Opinie o Pracuj-Polska Michał Rydzyński w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pracuj-Polska Michał Rydzyński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pracuj-Polska Michał Rydzyński o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracuj-Polska Michał Rydzyński w Włocławek

HTB F Nowy wpis

Witam współpraca z firmą rewelacyjna, wszystko wykonane tak jak należy. Jak najbardziej polecam współpracę. Pozdrawiam

Andur Nowy wpis

Wszystko wykonane w 100% tak jak należy, fachowo i konkretnie. Polecam

Olek Nowy wpis

Nie polecam firmy Pracuj Polska jest nie kompetentna nie dość że drogie wszystkie wykonywane usługi, to samochody nie zabezpieczone tam jak powinno być.

Mirek Nowy wpis

Polecam od strony kompetencji współpracować z MR pełen profesjonalizm i kompetenacja

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Pracuj-Polska Michał Rydzyński? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
Antek

Firma dba o BHP?

klient

Wszystko wykonane taj jak należy sprawnie i solidnie. Polecam

Krzysztof

Z całą kompetencją mogę powiedzieć że Firma godna polecenia

Robert

Pełen profesjonalizm wszystko terminowo i na czas

Biuro rach

Firma działa kilka lat na rynku z pełnym profesjonalnym zapleczem kadrowo-ksiegowym jak i obsługi prawnej. Firma godna polecenia

kierowca

POLECAM rzetelna firma a słyszałem ostatnio o dwóch takich "szoferach" co w pierwszych dniach pracy uszkodzili auto, nie rozliczyli się z dokumentów transportowych no i oczywiście pozostawili duże braki w wyposażeniu masakra co za ludzie

Pracuje od ponad roku wszystko terminowo i na czas bez problemu

Nie podejmujcie wspolpracy z tym (usunięte przez administratora)obiecuje zlote gory a tak naprawde warunki sa masakryczne jawnie klamie i smieje sie w twarz kiedy przychodzi czas rozliczenia takich ludzi jak on powinno sie omijac szerokim lukiem uwazajcie na niego Pracuj Polska(usunięte przez administratora)

Aa

Uważajcie i pod żadnym pozorem nie zaczynajcie współpracy z tą firmą. Chyba że macie ochotę na jazdę charytatywną bez ubezpieczenia. Warunki masakrycznie. Ostrzegam

NIEMCY

Propro ładunku, bark sprzętu zabezpieczającego ładunek, pasy x2 szt, brak belki, brak kątowników plastikowych. Ładunki dojeżdżają uszkodzone nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pracuj-Polska Michał Rydzyński - Włocławek

• Jak się pracuje w Pracuj-Polska Michał Rydzyński?

Zobacz opinie na temat firmy Pracuj-Polska Michał Rydzyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracuj-Polska Michał Rydzyński?

Pracuj-Polska Michał Rydzyński