Opinie o Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o. w Radom

Pinia123

Ja wspołpracuję z nimi od 3 lat, niegdy nie miałam żadnych problemów, bardzo sobie cenię tę współpracę.

Amelka W
@Agata Ł.

Który redaktor napisze szybko pracę z administracji ?

Magda

Strona funkcjonuje bardzo dobrze i jest przyjazna dla użytkownika. Program ochrony konsumentów jest skuteczny. Kontakt z administracją jest praktycznie przez cały dzień Jest tu ponad 95 procent pozytywnych opinii Firma realizuje około 200 zleceń każdego miesiąca, co wyraźnie pokazuje, że klienci darzą ją zaufaniem Firma działa na rynku od 8 lat, więc stanowi silną konkurencję w branży

Pola
@Magda

Komu można zlecić pracę z socjologii ? Praca badawcza na 31 maja 2024 roku. Poszukuję osoby rzetelnej i terminowej. Który redaktor byłyby najlepszy ?

Martyna Olender Nowy wpis

Kompetentni pisarze . Innowacyjny system . Strona jest bardzo pomocna

Nina Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy można jeszcze zamówić pracę na termin 30 kwietnia ? Praca z administracji , 3 rozdziały po 15 stron

Ryszard

Usługi związane z pisaniem prac na zlecenie nie zawsze wiążą się z koniecznością uiszczenia za nie zapłaty. Nasz serwis: pisarze.org , oferuje wiele bezpłatnych porad i konsultacji dla studentów. W naszym zespole pracują redaktorzy z każdej dziedziny naukowej, dlatego są oni w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiązać każdy problem. Konsultacje z nimi są całkowicie bezpłatne. Aby skorzystać w takiej możliwości, należy złożyć zapytanie wyłącznie poprzez formularz na naszej stronie głównej: www.pisarze.org . Wówczas zapytanie zostanie przekazane do redaktorów, a zainteresowane osoby z danej dziedziny same zgłoszą się do Ciebie. Poznasz też oczywiście orientacyjną cenę za wykonanie pracy. Ale niezależnie od tego, możesz bezpłatnie korespondować z naszymi redaktorami i zadawać im różne pytania. Ich wiedza oraz doświadczenie są na tyle duże, że mogą naprowadzić Cię na właściwy kierunek w realizacji pracy dyplomowej lub zaliczeniowej. Nie ma obowiązku składania oficjalnego zlecenia. Każde zapytanie jest niezobowiązujące. Redaktorzy doradzą w zakresie tematu, planu pracy, bibliografii. Jeśli jednak nie masz czasu na pisanie, możesz im zlecić fragment lub całość swojej pracy. Wówczas możesz skorzystać z ofert cenowych, jakie przygotują, a następnie możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Wystarczy wypełnić formularz wyłącznie na stronie: www.pisarze.org Kolejną bezpłatną formą usług i porad jakie oferujemy, jest nasz blog na stronie: www.pisarze.org Jest on najczęściej odwiedzaną stroną w branży pisania prac, ponieważ regularnie uzupełniamy go o wartościowe i pomocne dla studentów artykuły i wskazówki. Można tam znaleźć porady z każdego aspektu, który dotyczy pisania pracy. Jeśli nie uda Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania, możesz je zadać naszym redaktorom. Wielu studentów ma problem z napisaniem swojej pracy dyplomowej lub zaliczeniowej. Promotorzy podczas seminariów dyplomowych nie udzielają wystarczających porad w tym zakresie. Zarówno sam wybór tematu, jak również stworzenie planu pracy to kluczowe elementy podczas jej realizacji. Wydają się one z pozoru łatwym zadaniem, jednak trzeba je odpowiednio przemyśleć, ponieważ od tego wyboru zależy dalszy sukces realizacji pracy. Kolejnym krokiem jest określenie celu badań, wskazanie pytań badawczych oraz hipotez, wybór metod i narzędzi badawczych. Esencją całej pracy jest wstęp i zakończenie. Wielu specjalistów zaleca, aby te elementy pracy pisać na sam koniec. Tworzenie rozdziałów pracy dyplomowej powinno się odbywać od ogółu do szczegółu. W pierwszej kolejności będą to więc zagadnienia teoretyczne, a następnie metodologiczne. Ostatnia część to badania i jej wyniki. W pracach teoretycznych , w których nie ma badań, także dążymy do rozwiązania pewnego problemu, lub do poszerzenia wiedzy w danego zakresu. Można w niej zamieścić własne wnioski, porównania i analizy, aby praca była bardziej bogata naukowo. Praktyczne porady jak napisać dobrą pracę dyplomową, można znaleźć na naszym blogu na stronie www.pisarze.org W razie pytań lub wątpliwości, nasi redaktorzy pomogą w opracowaniu każdego zagadnienia z praktycznie każdej dziedziny. Przydatne porady znajdziesz na naszym blogu, lub w zakładce FAQ, jak również na naszej stronie głównej, gdzie wyjaśniamy na czym polega pisanie pracy dyplomowej lub zaliczeniowej. Zapraszamy – www.pisarze.org

Miłosz

Praca z marketingu napisana terminowo i rzetelnie . Polecam redaktora Economist

Paweł K
@Ryszard

Polecam redaktor Pisarka . Bardzo dobra współpraca i oryginalny tekst pracy z pedagogiki

Ilonka Czyż Nowy wpis
@Ryszard

Ile kosztuje praca z socjologii na 50 stron ?

Barbara Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy serwis przyjmuje redaktorów z dziedziny prawa ? Mam 8 letnie doświadczenie w pisaniu prac z tej dziedziny i poszukuję zatrudnienia

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Agata Hańko

Chciałabym złożyć kandydaturę jako redaktor. Proszę o kontakt

Marek z

Polecam redaktor Kornelia . Bardzo konkretna osoba i usługa wykonana profesjonalnie

Urszula Roguś
@Marek z

Też mogę ją polecić. Pisała mi pracę z fizjoterapii i ostateczny efekt był zadowalający

Madammm

Strona bardzo uczciwa. Poprawki wykonane bezpłatnie nawet po 2 miesiącach od ich zgłoszenia

Tomasz Frankowski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy można jeszcze złożyć CV ?

Bartłomiej

Szukam pracy na portalu pisarze.org . Proszę o kontakt czy są wolne etaty

Agata H

Nela
@Agata H

A komu można zlecić pracę z pedagogiki ? Redaktorzy są profesjonalni, ale mają dużo zleceń w trakcie realizacji i wielu z nich nie ma już za bardzo wolnych terminów.

Pinia123

Agata Ł.
@Pinia123

Ja współpracuję z nimi od 2015 roku i mogę wymienić same zalety tej firmy oraz wszystkich jej stron - posiada kilka serwisów naukowych, które są bardzo dobrze oceniane przez klientów : www.pisarze.org , www.redaktorzy.com , pisanie-na-zlecenie.com.pl - ponad 100 redaktorów z różnorodnych dziedzin naukowych - wygodny system składania zleceń - wygodny system pobierania zleceń - szybki system wypłat wynagrodzenia - klient otrzymuje wiele ofert do swojego zlecenia - klient może prowadzić konwersację na czacie z wybranymi redaktorami - bezpłatne porady i konsultacje - profesjonalne wsparcie aż do obrony - profesjonalny raport antyplagiatowy - zweryfikowani redaktorzy - w pełni transparentna współpraca - system ochrony kupujących, który polega na tym, że klient najpierw wpłaca pieniądze na pulę portalu, a później kiedy otrzyma tekst , zapoznaje się z nim i po jego akceptacji może zwolnić płatność na konto redaktora - administracja kontroluje pracę redaktorów - administracja dba o wysoką jakość obsługi klienta - redaktorzy pracujący na stronie mają wieloletnie doświadczenie w pisaniu prac

Agata Stępień

Angelika
@Agata Ł.

Komu można zlecić pracę z kosmetologii na Państwa stronie ?

Patrycja
@Agata Ł.

Czy serwis potrzebuje redaktorów którzy ukończyli studia z pielęgniarstwa i mogli by pisać takie prace ?

Amelka W
@Agata Ł.

Który redaktor napisze szybko pracę z administracji ?

Paweł Student

Myślę, że warto polecić stronę dlatego, że jest to polska firma, która podaje adres na swojej stronie. To rzadkość w tej branży. Praca, którą otrzymałem była na wysokim poziomie

Czarek Student

System współpracy jest bardzo wygodny dla pracowników.

Madzia Gr

Ja zleciłam na tym portalu kilka prac i projektów z zarządzania . Zlecenia zostały wykonane terminowo i według moich wymagań . Mogę polecić usługi tych pisarzy

Bartek
@Madzia Gr

Ja polecam redaktor Bryan. Pisał mi dwie prace zaliczeniowe

Magda

@Magda

Zleciłam im w tym roku dwie prace i zostały wykonane bardzo dobrze Poleciłam tę stronę znajomym Portal pisarze.org ma wiele dobrych opinii Redaktorzy tego portalu piszą prace z bardzo wielu dziedzin Stronę uważam za godną zaufania i wiarygodną

Aleksander
@Magda

Firma to bardzo dobry pracodawca Etapy rekrutacji są trudne i długie, ale warto je przejść System selekcji redaktorów jest bardzo szczegółowy Strona pisarze.org zatrudnia tylko sprawdzone osoby i najlepszych redaktorów z różnych dziedzin Kandydatury osób bez doświadczenia są odrzucane Firma zapewnia stały dostęp do zleceń i dobre zarobki

Beata
@Magda

Kogo polecacie do pisania pracy z ekonomii ? Który redaktor będzie kompetentny ?

Pola

Anna Glinka

Adam Zych
@Anna Glinka

Szukam pomocy przy pracy z mechaniki pojazdowej ? Który redaktor na pisarze.org będzie kompetentny ?

marek

(usunięte przez administratora) jakich mało, pobierają sami pieniądze z niby zamrożonych na koncie,zlecenia to (usunięte przez administratora), szkods czasu, żądając zwrotu pieniedzy, olewają temat, negatywne komentarze, opinie na swej stronie usuwają, znalazłem juz kilka osób (usunięte przez administratora) przez nich

Martyna

Pisarze mają wiele dobrych opinii. Nie mogę się zdecydować którą ofertę wybrać . Czy ktoś może polecić pisarza, który specjalizuje się w dziedzinie oligofrenopedagogiki ?

Natalka

Szukam pomocy przy pracy z kosmetologii. Widzę tu wiele dobrych opinii, ale nie wiem na którego redaktora mogę się zdecydować. Proszę o wskazówki

Cecylia

Ja mogę polecić redaktor Aga123. Praca napisana bardzo ładnie . Pani wykonała też wszystkie wymagane korekty. Dotrzymała wszelkich gwarancji . Ogólnie portal pisarze.org też funkcjonuje bardzo dobrze . Jest wygodny system współpracy i możliwość wyboru redaktora

Martyna Dolega
@Cecylia

Danuta
@Martyna Dolega

Czy są tu specjaliści z zakresu marketingu ?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.?

Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Witolda 3
    26-600 Radom
  • NIP: 7962971064 REGON: 363819813 KRS: 0000604350

Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.