Opinie o SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e w Jelcz-Laskowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e w Jelcz-Laskowice

Aro

Witam.A co mozecie powiedziec o tzw ,,Parowie,, nie pracuje tam dlugo,ale nie wydaje sie,zeby byl za ludzmi,raczej w przeciwna strone czy ktos cos o nim ?

Fred
@Aro

Parówa jak Parówa ????????

@Aro

Nie jest za ludźmi, jest zwykłym po pychadlem, niema swojego zdania nie umie bronić racji pracowników. Po prostu jest po to by dostawać po (usunięte przez administratora) jak jest coś nie tak

Produkcja

Zakład spada na psy, pracuje w firmie od8 lat, przeszedłem przez produkcję, linie montażową, i teraz magazyn. Nie doceniają starego pracownika, teraz przyszedł nowy dyrektor magazynu i jest co raz gorzej. Płaca mała między moja stawka a osoba która się dopiero zatrudni jest różnica tylko 1.20 na godzinę, premie teraz skracają max 350 ale nigdy takiej nie zobaczysz. Cenią pracę uk którzy dają się wyzyskiwać i pracują po 12 godzin. Zakładają monitoring nawet przy maszynach który jest teraz podstawa naszej pracy i patrzą Ci na ręce lekki mobbing się robi. Nowy szef firmy preferuje podpierdalaczy i w sumie tego wymaga od innych. Nie było wcześniej tego i po prostu jest coraz gorzej, przycinają na wszystkim i nawet na praniu. Nie polecam

Hehe

Ja tam jestem zadowolony od niedawna pracuje jako technik przezbrojeń I mi się podoba. Wynagrodzenie na stanowisku też złe nie jest. Ludzie w SMED sprawiają wrażenie ogarnietych I sympatycznych nawet nasz kierownik jest bardzo w porządku co jest rzadkością w tego typu miejscach (jak rosa np)

Może technik
@Hehe

Możesz się wypowiedzieć co znaczy płaca nie jest zła ? Jak to wygląda ?

Może technik

Ktoś może się wypowiedzieć o Techniku przezbrojeń ? W ogłoszeniu atutem jest suwnica, mam tylko hakowego da radę coś ogarnąć? Jak z płacą na dzień dzisiejszy ? Pn.-Pt. bez weekendów ? A jak z weekendami dla nowego pracownika? Jak ekipa ? Bo w wielu firmach starzy pracownicy tyrają młodych. Proszę o zwięzłe odpowiedzi.

Pracownik Produkcji

pokazali jak wygląda miejsce pracy, przyjazna osoba, nie czekałem, wszystko bardzo sprawnie

dużo pytali o historię pracy i o doświadczenia

Darek

Rozładunek to tragedia i nikt nic z tym nie robi żeby było lepiej

Sam
@Darek

Do rozładunku są zaplanowane dwie osoby na zmianę, lecz ze względu na brak pracowników proces jest obstawiony przez dwie osoby pracują ce po 12h na 24h.

@Sam

Ponieważ ciągle brakuje osób i tak w kółko

Janusz
@Chętny pomocny

Czy w związku z brakami kadrowymi firma szuka nowych osób do pracy, żeby odciążyć obecnych pracowników? Daj znać jeśli są obecnie prowadzone rekrutacje, bo to ważna informacja dla osób szukających zatrudnienia.

Sam

Piszę tu po raz drugi, i opiszę firmę ze swojego punktu widzenia. Pracuję tu już 9 lat, na magazynie. Zarobki są takie same jak w okolicznych firmach, ale jest taki plus że można podciągnąć w nadgodzinach. Za 80 godzin nadliczbowych i nominalny czas pracy zarobiłem blisko 8000 zł na rękę. Tylko raz, bo taką miałem akurat potrzebę. Godziny nadliczbowe otwarte. Normalnie przyjdę sobie jedną sobotę i niedzielę i 3000 wypłata jest. Kierownik spoko, brygadzista też, ludzie to ludzie zawsze się znajdą świnie. Sprzęt jest katowany, ale starszego jak 3 lata to nie ma. Jest dzień gdzie jest ogień ale i ściema też tu zagląda. Tyle ode mnie... PROSZĘ NIE WIĄZAĆ SIMOLDES POLSKA Z SIMOLDES CZECHY, TO ZUPEŁNIE INNY ZAKŁAD I INNE ZASADY PANUJĄCE W TYCH ZAKŁADACH.

@Sam

Praca A dokładniej w w pracy na naszej głowie wszystko ludzie pracują tam 1 lub 2 mies i uciekają zostają ludzie tylko ci co dostają dobre procesy A raczej te w których dają radę. Premia 300 zł nadgodziny są ale kto będzie pracował każda sobotę żeby dorobić do normalnej wyplaty.. sama Ukraina i połowa tych co złapała się na 12 H i nie mogą zaczął gdzieś indziej pracują 2 mięśni nie wracają ciągle nowe osoby które nie wiedzą gdzie przychodzą.

Witam sprawie pracy. Czy są przyjęcia do pracy jaką jest umowa

Janusz
@Adam

Aktualnie firma Simoldes Plasticos Polska szuka pracowników na stanowiska: koordynator produkcji, ustawiacz maszyn wtryskowych, magazynier, elektromechanik. Pracodawca oferuje bogaty system benefitów. Składałeś już CV i byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie w tym miejscu.

@Adam

W tej firmie zawsze brakuje więc na pewno coś dostaniesz umowa pierwsza przez pośrednika nie polecam tego zakładu porażka za dojazdy płacisz sam obiadów nie ma jedynie bułki śmieszne i to po 1 na dzień. Smród na produkcji plastikiem (usunięte przez administratora) stoisz i musisz robić za 2 bo zawsze kogoś brakuje premie to wgl śmieszna sprawa 350zl jak dostaniesz to możesz się cieszyć. Były pracownik z przed 1 mies.

@Janusz

Hahahaha niech nikt nie da się nabrać prosty tekst skopiuj wklej...

Witam sprawie pracy czy są przyjęcia do pracy jako pracownik produkcji

Ustawiacz
@777

Tak są przyjęcia wiecznie brakuje ludzi do pracy.

Ustawiacz

Praca beznadziejna, wszystko na naszej głowie, praca na okrągło sobota, niedziela to standard. Pracowałem w tej firmie kilka lat to o wiele za długo, w tym czasie przewinęło się wielu ustawiaczy, teraz pracuję w normalnej firmie i zastanawiam się jak ja długo mogłem tam wytrzymać. Nie polecam tam pracy jako ustawiacz i automatyk bo tam to jeszcze większa rotacja.

Jurand

Nie od dziś wiadomo, że w firmach brakuje ludzi stąd też takie braki. Trzeba to przeczekać.

Lidia

@Zenek, Z każdej pracy można wynieść cenne doświadczenia. Wszystko zależy od perspektywy, ale też od możliwości rozwoju w firmie. Co według Ciebie jest największym plusem pracy w tej firmie? Czy wiesz w jaki sposób aplikować do tej firmy SIMOLDES PLASTICOS? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

Rico
@Lidia

Dla każdego zwykłego pracownika najważniejsza jest pensja a nie doświadczenie czy możliwość kariery. Każdy chce zarobić tyle, aby starczyło na opłaty, żywność i trochę zostało w kieszeni. 2500zł to minimum, za jakie każdy narzekać nie będzie. Choć zdarzą się malkontenci.

Lidia

@Faurecian, czy dowiedziałeś się czegoś nowego na temat warunków wynagrodzenia w firmie SIMOLDES PLASTICOS Polska? Może warto po prostu zaaplikować do tej firmy i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną? Będziesz miał okazję do zadania dodatkowych pytań, nie tylko związanych z wynagrodzeniem.

Lidia

@Faurecian, może warto sprecyzować swoje pytanie, wtedy inni użytkownicy będą mogli łatwiej odpowiedzieć na Twoje pytania. Jakie aspekty pracy Ciebie interesują? Wynagrodzenie, dodatki socjalne, może chciałbyś się dowiedzieć jaka atmosfera panuje w firmie SIMOLDES PLASTICOS?

Faurecian

Chodzi mi o zarobki

Faurecian

Jak tam jest w simoldesie lepiej niż w faureci czy raczej taka sama lipa ???

Zenek

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Lidia

@OBIEKTYWNY NAPRAWDĘ, Twoja opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała uzasadnienie. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Dlaczego użyłeś stwierdzenia tragedia? Czy długo już pracujesz w firmie SIMOLDES PLASTICOS? Może warto dać sobie trochę więcej czasu na lepsze poznanie firmy.

Dziennikarz Śledczy
@Lidia

To nie tylko Tragedia to Katastrofa LIPOVKA ? Lidia czy ty masz w ogóle pojęcie co się wyprawia w LIPOVCE SIMOLDESIE? Nie dość że ludzie tutaj są okradani z pieniędzy na które ciężko zapracowali to co jakiś czas Dyrekcja przeprowadza eksperymenty na pracownikach... Zarobki poszły w dół i to bez powodu ,ludzie zaczynają uciekać więc postanowiono sprowadzić Ukraińców, którzy pracują dzień w dzień po 12 godzin -BO MUSZĄ!!! Mobbing to słowo kluczowe w tym zakładzie a zarazem sposób na niesfornych pracowników. Powiem ci tak- Zajebi...ch pracowników pozwalniano albo sami się zwolnili , Superwizorzy kilku się nadaje ale jest jedna Marianna ,która już dawno nie powinna pracować w tym zakładzie to TOTALNA DEZORGANIZATORKA PRACY- ZERO ZMYSŁU ORGANIZACYJNEGO GDY PRZYCHODZI DO PRACY ZACZYNA SIĘ CHAOS !!!! TOTALNY. NIE WIEM CZY WIESZ ILE STRAT PONIÓSŁ TEN ZAKŁAD PRZEZ TĄ KOBIETĘ? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak OKRADANO LUDZI Z PIENIĘDZY PRZEZ JEDNĄ Z FIRM REKRUTUJĄCYCH, DZISIAJ W TEJ SPRAWIE PRZEPROWADZANE JEST DOCHODZENIE ZOBACZYMY Z JAKIM SKUTKIEM. WIELU TU BYŁO I OD WAS ŻEBY ZAKŁAD NAPRAWIĆ I?...zobacz opinie tego zakładu https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21451900 . Albo na Radio Wrocław /http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/46857/Polacy-wyzyskiwani-w-Czechach-przez-agencje-zatrudnienia#.

obiektywny

Wlasnie wrocilem z 2 tygodniowej delegacji z tego zakladu,gdzie odbywalem szkolenie na lidera ....Odniosłem bardzo pozytywne wrażenie i porownujac zaklad w Jelczu do jeszcze "raczkującego" Simoldesu w Czechach,ten polski prezentuje się bardzo profesjonalnie ...panuje tam ład i pożądek zarowno w dokumentacjach jak i na stanowiskach operatorow ...Operatorzy wtryskarek sa mili i nie sprawiają praktycznie zadnych problemow .Liderki i kierowniczki na produkcji to fajne kobitki ktore sa wyluzowane i przy tym stanowcze jesli zajdzie potrzeba..w tak krótkim okresie szkolenia naprawde duzo sie nauczylem i ogolnie cały zakład wywarł na mnie pozytywne wrażenie :)....

OBIEKTYWNY NAPRAWDĘ
@obiektywny

ZAPRASZAMY DO LIPOVKI W CZECHACH TAM POD KAŻDYM WZGLĘDEM TRAGEDIA.

Lidia

@obiektywny, czy pracowałeś wcześniej w firmie SIMOLDES czy od razu aplikowałeś na stanowisko Lidera? Czy możesz napisać dlaczego zdecydowałeś się związać akurat z tą firmą? Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej, czy również wywarła na Tobie pozytywne wrażenie? Czy była w jakiś sposób dla Ciebie wymagająca?

Lidia

@Aro czy przy okazji mogłabyś opowiedzieć nam o swoich początkach w tej firmie, jak długo czekałaś na odpowiedź w sprawie angażu? Może posiadasz też informacje na temat dodatkowych benefitów, jakie SIMOLDES PLASTICOS oferuje swoim pracownikom?

Dariusz

Zastanawiam się jaka jest przyczyna tej ciszy ma forum?

Zostaw merytoryczną opinię o SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e?

Zobacz opinie na temat firmy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e?

Kandydaci do pracy w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e