IPB Polska Sp. z o.o.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IPB Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Dziękujemy Państwu za tak ogromne zainteresowanie naszą firmą. Firma IPB Polska Sp. z o.o. postanowiła zaznaczyć swoją obecność w serwisie Go Work.pl
Bardzo cenimy konstruktywną krytykę i merytoryczne opinie o naszym zakładzie, jednak nie możemy biernie przyglądać się nieprawdziwym informacjom na temat funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa jak również nieprawdziwym i naruszającym godność informacją o naszych pracownikach.
Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.
Osoby, które są zainteresowane pracą, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu rekrutacja@ipb-polska.pl
Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem rekrutacja@ipb-polska.pl
Majka
Kandydat

Dzień dobry może przyszli wspólni koledzy i koleżanki. Po ilu miesiącach pracy można się spodziewać podwyżki oczywiście po sumiennej pracy i wykonywania swoich obowiązków. Czy co roku jest wzrost wynagrodzenia albo dodatek do premii z tak zwaną inflacją i jej wzrostem. Wiadomo jak wszystko drożeje w oczach. Mam nadzieję za odpowiedzi i może do zobaczenia.

@Majka

Dzień dobry Majka. W celu odpowiedzi na pytania,prosimy o kontakt po adresem rekrutacja@ipb-polska.pl. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania. Pozdrawiamy :-) :-)

Kasia Nowy wpis
@IPB Polska Sp. z o.o.

Czy system wynagrodzania jest tajny? Dlaczego firma nie publikuje odpowiedzi na forum?

Nowy wpis

@Kasia

Dzień dobry Kasiu, system wynagradzania nie jest tajny, jednakże stawki wynagradzania ustalane są indywidualnie. W trakcie rozmowy z wybranym już kandydatem, zostają przedstawione warunki zatrudnienia w tym warunki płacowe tzn.: stawka bazowa, premie, dodatki etc. Jeżeli warunki zatrudnienia zostają zaakceptowane obustronnie, wtedy dochodzi do podpisania umowy o pracę. Przy ustalaniu wysokości wynagradzania bierze się pod uwagę rodzaj stanowiska , odpowiedzialność, wykształcenie jak również doświadczenie na danym stanowisku. Pozdrawiam IPB.

Były pracownik Nowy wpis
@Majka

Podwyżka zazwyczaj na nowy rok, w zależności jak pracowałaś w zeszłym roku. Jeśli się starałas i nie miałaś dużej ilości nieobecności w pracy ( L4, opieka na dziecko, opieka nad członkiem rodziny itp powyżej 15 dni w roku ) to możesz liczyć na podwyżkę. Chyba że wzrasta najniższa krajowa to po prostu dostajesz wyrównanie.

Majka Nowy wpis
@IPB Polska Sp. z o.o.

Dziękuje za odpowiedzi. No super, super same ohy i ahy ciekawe tylko czemu podobno w ostatnim roku się tylu pracowników zwolniło … Słyszałam ze podobno w tej firmie największą podwyżkę czyli powyżej 100 zł, można uzyskać tylko poprzez tzw „rzucenie papierami” hmm dziwne praktyki, trochę słabo to wygląda. A niektórzy, a nawet większość żadnej podwyżki latami nie widzieli … Czy to prawda?, trochę szkoda ze pracowników firma dopiero zaczyna szanować w ten sposób, niektórzy podobno bija rekordy w taki sposób co roku … słabe i żenujące zarazem, słaby system motywacyjny ….

Zdrowia zycze ...

Jeśli maski nie są skuteczne, to dlaczego chirurdzy je noszą?. (usunięte przez administratora)

Zdrowia zycze ...
@Zdrowia zycze ...

Drogi Adminie, jak Ci sie post nie klei z Twoja linia propagandowa to kasuj wszystko, bo teraz to dziwnie wyglada ... Żenada ... (usunięte przez administratora) Więc pamietaj jak Ci sie znowu nie spodoba to skasuj wszystko i zgłos sie do rzadu po medal.

Pracodawca

Opinie może zawrzeć każdy, jednak zależy nam aby wizerunek był kreowany również przez firmę. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres rekrutacja@ipb-polska.pl , na które chętnie odpowiemy.

Venom
@IPB Polska Sp. z o.o.

Opinie może zawrzeć każdy... Najwyżej ją usuniemy ????

Małgorzata

Hej, czy jest tutaj obecny ktoś z obecnego teamu IPG Polska? Jak oceniacie ścieżkę kariery w firmie- czy jest możliwa do zrealizowania? Powiedzcie szczerze.

Tokarz
@Małgorzata

Jak jesteś kobietką i chcesz aplikować na produkcję i chcesz zrobić karierę to aplikuj lepiej do Biedronki albo Lidla ????

Zuzanna
@Tokarz

A dlaczego tak uważasz? Ma to jakieś znaczenie w IPB, że jest się kobietą? Sprecyzujesz o co Ci dokładnie chodziło?

Karina

Dalej ciągają pracowników na świadków do sądu? Ile teraz spraw sądowych ma firma? Skończyła się chociaż jedna sprawa?

Ciekawy
@Karina

A jest chociaż jedna sprawa w sądzie ? napisz jak masz jakieś informacje

Daga
@Ciekawy

Z tego co orientuję się to jest kilka spraw w sądzie pracy, a to nie najlepiej świadczy o pracodawcy.

Na jakie benefity można liczyć w IPB Polska Sp. z o.o.?

Dobre
@Pytanie

Multisport, pełna opieka medyczna, wczasy pod gruszą…. Np wszystko jest jak sobie zapłacisz

misz masz
@Pytanie

Wieczne pretensje że mało i nic nie robisz ...

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy IPB Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Inżynier jakości? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Control-Alt-Delete

Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć :)

Aktualność

Widzę że boicie się prawdy... Żenada!!! Jak najdalej od tej firmy!!!

Piotrek

Niedługo udostępnia zeznania i akta sprawy wszyscy się dowiedzą!!

Get out

Szkoda tylko tych ludzi co chcą uczciwie zarobić .... Oni nawet nie są świadomi jak ten świat działa .Narobią się...dzień po dniu ,charują na tą grupkę paso....zytow nie wiedzą jak to działa i kto tak naprawdę zarabia za to ,.kwoty którymi obracają pracownicy to śmiech w porównaniu do tego co jest za kurtyną... pandemia ,kryzys,konkurencja ,podatki itp itd .. to straszne ,jak to w ogóle jeszcze działa ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w IPB Polska Sp. z o.o.?

?
@Pytanie

Rękawiczki i ubrania robocze, stopery do uszu

ABC
@Pytanie

Ostatnio bardzo modne są maseczki. Ich nie brakuje. Z narzędziami gorzej

Kowidnajntiiiin
@ABC

Nie będziesz ich nosił to po 100 zł premii Ci przepadnie ????????????????

@Kowidnajntiiiin

Nosicie obowiązkowo maseczki w pracy?

Kowidnajntiiiin

Tak

Adolf
@Claudio

ie wazne badania stanowiskowe, nie wazne szkoelnia stanowiskowe , nie wazne 3S, 5S, nie wazny porzadek na hali, nie wazny porzaek na stanowiskach pracy, nie wazne ze na slusarni nie ma czy robic, nie wazne zapylenie z trujacego zeliwa, nie wazne sprzatanie hali, nie wazne pomiary halasu, nie wazne pomiary od wibracji od pras az sie posadzka trzesie ciekawe jak wibracje maja sie do naszego zdrowia , nie wazne kaski , nie wazna temparatura na hali w zime zimno, w lato sahara, nie wazne ze nie masz kurtki jak chodzisz w zime pomiedzy halami. nie wazne ze co trzecia maszyna jest wylaczona z ruchu albo jest niesprawna. Nie wazne ze krancowki nie dzialaja. Nie wazne ze posadzka na prasach nie byla chyba ani razu wycierana z oleju od nowosci jakim cudem wszyscy maja jeszcze wszystkie jedynki na tym lodowisku? :D. nie wazne ze w tej firmie przepisy BHP to czary mary hokus pokus o (usunięte przez administratora) rozbic najwazniejsza maseczka a jak nie to nagana :) Absurd goni absurd w IPB Absurd :)

Pysiu
@Kowidnajntiiiin

Chyba żartujesz? W pracy biegacie po hali w kagańcach?

Lol xd

Blyskotliwy i inteltygentny prawie jak nasz (usunięte przez administratora). Jak to wszystko rozwiązałeś?? Xd™

kiki
@Adolf

Ale (usunięte przez administratora) w pracy chodzić w maseczkach....masakra

Nieznany

Nie polecam... pierwszy dzień i siedzę od 7 rano i nic nie robie.. pol dnia stracony zero przygotowania na nowych ludzi itd... żenada

@Nieznany

No to się ciesz. Cały dzień siedziałeś, nic nie robiłeś a dnióweczka przeleciała. Za dużo roboty to problem, nie ma roboty jeszcze większy problem. I jak tu dogodzić.

Utrzymanie
Kandydat

Witam jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu ? Konkretnie automatyk mechanik

@Utrzymanie

Daj sobie spokój z utrzymaniem ruchu w tej firmie.(usunięte przez administratora)wymaga i dużo oczekuje za marne pieniądze, liczy na to że będzie się latać na wysokości lamperii. Obiecuje podwyżkę po okresie próbnym po czym zostajesz z taką samą stawką jak przyszedłeś. Jak jesteś lepszy od niego w niektórych aspektach to zaczyna dogadywać i obrażać swoich podwładnych w jego specyficznych wyrafinowany sposób. Poza tym syf bród wszędzie olej i brak narzędzi. Z czystym sumieniem nie polecam pracy w utrzymaniu ruchu w tej firmie.

Potwierdzam
@Były pracownik UR.

W tej firmie to chyba każdemu coś obiecali. Przyszli pracownicy nie dajcie się nabrać na ich bajeczki i obiecanki. Bo w tej firmie to tylko obiecanki cacanki. Brać wszystko na papier nic na gębę... I zamiast obiecanej podwyżki to wam dorzucą obowiązków... A spróbuj odmówić to jesteś największym wrogiem...

@Potwierdzam

Zobaczcie na to: (usunięte przez administratora) Najlepsze Na końcu: wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności. Mydlenie oczu takimi stawkami, nie wieżcie w to. Brak jakich kolwiek kursów, do szafy elektrycznej trzeba zaglądać bez SEP-a, suwnicą i wózkiem widłowym jak chcesz coś zrobić to jeździsz bez uprawnień, prosisz o nowe narzędzia, odmowa bo przecież są (stare szlifowane śrubokręty, połamane klucze, szlifierka kątowa poskładana z 4, bałagan w szafach na warsztacie, braki w częściach znamiennych, zwyszka bez badań UDT), i współpraca z Panem Jaro bywa czasami naprawdę bardzo ciężka. Radzę się bardzo dobrze zastanowić czy macie ochotę na złośliwe odcinki ze strony(usunięte przez administratora) i nerwy na to że nie ma czym pracować. Ja osobiście zmarnowałem sporo czasu i za bardzo niczego nowego się nie nauczyłem bo nikt mi nie przekazywał wiedzy tylko były wymagania i odcinki że czegoś się nie wie bo robi się to pierwszy raz.

Paola
@Były pracownik UR.

Jeżeli ktoś chce tam pracować, to trzeba sobie od razu wynegocjować wysokie wynagrodzenie....proste.

@Paola

(usunięte przez administratora) zawsze mówi na początek 3000 na rękę a po 3 miesiącach nawet 500 podwyżki to nie ma problemu mówisz i masz... A świnie latają...

Jaro
@Były pracownik UR.

Dziwnie mnie podsumowałeś ale jeszcze nie pokazałeś że jesteś lepszy ode mnie ani razu ! Mam nadzieje że powstanie kiedyś strona na której będą komentowani pracownicy. Podwyżka jest dla tych pracowników co sie wykazują czymś a nie tak jak nie którzy ciągle na urlop by szli a ja potem muszę na nich robić. Jak pracownik UR uszkodził maszynę to nikogo nigdy nie karałem zawsze ja potem muszę zostawać dłużej w pracy i to naprawiać. A po za tym wszystkim to podwyżka należy się pracownikom sumiennym i takich trzeba doceniać a nie takim co na chwilkę po ściemniają że robią a potem jak nikt nie patrzy to olewają wszystko. Pracownicy którzy mi naobiecują bzdur że potrafią czytać schematy lub mówią że coś potrafią a potem tak nie ma to i tak nie dostaną podwyżki aż do momentu kiedy się tego nie nauczą. To jest prosta zasada i sprawiedliwa. Reasumując w każdej pracy trzeba pracować żeby zarobić jak się komuś nie podoba to przecież praca to nie więzienie, można odejść.

@Jaro

(usunięte przez administratora) dokładnie masz rację i zgadzam się z tym co piszesz.Najpierw się trzeba wykazać i pokazać , że potrafi się zrobić to co się wpisało do swojego CV. Jeżeli po okresie próbnym okazuje się, że niewiele z tego potrafi się zrobić to nie ma co oczekiwać na podwyżkę i to jest zrozumiałe.Wynagrodzenie ustalane jest przed rozpoczęciem pracy i jeżeli obydwie strony zgadzają się na warunki to nie rozumiem późniejszego niezadowolenia z wynagrodzenia

Jaro o kurła
@Jaro

Widzę że ci pani (usunięte przez administratora) przytupuje czy sobie sam odpisujesz ? Jaro wskaż maszynę w której maczales palce i jest poskladana do końca i działa jak należy ..... Ciężki temat bo nic w tej firmie dobrze nie poskladales, zgrzewarki ogarniasz na bieżąco ale elektrody się skończą kiedyś. Prasy ? No też po swojemu i jako tako żeby było. Elektronarzedzia? Nie masz czasu. O czym tym rozmawiasz ? Miales ludzi którzy ogarniał i chcieli robić to poszli .....

mało, mało
@Jaro

"Podwyżka jest dla tych pracowników co sie wykazują czymś" no i wszytko. Jakoś Ci co pracuja tak jak trzeba tez po latach nie maja podwyzki. Jak trzymacie pracownika tyle lat i nie dajecie mu podwyzki co roku, to czyli sie nie nadaje i nie "wykazuje" to po co go trzymacie a nie zwolnicie?. No trzymacie bo chcecie pracownikow jak najtanszym kosztem i tylko oczy mydlicie podwyzkami XD. Widze ze Tobie i reszcie kierowników sie juz pokielbasilo pieknie w glowach ... „Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.“

Guido
@Jaro

(usunięte przez administratora) rozwaliłeś mi tatuaże. Daj sobie siana. We wszystkich firmach w których jako fuchy robiłeś interwencję znają Twoje możliwości. Niektóre znane akcje naprawcze zachaczaja o "kraty" Hmm ciekawe jak to było z tym frezerem

Buhahahha
@Jaro o kurła

Buhahahha

Nick
@Guido

Czekamy na odpowiedź.

Robi
@Jaro

To nie jest wpis zrobiony przez Jarco. On ma problemy z napisaniem 2 zdań. Ten człowiek kompletnie się nie nadaje na to stanowisko, ale ma odpowiednie plecy lub ......domyślcie się sami.....

@Były pracownik UR.

Możesz doprecyzować fragment " za marne pieniądze "? O jakich kwotach zarobkowych w IPB Polska dokładnie mowa- ta kwestia jest dość subiektywna i dla każdego " dużo " znaczy co innego.

Małgorzata

Cześć @Claudio, wpis o wyżywaniu się na pracownikach jest bardzo niepokojący. Możesz podać przykłady takich zachować dyrektora IPB Polska?

@Paola

Czyli negocjowanie stawek na rozmowie kwalifikacyjnej w IPB Polska jest możliwe? Powiedz mi, czy sam tak zrobiłeś- jeżeli tak, kiedy to było.

@Były pracownik UR.

3000 złotych na rękę wydaje mi się dość dobrym wynagrodzeniem. Czy możesz powiedzieć o jakim zakresie obowiązków mowa- czy pensje w IPB Polska są adekwatne do wykonywanej pracy?

mało, mało

Dobra rada

Powolny koniec tej firmy. Kiedy ktoś sobie uświadomi, że się nie zna na rzeczy i jego decyzje są zgubne dla firmy ...

@Dobra rada

I czemu mnie to nie dziwi? Kto obsadza stanowiska decyzyjne osobami bez doświadczenia i wykształcenia? Jaka załoga takie wyniki ekonomiczne.....nic dodać, nic ująć.

Oktaw
Kandydat

Witam. Jestem zainteresowany pracą w waszej firmie. I teraz pytanie. Co się wam najbadziej podoba w firmie, pracy?. Minusy już znam czytając komentarze a jakie są plusy?. Czym podnosi się morale pracowników?.

Gitfather
@Oktaw

Odpuść sobie ...

Beti
@Gitfather

Dobrze radzi!

Jakie narzędzia pracy zapewnia IPB Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dawid

Nie ,nie ma czegoś takiego tutaj , to nie Ameryka :d

?
@Pytanie

Jak sobie Kupisz to będziesz miał służbowe

Obiecanek
Klient

https://www.olx.pl/oferta/praca/operator-lasera-3d-CID4-IDIZNmV.html#2ecc763ab1 - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji Już naprawdę dość tych kłamstw ... No nie kochany aplikujący. To Ty będziesz rozwijał innych i podnosił ich kwalifikacje czytaj innych pracowników. Jedno wielkie kłamstwo i szukanie jelenia. Nikt na tym złomie nie umie pracować i nie zeszła ani jedna dobra sztuka od ponad dwóch miesięcy. Wiec jak masz fajną w miarę płatną prace to daruj sobie ... bo wpadniesz w piękna minę ...

Pracownik IPB

Pytanie do kadr i zarządu. Czy w tym roku będzie wypłacana premia za ciężką pracę i poświęcenie w czasach śmiertelnego wirusa Koronawirus COVID 19 czy macie swoich pracowników w głębokim poważaniu?. Tak tylko pytam. Już mam naprawdę dość za pracowanie w śmiertelnych czasach w tym zakładzie za pracę za dziękuję...

Brakesks
@Pracownik IPB

Nic nie będzie ,bo jest kryzys ,trzeba się cieszyć że w ogóle można wejść na teren firmy ,kto się podlizuje ten ma ,a nie za darmo premię chcą

Dwa Miliony
@Brakesks

Kryzys?. W tej firmie od paru lat jest kryzys... Ciesz się dalej. Szefostwo też się cieszy że przytulili dwa miliony z dotacji jak Ty pracowałeś za mniejsza wypłatę przez trzy miesiące pelikanie i bez sobót XD. Robiąc to samo, nie widziałem żadnego spadku obrotów w wydajności pracowników i w ilości produkowanych detali itd. Śpij dalej i niech Ci dalej włoski makaron nawijają na uszy hahaha. Smacznego...

Bhdjcjfjdn
@Dwa Miliony

Nie ma się co spinać ,to jest IPB , oni zawsze mają kryzys ,pracownicy się nie starają ,za mało pracują ,to się w ogóle nie opłaca itp... lanie wody ,firma pozwoliła odejść dobrym pracownikom ,którzy budowali ich sukcesy bo oni nie mają pieniędzy żeby dać podwyżkę ,ale dla podliz_ywaczy i nie_robow kasa jest .

Ostatni gasi światło...

A taki ładny Pan jest amerykański czy tam włoski ????. Szkoda tylko że w tym roku jest chyba najwięcej zwolnien a dopiero marzec mamy... A najpopularniejsze słowo w tym zakładzie to składa czy tam zrzutka...

@Ostatni gasi światło...

Ile teraz firma ma pracowników?

Artur

50 osób? Czy mniej?

Claudio

Żyjecie po wczorajszym wybuchu?

Guido
@Claudio

Tak walnęło, że Roberto stracił szybki w swoich trzech komórkach

Daga
@Guido

Na biednego nie trafiło.

Dominika
@Daga

@Claudio @Guido Nie wiem, dlaczego komentujecie wybuch w Synthosie na profilu IPB, jaki miał on wpływ na pracę w IPB? Może namówię Was raczej na podzielenie się opinią o swojej firmie. Jak jest u Was z zarobkami na produkcji? Będę wdzięczna za podpowiedzi.

@Dominika

Dominika to chyba proste. IPB jest na byłym terenie Syntosu. Wybuch był w sąsiedztwie IPB i mógł mieć wpływ na funkcjonowanie tej firemki.

@Dominika

Na produkcji jest najniższe wynagrodzenie.

Yhy
@Ania

Przecież teraz były podwyżki od stycznia????

Seba
@Yhy

I jak po podwyżkach? Zarobki już macie europejskie?

@Dominika

Zarobki to najniższa krajowa.

Dramat

DRAMAT, DRAMAT, DRAMAT. Matka firma już padła. A tacy Ci włosi byli mądrzy we wszystkim. W Oświęcimiu firma jeszcze jakoś zipie ale tylko dzięki pracownikom głównie produkcji. Którzy już są eksploatowani na maksa. Podwyżki są, ale podwyżki obowiązków... Tyle zwolnien jeszcze nie było, ale kierownictwo dalej sobie słodko śpi. Powodzenia..., spijcie dalej.

Lazanja
@Dramat

A myślisz po co się ipb włoskie zamknęlo? Żeby mogło się otworzyć w późniejszym czasie za pieniążki z UE. Polska kupi trochę sprzętu od matki i wszystko będzie się kręciło dalej

Other

Jak tam,mercedesy idą pełną parą ?,będzie premia ?

@Other

Premia będzie dla WYBRANCÓW!!!

GoodLuft
@Ania