Niezapominajka Apteka Michał Markiewicz

Kraków

Opinie o Niezapominajka Apteka Michał Markiewicz

blue-eyed

hehe, widać, że opinie są chyba dosyć moderowane przez szefów apteki :) ja tam pracowałam i powiem szczerze ze mam mieszane uczucia. Miła atmosfera bardzo zależy od kierownika, ja na przykład pracowałam na al. Pokoju i tam była tragedia... Kierowniczka się w ogóle nie zajmowała apteką, bo pracuje w dziale handlowym. W innych oddziałach jest podobno lepiej. Na pewno pracując w takiej aptece można się bardzo rozwinąć, ze względu na ogromną ilość pacjentów. Największy minus to słabe zarobki w porównaniu z konkurencją. Ponadto marne szanse na zostanie kierownikiem z wewnątrz, ze względy chyba na wydzimisie właściciela

Grey

Pracodawca jakich mało, uczciwy i na poziomie, pensja co do minuty na koncie, możliwość nadgodzin. Pełna kultura. Świetna organizacja pracy. Można się sporo nauczyć. Polecam.

Zostaw opinię o Niezapominajka Apteka Michał Markiewicz - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niezapominajka Apteka Michał Markiewicz