Auto-Serwis Pasikowski Sp. z o.o.

Płock

Opinie o Auto-Serwis Pasikowski Sp. z o.o.

snickers

oszuści i naciągacze my chcieliśmy kupić u nich samochód i nie mogliśmy się dogadać więc pojechaliśmy do Warszawy

Marta

Jako wieloletni klient serdecznie polecam wszystkim Renault Pasikowski przede wszystkim ze względu na profesjonalizm, doświadczenie, jak również za miłą obsługę. Oby tak dalej!

Misiu

Kompletny brak wiedzy ludzie chyba z jakiegoś teleternieju mówię co jem

Dolman

Polecam dobra firma nareszcie jest tam dobry elektryk.

Volt
@Dolman 13.02.2017 22:40
Polecam dobra firma nareszcie jest tam dobry elektryk.

Jak ma tyle wiedzy co wlosow na glowie to faktycznie jest dobry

Mike

Nikomu nie polecam,ani pracy,ani ich uslug!

dd

Nie polecam nikomu tego warsztatu. Ludzie z innej epoki, pracownicy z łapanki z urzędu pracy, nic nie umieją, psują samochody, zero kultury osobistej

JA

pracowałem u "Pasikowskiego", mogę powiedzieć tylko tyle - omijajcie szerokim łukiem tego pracodawcę. Eksploatacja pracownika na maxa i w dodatku za marną kasę. Nie umie dotrzymać warunków umowy, oszukuje.... Otrzegam !!!

wasabi

[usunięte przez moderatora]Nie polecam nikomu,klientom również bo pasik oszukuje i naciąga!!

Ja
@wasabi 05.03.2012 18:56

Ja jestem zadowolony. Bardzo miła obsługa i naprawili mi auto za odpowiednie pieniądze. Jak ktoś ma wielkie wygórowania to i obsługa w Mercedesie mu bedzie przeszkadzała. Niestety tam tez pracują tacy sami ludzie. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Auto-Serwis Pasikowski Sp. z o.o. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Serwis Pasikowski Sp. z o.o.