Opinie o Wątarski Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wątarski Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wątarski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wątarski Sp. z o.o. w Włocławek

Administrator Nowy wpis

W Włocławek Wątarski Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

No to co ostatecznie z tym jakimś dyżurem po 24 godzin? Jedna Pani jednak nie doprecyzowała swojego zapytania? Mechanik samochodowy jakie ma przy tym godziny? czy to praca zmianowa? Jest teraz wystawiona krótka oferta w sieci, myślę czy by nie aplikować. nie kojarzycie przy tym aktualnych widełek?

Alicja Nowy wpis

Ktoś kiedyś pisał, że ponoć non stop są dyżury po 24h. Nadal tak to wygląda? Ile w ogóle dostaje się za taki dyżur? Ile można w firmie zarobić?

Wątarski Nowy wpis
@Alicja

Pani Alicjo, prosimy o doprecyzowanie pytania. Co do zarobków, każdy wysokość wynagrodzenia ustala indywidualnie, pozdrawiamy, Zespół Wątarski.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Wątarski Sp. z o.o.?

Wątarski

Oczywiście. Staramy się cały czas rozwijać potencjał i możliwości naszych pracowników po przez udział w wielu szkoleniach. Pozdrawiamy serdecznie

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wątarski Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko CZYŚCICIEL POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH R49/2478-1281/23.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Dorota

jak firma się tutaj rozwija ? bo podobno tak jest , że są zmiany ... ale jakie?:)

@Dorota

Pani Doroto, jest nam bardzo miło, że śledzi Pani informacje o naszej firmie. Tak ma Pani racje, w firmie cały czas staramy się dokonywać pozytywnych zmian. Zachęcamy do śledzenia ogłoszeń o pracę, strony www jak i profilu na Facebooku. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Wątarski Włocławek.

Czy w Wątarski Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Wątarski

Witam, W związku z ciągłym rozwojem, w naszej firmie pojawiają się zmiany, jest to nieodzowny czynnik rozwijających się organizacji. Jak większość firm musieliśmy się odnaleźć w nowej rzeczywistości pandemicznej i popandemicznej. Firma nadal działa, rozwija się i ma ma nowe cele. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Wątarski

Dariusz

Czy firma wymaga znajomosci angielskiego?

@Dariusz

Witam, w naszym salonie nie jest wymagana znajomość języków obcych. Pozdrawiam

Kierowca.

Zmuszanie do jazdy pomimo zmęczenia. Stanowisko na umowie nie pokrywa się z tym, czym człowiek się zajmuje. Co trzeci weekend wolny i non stop 24h dyżur pod telefonem. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Wątarski Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wątarski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wątarski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wątarski Sp. z o.o.
  • Toruńska 169