Opinie o Lukas-Car Łukasz Sikorski w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lukas-Car Łukasz Sikorski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lukas-Car Łukasz Sikorski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lukas-Car Łukasz Sikorski w Włocławek

W dniu 22.09.2022 został zakupiony pojazd marki Renault Velsatis. Po przejechaniu 150km silnik 2.0T klekocze jak benzyna a Pan Mariusz olewa sprawę pisząc że jest po pracy ale jak po godzinach zamknięcia sprzedawał to już nie mówił nic hahaha. Zapomniał o jednym godzina badania technicznego jest nie wlasciwa z osią czasu u mnie u partnerki u mojego kierowcy u diagnosty i u samego szefa. Zapraszam serdecznie wszystkich na TIK TOK Konto Swojak7 Tam pokazuje prawdę.

Właściciel Nowy wpis

Czy Widzisz w ogóle gościu na jaka Ty firme piszesz bzdury i do kogo ? Pomyliłeś firmy i osoby

Bmw

Polecam sprzedawcę z czystym sumieniem

Dorota
@Bmw

Jakiś konkretniejszy powód dlaczego polecasz? ;D

Bmw Nowy wpis
@Dorota

Powód to ze bardzo fajne zadbane auto w dodatku ma 19 lat wszystko to co było napisane w ogłoszeniu się zgadzało. Nie rozumiem niektórych ludzi jak teraz czytam opinie i nieraz po kilkunastu miesiącach od zakupu jak wyżej pani Monika co spodziewają się od auta ponad 20 letniego za 3 czy 4 tysiące ? Niech jadą sobie do salonu. Może po kilkunastu miesiącach sprzedający jej ma wymienić wszystko co eksploatowała przez ten czas i zatankować do pełna auto .. ja z czystym sumieniem polecam i z chęcią wrócę po kolejne auto jesli kiedyś będę zmieniała. Pozdrawiam Sprzedającego

Ilona Nowy wpis
@Bmw

No niestety niektórzy tak właśnie myślą, byleby na kogoś zwalić temat :P Fajnie, że jesteś zadowolona. Zastanawiam się czy kupując tam auto jest możliwość jazdy próbnej? :)

Kilkanaście miesięcy temu kupowałam auto u tego pana. Zdecydowanie nie polecam. Słyszałam wiele złych opinii na jego temat na mieście, no ale niestety nie wzięłam tego pod uwagę... :( Samochód po 2 tygodniach przestał odpalać (lato), gasł na wolnych obrotach, hamulce do wymiany (mówił, że wymieniał), nie wspomnę o problemach z przegubem, ktory też podobno wymieniał..Oczywiście zaraz będzie zrzucał winę na kupującego lub inne osoby, że to nieprawda itd, ale nie chce mi się dyskutować w tym temacie. Wydaje się miłym człowiekiem a wiadomo, chodzi tylko o kasę jak zawsze... Nie pozdrawiam!

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Bartosz
@Karol232

Nie podpisałeś umowy na realizacje? Zawsze warto mieć jakiś papier, żeby móc wyciągnąć konsekwencje w razie takiej sytuacji.

Wlasciciel

Jakie blachy ???? Chyba pomylona firma

Właściciel
@Karol232

Nie ta firma chyba pomyliłeś firmy

Właściciel
@Bartosz

Nie ta firma gościu pomylił firmy i mi tu opinie psuje trzeba patrzeć a nie psuć komuś opinie

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Lukas-Car Łukasz Sikorski po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pomocnik bez doświadczenia, transport i montaż. Jaki był jej rezultat?
Leszno
Nissan

Polecam super auto

Czy Lukas-Car zatrudnia nowych pracowników? Czy może pan Łukasz pracuje sam lub ma stałą ekipę pracowników? Ktoś wie coś na ten temat?

Audi

Polecam sprzedawcę kupiłem bardzo fajne auto . Przyjechałem po auto ale spodobał mi się inny.

Auto

Polecam sprzedawcę. Fajne zadbane auto

Kupiłam od tego komisu audi a4 dałam za niego 4100 złoty który jego tata sprzedał w jego imieniu samochód jak się okazało po dwóch tygodniach się zepsuł a on i jego tata gadali że wszystko ok jak się okazało dopiero mechanik otworzył mi oczy że powinien ten pan mnie poinformować o wadach a on mi tylko powiedział że przegłub przy kole jest do zrobienia nie wspomniał o innych rzeczach ukrytych jak się okazało rozrząd był nie wymieniony ani oleje i filtry ani świece każdą była inna i chińska i zapłony nie były wymieniane a olej był od 2015 roku nie wymieniany ani filtry też nie koszt naprawy wyniósł mnie 2640 złoty pan nawet nie odbiera teraz telefonu a jak rozmawiałam z nim przez telefon przed naprawą że mechanik mi tak wycenił to on powiedział że mój mechanik chce mnie oszukać na kasę a on przed sprzedażą mi nakłamał i (usunięte przez administratora) i dlatego nie polecam nie kupujcie ludzie od tego komisu bo ja mam dziecko niepełnosprawne a on tak mnie (usunięte przez administratora) i zdziwiony że samochód się zepsuł bo był zrobiony tylko żeby sprzedać i klientowi wciska kity a kasy nawet nie odda

Wlasciciel
@Monika

Auto ponad grubo 20 lat… pani która kupiła auto dzwoni co chwile ze auto spisuje się bardzo dobrze i jest zadowolona .zrobione zostało 2500 tys km dzwoni kolejny raz ze do wymiany świece oleje filtry jakiś przegub no i mechanik powiedział ze rozrząd .. Każdy kto kupuje dla siebie auto wymienia oleje filtry na pierwszym miejscu , rozrząd również !! To do mnie pretensje ze tego nie wymieniłem ! Może jeszcze wymienić wszystko sprzedać auto za 2 tys opłacić oc na cały rok wymienić opony na nowe i zatankować do pełna !? I po miesiącu jeszcze przyjedzie i powie ze paliwo się kończy i trzeba zatankować ! I teraz - poinformowałem o przegubie był do wymiany to jest raz , po drugie czy rzeczą ukryta jest oleje filtry swiece i rozrząd ?! NIE ! To są części eksploatacyjne które się wymienia od razu po zakupie auta ! A auto po zakupie jeździło idealnie i zrobiło się 2500 tys km to po tym czasie raczyła Pani zajrzeć do mechanika… śmieszne jest to co Pani wypisuje. Poza tym jak można zapłacić prawie 2700 zł za prawie 25 letnie auto za takie części które zostały wymienione co przesłałem ze wszystkie to koszt 800 zł to za robociznę 2000 tys zł ? No i oczywiście faktura zbiorcza co żadne części nie zostały na fakturze wyodrębnione co ile kosztowało ;-) kobieta u mechanika. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych klientów z zakupu u mnie aut ..niestety zdażają sie takie wyjątki jak ten

Szymon

Większość opinii w wątku dotyczy oceny usług firmy Pana Łukasza Sikorskiego, co również jest bardzo pomocne, ale ja chciałbym zapytać jakie jest zdanie pracownika jeśli chodzi o pracę w Lukas-Car. Jak Wam się pracuje? Może podalibyście proszę w jakich granicach waha się wynagrodzenie? Są jakieś dodatki, takie jak np. premia? Od czego jest uzależniona? Napisze ktoś proszę pare słów o tym?

Vw

Polecam fajne autko kupione

Opel

Polecam sprzedawcę bardzo fajne auto

Polecam. Wszystko super

Polecam sprzedawcę . Bardzo fajne auto

Auto

Polecam sprzedajacego. Auto w BDB stanie

Polecam sprzedającego. Fajne autko w przyzwoitych pieniazkach.

Maja
@Monika

Napisałeś, że Lukas-Car oferuje dobre samochody w atrakcyjnych cenach, czyli rozumiem, że jesteś ogólnie zadowolony z ich usług, to naprawdę super. A możesz powiedzieć, jak duży wybór samochodów oferują? Jest w czym wybierać?

@Maja

Ogólnie byłam zainteresowana tym autkiem które kupiłam od sprzedającego, na inne nie patrzyłam i nie szukałam. Na portalu były chyba jeszcze dwa inne wystawione ale interesował mnie ten model który kupiłam.bardzo fajne i zadbane auto za kilka tysięcy. Polecam

Mirek

Polecam sprzedawcę

Opelek

Kupiłam fajne i zadbane auto polecam sprzedającego

Kupiłem Bardzo ładne autko. Polecam

Kupilem Bardzo fajne i zadbane autko od tego Pana. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lukas-Car Łukasz Sikorski - Włocławek

• Jak się pracuje w Lukas-Car Łukasz Sikorski?

Zobacz opinie na temat firmy Lukas-Car Łukasz Sikorski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lukas-Car Łukasz Sikorski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lukas-Car Łukasz Sikorski
  • Polskiej Organizacji Wojskowej 21 lok. 14