciemniają że nie są korpo, a to idealny przykład "udawanej korporacji", Tak, możesz mieć niebieskie wlosy, bo wszyscy jesteście wielką rodziną. Co z tego że twoj TL będąc w międzynarodowym dziale ledwo mówi po angielsku ( powiedzmy poziom a1, max a2), nie wiadomo skąd się tam wział, ale bełkot zapożyczonych zwrotów . Jeśli jestes "kolesiem" TLow i menago to będziesz miał w miare spoko, poza tym samo obgadywanie i plotki. Na święta dostaniesz skarpety i bilet do kina. Brakuje tylko choinki zapachowej do malucha albo używanej opony do stara. Podsumowując, nie warto, ew jeśli nie ma innych opcji to iśc tam na pół roku - rok max i relokować się gdzie indziej za lepsze pieniądze. Tak - tak robi tam dziesiątki ludzi, znaleźć kogoś nie będącego TLem i pracującego powyżej 3 lat to naprawdę wyczyn. Średnia wieku to pewnie 25 lat. Zalety: Naprawdę fajnie urządone biuro. Serio. Mimo że na piętrze pracuje z 300 osób, obicia w kolorze zielonym jakoś zmniejszają poczucie stresu. A tego będzie sporo.

J
@diversity and exclusion

Mogę zapytać jako kto pracowałeś/aś?

Fajny nick
@diversity and exclusion

Twój nick zwraca uwagę na jeszcze jeden problem. Biali, hetero mężczyźni maja w Grouponie pod górę. Ostrzegano mnie przed tym jak znaczynalem tam pracę ale nie chciałem wierzyć. Musiałem się przekonać na własnej skórze. Lepiej się trzymać z dala...

Karma

Ta firma to żenada. Właściwie wszystko zostało już opisane w poście o stosunkach feudalnych, księżniczkach z podestu (tak, tak..to jakaś odrębna funkcja/stanowisko- "menadżerki" plotkary, spiskowca i przekupy z bazaru). O niedouczonych, żujących gumę na spotkaniach i przeklinających TL-kach z łapanki już nie wspomnę. Pracowałam tam raptem kilka miesięcy. Myślę, że o te kilka za długo. Absolutna strata czasu (chyba że ktoś potrzebuje gotówki na już), chociaż i wtedy szkoda nerwów. Małpia, ogłupiająca robota..Maile, telefony, copy, paste etc. Towarzystwo - średnia wieku 25, zero poszanowania dla innych. Brudno w kuchniach i toaletach, gdyż niektóre grupy pracowników zachowują się jak w ZOO. Umowa na czas określony na 2 lata - czytaj jak się wychylisz z roli parobka, to Cię zetniemy bez konsekwencji dla firmy. W nagrodę za kosmiczny target dostaniesz banana. :-) Szczerze polecam skierować swoje kroki w przeciwną stronę, z dala od warszawskiego biura.

Łukasz

Pracowałem tam prawie 2 lata. Pod otoczką ekstra kreatywnej pracy (pracowałem jako Image Designer) przy fotoedycji i retuszu dostałem stanowisko polegające na wybieraniu stocków z bazy. Mieliśmy targety, których wyrobienie średnio rozgarniętej osobie zajmowało 2-3 godziny, a potem nikt nie potrafił zorganizować pracy reszcie zespołu. Miałem najwyższe wyniki ilościowe i jakościowe, po skończeniu targetów obsługiwałem Zendesk, czyli problemy przedstawicieli handlowych dotyczących ofert. Niestety szybko okazało się, że nie ma sensu robić więcej bo nikt tego nie docenia, nikt nawet nie chce rozmawiać z Tobą o podwyżce, a szef kwituje twoje starania stwierdzeniem, że "jego koledzy też zarabiają więcej, i on nie marudzi". Mieliśmy ambitny zespół pełen fotoedytorów i grafików, a nawet fotografów, którzy chcieli robić coś więcej i rozwijać się w strukturach firmy na ludzkich zasadach - zrobię więcej, pozwólcie mi więcej zarobić. Nic z tego. Do tego po skończeniu swojej pracy, robieniu targetów po 120% musieliśmy walczyć o jakieś zadania, żeby nie siedzieć bezczynnie. Po czasie taka sytuacja jest frustrująca, ale jeśli próbujesz swoją frustrację jakoś artykułować do swojego TL albo szefa działu, to dostajesz burę i jakieś nieuczciwe propozycje polegające na wykonywaniu pracy innych bez żadnych dodatków. Przez rok pracy dostałem 150 złotych brutto podwyżki. Miałem świetne wyniki więc zaoferowano mi awans - bez podwyżki miałem zostać analitykiem jakości zespołu, w którym pracowałem. Kadra bardzo młoda, niedoświadczona i niekompetentna, brak możliwości rozwoju, sporo kolesiostwa i premiowanie uległych i potulnych pracowników. Na plus nowoczesne biuro, ale jak zaczynasz z niego korzystać (na przykład z konsoli do gier), to zaczynają na Ciebie krzywo patrzeć a inny pracownicy skarżą, że im to nie odpowiada bo ich praca wymaga siedzenia przed komputerem 8 bitych godzin. Ogólnie nie polecam, chyba że "was niemcy gonią" i nie macie wyboru. Prędzej czy później przekonacie się, że to złota klatka, bo wygoda szybko przeradza się we frustracje, że nie jesteś w stanie się rozwinąć. Oczywiście na pewno są tam osoby, które budowały kariery, są też świetni team leaderzy i pracownicy. Ale to najprawdziwsze w świecie korpo z kolorowymi ścianami, nic więcej.

Monika

Jakie pytania są zadawane na rozmowie o prace ? Na co trzeba zwrócić uwagę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Groupon - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.