Opinie o Lewiatan w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lewiatan. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lewiatan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan w Kraków

ipol

Da radę zarobić 4 tysiące brutto na początek?

Pracownik lewiatana
@ipol

Nie zazwyczaj podstawa plus 50 zeta jak jesteś bez l4 i U Z

@ipol

Zartujesz prawda? Bez pracujacej niedzieli dostaniesz 1700-1800 a z jedna niedziela 2000 zastanow sie

Jhhhhhh

Najgorsza praca w Lewiatan w Milówce!!dwa metry muły o szczyt Monte everestu w kłamaniu i poniżaniu pracowników ogarnij cię kto trzyma kierowniczkę co już była sadzona o obrażanie pracowników szanowna pani D.

Była pracownica

Jestem byłą pracownicą Lewiatana na ulicy Bronowickiej. Mam dużo zastrzeżeń do kierownictwa. Są to osoby niekompetentne, "nieomylne i wszechwiedzące". Traktują pracowników jakby byli w (usunięte przez administratora). Mają swoich pupili, którym wolno więcej niż pozostałym pracownikom. Rada dla kierownictwa: warto czasami wyjść na sklep przypomnieć sobie jak wygląda praca fizyczna niż siedzieć za biurkiem osiem godzin i udawać że się pracuje. Dopiero teraz wiem, że można pracować bez stresu, ciągłych pretensji i "bata" nad sobą.

zołza

masakra ceny z kosmosu, puste pułki, dziś godzina 20:oo brak chleba!!!!! najgorszy sklep jaki znam

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
dominika

Ja miałam podpisać umowę z lewiatanem market punkt i tam rzeczywiście jest 7 zł brutto plus premia a przecież najniższe wynagrodzenie wynosi 1750 brutto.

Tera
@dominika

Do dzisiaj jest 7 zł na godzinę,nadrabiają jakimiś premiami nie wiadomo za co i co oznaczają.Na rękę jest ok 1700 zł ale co i jak! to się nie dowiesz.

Teresa

@asad Forum GoWork.pl jest miejscem, na którym opisujemy aktualne warunki pracy w firmie, w tym przypadku Lewiatan. To nie jest miejsce na obrażanie innych pracowników czy opisywanie ich spraw prywatnych. Czy jesteś pracownikiem tej firmy? Czy pracodawca zapewnia dodatki pozapłacowe, na przykład kartę sportową? Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i swój kontakt z przełożonym?

Waw Rob

Byłem w Jastarni. Robiłem zakupy w sklepie Lewiatana. Świetnie zaopatrzony i miły personel. Gratulacje.

Teresa

@anonymous Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Ująłeś całą sprawę hasłowo. Większość użytkowników odnosi się z dystansem do nieuargumentowanych wpisów. Czy byłeś pracownikiem firmy Lewiatan? Jakie jest Twoje zdanie na jej temat i co miałeś dokładnie na myśli pisząc o sądzie? @Nastawiony na pracę sezonową spróbuj skontaktować się z kierownikiem sklepu tej miejscowości i najlepiej dopytaj go o szczegóły. Innym użytkownikom forum przypominam, że wątek dotyczy spraw pracowniczych i firmy Lewiatan jako pracodawcy. Proszę o komentarze, które pomogą przyszłym pracownikom w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru tego pracodawcy.

rob

chciałam napisać o sklepie na Bohaterów Września 57, a dokładnie o kadrze zarządzającej jeśli można tak nazwać osoby z inteligencją i kulturą osobistą na poziomie miernym. Przede wszystkim kłamstwo, kłamstwo co za tym idzie oszukiwanie pracowników pod względem zatrudnienia i spraw kadrowych / brak odpowiednich kompetencji /. Kierownik sklepu Pan Robert wiedza bardzo marna natomiast jego tzw. zastępcy kierownik zmiany np. pan Krzysztof zero kultury osobistej oraz personalnej. Super natomiast załoga.

@rob

spotkamy sie w sadzie o naruszenie dóbr osobistych

Sklep Lewiatan w Bolechowicach k/Krakowa-najlepszy sklep jaki dotąd spotkałam. Mega wypasiony towar. Wszystko właściwie czego potrzeba. Panie na każdym stoisku miłe, uśmiechnięte, bardzo pomocne. Przede wszystkim uczciwe. Jeśli czegoś nie wiedzą-przyznają się, ale dopytują koleżanki, kierowniczki. Naprawdę jestem pod wrażeniem atmosfery tam panującej. Czułam się jak między znajomymi, chociaż byłam tam pierwszy raz. Jeżdżę przez Bolechowice do pracy, więc teraz już tylko tam będę robiła zakupy. Słyszałam, że Panie mają dobre zarobki, więc to na plus dla pracodawcy, że potrafi docenić pracowników. Dziękuję drogie Panie, wraca mi wiara w człowieka

Miło nam i zapraszamy

Nastawiony na pracę sezonową
@Kasia

Ile się zarabia w Lewiatanie ?Ukończę w czerwcu 16 lat i będę mógł pracować sezonowo.W małym miasteczku dziadków(Karlinie) jest akurat Lewiatan ,więc się zastanawiam :)

Norbert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Ekspedientka

Pracowałam wcześniej w sklepie osiedlowym ale jak upadł sklep i byłam bezrobotna to poszłam do Lewiatana pracować. Miałam taką sytuację ze wyczytałam w necie że potrzebują sprzedawców. Zadzwoniłam i przyszłam rano na rozmowę z CV. Ku mojemu zdziwieniu pracę zaczęłam od razu. Na początku dostałam do podpisania umowę zlecenie, ubrałam mundurek z logo Lewiatan i zaczęłam prace. Po miesiącu dostałam umowę o pracę. Pracuje nadal praca taka sobie a zarobki bez komentarza.

Nunia
@Ekspedientka

Miałam podobną sytuację w tamtym roku. Jak tylko skończyłam szkołę i odebrałam świadectwo to szybko znalazłam prace w Lewiatanie. W poniedziałek rano byłam na rozmowie zaraz skierowane na badania. We wtorek podpisałam umowę o pracę dostałam firmowy chałacik i zaczęłam pracować. Pracuje nadal i nie narzekam.

Jolanta
@Nunia

Nie polecam sklepow zacheta place minimalne a pracujesz na kazdym stanowisku pracowalam na os.wysokim i to jest horror!! Teraz pracuje w innej sieci mam prace tylko na kasie i wieksze zarobki w razie pytan podam namiary

@Jolanta

Dzień dobry napisała pani że pracowała pani na os. Wysokim ja,właśnie w piątek mam iść na,szkolenie mogłaby mi pani coś więcej powiedzieć

@Jolanta

Bardzo bym prosiła o kontakt mój email kasiulka967@interia.pl. Nie chciałabym się wkopac jakieś problemy. Bardzo dziękuję pani Jolu z góry

Co chciąlabys wiedziec?

Napisała pani że na Wysokim była? fajna atmosfera jest? I napisała pani że jest tylko teraz na kasie można wiedzieć gdzie pozdrawiam

olo

Sklep w miejscowości Wodynie pod patronatem Lewiatan sprzedają czekolady milka są pogryzione przez myszy a owoce i warzywa tak stare że gniją na pułkach zero nadzoru.

Dzień Dobry. W sumie to, mnie nie interesują problemy i problemiki jakiś dziwnych pracowników, załatwianie spraw przez rodziców... Zupełny brak samodzielności. ( Co to "balonowy pracownik ?" Za to proszę o jakieś ciekawe informacji o ajencji od właścicieli najlepiej, podaje email- nie służbowy. bartnewk29@gmail.com proszę dobrą dusze lub kilku dobrze zorientowanych o lewiatanie, ajencji i współpracy z nimi. Dziękuję i życzę udanych interesów.

matka Pracownicy
@anonymous

Tak zupełny brak samodzielnosci ... ma Pan racje w dzisiejszych czasach liczy sie tylko pieniądz a problemiki obcych dzieci młodych ludzi wchodzacych w dorosłe zycie nie powinny Pana interesowac .. ciekawa jestem czy nie bedzie Pan reagowal w momencie posiadania własnego potomstwa na jawne wykorzystywanie głubiutkiej młodej osoby i jawną arogancje ze strony szefostwa ,,czas pokaże i Pan doświadczy takiej lekcji życia Dziekuje i życze udanych interesów.

Zatruta klientka

Sklep przy ulicy Bronowickiej LEWIATAN UWAGA mozna sie zatruc przeterminowane produkty brud na dziale miesnym Sanepid juz powiadomiony

@Zatruta klientka

Dokładnie! (usunięte przez administratora) brud i nieświeże mięso. Odradzam.

Mira

Praca w handlu nie należy do lekkich. Jak ktoś nie lubi tego rodzaju pracy lepiej jak ją zmieni.

Matka Pracownicy

Dzien Dobry no niestety.. do chwili obecnej nikt nie skontaktował sie z corka ze sklepu Lewiatan przy ul Bronowickiej,,zatem uzasadnia to prawdziwosc moich słow ...nie ma chetnych do wyjasnienia sytuacji ..czekałam ..do dzis Teraz skontaktuje sie bezprosrednio z włascicielami myśle ze Pani Alicja bedzie zainteresowana .pozdrawiam .matka pracownicy.

@Matka Pracownicy

Witam, bardzo dobrze znam ten lewiatan na bronowickiej i pracujące tam kierowniczki. Dziwię się Pani córce ze wykazuje tak ogromna ufność względem kierowniczki i do tej pory nie skontaktowała sie z właścicielami tego sklepu. Najlepiej takie sprawy wyjaśniać bezpośrednio z p Alicja i p Wiktorem, to naprawdę życzliwi ludzie. Na mieścu córki wyjasnilabym zarówno kwestie kradzieży butów jak również zwolnienia z pracy gdyż zaistniałe sytuacje mogą być wynikiem manipulacji ze strony kierowniczki sklepu a właściciele nawet nie zostali poinformowani o jakimkolwiek problemie. Proszę walczyć o swoje i wyjaśnić wszystko z właścicielami.Serdecznie pozdrawiam

@Anonim

Dobry Wieczor tak własnie zrobie na pewno sprawy tak nie zostawie skoro juz ja rozpoczełam ,Pani Kierownik skutecznie blokowała kontakt z włascicielami ale z tego co wiem juz jest zwolniona.. Oczywiscie trzeba walczyc o swoje .Pozdrawiam

@Matka Pracownicy

Myślę że powinna pani zmienić informatora bo coś panią oszukuje.

@Anonim

Witam corka rozmawiała z p Alina włascicielka nietety,, ta nie przejeła sie zupełnie kradzieza butów corki w jej sklepie kazała corce zgłosic to na Policje..mysle ze tak nalezy zrobic , szkoda ze nie ma zrozumienia i normalnych relacji..

Klientka

Lewiatan Bronowicka 42. Fajny sklep na szybkie zakupy i nie tylko. Duży wybór asortymentu. Pracownicy bardzo mili, uprzejmi i pomocni.

Klientka była
@Klientka

Chyba Pani miała taki piekny sen :):) bo prawda to nie jest

była klientka
@Klientka była

Cha Cha słuszna uwaga ! to mogłby byc tylko sen ! pozdrawiam !

@pracownik

Nie wrzucajmy wszystkich Lewiatanów do jednego worka. Różni są właściciele, różne kierowniczki, a każdy wprowadza swoje zwyczaje. Ja mogę się wypowiedzieć na temat pracy w Market Punkt-Lewiatan. Praca ciężka jak to w handlu, nie jest to zajęcie dla kogoś, kto chce stać i błyszczeć ale na pewno nie można narzekać na atmosferę w pracy, czy pracę ponad siły.

Pracownik lewiatana
@@pracownik

Pracowałam w Market Punkcie na Mazowieckiej kilka lat temu była super załoga i kierownictwo Milo wspominam

Ja13

Witam! Opinia o nie przeszkolonych pracownikach Lewiatanu przy Ul. Długiej w Krakowie. Od stycznia tego roku weszła nowa ustawa odnosnie płatnych reklamówek.Niestety pracownicy nie odróżniają REKLAMÓWEK od ZWYKŁYCH WORECZKÓW (zrywek). Kupując, kiedyś ogórki kiszone spakowałam do 3 woreczków, ponieważ przemakal nie chciałam zalać wagi.Niestety Pani kazała mi zapłacić za woreczki (Pani wytłumaczyła, że zabrałam o dwa woreczki za dużo).A na końcu jeszczę miałam policzone dwa razy za towar. Pani nie sympatyczna i "mądrzejsza od jajka!!"

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan - Kraków

• Jak się pracuje w Lewiatan?

Zobacz opinie na temat firmy Lewiatan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lewiatan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lewiatan?

Kandydaci do pracy w Lewiatan napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lewiatan
2.2/5 Na podstawie 96 ocen.

Lewiatan