Opinie o Firma Handlowa Emirek Mariusz Czyż w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowa Emirek Mariusz Czyż. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowa Emirek Mariusz Czyż o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Emirek Mariusz Czyż w Radom

Driverbb Nowy wpis

Polecam. Dobry pracodawca.

Kierowca

NIE POLECAM I ODRADZAM KAŻDEMU NORMALNEMU KIEROWCY TU PRZYCHODZIĆ CHYBA ŻE LUBI BYĆ BEZ WYPLATY!!! JEŚLI CHCESZ ABY CIE TEN TCHÓRZ (usunięte przez administratora) BO PO PEWNYM CZASIE JAK PRZESTAJE ROBIĆ WYPŁATY TO ZRYWA KONTAKT DO TEGO STOPNIA ŻE NIE WIESZ CZY NADAL TU PRACUJESZ CZY NIE TO ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ . NA TAKI WAŁEK BYŁO NABRANYCH WIELU KIEROWCÓW I NAUCZYŁ SIĘ ZE PRZEZ UKRYWANIE SIĘ JAK KRÓLICZEK PRZED KIEROWCAMI I NIE ODBIERANIE TELEFONÓW ZAWSZE MU PÓJDZIE PŁAZEM. MAMUSIA TAK WYCHOWAŁA??? MOŻE KOLEJNY RAZ TRZEBA POJECHAĆ DO GALERII W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM SKLEP DINO SALVANI W SALONIE Z GARNITURAMI I PRZY PRACOWNICACH I KLIENTACH ZAPYTAĆ GDZIE SIĘ SYNEK UKRYWA I KIEDY MA ZAMIAR ODDAC WYPŁATY??? WTEDY MAMUSIA SZYBKO SYNKA ZNALAZŁA

@Kierowca

Praca jak wszędzie. Ja jestem zadowolony. Jeżeli masz takie problemy to idź do sądu. Dla mnie zwykly hejt.

@Kierowca

Wszystko prawda. Potwierdzam. Pracowałem i wiem gdzie jest, a raczej był ten sklep ponieważ teraz też już go nie ma.

Paweł Nowy wpis
@Kierowca

Jak bez wypłaty? W ogóle nie płacili czy masz na myśli to, że zdarzały się opóźnienia? Jak to się skończyło? Odzyskałeś chociaż część należności?

Driverbb Nowy wpis

Ja tam pracuję. Są wady i zalety ale nie zamierzam odchodzić

Paweł Nowy wpis
@Driverbb

Przepraszam, ale taki post nic nie wnosi, wszędzie są wady i zalety ... Może je wymienisz? Co jest największą wadą, a co zaletą? Czy kasa jest chociaż na plus?

Praca jak wszędzie. Bez rewelacji ale nie ma tragedii.

Krzysztof

Twoja nazwa użytkownika przedstawia Cię jako byłego pracownika firmy Firma Handlowa Emirek. Czy jesteś w stanie nawet teraz napisać, jak wyglądała ścieżka rozwoju zawodowego o tego pracodawcy? Po przepracowaniu określonego czasu były szanse na to, aby awansować wyżej? Fajnie by było, gdybyś odpowiedział.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Firma Handlowa Emirek Mariusz Czyż? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Brak wypłat - trans

Jeśli chcesz pracować za darmo i żeby ten NIKT Cię (usunięte przez administratora) to zapraszam do Emirek tu Cię oszukają w żywe oczy !

@Brak wypłat - trans

Co Ty piszesz za (usunięte przez administratora) z tego co wiem to jak robisz robotę to wszystko jest ok. Było tu paru profesjonalnych kierowców :-) co samych kosztów narobili i później jeszcze hejtuja w internetach ale tego nie napiszą. Żałosne.

Maroo

Nie (usunięte przez administratora) glupot.robota jak wszedzie.trzeba (usunięte przez administratora)jak robota zrobiona to problemow nie ma.

Ten niby Pracodawca z którego cały Radom się śmieje po pewnym czasie zrywa kontakt z kierowcą gdy zaczynasz się upominać o wypłatę, nie odbiera telefonów nie umawia się na spotkanie aby wyjaśnić sprawę do tej pory nie zwrócił pieniędzy tak jak każdemu kolejnemu kierowcy!!! Dowiedziałem że robi tak z każdym i z tego co wiem nie ma ani jednego starego kierowcy oprócz swojego jednego przydupasa który wydzwania do kierowców a później wszystko sprzedaje szefowi po prostu porażka a nie firma!!! Brak pieniędzy na wyjazd trasę, przelewanie z samochodu do samochodu paliwa na parkingach w zależności które pierwsze auto w trasę ma wyjechać... Zablokowane urządzenia na Włoszech Austrii itp. Zablokowane karty paliwowe i robienie przelewów na prywatne konta aby było jak paliwo kupić i nowe urządzenia pobrać . NIE POLECAM TEJ FIRNY I UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ!!!

DriverKielce

Co ty możesz pisać jakieś farmazony. Firma upadła i od kilku miesięcy nikt tam nie pracuje. Wiec jakieś słabe info masz o tych kierowcach kolego. Pewnie wiecej takich sytuacji będzie w najbliższym czasie z innymim przewoźnikami. Dlatego najlepiej kupić zestaw i samemu dla siebie jeździć. Pozdro kolego.

@DriverKielce

Nie farmazony tylko prawdę a skoro upadła to teraz komornik go zje!!! I bardzo dobrze bo tam jego miejsce gdzie trafi.

@Anonim

Farmazony bo firma nie działa od kilku miesięcy A Ty piszesz, że tak nieciekawie tam. Nie znasz stanu faktycznego a piszesz jakieś historyjki. Z tego co wiem to szef wyjechał do pracy w Niemczech to tam niech go szukają. Hahaha.

@DriverKielce

Gdyby ten pseudo pracodawca odbierał telefony od swoich pracowników to każdy wiedziałby jak jest a że się ukrywa sie ze strachu z długami i boi się spotkać z każdym i robił tak od kilku lat to już nie mój problem...

Buahaha zapomniałeś o Rodo ????????????????za podszywanie się pod kogoś i użycie imienia i nazwisia można też odpowiedzieć karnie!!!

@Anonim

Już miał odpowiadać karnie tyle razy i firma miała nie działać. Te Twoje farmazony... A fakty są takie, że NIC nie ugrales... A firma działa nadal... hahaha

PYTAJĄCY

Gdzie Firma Emirek ma siedzibę firmy? gdzie ma bazę gdzie trzyma zestawy :)

Tragedia

Witam , niestety wszystko co jest tu opisane a raczej posty z bezradną próbą obrony dobrego imienia przez właściciela. Niewyplacalny , nie odbiera telefonów . Do dziś nie odebrane pieniądze. Jak kolega wyżej napisał wszystko ma swój czas . A kolegów którzy lubia transport i lubią jeździć dla przyjemności to polecam firme . A tych normalnych ostrzegam jeśli nie chcecie stracić sił ,zdrowia i pieniędzy. Szukajcie gdzie indziej bo tutaj znjadziecie tylko problemy.

kuś kuś

Ponieważ link został usunięty przez administratora (napisałem już do niego skargę na tego typu działania - w jaki inny sposób ostrzec innych kierowców, aby nie podejmowali tam pracy, kiedy sam właściciel podszywa się pod innych wirtualnych pracowników dyskredytując tych, którzy nie chcieli tam więcej pracować za darmo). Więc jeszcze raz - na stronie długi.info wpiszcie nazwę Emirek. Wyskoczy wam informacja, że tylko wobec jednego dłużnika firma ma zobowiązania na prawie 60 tyś. zł. I już z tej informacji każdy powinien się zastanowić, czy jeżeli ktoś ma tego typu zadłużenia, rzeczywiście płaci wszystko na czas i z niczym nie zalega (jak pisze sam w imieniu mitycznych kierowców).

Sami się przekonajcie

Kuś kuś

Może skorzystam. Parę tysięcy zostało do odebrania. Nic osobistego, ale im szybciej takie firemki znikną z rynku, tym lepiej dla pozostałych, które poważnie traktują kodeksy prawa

@Kuś kuś

Znikniesz to Ty(usunięte przez administratora) taki z Ciebie pracownik, że siedzisz i głupoty wypisujesz zamiast pracować. Jak firma faktycznie byłaby w takiej sytuacji to już przeslalaby funkcjonować jak Ciebie nie ma. Lepiej przyznaj się co odwaliles. W dzisiejszych czasach jest tyle możliwości odzyskania co Ci się należy. Ale lepiej pisać... pisać... dawaj papier na priv A pomogę Ci odzyskać jeżeli faktycznie coś Ci się należy.

kierowca

Nie ma już kto jeździć to właściciel musi sam, jak widać. Wrócił w jazdy w piatek i dawaj zalewać portal atakami na byłych pracowników. Podszywając się jw dodatku pod anonimowych kierowców. Nie z nami te numery, Bruner :)

kuś kuś

Nie podszywaj się pod kolejne osoby. Jak już mówiłem - każdy sam wyciągnie wnioski wschodząc na stronę z długami, czy ta firma jest wypłacalna, czy też nie. Co do naszych rachunków, to rozstrzygnie to już sąd. Więc się tak nie gorączkuj. :)

Żałuje że tu pracowałem

Nie polecam tego oszusta, ta firma powinna nazywać się DZIAD-TRANS płacisz za wszystko swoja prywatna kartą, nawet za paliwo bo nie stać dziada nawet już na tankowanie, wszędzie ma same długi że nawet karty paliwowe ma wszystkie po blokowane. Wszystkim ludziom za wypłaty zalega za kilka miesięcy i nawet nie raczy tego oddać, później z nim zero kontaktu nie raczy nawet tel odebrać bo pewnie już siedzi obsrany po pachy ze strachu bo wszyscy teraz go ścigają! Ale ja już się nim teraz osobiście zajmę, całą firmę mu rozwalę bo nie odpuszczę tego Radomiakowi!!!

@Żałuje że tu pracowałem

Jestem w podobnej sytuacji. Facet zalega z wyplatami .Po zakończeniu umowy na rok przestał odbierać telefony nie mogę odebrać rzeczy z ciężarówki bo unika kontaktu . Na stronach dłużnik.pl widnieje jako dłużnik na 60tys zł ... sprawa jest już w prokuraturze i pociagne go do odpowiedzialnosci karnej i w dodatku pozew będzie zbiorowy ponieważ mam jeszcze dwójkę ludzi których okradł z wypłaty i napadł pozorujac pokrzywdzonego danej sytuacji .. myślę że firma jest na skraju bankructwa

Kierowcy
@Kierowca

Też chętnie się przyłącze do pozwu zbiorowego, też słyszałem jak potraktował innych kierowców z pięściami jak się o swoje upomnieli, ale jego dni są już policzone, jeszcze przyniesie zaległe pieniądze w zębach jeśli tylko będzie je miał..

@Kierowcy

Jestem w szkodu że w ogóle jeszcze ktoś może tam pracować... niestety skazany jest od razu na najgorsze ...

kierowca
@Żałuje że tu pracowałem

Pracuje tu kilka lat i czasem były drobne poślizgi z wypłatami, ale widać ze ten czas już dawno minął. Wynagrodzenie wypłaca mi na czas dodatkowo dniówki lepsze niż na rynku. Tabor w bardzo dobrym stanie, Ja nie mogę narzekać.Praca po układana , robilem w kilku firmach i tu jest ok

@kierowca

Nie ma to jak samemu pisać sobie opinie bo już nikt dobrego słowa nie powie o Tobie! Firma Emirek to jedno wielkie dziadostwo brak pieniędzy na autostrady paliwo i wieczne płacenie ze swoich kart płatniczych później oddawanie Ci pieniędzy za kilka dni bo karty paliwowe już od dawna wszystkie zablokowane... Co z tego że auta nowe jak wypłat nie płacisz i pochwal się tu na forum ile osób już oszukales .

@Anonim

Przestań ściemniać!!! Firma jest ok!!! Polecam.

@Żałuje że tu pracowałem

Przestań szczekac tylko węezsię za działanie. Idziesz do PIPu podajesz go i wszystko ureguluje jeżeli nie miałeś zapłacone. Delegacje,ryczałty,godziny nocne,godziny nadliczbowe, urlopy. Takich bajek to możesz pisać o każdej firmie. Dla mnie to cienki koleś jesteś żal czytać te wypociny.

@Anonim

Hehehe dawac namiary na forum na tych kierowców sponsorów.moze roboty szukaja jak maja czas na forum szczekac zamiast jezdzic.teraz to juz pewnie i stary milioner jak takich szoferow znajduje co za Free jezdza a tu piszą że dziadostwo.jak to?

Chętnie podam namiary.
@Anonim

Kuś, Kuś, to może stwierdzę, że jednak wyślę pozew do sądu o te parę tysięcy złotych niewyplaconych. A wtedy podam numer sprawy i każdy będzie mógł się przekonać, że już lepiej w domu siedzieć, niż u ciebie jeździć na paliwie, za które kierowca musi zapłacić ze swoich pieniędzy.

@Rafal
@Żałuje że tu pracowałem

Mialem tam kiedys isc do pracy.kolega mi polecal.na paliwo nie bylo,wyplat wszystkim nie placil za kilka mc.ja bym dluzej niz do pierwszej wyplaty nie jezdzil.nikt by nie jezdzil.cos chyba koloryzujesz.juz by nikogo nie bylo i Ciebie by tam nie bylo.a firma jak byla tak jest.

Kuś kuś

Człowiek tonie. Czasami w biznesie to normalne. Ale najgorsze jest to że próbuje pociągnąć za sobą innych. Podszywanie się pod jakiś mistycznych kierowców, którzy tam wiele lat pracują i są zadowoleni ma służyć jednemu - znalezienie kolejnych, których można będzie pociągnąć że sobą na dno, i tym samym być może przetrwać jeszcze jeden kolejny miesiąc na cudzy koszt.

@Kuś kuś

Niech tonie bo tylko na to zasługuje! I ten cały jego (usunięte przez administratora) na kółkach.

@Kuś kuś

Firma funkcjonuje bez pseudo kierowców i czas pokaże sprawdzę za pół roku czy dalej tak jest. Jeżeli przestanie masz rację, jeżeli będzie działać ewidentnie piszesz bajki...

@Anonim

Chyba jakis driver potracenie za zniszczony zestaw mial i przebolec nie moze....kolego nie pluj jadem tylko naucz sie jezdzic a pozniej w trase bo zapotrzebowanie na kierowcow jest.wszystko przed Toba:) powodzenia

Lipa!!!

Jak moze mieć na wypłaty jak już na paliwo nie miał i na opłaty we Włoszech i Austrii...

Lipa!!!!

Panie Mariuszu skończ się Pan ośmieszać. Co trudno z kierowcami jak już każdy się poznał na Tobie ????oddaj pieniądze ludziom którym nie wyplaciles A nie piszesz jak to świetnie u Ciebie ...

Lipa!!!!

Jak nisko już musiałeś upaść żeby takie posty pisać i się podszywac za swojego kierowce

@Lipa!!!!

Zdecydowanie polecam.

@Driver

Tak się składa że na wszystko mamy dowody ja i inni kierowcy i dobrze wiesz gdzie się niedługo spotkamy ! Żal Ciebie i tego swojego transportu !

@Kierowca

Ja dalej w trasie... A Wy koledzy...? Pozdro.

Driver

Jak będzie bankructwo to będziemy mieć odprawę. Hahaha

Beka z Ciebie!!
@Driver

Będziesz widział odprawę jak nawet na paliwo nie ma ta firma hahaha

Ja na paliwo mam zawsze Ale nie można tego powiedzieć o Emirek hahaha !

@Anonim

Jak staliśmy na wikendzie i pół litra wypiles to mówiłeś co innego. Przestań bajki teras pisać. Hahahaha.

@Driver

Ty jesteś (usunięte przez administratora) jakiś czy co???hahahaha idź się leczyć pajacu !

@Anonim

Mnie nie potrzeba ale Tobie to się przyda kolego o dwóch twarzach. Mów jak jest A nie bajki piszesz to żałosne powtarzam się poraz kolejny ale wiem piszesz jak wiatr Ci zawieje.hehehe.

Napalony

Namiar jak ktoś chce TG truck radom. Elo mordeczki

Napalony

Firma do bani Chciałem zarobić więcej i on żeby zarobił A wiadomo chciałem jeździć na magnesie każdemu się to opłaca A on niechcial... znalazłem firmę gdzie się tak jeździ i 8500 jest co miesiąc:-)

VagProgrammer

A co mnie interesuje, że firma nie ma kogo zatrudnić na moje miejsce?

Zainteresowany praca
@VagProgrammer

Możesz kolego opisać cos więcej o firmie w której pracowałeś?

@Zainteresowany praca

Odradzam. Nie przyznawaj się że masz kartę bankomatowa w trasie.

@VagProgrammer

Ja tam odkladMam na swoje zelazo i dopiero zawojuje radomski transport... hehehe. Bo wszędzie dobrze gdzie nas niema.

...trans

Ma ktoś namiary na tego MILIONERA co miesiącami za darmo jeździł,prywatną karta za paliwo i autostrady płacił?albo idiota albo ściema kompletna.takie bajki to na parkingu opowiadaj.(usunięte przez administratora)

Pablo

Pracowałem kilka lat.nie jeżdżę bo kregoslup mi się siadl.polecam firmę.czasem był poślizg z wypłatą ale dostałem każda złotówkę.jak dobrze robisz robotę nie ma problemów rzadnych. Gdyby były takie jak piszą już dawno by firmy nie było skoro sponsorzy ze swoich prywatnych kart już nie płacą:)a dalej swoj zestaw czasem mijam.pozdr wszystkich zwolnionych.nie jedna firma jest na świecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Emirek Mariusz Czyż - Radom

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Emirek Mariusz Czyż?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Emirek Mariusz Czyż tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Emirek Mariusz Czyż?

Firma Handlowa Emirek Mariusz Czyż
2.9/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Nizinna 69A
    26-600 Radom