Opinie o Lewiatan w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lewiatan. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lewiatan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan w Kraków

Do Mw

@Mw 04.12.2018 07:43 Chciałbym się odnieść do komentarzu. ,,Kłamstwo wielokrotnie powtarzane w końcu staje się prawdą" Najniższa krajowa w 2018 roku wynosi 2100 zł brutto a na umowę zlecenie 13,7 zł brutto. Jest rzeczą niemożliwą żeby ktoś płacił 7 zł brutto. W dzisiejszych czasach kiedy są zmorzone kontrole. Wpis powinien zostać usunięty !!!

@Do Mw

Ale już bardzo proszę, żebyś zachowała spokój. Każdy ma tu prawo do własnego zdania i dlatego musimy szanować te użytkownika @Mw. Pewnie pracujesz w Lewiatanie. To może zechcesz powiedzieć, czy dostajecie tam jedynie wynagrodzenie podstawowe, czy może również i jakieś premie uznaniowe?

dada

Lewiatan Ujazd. Stara przeterminowana wędlina. A sprzedawczyni mnie zapewnia że to tylko lekko obeschło. Takiej wędliny bym nawet świniom nie podał. Zresztą sprzedawczyni jak jej zaproponowałem żeby sobie kupiła oferowany mi kawałek, a mnie podała z nowego opakowania, sam stwierdziła, że one nie będzie czegoś takiego jadła. Dramat a raczej kryminał jak się ludzie potrują.

@dada

Dziękuję Ci za pozostawienie tu opinii. A zgłosiłeś zaistniałą sytuację Kierownikowi sklepu? Lewiatan prowadzi detaliczną sprzedaż artykułów spożywczych w marketach zlokalizowanych na terenie woj. kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego. Jeśli ktoś byłby zainteresowany pracą w tym miejscu, to jest to dobry moment, by aplikować: http://www.partner-lewiatan.pl/pl,page,praca,10.html Może wiecie, jakie warunki proponują nowym pracownikom?

Sąsiad Dramat

Lewiatan przy ul. Dworskiej w Krakowie dramat!!! A obsługa sklepu jak za komuny! Łaskę robią ze w ogóle obsługują, a jak ma zły nastrój to wózkiem z towarem po nogach Ci przejedzie nie mówiąc już ze oszukują na wędlinach !!! Moje sugestie dla Lewiatan: Zamknąć sklep albo zmienić obsługę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Może niech kierownik będzie w sklepie dłużej niż godzinę

@Sąsiad Dramat

Masz wiele zarzutów co do ogólnego funkcjonowania sklepu. A rozmawiałeś na temat obsługi z Kierownikiem sklepu? Na tej stronie: http://www.partner-lewiatan.pl/pl,page,praca,10.html znajdziecie aktualne oferty pracy w Lewiatanie. Jak będziecie mogli zauważyć - firma poszukuje dużej liczby pracowników. Może ktoś zatem podpowie, czy zarobki tam są na tyle wystarczające, iż można spokojnie aplikować?

!!!

@ taki jeden. Audyty są potrzebne . Jeżeli właściciel danego sklepu wchodzi w sieć Lewiatan powinien przestrzegać zasad. Zresztą od tego Ma kierowników w sklepie żeby tego pilnowali. Takie panie jak @Pracownica była @Kierowniczka sklepu bądź @Biedroneczka dużo na ten temat napisały.

@!!!

@!!! Dziękuję, że również Ty postanowiłeś dołączyć się do tej dyskusji. Zapewne jesteś obecnym albo byłym pracownikiem Lewiatana. Znamy już sporo opinii użytkowników o tym pracodawcy, ale z chęcią poznamy teraz Twoją. Jak zatem z własnej perspektywy ocenisz warunki zatrudnienia, które tam oferują?

antychryst
@Teresa

falne brak szkolen nauki najgorszy sklep

@antychryst

@antychryst Szkolenia owszem, są bardzo ważne, gdyż dzięki nim dany pracownik rozwija się. Ale chyba ten jeden aspekt nie może wpływać na Twoją tak bardzo negatywną ocenę tego pracodawcy. Na pewno praca w Lewiatanie ma swoje plusy. A jak długi masz już tam staż pracy?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
antychryst

sklep fatalny strata czasu pieniedzy szatanem tam jest kierownictwo lewiatan biedronki zabki prokurator sie nimi powinien zajać mobbing wyzywanie od (usunięte przez administratora) jesli chcesz pracwać odradzam lewiatan nerwy stres charowa i nic sie nie nauczysz kierowniczki nieuprzejme bezczelne chamowate o niepełnosprawnych tylko uprzejme kase z pfronu dostaja łapówe odradzam krakow zwłaszcza cały ruczaj sa inne sklepy lewiatan najgoorszy sasiad i jeszce inwigilacja pracownika brak zaufania nie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: tu nie ma ratunku (usunięte przez administratora) cwaniak taki bedzie amen

Teresa

@taki jeden Oczywiście - w tego typu przypadkach należy się liczyć, że sytuacja w poszczególnych sklepach może się nieco różnić. Fajnie, iż zechciałeś podzielić się swoimi spostrzeżeniami, dotyczącymi Lewiatana. Nadmieniasz o jakichś karach - w jakich przypadkach pracownicy je dostają?

taki jeden

Każdy praktycznie sklep ma innego właściciela....więc co jeden to inny. Podobnie jak w innych sieciach najgorsze są debilizmy wynikające z wytycznych sieci i związane z tym audyty i kary odbijające się na sklepie a przez to i na pracownikach. Można trafić naprawdę dobrze albo paskudnie Moje sugestie dla Lewiatan: Poskromienie audytorów z bożej łaski..... Lubię atmosferę w Lewiatan za: Wypowiadam się tylko o tych sklepach które znam...wiem iż w innych bywa różnie

Teresa

@Biedroneczka Jak najbardziej popieram Twoje zdanie - zasady BHP to podstawa i trzeba ich przestrzegać. W Lewiatanie pracowałaś już jakiś czas temu - może zatem sytuacja zatrudnienia nieco się tam poprawiła? Masz tam jakiegoś znajomego który zechciałby przedstawić nam aktualne informacje o tym pracodawcy?

Teresa

@Kierowniczka sklepu. Więc masz już spore doświadczenie w kierowaniu zespołem. I trzeba przyznać, że masz bardzo dobre podejście do pracy. Wiesz coś może o rekrutacji w Lewiatanie? @Biedroneczka Rozumiem i szanuję Twoje podejście - każdy ma jednak prawo do własnego osądu. Czy kiedykolwiek pracowałaś w tej firmie?

Biedroneczka
@Teresa

Ma Pani rację każdy może mieć swoje zdanie ale przepisy BHP trzeba przestrzegać i tu nie ma dyskusji. A co do pracy w Lewiatanie to pracowałam pare lat temu.

Biedroneczka

@Teresa Luźno to można mieć pasek zapięty pani Tereso. Ja bym to nazwała że firma nie przestrzega zasad regulaminu. Jest to żenada i dobrze że @Pracownica była @Kierowniczka sklepu ten temat poruszyły. Ja pracowałam wcześniej w Lewiatanie a obecnie pracuje w Biedronce. I jest to nie do pomyślenia żeby pracownik nie dostał uniformu do pracy. Nie ma znaczenie cały etat czy pół etatu albo same weekendy. Podejrzewam że być może @Pracownica była się nie odzywała to kazali Jej chodzić w swoich ubraniach. Szkoda że nie przyszła do sklepu w piżamie bo pewnie nikomu by to nie przeszkadzało. Albo stwierdzono że jak na weekend to sanepid nie przyjdzie. Brak szacunku dla klienta, pani Tereniu chodzi pani na zakupy i proszę Sobie wyobrazić ze wchodzisz do sklepu chcesz coś zapytać a tu nie wiadomo kto jest pracownikiem bo wszyscy są ubrani w różne ciuchy. Z tego co Wiem to opinie Gowork czytają pracodawcy oraz kierownicy i się chyba zastanowicie że ubiór pracownika świadczy o sklepie. Kiedy pracowałam w Lewiatanie to na szczęście dostałam fartuch mogę powiedzieć że fartuch Lewiatana jest super pomyślany ma kieszenie oraz można na rękawach podwinąć i zapiąć. No chyba fartuch znowu nie kosztuje majątek żeby pracownika ubrać. U Nas w Biedronce Mamy jednolite mundurki od razu wiadomo kto pracowniki a kto klient.

Teresa

@Kierowniczka sklepu. Widać w innym oddziale firmy Lewiatan podchodzono luźno do zasad regulaminu. Dobrze, że Ty u siebie tego pilnujesz. Długo już jesteś zatrudniana na kierowniczym stanowisku? Jakie warunki trzeba spełniać, by tak awansować w strukturach tej firmy?

Kierowniczka sklepu.
@Teresa

Mam ponad 40 lat i całe życie pracowałam w handlu. Kierowniczką Jestem ok 5 lat. Na początku byłam ekspedientką potem zastępcą kierownika sklepu. Ale Ja nie Jestem kierowniczką która w żakieciku Sobie siedzi na zapleczu i papierkami się zajmuje. Oprócz prac papierkowych, przyjmuje oraz wykładam towar oraz siedzę na kasie kiedy jest większy ruch. Żakiecik zostawiam w szafie ubieram fartuch i pracuje jak każdy pracownik.

Teresa

@Pracownica była Dziękuję Ci za Twoją opinię o pracy w firmie Lewiatan. Może uznano, iż weekendowi pracownicy nie muszą posiadać odzieży ochronnej, aczkolwiek jest to trochę dziwne. Może orientujesz się czy w chwili obecnej poszukują nowych pracowników, zarówno tych weekendowych, jak i na stałe?

Kierowniczka sklepu.
@Teresa

Jest to bardzo dziwne ponieważ w naszym sklepie pracownicy zatrudnieni na weekendy dostawali biało niebieskie fartuchy z logiem Lewiatan oraz identyfikator. Osoby pracujące stoisku mięsno-wędliniarskim oprócz wspomnianego fartucha mają obowiązek zakładać zapaskę oraz daszek na głowę oraz identyfikator. Jeżeli regulamin tego wymaga należy Go stosować. Do moich obowiązków należy dopilnowanie żeby każdy pracownik przed rozpoczęciem pracy miał odpowiedni strój na Sobie.

Teresa

@Pracownik lewiatana Rozumiem. Możesz jeszcze powiedzieć, czy Lewiatan oferuje swoim pracownikom ubezpieczenie? I na jaką formę umowy można liczyć? Myślę, że te kwestie w równym stopniu zainteresowałby osoby, które chciałby tam aplikować.

kasia

Lewiatan na Kabatach (W-wa) - ogólnie oceniam sklep bardzo pozytywnie -> dobrze zaopatrzony, długo działający, nawet w niedziele wolne od handlu, ale jest Pani właścicielka - tak niemiłej, zarozumiałej i odpychającej osoby dawno już nie spotkałam -> aż odechciewa się zakupów !!! Ta pani powinna zostawić sprzedaż swoim pracownikom i nie pojawiać się na skepie, bo po prostu odpycha klientów swoją niemiłą aparycją. apel do pozostałych Właścicieli - nie wypuszczajcie tej pani do obsługi

Teresa

@anonymous nie jestem pracownikiem Lewiatan, także na to pytanie nie mogę Ci odpowiedzieć, ale możesz napisać czy jesteś zainteresowany pracą, jakich informacji poszukujesz o pracodawcy. Z pewnością osoby zainteresowane wątkiem postarają się odpowiedzieć, kiedy będą miały jasno sprecyzowane pytania. Użytkowników, którzy przeglądają wątek w poszukiwaniu informacji o Lewiatan zapraszam do uczestnictwa w dyskusji. To ważne, aby przekazywać innym swoje spostrzeżenia i opinie, celem pomocy zainteresowanym pracą w Lewiatan.

@Teresa

poprostu chcę wiedziec ile się tam zarabia na rękę bo mam isc na rozmowę i niewiem czy warto

@anonymous

Na reke bez niedzieli masz 1800 a z pracujaca niedziela 1900 z groszami w porywach do 2000 po okresie probnym i potem umowe przedluzaja ci co 11 miesiecy

Teresa

@Pracownik lewiatana Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. A czy od razu zaczynałeś od umowy o pracę, czy dostałeś ją dopiero po okresie próbnym? Czy Lewiatan oferuje swoim pracownikom jeszcze jakieś dodatki pozapłacowe?

Pracownik lewiatana
@Teresa

Jeżeli chodzi o dodatki to zależy od pracodawcy u nas jest ale bardzo śmieszny Pierwsza umowa była na miesiąc jako próbna później na 2 lata Handel jest ciężkim kawałkiem chleba ale u nas możesz zrobić sobie kawę czy herbate i nikt ci tego nie liczy To nie (usunięte przez administratora) także nie narzekam

Teresa

@anonymous jeśli zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną nie zapomnij napisać na forum jakie masz wrażenia po jej przebiegu, o co byłeś pytany oraz na co zwrócić uwagę podczas jej trwania. @Krakow czy pracując w Lewiatan można liczyć na umowę o pracę czy tylko na umowę zlecenie?

Pracownik lewiatana
@Teresa

Jestem pracownikiem Lewiatana tutaj gdzie pracuję nie ma problemu z umową To wszystko zależy na jakiego pracodawcę trafisz Szału nie ma ale mogło być gorzej

Teresa

@tooo możesz napisać, co sprawiło, że masz takie a nie inne doświadczenia z pracą w Lewiatan? Jakie wymagania były Ci stawiane? Czy mogłeś liczyć na umowę o pracę? Czy pracodawca wypełniał postanowienia wynikające z kodeksu pracy? @anonymous byłeś już na rozmowie w Lewiatan? Możesz przedstawić jej przebieg?

nie nie byłam

Teresa

@Pracownicy co jest podyktowane myślą o odejściu z pracy? Może warto o tym porozmawiać z przełożonymi i wspólnie wypracować jakiś kompromis? Podejmowaliście już próby w tym temacie? @Krakow widzę, że wiesz co dzieje się w firmie Lewiatan. Możesz opisać jak wygląda obecnie atmosfera i praca w przedsiębiorstwie? Są jakieś benefity i dodatki do pensji? Czy umowa zlecenie to jedyna forma zatrudnienia czy pracodawca oferuje też umowę o pracę?

@Teresa

jakie są zarobki w lewiatanie zachęta

tooo
@anonymous

w którym lewiatanie masz rozmowe o pracę?

tooo
@anonymous

ja mam złe doświadczenie w pracy w lewiatanie.. za duże wymagania zerowe zarobki i brak możliwości zrobienia sobie szybkiej herbaty

@tooo

witam w lewiatan zachęta na bohaterów wrzesnia

Irek

Idealnych firm nie ma. Jak ktoś będzie chciał to znajdzie pewni coś co trzeba naprawić.

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan - Kraków

• Jak się pracuje w Lewiatan?

Zobacz opinie na temat firmy Lewiatan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lewiatan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lewiatan?

Kandydaci do pracy w Lewiatan napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lewiatan
2.2/5 Na podstawie 96 ocen.

Lewiatan