AUTO SERWIS TOMASZ NOWAK

Włocławek

Opinie o AUTO SERWIS TOMASZ NOWAK

klient

Zalety? hahahaha! Same wady. Pan Tomasz to chory człowiek! Pracowników traktuje jak jakieś psy. Krzyczy na wszystkich, a spróbujcie się postawić. Zmiesza Was z błotem i zwyzywa. Wypłata? Kolejny śmiech na sali! Płacona w ratach. A jak podpadniecie to wypłaci tyle co na umowie a nie tyle, na ile się umawialiście. Bo przecież na umowie wpisana najniższa krajowa, żeby podatku tyle nie płacić. Jednym słowem: Nie polecam!

Zostaw opinię o AUTO SERWIS TOMASZ NOWAK - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO SERWIS TOMASZ NOWAK