GROUPON Katowice

Katowice

Opinie o GROUPON Katowice

Agiii

tragedia... zero wsparcia... przeszlam z TPG i juz zaluje!

Xyzal

Oddział ulokowany w bardzo dobrej lokalizacji, w samym centrum Katowic (Supersam). Jeśli chodzi o zaplecze - na plus: darmowe napoje, owoce, itp. jest klimatyzacja, wszystko nowe i sprawne, czysto, można pograć po pracy w ping-ponga czy na platformie. Rekrutacja do CSR kilkuetapowa, ale nie jakoś wyjątkowo uciążliwa. Pierwsze dwa tygodnie to ustawiczne szkolenie, wiedzy do ogarnięcia ogrom. Absurdalne i niedopracowane testy zaliczeniowe. Potem przejście na open space - zaczyna się od obsługi mailowej, następnie obsługuje jeden chat, potem dwa naraz. Legenda głosi, że docelowo trzy chaty na raz(!). Pracownicy często zdani są wyłącznie na siebie ze względu na braki kadrowe na wyższych szczeblach. Zarobki bardzo przeciętne, jak na wykonywany ogrom pracy - niedostateczne. System premiowy nieprzyjazny. Dużym plusem atmosfera w pracy - ludzie są wyjątkowo ze sobą zżyci, pomagający, często się integrują. Nikt nikomu nie każe do pracy latać w garniaku, widać często ludzi w klapkach czy nawet japonkach.

Zostaw opinię o GROUPON Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GROUPON Katowice