GROUPON Katowice

Katowice

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o GROUPON Katowice

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GROUPON Katowice

Jan z Łośliwy

Czy standardem w Gruponie jest natychmiastowe odprowadzanie do drzwi w asyście team leadera pracownika któremu nie przedłuzono kontraktu , bez możliwości pożegnania się ze współpracownikami ? Czy takie postępowanie to stała praktyka wynikająca z wewnętrznych regulacji lub też braku profesjonalizmu , wrażliwości i dobrych manier ?

Ilona z Dziwiona
@Jan z Łośliwy 04.03.2018 21:12

Jeżeli powodem braku przedłużenia kontraktu są rzeczy, które mogłyby tak naprawdę skutkować zwolnieniem dyscyplinarnym, to raczej takie zachowanie jest naturalne i zrozumiałe ;-)

Administrator

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w GROUPON Katowice. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Dorian

Xyzal, Twoja opinia bardzo w punkt. Dodam, to że polityka wobec pracownika jest taka sama jak polityka wobec klienta. Czyli obiecywać góry, a dawać doły. Podejście do pracownika jak 10 lat temu w pierwszych korporacjach. Podejście typu: "dlaczego nie jesteś zadowolony przecież robimy Ci łaskę że Cie zatrudniamy i masz przecież darmowe płatki w kuchni, więc dlaczego jeszcze masz do nas jakieś wymagania" . Brak elastyczności ze strony pracodawcy (czego oczywiście wymaga się od pracowników), pomimo nowoczesnego image jaki promują oraz pomimo wieku osób zatrudnionych. Trzymanie się kurczowo regulaminu pracy bez pójścia na rękę pracownikowi ( oczywiście, mam na myśli w ramach regulaminu pracy) - nie było było to dziwne, gdyby właśnie nie ta promocja pracodawcy jako super miejsca dla młodych ludzi, którzy pragną rozwoju, innowacji i tak dalej. Ogólne kolesiostwo, rekrutowanie na zasadach koleżeńskich, ciągłe zmiany dotyczące wykonywania pracy oraz grafików, zero work-time balance, praca raczej stresująca ale bardziej przez parcie na wynik czy "zmieścisz się w tabelce" i czy spełnisz wszystkie wymogi jakości. Oczywiście, to co obiecywane na szkoleniu, nigdy nie następuje, plus wszystko czego się uczysz i tak zostaje wyrzucone do śmietnika, typu: trener jest niekompetentny albo okazuje się że że trener jest ok, a cały team który nie pracuje nie jest, więc drugie szkolenie to jest szkolenie podczas pracy. Jest tyle zmian w międzyczasie , że nie wiesz co może czekać Cie kolejnego dnia. Młodym/mało wymagającym może się podobać - ładne czyste biuro, kawa, herba, play station i płatki do oporu, no i ba, praca którą w sumie mogły by wykonywać komputery, ale jak ktoś kiedyś pisał, to jest dobra praca dla żyjących na garnuszku rodziców, niż osób które chcą żyć same i się, rozwijać. Przynajmniej w tym oddziale, ciekawe czy tak wygląda u naszych zachodnich sąsiadów. Nie polecam.

Tak sądzę

Pracy z miesiąca na miesiąc więcej, tempo stale podkręcane, a zarobki stoją w miejscu... mało uczciwym jest tak samo wynagradzać świeżaków, co ludzi od dłuższego czasu zaiwaniających na pełen gwizdek... ?

Agiii

tragedia... zero wsparcia... przeszlam z TPG i juz zaluje!

Xyzal

Oddział ulokowany w bardzo dobrej lokalizacji, w samym centrum Katowic (Supersam). Jeśli chodzi o zaplecze - na plus: darmowe napoje, owoce, itp. jest klimatyzacja, wszystko nowe i sprawne, czysto, można pograć po pracy w ping-ponga czy na platformie. Rekrutacja do CSR kilkuetapowa, ale nie jakoś wyjątkowo uciążliwa. Pierwsze dwa tygodnie to ustawiczne szkolenie, wiedzy do ogarnięcia ogrom. Absurdalne i niedopracowane testy zaliczeniowe. Potem przejście na open space - zaczyna się od obsługi mailowej, następnie obsługuje jeden chat, potem dwa naraz. Legenda głosi, że docelowo trzy chaty na raz(!). Pracownicy często zdani są wyłącznie na siebie ze względu na braki kadrowe na wyższych szczeblach. Zarobki bardzo przeciętne, jak na wykonywany ogrom pracy - niedostateczne. System premiowy nieprzyjazny. Dużym plusem atmosfera w pracy - ludzie są wyjątkowo ze sobą zżyci, pomagający, często się integrują. Nikt nikomu nie każe do pracy latać w garniaku, widać często ludzi w klapkach czy nawet japonkach.

Zostaw opinię o GROUPON Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GROUPON Katowice