Opinie o Auto Strefa Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Strefa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Strefa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Strefa Sp. z o.o. w Włocławek

Niedoszły pracowników Nowy wpis

Każdemu kto chce zacząć pracować w tej firmie w oddziale we Włocławku radzę dobrze przemyśleć. Na rozmowie obiecywali złote góry tylko słowem. Brak konkretnej rzeczowej odpowiedzi choć by stawki podstawy, za to dużo gadania o premiach dodatkach itp. Zrezygnowałem z podjęcia się współpracy po tym jak z dnia na dzień dowiedziałem się że kierownik zmienił zdanie i już na starcie chciał mnie zdegradować. I na koniec tekst gdy się pytałem o warunki na "nowym" stanowisku "dowiesz się na umowie" Zero wcześniejszego wglądu co jak ma być wszystko na "słowo" któremu za nic nie ufam niestety

Mały Bóg

Radzę unikać tego miejsca. Właściciel nie szanuje ludzi. Nastawiony tylko na zysk, a raczej wyzysk pracownika. Zarobki w tej firmie niższe niż w większości polskich dyskontów. Olbrzymia rotacja pracowników, niczym w dużej fabryce, ale co tu się dziwić. Każdy, kto pozna pana P. szybko chce zakończyć z nim znajomość.

Nikt Nowy wpis
@Mały Bóg

To trzeba sie zatrudnic bylo w dyskoncie a nie salonie. Gały nie widziały jaka umowe podpisywaly?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Strefa Sp. z o.o. - Włocławek

Firma Auto Strefa Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Blacharz - Lakiernik Samochodowy, Rzeszów - Marzec 2023
  • Specjalista ds. Social Media, Włocławek - Luty 2022
  • Specjalista ds. kadrowo-księgowych, Włocławek - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Auto Strefa Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Auto Strefa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Strefa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto Strefa Sp. z o.o.
  • Toruńska 85