IPB Polska Sp. z o.o.

Opinie o IPB Polska Sp. z o.o.

Poszukuję pracy w (usunięte przez administratora) Mapa na stanowisku Księgowa. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Ani

Oni tam ciągle szukają księgowych. To daje do myślenia!

Janusz
@Ani

No właśnie widzę, że mowa o tym stanowisku. Jeśli idzie o pieniądze, to niech każdy sam oceni, czy 4900-6500 brutto, to dużo, czy mało. Ale zastanawiają mnie Twoje słowa, że ciągle szukają na to miejsce kogoś - można wiedzieć, co jest tego powodem?

@Janusz

Dzień dobry. Jeżeli ktoś dobrze obserwuje firmę IPB Polska to zauważy, że ogłoszenia na to stanowisko są różne od księgowej, samodzielnej księgowej po głównego księgowego. Jak można zauważyć są to trzy różne stanowiska, obejmujące trzy różne zakresy obowiązków. Stąd można odnieść wrażenie, że firma ciągle prowadzi rekrutacje na księgowego.

@IPB Polska Sp. z o.o.

Dziwna firma, która co chwilę szuka pracowników do całego działu księgowości! Ciekawe dlaczego?

@Ani

Dzień dobry ANI. Odpowiedź na twoje pytanie brzmi : Ponieważ firma się rozwija :-)

Maniek
@IPB Polska Sp. z o.o.

Rozwija taa. Rozwija kosztem pracowników. Raczej pracownicy dostają więcej stanowisk pracy. Niektórzy mają po 3 albo i więcej. I teraz pytanie czemu nie mają potrójnej wypłaty albo i więcej... Się pytam.

Kamila

wykonanie, wykonaniem a wyniki personalnie jak oceniasz? jest stały wzrost czy raczej stabilnie po prostu?

@Maniek

Dzień dobry MANIEK. Ciekawe uwagi piszesz :-) Szkoda, że nie mają pokrycia z rzeczywistością. Nie wiem skąd taka wiedza , że pracownicy mają po 3 albo i więcej stanowisk pracy. Chyba nie piszesz o IPB Polska. Pozdrawiam

No name
@IPB Polska Sp. z o.o.

Maniek oczywiście ma racje. W przenośni napisał o trzech stanowiskach, w rzeczywistości zawsze dodają więcej obowiązków. Po podwyżce tym bardziej. Takie fakty.

@No name

Dzień dobry NO NAME. Stanowisko pracy a zakres obowiązków to są dwie różne rzeczy. Pracownik podpisuje zakres obowiązków i odpowiedzialności w którym jest napisane co będzie wykonywał i za co będzie odpowiedzialny i oświadcza, że treść zakresu czynności jest mu znana i zobowiązuje się do przestrzegania zawartych w nim postanowień. Pozdrawiam IPB Polska.

KiKi
@IPB Polska Sp. z o.o.

W dziale księgowości są od prawie 10 lat 3 stanowiska. Nie widzę, żeby się firma rozwijała. W księgowości jest bardzo duża rotacja w ostatnich latach. Atmosfera współpracy jest tragiczna. Ludzie po prostu nie wytrzymują tego.

Zenon

Firma się rozwija! śmiechu warte chyba cofa w rozwoju!

Katarzyna
@Zenon

To co się konkretnie dzieje w firmie, że uważasz, że się cofa? Jest mniej pracy? Ludzie są zwalniani? Czy o co chodzi?

Radko

Hejka. Czy zakład IPB jest okamerowany?. Czy sprawdza się pracowników jak pracują...

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w IPB Polska Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Firma IPB Polska nie ma umieszczonych ogłoszeń na stronie GoWork.pl. Na ten moment Nasze ogłoszenia można znaleźć na takich stronach jak Pracuj.pl czy OLX.

Nemo

Na mega obiecanki z których później nic nie wyniknie. I lanie obietnic wiadrami. Lepiej idź na rekrutację do nowo otwartego sklepu obok...

@Nemo

Dzień dobry NEMO. Wszystkie warunki płacowe są omawiane już w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Firma ma wprowadzony regulamin wynagradzania i premiowania, więc nie ma możliwości "lania obietnic wiadrami". To co jest ustalone na wstępie współpracy, jest w trakcie zatrudnienia realizowane. Pozdrawiam serdecznie Zespół IPB.

@Nemo

Co to za sklep? Jaka firma?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy IPB Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Ślusarz narzędziowy / liniowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Chałwa Ukrainie

Dobry, dobry dzień. Jestem zainteresowany prace na ślusarnia. Czy za te 3 200 brutto trzeba robić coś więcej czy puknąć parę razy młotkiem i pić kawa?. Jestem z Ukrainy. Czy są dofinansowania od firmy na mieszkania?

@Chałwa Ukrainie

Dzień dobry CHAŁWA UKRAINIE. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż i demontaż narzędzi do tłoczenia jak również czyszczenie narzędzi do tłoczenia. Dokładnie to co jest w opisie ogłoszenia. Co do picie kawy, to jak najbardziej w czasie wyznaczonej przerwy. Nie ma dofinansowań do mieszkania. Pozdrawiam Zespół IPB

Jak wygląda praca na stanowisku Mechanik? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie IPB Polska Sp. z o.o.?

Love IPB

Tak jak ktoś już wcześniej napisał . To jest skansen a nie park maszynowy, więc non stop naprawy na wczoraj .

Ricardo

W jednym ogłoszeniu z ipb jest napisane - premie miesięczne, kwartalne, uznaniowe, wakacyjne, świąteczne, Czy ty na pewno ipb polska ?

@Ricardo

Dzień dobry Ricardo.Odpowiadając na Twoje pytanie. Wszystkie premie ujęte w ogłoszeniu są wypłacane pracownikom. Ps. plus paczki dla dzieci na Mikołaja :-). Pozdrawiam

Krzysztof

Co jakiś czas rekrutują na różne stanowiska. Poprzez GoWork oraz kilka innych portali wysyłałem do nich wielokrotnie moje papiery z wyraźną adnotacją iż proszę o informację zwrotną ... jednak nie pofatygowali się odpisać w jakikolwiek sposób ... czyżby aż tak mieli w przysłowiowym gdzieś kandydatów poświęcających swój czas na aplikowanie do ich firmy ? Szczerze to osobiście mam mieszane odczucia w stosunku do osób zajmujących się rekrutowaniem pracowników w oświęcimskim IPB.

@Krzysztof

Dzień dobry Panie Krzysztofie. Dziękuję za przesłanie opinii. Odpowiadając na Pana pytanie to firma kontaktuje się tylko z osobami, które spełniają w jakimś stopniu nasze wymagania na dane stanowisko. Pozdrawiam serdecznie IPB Polska.

@Krzysztof

Firma wystawia ogłoszenia z ofertami o pracę, a potem nikogo nie przyjmuje.

@Ani

A wysyłałeś tam Cv? Skąd wiesz, że tak robią?

@Monika

Pracowałem tak kilka lat.

@Ani

Dzień dobry. Odnosząc się do wpisu ANI, to Firma zawiera umowę z kandydatami, którzy spełniają nasze oczekiwania. Czasami zdarza się, że rekrutacja przedłuża się aż do momentu pozyskania odpowiedniego kandydata. Nie zawsze udaje się to od razu, czasami trwa to dłużej. Pozdrawiam

Ktoś

Dużo obietnic mało konkretów.

Roman
@Ktoś

Już nie narzekaj. Obiecanki to najważniejszy punkt, filar, powiem nawet że produkt flagowy tej firmy. Nawet większy niż dachy z mercedesa hehe. Bez tego firma już dawno by nie istniała. Nie ma to jak zacząć dzień w Ipb od dobrego włoskiego makaronu obietnic nawiniętego na uszy. Konkretne jest tylko to że możesz się pochwalić przed znajomymi na ośce że produkujesz detale do merca i porsche...

Giertych
@Roman

Ktoś się chwali że w ipb pracuje? Szok

Pieter

W tym zakładzie z robotą jak z pogodą, raz jest, raz jej nie ma ale najważniejsze że jest ... Chociaż tyle że od stycznia obiecane podwyżki :)

Evelin
@Pieter

Jakie wrażenia po styczniowych podwyżkach?

@Evelin

Szok, szok nie dowierzanie, jakieś resztki nadziei

Pieter

W tym zakładzie pracy jak z pogodą. Raz jest a raz jej nie ma... Najważniejsze że od stycznia obiecane podwyżki będą, duże :)

Aleksander
@Pieter

Serio? jak duże? Wiesz na pewno że będą dawać podwyżki czy to tylko plotki? Bo nikt więcej o tym nie wspomniał.

G0z-1000F10000
@Aleksander

Od 100 do 200 zł.????????????????

Jo

Dlaczego kasujecie komentarze i opinie? Akurat te które przedstawiają prawdę są usuwane. Statek tonie, załoga ucieka i co ?

@Jo

Dzień dobry JO. Dziękujemy za opinie. Odpowiadając na Twoje pytanie to komentarze, które są obraźliwe, o niestosownej treści lub opinie, które są nieprawdziwe lub naruszają dobre imię Naszych pracowników zostają usuwane. Cenimy konstruktywną krytykę jednak proszę pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności.

Likwidator
@Jo

Kto by się tam przejmował załoga, najważniejsze ze zarząd, ich włoscy koledzy którzy zarabiają w euro i ładny Pan maja się dobrze. Firma była godna polecenia do 4 marca 2019 r. ... teraz powinna się nazywać obiecanki cacanki, a głupiemu radość ... Ps. może jakieś manekiny postawcie bo tak smutno i pusto na tej hali ... gdzie Ci wszyscy pracownicy jak jest tak pięknie ... Już nie mowie o wykorzystywaniu pracowników w czasie pandemii gdzie firma zgarnęła 183 491,31 pln a pracownikom odbierano premie za L4 Covidowe chodź sam ładny Pan mówił ze można iść, jak się ktoś nie czuje na silach i premia odebrana nie będzie. Nie wiem jak można być tak podłym człowiekiem i wykorzystywać ludzi. Ale pieniędzy nie ma ... Ps. co wam obiecali po nowym roku haha?.

Tak
@Likwidator

firma wzięła dokładnie 1 996 091,31więc troszkę więcej jak napisałeś.

Ciekawski
@Likwidator

Co się wydarzyło 4 marca 2019 roku?

Dzień dobry. Na tą chwilę firma prowadzi rekrutację na stanowisko -Operator lasera 3D. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam do złożenia swojego CV. Pozdrawiam serdecznie

MietekzBirunia

Zapomnij o takich zarobkach w tej firmie. Tak samo jak o podwyżkach.

Majka

Dzień dobry może przyszli wspólni koledzy i koleżanki. Po ilu miesiącach pracy można się spodziewać podwyżki oczywiście po sumiennej pracy i wykonywania swoich obowiązków. Czy co roku jest wzrost wynagrodzenia albo dodatek do premii z tak zwaną inflacją i jej wzrostem. Wiadomo jak wszystko drożeje w oczach. Mam nadzieję za odpowiedzi i może do zobaczenia.

@Majka

Dzień dobry Majka. W celu odpowiedzi na pytania,prosimy o kontakt po adresem rekrutacja@ipb-polska.pl. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania. Pozdrawiamy :-) :-)

@IPB Polska Sp. z o.o.

Czy system wynagrodzania jest tajny? Dlaczego firma nie publikuje odpowiedzi na forum?

@Kasia

Dzień dobry Kasiu, system wynagradzania nie jest tajny, jednakże stawki wynagradzania ustalane są indywidualnie. W trakcie rozmowy z wybranym już kandydatem, zostają przedstawione warunki zatrudnienia w tym warunki płacowe tzn.: stawka bazowa, premie, dodatki etc. Jeżeli warunki zatrudnienia zostają zaakceptowane obustronnie, wtedy dochodzi do podpisania umowy o pracę. Przy ustalaniu wysokości wynagradzania bierze się pod uwagę rodzaj stanowiska , odpowiedzialność, wykształcenie jak również doświadczenie na danym stanowisku. Pozdrawiam IPB.

@Majka

Podwyżka zazwyczaj na nowy rok, w zależności jak pracowałaś w zeszłym roku. Jeśli się starałas i nie miałaś dużej ilości nieobecności w pracy ( L4, opieka na dziecko, opieka nad członkiem rodziny itp powyżej 15 dni w roku ) to możesz liczyć na podwyżkę. Chyba że wzrasta najniższa krajowa to po prostu dostajesz wyrównanie.

Majka
@IPB Polska Sp. z o.o.

Dziękuje za odpowiedzi. No super, super same ohy i ahy ciekawe tylko czemu podobno w ostatnim roku się tylu pracowników zwolniło … Słyszałam ze podobno w tej firmie największą podwyżkę czyli powyżej 100 zł, można uzyskać tylko poprzez tzw „rzucenie papierami” hmm dziwne praktyki, trochę słabo to wygląda. A niektórzy, a nawet większość żadnej podwyżki latami nie widzieli … Czy to prawda?, trochę szkoda ze pracowników firma dopiero zaczyna szanować w ten sposób, niektórzy podobno bija rekordy w taki sposób co roku … słabe i żenujące zarazem, słaby system motywacyjny ….

Zdrowia zycze ...

Jeśli maski nie są skuteczne, to dlaczego chirurdzy je noszą?. (usunięte przez administratora)

Zdrowia zycze ...
@Zdrowia zycze ...

Drogi Adminie, jak Ci sie post nie klei z Twoja linia propagandowa to kasuj wszystko, bo teraz to dziwnie wyglada ... Żenada ... (usunięte przez administratora) Więc pamietaj jak Ci sie znowu nie spodoba to skasuj wszystko i zgłos sie do rzadu po medal.

Opinie może zawrzeć każdy, jednak zależy nam aby wizerunek był kreowany również przez firmę. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres rekrutacja@ipb-polska.pl , na które chętnie odpowiemy.

Venom
@IPB Polska Sp. z o.o.

Opinie może zawrzeć każdy... Najwyżej ją usuniemy ????

Małgorzata

Hej, czy jest tutaj obecny ktoś z obecnego teamu IPG Polska? Jak oceniacie ścieżkę kariery w firmie- czy jest możliwa do zrealizowania? Powiedzcie szczerze.

Tokarz
@Małgorzata

Jak jesteś kobietką i chcesz aplikować na produkcję i chcesz zrobić karierę to aplikuj lepiej do Biedronki albo Lidla ????

Zuzanna
@Tokarz

A dlaczego tak uważasz? Ma to jakieś znaczenie w IPB, że jest się kobietą? Sprecyzujesz o co Ci dokładnie chodziło?

Karina

Dalej ciągają pracowników na świadków do sądu? Ile teraz spraw sądowych ma firma? Skończyła się chociaż jedna sprawa?

Ciekawy
@Karina

A jest chociaż jedna sprawa w sądzie ? napisz jak masz jakieś informacje

Daga
@Ciekawy

Z tego co orientuję się to jest kilka spraw w sądzie pracy, a to nie najlepiej świadczy o pracodawcy.

Na jakie benefity można liczyć w IPB Polska Sp. z o.o.?

Dobre

Multisport, pełna opieka medyczna, wczasy pod gruszą…. Np wszystko jest jak sobie zapłacisz

misz masz

Wieczne pretensje że mało i nic nie robisz ...

Control-Alt-Delete

Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć :)

Aktualność
Dziękujemy Państwu za tak ogromne zainteresowanie naszą firmą. Firma IPB Polska Sp. z o.o. postanowiła zaznaczyć swoją obecność w serwisie Go Work.pl
Bardzo cenimy konstruktywną krytykę i merytoryczne opinie o naszym zakładzie, jednak nie możemy biernie przyglądać się nieprawdziwym informacjom na temat funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa jak również nieprawdziwym i naruszającym godność informacją o naszych pracownikach.
Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.
Osoby, które są zainteresowane pracą, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu rekrutacja@ipb-polska.pl
Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem rekrutacja@ipb-polska.pl

Widzę że boicie się prawdy... Żenada!!! Jak najdalej od tej firmy!!!

Piotrek

Niedługo udostępnia zeznania i akta sprawy wszyscy się dowiedzą!!

Get out

Szkoda tylko tych ludzi co chcą uczciwie zarobić .... Oni nawet nie są świadomi jak ten świat działa .Narobią się...dzień po dniu ,charują na tą grupkę paso....zytow nie wiedzą jak to działa i kto tak naprawdę zarabia za to ,.kwoty którymi obracają pracownicy to śmiech w porównaniu do tego co jest za kurtyną... pandemia ,kryzys,konkurencja ,podatki itp itd .. to straszne ,jak to w ogóle jeszcze działa ?

Zostaw merytoryczną opinię o IPB Polska Sp. z o.o. - Oświęcim

• Jak się pracuje w IPB Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IPB Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPB Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IPB Polska Sp. z o.o.