IPB Polska Sp. z o.o.

Opinie o IPB Polska Sp. z o.o.

Heh...

Czyli nic się nie zmieniło na lepsze pozdrawiam kierownika z AQ-1 :D

Janusz
@Heh... 06.12.2018 23:01

Pracowałeś może kiedyś w firmie IPB Polska? Jeżeli tak, to będziesz tak uprzejmy i podzielisz się z nami tym, jak wyglądała praca w tym miejscu za czasów, kiedy byłeś tam zatrudniony? Mógłbyś napisać coś o tym, jaka była atmosfera pomiędzy zatrudnionymi pracownikami? Zachęcam, abyś przedstawił, jak to wyglądało.

Ciekawy

Dzień dobry . chciałbym sie dowiedziec jak wygląda praca na tloczni w ipb (usunięte przez administratora) I jak wygląda z dochodami czy. Sa podnoszone co jakis czas czy stały dochod 2200 brutto

Janusz
@Ciekawy 23.10.2018 12:30

Co skłoniło Cię do tego, że zainteresowałeś się pracą w firmie IPB Polska? Może masz jakieś informacje, które nie pojawiały się jeszcze w wątku i chciałbyś się nimi podzielić z czytelnikami? Przedstaw, co wiesz w tym wątku.

Ewelina

@Rolik, rozważasz zatrudnienie w firmie IPB Polska na tym stanowisku? Dlaczego akurat praca w tej firmie Cie zainteresowała? Firma znajduje się blisko Twojego miejsca zamieszkania, czy może inne czynniki wpłynęły na to, iż jesteś zainteresowany pracą u tego pracodawcy? Opisz, jak to wygląda.

Rolik

Jak wygląda praca tłoczników w tej firmie?

Ewelina

@anonymous, możesz wypowiedzieć się na temat pracy w firmie IPB Polska? Posiadasz informacje, których brakuje w wątku głównym opinii o tej firmie? Każda informacja jest cenna, dlatego zachęcam Cię do podzielenia się swoją wiedzą na temat tej firmy.

Arrivederci

Nie polecam tej firmy, jeśli jesteś poważnym człowiekiem to szybko policzysz że szkoda na nią czasu .Jeśli chodzi o prace na produkcji do wystarczy przeczytać poniższe komentarze , praca na drugiej stronie hali czyli na warsztacie ślusarskim też nie jest dla wszystkich ,jeśli nie posiadasz umiejętności lizania d*py to wiele nie osiągniesz i wiele nie zarobisz , w tej firmie tylko du***lizy dostają dobre stawki i podwyżki ,nie za pracę i umiejętnośći ,nie za fachowość tylko za dobre relacje z kierownictwem .Ogólnie większość ma wyj*****ne na to co robi ,byle jak na odwal się , później inni muszą poprawiać po nierobach ,ważne że kierownik widział jak to partacz szybko skończył swoje zadanie . W firmie jest podział na lepszych i gorszych pracowników ,wiadomo z czym się to wiąże ,jest też dużo ludzi pasożytów zatrudnionych po znajomościach (lub nie wiadomo po co zatrudnionych) którzy sobie spacerują po zakładzie i prowadzą konwersacje ,piją kawę i jedzą ,a ktoś musi na nich pracować .Jeśli chodzi o dodatki socjalne itp to nie ma co o nich pisać bo czegoś takiego tu nie ma. Na hali duży hałas , często zapylenie ,brak miejsca ,nie ma potrzebnych do pracy narzędzi a przełożeni oczekują cudów gdy karzą Ci coś zrobić.Firma lubi marnować pieniądze ,potrafią utopić naprawdę grubą kasę a gdy chcesz podwyżkę to nawet 100 zł nie chcą dać, wolą abyś się zwolnił ,a na twoje miejsce przyjdzie jakiś kolega kierownika za trzykrotność Twojej pensji.Jeśli chodzi o zewnętrzną stronę firmy to też szału nie ma ,brak miejsc parkingowych ,dużo pyłu, błota ,samochód po 8h szczególnie w lecie jest cały zakurzony .Można by tu jeszcze wiele napisać o biurze , malutkiej jadalni ,szatniach w których nie ma miejsca ,toaletach itp ale szkoda na to czasu ,tak jak na pracę w tym zakładzie .

Roma
@Arrivederci 09.03.2018 18:46

Skoro jest tak źle to czemu tam dalej pracujesz. Zazwyczaj nażekają Ci co nic nie robią!!! Każdy może zostać kierownikiem ale trzeba mieć w głowie olej a nie siano !!! Wtedy inni będą Ci lizać (usunięte przez administratora) A zamiast samochodem zawsze można jeździć autobusem wtedy nie będzie zakurzone!!!

Arrivederci
@Roma 10.03.2018 14:38

Witaj ,nie pracuję już tam ,resztę Twojej wypowiedzi zostawię bez komentarza .

ewaldo0606
@Arrivederci 09.03.2018 18:46

najlepszy jest ten niby nieudacznik dyrektor Danielek (usunięte przez administratora) jakich morzna tylko na FCA spotkac i ztamtad sie dostal do ipb ludzi ma za smieci a sam nim jest

ewaldo0606
@Arrivederci 09.03.2018 18:46

Na tego niby dyrektorka to PIP by sie zdal za mobing

@Arrivederci 09.03.2018 18:46

Mocne ale tak jest niestety

Ewelina

@Prawie poszkodowany, możesz napisać coś więcej na temat informacji jakie posiadasz odnośnie firmy IPB Polska? Aplikowałeś na stanowisko z ogłoszenia, czy może w inny sposób dowiedziałeś się o wolnych miejscach do pracy w tej firmie? Wypowiedz się, proszę, w sposób bardziej szczegółowy.

Prawie poszkodowany

Dziękuję wam za opinię! Właśnie do mnie ostatnio dzwonili w sprawie pracy, aczkolwiek po tym co tu przeczytałem zarobki, które mi przedstawiono pokazują jak bardzo trzeba się podlizywać by zarobić więcej. Jednak zostaję przy tym co na razie mam. Pozdrawiam!

@Prawie poszkodowany 12.07.2018 19:51

Na jakie stanowisko aplikowales? I co zaproponowali ? Podziel się z innymi

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w IPB Polska Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ewelina

@Ewaldo0606, mobbing to poważne oskarżenie. Przypominam Ci że wypowiadasz się na forum publicznym. Według definicji mobbing to: "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." - jesteś pewien że właśnie takie zachowania miały miejsce w IPB? Przypominam również wszystkich użytkowników o obowiązującym regulaminie ( https://www.gowork.pl/regulamin ) który zgodziliście się zaakceptować publikując komentarz. Komentarze powinny być napisane w sposób merytorycznie poprawny i kulturalny, inaczej musicie liczyć się z tym że częściowo lub całkiem zostaną usunięte z forum. Ktoś z Was jeszcze wypowie się odnośnie tego pracodawcy? W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie

już się boje
@Ewelina 03.04.2018 11:36

Są poważne dowody i świadkowie ... więc???

Klaudio

Nice try Daniel :)

Guido
@Klaudio 07.02.2018 13:07

Bene , bene

Polak

Witam. Czy ktoś odpowie jak wyglądają zarobki ślusarzy?

DobryZią

A jak jest na frezarkach? Jak zarabiają operatorzy? Jaka tam panuje wogóle atmosfera? Jest tak samo jak na produkcji?

DobryZią

Możesz rozwinąć twoją wypowiedź, czy poprostu jesteś trolem?

Zainteresowany

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Maciek

Firma nie jest godna polecenia

miksi

Nikt sie tu nie wybiela i według mnie ktos od wideo odcisgniety dyrektorem chyba nie zostaje.Jak macie większe wyksztalcenie to czemu pracujecie jako zwykli robotnicy a nie dyrektorzy? Głupia dyskusja .Skoro wam nie pasuje to znajdźcie inna prace.Koniec przegadywania .Kazdy ma wybor

@miksi 07.02.2018 22:20

Yhy.... dyrektor dyrektorem ale to powinna być osoba reprezentatywna która zadba o wizerunek zlecenia firmę itd. W tym wypadku jest to kawał chama, który jak to mawiał klasyk..... "kobieta ma okres raz w miesiącu a on conajmniej dwa w tygodniu". To jak traktuje swoich ludzi i jak się do nich wyraża trąci o prokuraturę ale karma wraca

miksi

Sorry chodzilo o wyraz wideł a nie wideo (literowka)

Prasistaza1300

Dyrektor produkcji od wideł odciągnięty. Porażka..

AdolfHytla
@Prasistaza1300 07.02.2018 19:25

Dalej dajcie się tak traktować, to nic się tam nie zmieni. Pan D tym bardziej.

malami

Jak ci tak zle to po co tam robisz!? Nie mów mi ze bezrobocie panuje!? Poprostu lepiej narzekać albo w domu siedziec i czekać na awans narzekacza.Zmien prace bo kuli u nogi nie masz

PrasyToMojeZycie
@malami 07.02.2018 11:13

Dyrektor się próbuje wybielić.

@PrasyToMojeZycie 07.02.2018 14:09

W jego stylu....

Mefedroninum
@malami 07.02.2018 11:13

Pracowałem wiem co mówię, na zakładzie panuje jeden wielki strach wobec niżej wymienionego "handsome mr D." Rządzi się wszystkim i wszystkimi niby sa kierownicy budowy tlocznikow ale wyglada to czasem tak jak by ich nie było. Jeśli ktoś pójdzie tam do swojej "pierwszej pracy" to sie tylko zrazi i nic wiecej. Malami mozesz mi powiedzieć o co Ci chodzi z tym bezrobociem bo nie ogarnalem, rynek należy do pracownika nie do pracodawcy wybór pracy w Oświęcimiu i w obrębie jest wielki, wiec IPB powinno dbać o pracownika a wgl tego nie robi.

Prasistaza1300

Dyrektor produkcji od wideł odciagnięty. Porazka...

Prasista

Dyrektor produkcji od wideł odciagniety... porażka. Okropna firma

malami

Oczywiście chodziło mi o dyrektora produkcji w Oświęcimiu.Pozatym grono moich znajomych tam pracuje i nikt nie narzeka a wręcz przeciwnie chwalą sobie prace i atmosferę.Pozdrawiam cala zaloge i dyrektora Daniela

Mefedroninum
@malami 06.02.2018 19:55

Hahahahahaha, ładna propaganda. Chciałbym poznac choć jedna osobe, która ten zakład chwali... atmosfera ostatnimi czasy jak na pogrzebie, smutny zakład.

malami

Za to dyrektor D mily i przystojny

Śruba

Praca na produkcji to jakis absurd. Kierownik produkcji jakby miał kompleksy, zero szacunku dla swoich pracowników. Traktuje ich jak bydło. Nie ty to przyjdzie następny

Suchy
@Śruba 23.08.2017 11:26

Jakie są zarobki i ogólnie atmosfera na zakładzie ktoś napisze bo jestem ciekaw

Rex
@Suchy 19.10.2017 16:06

Myśle ze w okolicy jest mnóstwo lepszych firm z większa kasa na start i z socjalem

OSAS
@Śruba 23.08.2017 11:26

Socjal przecież jest :D:D:D Wybrali przedstawiciela który ma niby załatwiać sprawy w naszym imieniu i co ? I jajco podpisuje co mu pod pysk przyniosą a my o niczym nie wiemy. Socjal ?? K***a 500 brutto . Śmiech na sali. Syf kiła i mogiła. Kible zapchane smród syf i brak miejsca w szatniach. Na jadalni może 10 krzeseł a pracowników z 80 jak nie wiecej . Porażka totalna

Zugule
@OSAS 07.11.2017 17:43

Taaa dwa trony na 70 chłopa, na każdym pas startowy. Jeśli masz farta to się załapiesz na posiedzenie bo inaczej z pras nie zejdzie jak na .....

Osas
@Zugule 09.11.2017 12:32

A "Kierownik Produkcji" ma swój kibel zamknięty na klucz i jeszcze mu pracownicy w nim sprzątają.

strażnik teksasu
@Osas 09.11.2017 12:43

Lepszy jest ten pseudo kier z frezarek. IQ -1 a uważa się za znawcę wszystkich zagadnień. Poprzednio jeden z prowodyrów do buntu w firmie , teraz natomiast wielki zwolennik makaroniarzy. Tylko czekać jak dostanie od nich kopa :)

only you
@strażnik teksasu 06.12.2017 14:57

szkoda pisać . liżę (usunięte przez administratora) poczekamy cierpliwie

Jacek89

Witam, w połowie grudnia ma powstać nowa hala coś wiecie? Warto się starać o pracę? Z tego co widzę cały czas szukają pracowników. Jak wygląda stawka godzinowa i ew dodatki za nadgodziny?

KASZTAN69
@Jacek89 24.11.2017 11:24

No jasne że warto 12 tysięcy w 12 miesięcy no i młody, rozwijający się ambitny zespół, który dotrzyma Ci towarzystwa w niedzielę w pracy.

@KASZTAN69 24.11.2017 12:00

a praca ciężka jest? pracuje się od 7-15?

KASZTAN69
@anonymous 26.11.2017 12:22

Robota jak robota, jak nie lubisz myśleć to polecam. Ale ogolnie za taka sama robote nie daleko placa 2200 netto na start, z pelnym socjalem :)

@KASZTAN69 27.11.2017 06:59

możesz coś więcej powiedzieć?

@KASZTAN69 27.11.2017 06:59

możesz coś więcej napisać o tej innej robocie? z góry dzięki

@Jacek89 24.11.2017 11:24

Stawka zależy od stanowiska i doświadczenia. Wynagrodzenie pracowników bezpośrednio produkcyjnych bez doświadczenia wynosi ok. 2 200 brutto. Godziny nadliczbowe są płacone zgodnie z kodeksem pracy. Dodatkowo w ciągu roku jest wypłacana premia urlopowa ok 420 pln netto i premia świąteczna także 420 pln netto.

twoja stara

Wielu ludzi przychodzi i odchodzi, zero szacunku dla pracownika, przerwa 15 min przy takiej pracy ,to są kpiny, zero socjalnego, firma rządzi się urlopami pracowników a ludzie się boją zamiast założyć związki pracownicze.

uwe we wue wue

0 premii 0 socjalu, nawet głupiego automatu z kawą nie ma na hali, nie polecam

OkomuraCam
@uwe we wue wue 06.11.2017 16:48

Sama prawda

Klucz
@uwe we wue wue 06.11.2017 16:48

Social jest więc nie pisz głupot.

MietekzPalCzy
@Klucz 22.11.2017 11:02

500 brutto. Proprostu nie wiem co z tą kasą zrobię....

Majster
@Klucz 22.11.2017 11:02

Wy chyba nie wiecie jak wygląda socjal z prawdziwego zdarzenia

Zostaw opinię o IPB Polska Sp. z o.o. - Oświęcim

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPB Polska Sp. z o.o.