Opinie o Lewiatan w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lewiatan. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lewiatan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan w Kraków

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Lewiatan jako Sprzedawca? Jakie macie wrażenia?

Ania24-24

W sierpniu minęło już 5 lat od kiedy tam pracuję. Wrażenia pozytywne ????

Izabela
@Ania24-24

hej tak z ciekawości masz coś za to, że tyle lat już jesteś? masz w ogóle opcję jakąś na awans na kierowniczkę czy po jakim czasie można?

Klijentka

Byłam dziś przed południem tam na zakupach , przy kasie Pani z krótkimi blond włosami , z twarzy sflustrowana i nieszczęśliwa potraktowała mnie bez Kompletnego szacunku! !!!!Z agresja i tupetem roszczeniowo nakazała założyć mi maske mimo iż jasno powiedziałam ze mam nadciśnienie i maski nosić nie mogę !kolejnym roszczeniowym tonem zażyczyła sobie zaświadczenia kiedy akurat Sprzedawczyni nie ma takiego prawa ! Co najciekawsze klijent wcześniej był bez ! i dwóch panów za mną tez !!!nie miało masek! Wcześniejszego obsłużyła bez zająknięcia . Beszczelnie i z tupetem zwraca się do klijenta , moja cala Rodzina często wraca z tamtąd z historiami jak beszczelni sprzedawcy pracują w tym sklepie ! Szefowie którzy zatrudniają takich pracowników powinni się zapaść pod ziemie , gdyby obok był inny sklep napewno pies z kulawa noga omijał i by ten sklep i tych pracowników !

ABCD
@Klijentka

jak nie nosisz juz maseczki z przyczyn zdrowotnych to z łaski swojej mógłbys pokazać zaświadczenie lekarskie.. Ekhem.. Korona ci z głowy nie spadnie

Beata
@Klijentka

co drugi Polak ma nadciśnienie, nie jest ono powodem do nie noszenia maseczki. Założenie maseczki na chwile zakupów na pewno nie zaszkodzi

Basia

KLIENT się pisze!!!!

Realistycznie
@Klijentka

Teraz darmozjady z 500plus i cała reszta myśli że może traktować sprzedawczynie jak gorszy sort.przyniesie taka 5zl i myśli że ktoś będzie koło niej skakać .

Nienawidzetegosklepu
@Klijentka

Zgadzam sie. Pracownicy sa niezwykle leniwi i opryskliwi. Do tego obijaja sie zamiast pracowac, sa 3 kasy a zawszw tylko 1 jest czynna, mimo ze kolejka czesto siega prawie pod stoisko z wedlinami. Dno. Do twgo maja czeste pomylki w wydawaniu pieniedzy. No i nieswiezy nabial i wqrzywa. Nie chodze do tego sklepu ale czasem jeatem na niego skazana a jak wychodze z niego to chce mi sie wymiotowac.

@Nienawidzetegosklepu

A moje pytanie brzmi czy sklep nie ma strony internetowej gdzie może klient mówić co myśli?

Zbyszek K.
@Klijentka

Załgany kłamliwy post. Rada: nie masz maski nie wchodź. "Sflustrowana", nadciśnienie się leczy, nie jest przeciwskazaniem do noszenia maseczki.

Kazimierz

Nie wiem po co to piszesz, znasz tę Panią albo ten sklep? Napisałbyś lepiej, jakie są warunki pracy i ile tu można zarobić? Przydałyby się tu jakieś konkrety.

Czy Lewiatan oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ta z wiedzą

Witam, w sklepie Lewiatan w Radomiu pracuję już kilka lat i będę musiała się zwolnić ponieważ pracując w tej firmie zgodnie z jej procedurami jestem narażona na to, że wyląduję w sądzie i będę osobą z wyrokiem za (usunięte przez administratora) a co za tym idzie w papierach będzie wpis KARANA przez 10 lat! Przyczyną tego jest inspektor PIH i sprawdzanie czy tarowana jest wagą opakowania w które panie na stoiskach pakują towary na wagę. Jeśli nie wyłapię różnicy w wadze przy kasie to już po mnie, sąd i nie ma tłumaczenia, że tak nam każe robić firma. Za niewytarowanie wagi nie ponosi odpowiedzialności pani która pakuje towar a kasjerka!!! Dziewczyny uciekamy z tej firmy!

Izabela

widzę, że w ostatnim czasie sporo klientów tu na ceny narzekało... A jak z obecnymi warunkami pracy? Bo pracownicy od dłuższego czasu nic nie pisali, coś się zmieniło może?

Pracownik Były

Kompletna bzdura z tym co oferują wykorzystują w tym czasie co nie mają pracowników a poźniej dowidzenia wielka ściema Kierowniczki z kilku sklepów poniżają pracowników strasznie każą płacić za wszystko co jest absurdem niech Kierowniczki pójdą na sklep

Izunia
@Pracownik Były

Powinny ,to prawda,pracowników doceniają jak mają braki,a później żegnaj,nie wart być dobrym.

Grażyna
@Izunia

W jaki sposób doceniają jak mają braki, o czym właściwie mówisz? No i o co chodzi z tym płaceniem, za co na przykład pracownicy muszą płacić?

Furry

Pracownica lewiatana krasickiego gruba blondyna z wyłupiastymi oczami baaardzo nieprzyjemna i wredna do zwolnienia w trybie pilnym.

Krystyna
@Furry

Może warto było na miejscu jej zwrócić uwagę?

Kamila

Sklep lewiatan w Grójcu mieszczący się na ulicy Jana Pawła II to jakiś żart. Dzisiaj przed godz 15 nie ma już lady z mięsem drobiowym. Resztki mięsa leżą na jakichś miskach za plecami pań sprzedających. Kolejna Pani myje lade tak śmierdzącym detergentem że pół sklepu śmierdzi. Pani obsługująca mnie jedna ręka nakłada te resztki mięsa których nawet nie widzę a drugą odbiera telefon. Przy kasie siedzi Pani kasjerka w czarnych włosach (środkowa kasa), która jakby mogła zabiłaby wszystkich ludzi. Wiecznie zła, niemiła, nie mówi i nie odpowiada dzień dobry. Bez słowa skanuje produkty a następnie rzuca podaną do ręki kartą klienta i nie czekając na nic skanuje drugiego klienta w taki sam chamski sposób Nie pierwszy raz tak robi więc proszę o interwencję kierownictwa.

Piotr Krakow

Lewiatan na ul orawskiej w Krakowie jakieś nieporozumienie a nie sklep. Cena za kg cukru królewskiego 7,99 zł w innym lewiatanie ten sam produkt kosztuje 5 zł. (usunięte przez administratora) w biały dzień. 3 zł różnicy to jest po an 70 % więcej. Brak słów. Innych produktów nawet nie sprawdzałem.

Stawki Market

Market Lewiatan Stawki. Czasem robię tu zakupy, jak już muszę. Obsługa bardzo nie miła chyba pracują za karę. Poruszają się po sklepie między klientami bez maseczek. Wykładają pieczywo bez rękawiczek. Mam nadzieję że szybko blisko postawią DINO I ZNISZCZA ich niskiemu cenami.

Lewka
@Stawki Market

Stawki Market już szykuj duże torby bo w Dino będą dawać za darmo . Mam nadzieję że dasz spokój tym biednym sprzedawczyni z Lewka i swoją frustrację prze rzucisz na kogoś innego mam nadzieję że nie na te super sprzedawczykiem które będą pracować w Dino.

Helena
@Stawki Market

Bo tak dokładnie jest.Mam dwa sklepy tej firmy na osiedlu Ugorek w Krakowie,ceny też co dzień to wyższe.

Lolek

Przekręty z cenami to sytuacje nagminne. Teoretycznie jest promocja, pod czytnikiem kompletnie inna cena! Zwracam się z zapytaniem do Pani jaka dostatecznie jest cena a ona wpada w furię i wyrywa karteczki z napisem promocja. Przepraszam,Ale to zachowanie delikatnie nie na miejscu. Proszę uważać na blondynkę o zaojraglonyc kształtach, może ma problem ale to zostawiamy w domu.

Onan
@Lolek

Lolek jak można robić przekręty z cenami skoro ani jeden zet nie wpada pracownikowi do kieszeni. Po prostu tyle obowiązków spada na pracownika że nieraz w ich natłoku umknie mu zmiana ceny. Te pretensje nie kieruj do sprzedawczyni i kasjerek bo one nie mają możliwości drukowania cenowej ale do kierowniczki bo to ona jest odpowiedzialna za ich wydruk i zmianę na półce

Helena
@Lolek

Najdroższe sklepy co dzień to wyższe ceny.Zlodzieje

Kalinka

Witajcie,jak to jest z przejściem na stanowisko fakturzysty?Kto o tym decyduje i po jakim czasie?Wie ktoś coś na ten temat i zarobki....roznia się od zwykłego pracownika?

@Kalinka

Nic się nie różnią zarobki

Abx
@Kalinka

W biurze obiecują cuda, a tylko dlatego żeby ktokolwiek przyszedł pracować, ale na pewno nie na tym stanowisku, co ci obiecują... ( byleby przyjść łatać dziury w personelu) jedna wielka kicha. Premii, to raczej nie zobaczysz przez 3 miesiące. A jak się znasz na obsłudze, (kasa, wędliny, magazyn, papiery,) to cie wydoją, dlatego nie ma ludzi chętnych do pracy. I się nie dziwię, a poznałem się już na wielu. Pozdrawiam

Abx
@Abx

I zapomniałem o najważniejszym, lizusostwo, interesy, i przekupstwo kierownictwa głównego, na porządku dziennym, co ustala klimat w pracy na wejściu, kto się zna, wyczuje. Powodzenia

W Lewiatan trwa rekrutacja na stanowisko Kierownik Sklepu. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Adelajda

W którym konkretnie?

Stokrotka

Czy w Lewiatanie jest odpowiedzialność materialna? I czy kierownik ma sklep jako działalność??

Michaś

Pani ala kierowniczka anna wyzywa klientów na sklepie jak sie zwróci uwage że coś jest po dacie . Brak profesjonalizmu . Nie chodzccie robic zakupów na twardowskiego

Jak zwykle plakat promocyjny jest a towaru nie ma i panie inteligentnie nic nie wiedzą odnośnie promocji. Może wreszcie ten zakichany szef z tego lewiatana się zainteresuje i zmieni kadrę kierowniczą bo to jest porażka!!!

Inteligentna

(usunięte przez administratora) ,wyzysk za 1940zl na rękę. 2800 brutto. Z wywieszonym jezykiem sie biega po sklepie

@Inteligentna

Nie za dużo tego podatku zabierają na składki? Rozlicza kto kierownik,właściciel, centrala?

@Anonim

Wiedziałam że rząd podniósł stawki ale nie wiedziałam że aż tyle.

Halina
@Inteligentna

Czy taka stawka obowiązuje przez cały czas współpracy z Lewiatanem? Czy może tylko na początek? Czy możliwe jest uzyskanie podwyżki? Jeśli tak, to o ile i w jaki sposób? Czy trzeba mieć określony staż pracy czy może jakoś ją sobie wypracować?

@Halina

Ewentualna wyższa wypłata jest możliwa po przyznaniu premii od kierownictwa.

Halina
@Niewolnica Izaura

A ta premia jest jednorazowa czy stała np. comiesięczna? Ile wynosi i jakie są zasady jej przyznawania?

@Halina

Kierownik może przyznać co miesiąc między 100 a 300(?) złotych premii dla konkretnego pracownika i może to być jednorazowe, a może być stałe.

Sebastian
@Niewolnica Izaura

Czyli premia jest uznaniowa. A ta rozbieżność w przyznawanych pieniądzach zależy od zysków sklepu? Zbliża się grudzień i zastanawiam się czy na święta sklep daje jakieś bony pracownikom?

Magda
@Sebastian

Nie ma bonów.

Firma Lewiatan prowadzi obecnie rekrutację w mieście Brześć Kujawski. Ile płacą na stanowisku Kasjerka?

Mariusz

Najniższa krajowa, jak w każdym.

Raf

Jeżeli się pisze że jest czynny to ma być,????3 razy byłem dalej zamknięty ,po co na necie dają że czynny ????

Sebastian
@Raf

Może sklep akurat w tej lokalizacji został zlikwidowany skoro nieczynny, ale ja szczerze to o tym nie słyszałem. Spróbuj podejść o różnych porach i wtedy będzie wiadomo czy nadal funkcjonuje. Nie masz co się tak denerwować ;)

Igor

Jesteście pewni,że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Czasami przychodzi gorszy moment.

Pracownik lewiatana
@Igor

Ja pisałam Wczytaj się

@Igor

Niestety skoro w Twoją stronę kierowniczka i zastępca cały czas kierują niemiłe rzeczy, ciągle mówią, że źle i wolno, to jak wykrzesać z siebie coś miłego? Ja dobre słowo mogłam usłyszeć od klientów i fakturzystki. Pani zastępca to mistrz czepiania się, mimo iż całe 8 godzin pracy przesiaduje w biurze, zawsze wszytsko by zrobiła lepiej, ale nie ma ochoty wziąć się za pracę i tego udowodnić. W trakcie upałów, które miały miejsce w ostatnich dniach, a klimatyzacja na sklepie odmówiła posłuszeństwa, przyniosła sobie do biura 2 wiatraki i tak siedziała, a pracownikami się zbytnio nie przejmowała. Ponadto pani zastępca niejednokrotnie mówiła mi, że to, iż nie jest na sklepie, nie znaczy, że nie widzi co robimy i wymownie wskazywała na kamery, co zahacza o (usunięte przez administratora) Gdy poskarżyłam się na jej zachowanie pani kierownik, następnego dnia zastępca wzięła mnie do siebie na dywanik i powiedziała, że w tym sklepie skarg na nią nigdy nie było i tak ma zostać. To jest okropne zachowanie, ta pani już raczej nie zmieni swojego postępowania, a ja za to planuję zmienić pracę, ponieważ pomimo tego, że stanie na kasie i dokładnie towaru idzie mi dobrze i lubię tę pracę, to praca z taką panią zastępcą zbyt wyniszcza mnie psychicznie. No i jeszcze jak bumerang wraca temat ulubieńców i donosicieli. Pani zastępca ma swoje ulubione pracowniczki, którym pozwala się obijać w czasie pracy i przez 8 godzin dokładać papier toaletowy, a tym, których gnoi każe pracować za kilka osób, wysyła z mięsa na dokładnie piw, wód, soków i jeszcze przychodzi poganiać. Gdy młodzi ludzie rezygnują z takiej wątpliwej przyjemności jak praca w zachęcie, to zawsze ma na to odpowiedź - młodzi chcieliby pieniądze za nic. We mnie się aż gotuje, bo ludzie chcą pracować, a nie harować za 2/3 osoby, a przy tym pensja wcale nie wzrasta. Mam nadzieję, że w końcu trafi kosa na kamień.

@Niewolnica Izaura

Mam pytanie do ciebie. Czy myślałaś o zwiększeniu własnych kwalifikacji na technika handlowca w jakiejś szkole policealnej, bo nie mówisz nic o swoim wykształceniu i nie wiem,bo może się mylę ale jeśli pracodawcy mają wiedzę gdzie i jaką szkołę kończyłaś o ile podałaś do ich wiadomości to byłby to twój atut. Wiem że na stronie internetowej są testy z egzaminów na handlowca. Pomyśl.

@Anonim

Praca w sklepie spożywczym to była w moim wypadku praca pandemiczna, przed jej wybuchem pracowałam w handlu ale z odrobinę innej strony, a w tak zwanym międzyczasie studiuję, czyli podnoszę swoje kwalifikacje. Mam wykształcenie średnie, jestem w trakcie robienia wyższego. Pracodawca dostał moje cv, gdzie widział poziom wykształcenia oraz poprzednie posady. Dziękuję za przydatne informacje, może zrobię kroki w tym kierunku.

Bardzo proszę.

Monia

Może wreszcie właściciel tego grajdoła zrobiłby porządek z kierownictwem sklepu ale.pokoju 14 -jak się coś potrzebuje to nigdy nie ma towaru,a pani kierowniczka siedzi w biurze i ma na wszystko (usunięte przez administratora) Pracownicy też pozostawiają wiele do życzenia każdego klienta traktują gorzej jak (usunięte przez administratora)są niemili i niesympatyczni i robią wielką łaskę żeby cokolwiek człowiekowi odpowiedzieć. Ten sklep tak zszedł na psy że szok (usunięte przez administratora) i masakra !!!

@Monia

Ok. Ja mam pytanie. Czy w tych sklepach praktykuje się taki manewr jak przerzucanie nadwyżki towaru z jednej placówki na drugą. Na fakturze MM( międzymagazynowa). Trzeba tylko towar przeliczyć co i ile dostarczone.

Adelajda
@Anonim

Towar jest przerzucany między sklepami, jednak nie wiem na jakiej zasadzie funkcjonuje to od strony papierkowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan - Kraków

• Jak się pracuje w Lewiatan?

Zobacz opinie na temat firmy Lewiatan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lewiatan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lewiatan?

Kandydaci do pracy w Lewiatan napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lewiatan
2.2/5 Na podstawie 96 ocen.

Lewiatan