Opinie o Firma Usługowo-Handlowa Wiking Monika Andrzejewska w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Usługowo-Handlowa Wiking Monika Andrzejewska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Usługowo-Handlowa Wiking Monika Andrzejewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo-Handlowa Wiking Monika Andrzejewska w Włocławek

Omijać szerokim łukiem! Jest to zwykły stereotypowy auto-handel! Jeżeli ktoś wierzy w pochlebne opinie - polecam udać się na miejsce i samemu ocenić stan aut.

Bis
@Anna

Zwykli (usunięte przez administratora) sprzedają auto, które trzeba naprawiać. Deklarują pokrycie kosztów u mechanika, po czym przestają odbierać telefon, blokują numer i unikają udoowirdzialnosci! Sprawa zostaje skierowana wyżej! A właścicielom życzę dużo spokoju i do zobaczenia już niebawem ! :)

Bartas Nowy wpis

Witam, nie wydaję mi się abysmy przez ostatnie 6 miesięcy sprzedawali jakiegokolwiek forda. Pozdrawiam :)

Bis Nowy wpis

Zwykli (usunięte przez administratora) krętacze sprzedają auto, które trzeba naprawiać. Deklarują pokrycie kosztów u mechanika, po czym przestają odbierać telefon, blokują numer i unikają udoowirdzialnosci! Sprawa zostaje skierowana wyżej! A właścicielom życzę dużo spokoju i do zobaczenia już niebawem ! :)

@Anna

Dziękujemy za opinię, staramy się aby nasze auta były w jak najlepszym stanie, chyba ze oczekiwania klienta co do używanego samochodu są porównywalne z nowym to niestety nic nie poradzimy :)

@Anna

Totalnie nie zgadzam się z tą opinią. Dojazd do firmy super, na głównej drodze prowadzącej do Torunia. Biuro profesjonalne, obsługa także na b. wysokim poziomie.

Bis Nowy wpis
@Anna

Czy zdarzają się nadgodziny w Firma Usługowo-Handlowa Wiking Monika Andrzejewska?

Daria

Tak ! Państwo pracują 24/7. O każdej porze odpisują i odbierają telefony. Nie ma problemu z kontaktem

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Usługowo-Handlowa Wiking Monika Andrzejewska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Daria

Jestem zachwycona ! Auto bardzo zadbane i w 100% sprawne jak było zapewniane, wszystko w pełni udokumentowane, pozwoliłam wystawić sobie opinie po 7 miesiącach użytkowania, aby być rzetelnym dla przyszłych nabywców od firmy Wiking. Obsługa bardzo profesjonalna, czas spędzony w miłej atmosferze. Napewno wrócę ! :)

Jakie są mocne strony pracodawcy Firma Usługowo-Handlowa Wiking Monika Andrzejewska?

Właściciel

O, to coś Pan u nas kupił ?

Arek

Bardzo fajni ludzie, uczciwi, chętnie kupimy od nich następny samochód. Polecam.

@Arek

A swój aktualny można tu dać w rozliczenie? Czy tylko ten co tu był kupiony?

@Anna

Mozna zostawić swoj stary samochód w rozliczeniu

@Bartas

Super. ;) I to po cenie rynkowej czy jak to wychodzi? Zostawiał ktoś może?

Wojciech1984U
@Anna

Zostawialismy auto w rozliczeniu, dosyć dobrze nas to wyszło, wszystko zalezy od stanu auta ktore sie zostawia

@Wojciech1984U

Rozumiem, bo właśnie się zastanawiam czy korzystniej byłoby samemu gdzieś wystawić czy tutaj szansę na to wykorzystać. wiadomo, że każdy grosz aktualnie się liczy

Klient

Niestety, nieporozumienie. Auto od sprawnego okazało się dzielą lata słoneczne. Mało tego rzeczy , które ważą na bezpieczeństwie. Nie polecam

Właściciel

Dzien dobry, chyba pomyliły się Panu firmy

AdamskiJarek

Polecam, wszystko załatwione szybko i profesjonalnie.

Wojtek

Mila obsluga i atmosfera, fachowe podejscie do klienta. Pozdrawiam

Dariusz.Gralewski

Pozdrawiam, zgodnie z opisem i rozmową. Mamy nadzieję że przyjedziemy kiedyś po następne!

Jan_86

Niestety, zawiodłem się. Auto okazało się być w fatalnym stanie. Stanowczo nie polecam.

@Jan_86

Nie kojarzę aby jakiś Pan Jan kupował od nas auto. Pozdrawiam

Bonatek

5! Pozdrawiam Renault trafic czarny

Pozdrawiam!

Arek

Gorąco polecam. Fachowa i rzetelna obsługa. Auto jest sprawdzone, przebieg i historia solidnie udokumentowana. Kupując następny samochód na pewno zacznę szukać właśnie tutaj.

anonym
@Arek

Ma Pan rację Panie Arku. Cóż za przypadek, że już 6 minut wcześniej Pani Katarzyna również poleciła tą firmę. Pan Roman niewiele wcześniej a chwilę przed nim Pan Mariusz dał mocną 5 ;). Styl tych wypowiedzi do złudzenia przypomina mi moją korespondencję z tymi handlarzami, przypadek?

@Arek

Pozdrawiam, i dziekuje za opinię, mamy nadzieję że posłuży. !

Maras88_21

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Auto naturalne. Dostałem zdjęcia także z zakupu samochodu przez Państwa za granicą. Auta mają pewne bezwypadkowe i co najważniejsze nie kręcone ! Pozdrawiam i polecam!

@Maras88_21

Dziekujemy za opinię i zapraszamy ponownie, pozdrawiam.

Katarzynaz2450

Jestem bardzo zadowolona z auta. Do naszej rodzinki trafia już 3 samochód od tej firmy. Samochody zadbanei sprawne. Generalnie bardzo polecam !

@Katarzynaz2450

Niestety nie podzielę Pani entuzjazmu. Kupiłem od tej firmy jeden samochód. I to był jeden wielki niewypał. Przez pierwszy rok użytkowania musiałem już wsadzić ok. 10 tys. zł, bo średnio co 2 miesiące auto stoi zepsute w warsztacie..Takie miało być pewne, bezawaryjne i sprawdzone. Właściciel firmy zrobił bardzo dobre wrażenie, auto też. Kupiłem, bo zależało mi na sprawnym, bezawaryjnym aucie, którym codziennie będę pokonywał ok. 100 km do pracy. Niestety "przejechałem się"...

Maras88_21
@Michał

Kupiłem od Tych Państwa drugie auto w ciągu 5 lat, nie podzielam Pańskiej opinii. Wiadomo, rzeczy eksploatacyjne ktore się zużywają trzeba wymieniać. Nie wie nikt też jak Pan użytkował auto. Ja pierwszy samochód nabyłem z tej firmy 4 lata temu i służy mi po dzisiejszy dzień. Pozdrawiam

anonym
@Maras88_21

Widzę Panie Maras88_21, że ma Pan identyczne podejście do wad ukrytych jak ci handlarze. Poważne uszkodzenie skrzyni biegów, sprzęgła, pęknięte mocowanie silnika, uszkodzona chłodnica klimatyzacji, pęknięta felga i mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Co ciekawe, szanowni Państwo handlarze stwierdzili, że nie biorą za to odpowiedzialności gdyż usterki mogły powstać z mojego sposobu eksploatacji.

@anonym

Drogi Panie, nadal pan nie potrafi zrozumieć co oznacza WADA UKRYTA. Auto nie posiadało żadnych wad ukrytych. Oglądał pana syn auto 3 razy. Z mechanikiem z kolegami itp. Sposób w jaki odjechał spod bramy świadczył o sposobie dalszego użytkowania przez synka auta. Felgi z oponami letnimi które otrzymał pana syn (wartości ok. 4tyś zł) otrzymał całkowicie za darmo bez jakiejkolwiek dopłaty. (Gratis od firmy) Felgi były w bardzo dobrym stanie. (Posiadam zdjęcia.) Sprawę z felgami proszę wyjaśnić z synem. Były całkowicie za darmo. Mogł ich nie brać, lub powiedzieć panu prawdę. Sposób w jaki syn użytkuje auto podczas nocnych ekscesów z kolegami można zobaczyć na portalach społecznościowych Pana syna i jego kolegów, najwidoczniej nie jest to tajemnicą. Mogę udostepnić. Widać Używanie pojazdu w sposób niewłaściwy, i zagrażający bezpieczeństwu osoby znajdującej się w pojeździe lub za nim oraz jazda z prędkością nie zapewniającą panowania nad pojazdem. Nie wiem czego Pan nie potrafi zrozumieć, tego że syn kazdego dnia zajeżdża auto coraz bardziej, przez co zużywają się takie rzeczy eksploatacyjne jak sprzęgło, skrzynia czy wyrywa od zrywów mocowanie silnika ? . Proszę darować sobie zbędne komentarze . Pozdrawiam :) PS. Jeśli pan coś komentuje to chociaż Pan pisze zgodnie z prawdą, i z jednego nicku . ????

@Maras88_21

Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)

@Michał

Dziekujemy, Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)

Korpalwarzywa

Auto dostawcze zgodne z opisem. Bezwypadkowe Oryginalny przebieg co można samemu sprawdzić Zadbany Dobre podejście do klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo-Handlowa Wiking Monika Andrzejewska - Włocławek

• Jak się pracuje w Firma Usługowo-Handlowa Wiking Monika Andrzejewska?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo-Handlowa Wiking Monika Andrzejewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo-Handlowa Wiking Monika Andrzejewska?

Firma Usługowo-Handlowa Wiking Monika Andrzejewska
  • Piękna 14