Opinie o Lewiatan w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lewiatan. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lewiatan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan w Kraków

baner wywiady
Klijentka

Byłam dziś przed południem tam na zakupach , przy kasie Pani z krótkimi blond włosami , z twarzy sflustrowana i nieszczęśliwa potraktowała mnie bez Kompletnego szacunku! !!!!Z agresja i tupetem roszczeniowo nakazała założyć mi maske mimo iż jasno powiedziałam ze mam nadciśnienie i maski nosić nie mogę !kolejnym roszczeniowym tonem zażyczyła sobie zaświadczenia kiedy akurat Sprzedawczyni nie ma takiego prawa ! Co najciekawsze klijent wcześniej był bez ! i dwóch panów za mną tez !!!nie miało masek! Wcześniejszego obsłużyła bez zająknięcia . Beszczelnie i z tupetem zwraca się do klijenta , moja cala Rodzina często wraca z tamtąd z historiami jak beszczelni sprzedawcy pracują w tym sklepie ! Szefowie którzy zatrudniają takich pracowników powinni się zapaść pod ziemie , gdyby obok był inny sklep napewno pies z kulawa noga omijał i by ten sklep i tych pracowników !

2
Kazimierz

Nie wiem po co to piszesz, znasz tę Panią albo ten sklep? Napisałbyś lepiej, jakie są warunki pracy i ile tu można zarobić? Przydałyby się tu jakieś konkrety.

Pracownik Były
Były pracownik

Kompletna bzdura z tym co oferują wykorzystują w tym czasie co nie mają pracowników a poźniej dowidzenia wielka ściema Kierowniczki z kilku sklepów poniżają pracowników strasznie każą płacić za wszystko co jest absurdem niech Kierowniczki pójdą na sklep

Grażyna
@Izunia

W jaki sposób doceniają jak mają braki, o czym właściwie mówisz? No i o co chodzi z tym płaceniem, za co na przykład pracownicy muszą płacić?

Nowa
Pracownik
 Pytanie

Witam.ile tak szczerze zarabia się w lewiatanach? Pozdrawiam :)

Izabela
@Ona 7

14,88? co to jakaś taka dziwna liczba? W którym roku tyle się zarabiało? I czy prócz podstawy przysługuje coś jeszcze?

Artur

Interesuje mnie praca jako kasjer i widzę że taka osoba jest teraz poszukiwana. Skoro są dwie zmiany to idzie się dogadać, aby np. 2 tygodnie być na ranną a dwa na popołudniową, czy to zależy od kierownika? Trzeba znać trochę obsługę kasy fiskalnej czy robią szkolenia? Jeszcze nie pracowałem w takim charakterze ale chcę spróbować. Trochę mnie zmartwił jeden wpis tutaj, że można mieć odpowiedzialność karną, jak popełnimy błąd z wagą produktu i inspekcja to zauważy. Ktoś to rozwinie, czy naprawdę tak jest?

Pracownik Hurtowni.
Pracownik
@Artur

Panie Arturze trudno powiedzieć bo Lewiatan to szerokie pojęcie. Mamy takie spółki jak: Lewiatan Zachęta, Lewiatan Market Punkt, Lewiatan Łukasik, Lewiatan DNS, Lewiatan City, Lewiatan Avangarde, itp. Nieraz w pobliżu są dwa Lewiatany, ale mają różnych właścicieli. Moją rada jest taka żeby skontaktować się z tym Lewiatanem oraz iść na rozmowę i zapytać.

Sylwia Nowy wpis
@Pracownik Hurtowni.

To jeżeli Lewiatany mają różnych właścicieli to wszędzie pensję mogą być różne czy jest odgórnie ustalona stawka godzinowa?

Klijentka
Inne

Lewiatan na Włoskiej w Krakowie Jedna z kasjerek w okularach jest tak nie miła ani dzień dobry ani dziękuję.Pracuje chyba za karę. Minę zawsze ma obrażonej, nie szanuje ludzi.Do zwolniena.!!Zatem Panie na mięsnym bardzo miłe uśmiechnięte.

Weronika Nowy wpis
Były pracownik
@Klijentka

Jedna Pani z Włoskiej to w ogóle nadaje się do zwolnienia, obowiązki wykonuje za karę i z przymusu, o kulturalnym podejściu do klienta chyba nigdy nie słyszała, bo albo się nie odzywa albo warczy na ludzi, robi miny, przewraca oczami i przy obsłudze stoiska mięsnego nie związuje włosów, na co raz zwróciłam uwagę, ale poszło w eter.

Były pracownik
Były pracownik

Nie polecam pracy w lewiatanie zachęta za manko na kasie płaci ci ze swojej kieszeni część towarów na przykład z opakowan cukierków jest wysypywania po dacie i idą na promke kierowniczki każą kupować towar po terminie na ladzie mięsnej jak się coś zepsuje to trzeba pokrywać straty ze swojej kieszeni mięso które się nie sprzeda w sobotę idzie wieczorem do zamrażania a atmosfera jest taka że są lizusy sa ok a reszta personelu jest b w lewiatanie jak zgłosisz mobbing to cię przenoszą na inny sklep owszem wypłata jest na czas

Artur
@Były pracownik

To w sumie można powiedzieć, że jak będzie dużo błędów to duża część pensji poleci? A na rękę, ile dają generalnie, bo też widziałem widełki na sprzedawcę stoiska mięsnego. Te górne widełki to w ogóle do osiągnięcia? Jak pracowałeś, to pewnie wiesz, jak to realnie wygląda.

Weronika Nowy wpis
Były pracownik
@Artur

Górne widełki nie są w ogóle dostępne, dostaje się podstawę i jeśli pani kierownik łaskawie uzna, że zasługujesz na premię uznaniową, to jest kwota między 100 a 300 złotych, ale zwykle kierowniczka nie uznaje Twojej pracy i premię przyznaje swoim zasłużonym za donoszenie koleżankom.

R-k dworek
Były pracownik

Mnie zaprosili do pracy na dzień próbny, pani obiecywała umowę i wypłatę nawet jak zrezygnuje po tym jednym dniu a ze zrezygnowalam z wspolpracy to nie dostałam ani umowy ani wyplaty

Renata Nowy wpis
@R-k dworek

A powiesz dlaczego zrezygnowałaś? Co się tam nie spodobało skoro wystarczył Ci tylko jeden dzień by stwierdzić, że to nie praca dla Ciebie?

logo firmy Automatyk instalacji budynkowych
Kraków
Ipid Engineering Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca-magazynier hurtownia z kosmetykami
Kraków
F.u.h. Rena II s.c. Michał Magielski Kamil Magielski
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds.zakupów
Kraków
Ds-Technic sp. z o.o.
(27 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Anna

Poszukują osób na stanowisko Sprzedawcy stoiska mięsnego. Oferują pracę dwu zmianową. Skoro jest to sklep, to w jakich godzinach się tam pracuje? Poza tym, dlaczego widełki są tak szerokie: 4800zł - 7200 zł ? Od czego zależy to, kto będzie dostawał górny szczebel wynagrodzenia ?

Pytanie
 Pytanie

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Lewiatan w przypadku pracy jako Kasjer?

Zdziwiona
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Ale jak zdalna ??? Sprzedawca musi być w sklepie żeby obsługiwać klientów. Towar sam z magazynu nie przyjdzie, więdlina sama się nie pokroi.

Klient Sułkowice
Inne

W Lewiatanie w Sułkowicach od niedawna na kasie pracuje dziewczyna- ciemne włosy, w okularach- Katarzyna ,nie dość ,że zachowuje się jakby pracowała za kare , lub jakby klient był dla niej problemem ,to jeszcze nieuczciwie nabija na paragonie dodatkowe zakupy, zorientowałam się dopiero po przyjeździe do domu, że mam na paragonie towar, którego nie kupowałam,więc nie wróciłam z reklamacją. Ale nie było to pierwszy raz, więc następnym razem na pewno nie dam się (usunięte przez administratora). Jak chce (usunięte przez administratora) ,i dorabiać na lewo to niech idzie pracować na targ. Jest niegrzeczna i wyniosła.Traktuje klientów z góry. Proszę zwrócić na to uwagę, bo robi złą opinię Waszej placówce, a przecież reszta personelu jest ok. Do tej pory byłam stałym Waszym klientem ,ale takie traktowanie nie jest dla mnie.

Nowa
Pracownik
 Pytanie

Witam.ile tak szczerze zarabia się w lewiatanach? Pozdrawiam :)

Ja, ja sam
Były pracownik
@Nowa

Różnie co lewiatan to stawka ,słyszałam że jeszcze się zdarza najniższa krajowa, ale to już raczej rzadkości,standard około 16-17 na rękę

Ona 7
Były pracownik
@Ja, ja sam

Umowa zlecenie 14.88 ska ja, ja sam wzięłaś te 16,17 na rękę

Pracownik handlu
Pracownik
@Nowa

Podstawę najniższej krajowej

Izabela
@Ona 7

14,88? co to jakaś taka dziwna liczba? W którym roku tyle się zarabiało? I czy prócz podstawy przysługuje coś jeszcze?

Monika
Pracownik

Lewiatan ale.pokoju 14 to jest masakra pracownicy do wymiany kierownik porażka wiecznie coś im nie działa to punkty się nie nabijają na karty stałego klienta to towaru promocyjnego nie ma bo nie dojechał poraźka może właściciel tego (usunięte przez administratora) zrobił by z tym porządek bo kasę brać chce bo to jedyny sklep w okolicy ale zarobić coś pod klientów to po co

Asia
@Monika

Sama sobie odpowiedziałaś na te oszczerstwa. Jedyny sklep w okoli to i towaru nie ma. Logiczne. A to, ze aplikacje nie działają TO NAUCZCIE SIĘ NA ZAWSZE! To nie wina sklepu tylko aplikacji, problem informatyków, programistów… żyjecie w takich czasach cyfryzacji, ze trzeba się z tym liczyc, ze zawsze coś będzie nie działać. To tylko komórki, internet itd…

Pracownik handlu
Pracownik
@Monika

Ty myślisz że do pracy ludzie lgną jak pszczoła do miodu Nie masz pojęcia o czym mówisz A może kultura i grzeczność idzie w dwie strony Czyli klient ma prawo napluć ci w twarz a ty powiesz że deszcz pada My z handlu możemy napisać książkę pt Anegdoty z Lewiatan Pozdrawiam i życzę logicznego myślenia

Klient
Inne

Byłem pierwszy raz w sklepie na tenczynie na zakupach i to niestety ostatni raz, Pani przy kasie stała jakby za karę tam była, niechętnie obsługuje. Prawdopodobnie była to kierowniczka przeklinała do pracownika że cos źle zrobil pierwszy raz się z czymś takim spotkałem by kierownik się tak zachowywał. Sklep ok w dobrym miejscu przy drodze głównej duży parking tylko to na plus.

Administrator

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Lewiatan jako Sprzedawca? Jakie macie wrażenia?

Ania24-24
Pracownik
@Administrator

W sierpniu minęło już 5 lat od kiedy tam pracuję. Wrażenia pozytywne ????

Izabela
@Ania24-24

hej tak z ciekawości masz coś za to, że tyle lat już jesteś? masz w ogóle opcję jakąś na awans na kierowniczkę czy po jakim czasie można?

Klijentka

Byłam dziś przed południem tam na zakupach , przy kasie Pani z krótkimi blond włosami , z twarzy sflustrowana i nieszczęśliwa potraktowała mnie bez Kompletnego szacunku! !!!!Z agresja i tupetem roszczeniowo nakazała założyć mi maske mimo iż jasno powiedziałam ze mam nadciśnienie i maski nosić nie mogę !kolejnym roszczeniowym tonem zażyczyła sobie zaświadczenia kiedy akurat Sprzedawczyni nie ma takiego prawa ! Co najciekawsze klijent wcześniej był bez ! i dwóch panów za mną tez !!!nie miało masek! Wcześniejszego obsłużyła bez zająknięcia . Beszczelnie i z tupetem zwraca się do klijenta , moja cala Rodzina często wraca z tamtąd z historiami jak beszczelni sprzedawcy pracują w tym sklepie ! Szefowie którzy zatrudniają takich pracowników powinni się zapaść pod ziemie , gdyby obok był inny sklep napewno pies z kulawa noga omijał i by ten sklep i tych pracowników !

2
ABCD
Pracownik
@Klijentka

jak nie nosisz juz maseczki z przyczyn zdrowotnych to z łaski swojej mógłbys pokazać zaświadczenie lekarskie.. Ekhem.. Korona ci z głowy nie spadnie

Beata
Inne
@Klijentka

co drugi Polak ma nadciśnienie, nie jest ono powodem do nie noszenia maseczki. Założenie maseczki na chwile zakupów na pewno nie zaszkodzi

Basia
Pracownik
@Klijentka

KLIENT się pisze!!!!

Realistycznie
Inne
@Klijentka

Teraz darmozjady z 500plus i cała reszta myśli że może traktować sprzedawczynie jak gorszy sort.przyniesie taka 5zl i myśli że ktoś będzie koło niej skakać .

Nienawidzetegosklepu
Pracownik
@Klijentka

Zgadzam sie. Pracownicy sa niezwykle leniwi i opryskliwi. Do tego obijaja sie zamiast pracowac, sa 3 kasy a zawszw tylko 1 jest czynna, mimo ze kolejka czesto siega prawie pod stoisko z wedlinami. Dno. Do twgo maja czeste pomylki w wydawaniu pieniedzy. No i nieswiezy nabial i wqrzywa. Nie chodze do tego sklepu ale czasem jeatem na niego skazana a jak wychodze z niego to chce mi sie wymiotowac.

Anonim
Kandydat
 Pytanie
@Nienawidzetegosklepu

A moje pytanie brzmi czy sklep nie ma strony internetowej gdzie może klient mówić co myśli?

Zbyszek K.
Inne
@Klijentka

Załgany kłamliwy post. Rada: nie masz maski nie wchodź. "Sflustrowana", nadciśnienie się leczy, nie jest przeciwskazaniem do noszenia maseczki.

Kazimierz

Nie wiem po co to piszesz, znasz tę Panią albo ten sklep? Napisałbyś lepiej, jakie są warunki pracy i ile tu można zarobić? Przydałyby się tu jakieś konkrety.

Pytanie
 Pytanie

Czy Lewiatan oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ta z wiedzą
Pracownik
@Pytanie

Witam, w sklepie Lewiatan w Radomiu pracuję już kilka lat i będę musiała się zwolnić ponieważ pracując w tej firmie zgodnie z jej procedurami jestem narażona na to, że wyląduję w sądzie i będę osobą z wyrokiem za (usunięte przez administratora) a co za tym idzie w papierach będzie wpis KARANA przez 10 lat! Przyczyną tego jest inspektor PIH i sprawdzanie czy tarowana jest wagą opakowania w które panie na stoiskach pakują towary na wagę. Jeśli nie wyłapię różnicy w wadze przy kasie to już po mnie, sąd i nie ma tłumaczenia, że tak nam każe robić firma. Za niewytarowanie wagi nie ponosi odpowiedzialności pani która pakuje towar a kasjerka!!! Dziewczyny uciekamy z tej firmy!

Izabela

widzę, że w ostatnim czasie sporo klientów tu na ceny narzekało... A jak z obecnymi warunkami pracy? Bo pracownicy od dłuższego czasu nic nie pisali, coś się zmieniło może?

Pracownik Były
Były pracownik

Kompletna bzdura z tym co oferują wykorzystują w tym czasie co nie mają pracowników a poźniej dowidzenia wielka ściema Kierowniczki z kilku sklepów poniżają pracowników strasznie każą płacić za wszystko co jest absurdem niech Kierowniczki pójdą na sklep

Izunia
Pracownik
@Pracownik Były

Powinny ,to prawda,pracowników doceniają jak mają braki,a później żegnaj,nie wart być dobrym.

Grażyna
@Izunia

W jaki sposób doceniają jak mają braki, o czym właściwie mówisz? No i o co chodzi z tym płaceniem, za co na przykład pracownicy muszą płacić?

Furry
Inne

Pracownica lewiatana krasickiego gruba blondyna z wyłupiastymi oczami baaardzo nieprzyjemna i wredna do zwolnienia w trybie pilnym.

Krystyna
@Furry

Może warto było na miejscu jej zwrócić uwagę?

Kamila
Inne

Sklep lewiatan w Grójcu mieszczący się na ulicy Jana Pawła II to jakiś żart. Dzisiaj przed godz 15 nie ma już lady z mięsem drobiowym. Resztki mięsa leżą na jakichś miskach za plecami pań sprzedających. Kolejna Pani myje lade tak śmierdzącym detergentem że pół sklepu śmierdzi. Pani obsługująca mnie jedna ręka nakłada te resztki mięsa których nawet nie widzę a drugą odbiera telefon. Przy kasie siedzi Pani kasjerka w czarnych włosach (środkowa kasa), która jakby mogła zabiłaby wszystkich ludzi. Wiecznie zła, niemiła, nie mówi i nie odpowiada dzień dobry. Bez słowa skanuje produkty a następnie rzuca podaną do ręki kartą klienta i nie czekając na nic skanuje drugiego klienta w taki sam chamski sposób Nie pierwszy raz tak robi więc proszę o interwencję kierownictwa.

Piotr Krakow
Inne

Lewiatan na ul orawskiej w Krakowie jakieś nieporozumienie a nie sklep. Cena za kg cukru królewskiego 7,99 zł w innym lewiatanie ten sam produkt kosztuje 5 zł. (usunięte przez administratora) w biały dzień. 3 zł różnicy to jest po an 70 % więcej. Brak słów. Innych produktów nawet nie sprawdzałem.

Stawki Market
Inne

Market Lewiatan Stawki. Czasem robię tu zakupy, jak już muszę. Obsługa bardzo nie miła chyba pracują za karę. Poruszają się po sklepie między klientami bez maseczek. Wykładają pieczywo bez rękawiczek. Mam nadzieję że szybko blisko postawią DINO I ZNISZCZA ich niskiemu cenami.

Lewka
Pracownik
@Stawki Market

Stawki Market już szykuj duże torby bo w Dino będą dawać za darmo . Mam nadzieję że dasz spokój tym biednym sprzedawczyni z Lewka i swoją frustrację prze rzucisz na kogoś innego mam nadzieję że nie na te super sprzedawczykiem które będą pracować w Dino.

Helena
Pracownik
@Stawki Market

Bo tak dokładnie jest.Mam dwa sklepy tej firmy na osiedlu Ugorek w Krakowie,ceny też co dzień to wyższe.

Lolek
Inne

Przekręty z cenami to sytuacje nagminne. Teoretycznie jest promocja, pod czytnikiem kompletnie inna cena! Zwracam się z zapytaniem do Pani jaka dostatecznie jest cena a ona wpada w furię i wyrywa karteczki z napisem promocja. Przepraszam,Ale to zachowanie delikatnie nie na miejscu. Proszę uważać na blondynkę o zaojraglonyc kształtach, może ma problem ale to zostawiamy w domu.

Onan
Kandydat
@Lolek

Lolek jak można robić przekręty z cenami skoro ani jeden zet nie wpada pracownikowi do kieszeni. Po prostu tyle obowiązków spada na pracownika że nieraz w ich natłoku umknie mu zmiana ceny. Te pretensje nie kieruj do sprzedawczyni i kasjerek bo one nie mają możliwości drukowania cenowej ale do kierowniczki bo to ona jest odpowiedzialna za ich wydruk i zmianę na półce

Helena
Pracownik
@Lolek

Najdroższe sklepy co dzień to wyższe ceny.Zlodzieje

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Lewiatan?

  Zobacz opinie na temat firmy Lewiatan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Lewiatan?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Lewiatan?

  Kandydaci do pracy w Lewiatan napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lewiatan
2.2/5 Na podstawie 96 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Lewiatan
Przejdź do nowych opinii