Opinie o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Rpkoo

Dlaczego na dziale cech są tak wrrdne liderki Wera((usunięte przez administratora)nie dostępna do ludzi kto ją wybrał na lidera )??? Olka wredna Renia też okropna Aśka wysługuje się innymi bo sama nic zrobić nie potrafi Daria pani do której nie można podejść okropne są wszystkie

Natalka

A jakiej odpowiedzi możesz się spodziewać na tak postawione zapytanie? Zdradzisz przy tym na którym dziale się zatrudniałeś/aś? Zastanawiam się czy to co zostało napisane wyżej ma faktyczne pokrycie w rzeczywistości. Są inne działy, które można polecić?

Liwia

Dodam opinia dzial cech lideki źle traktują nas to prawda nie ma pomocy są nie uprzejmi

Tooooooo
@Liwia

Tak to prawda źle są ludzie traktowani przez liderki one są bardzo wyniosłe i myślą że wszystkie rozumy pozjadały nikt tego nie widzi

Jak zarabia teraz mechatronik? Od trzech dni wisi oferta i ciekaw byłem czy czegoś ktoś tu na bieżąco nie będzie pisał właśnie odnośnie pracy na tym stanowisku. Z ostatnich chyba niczego konkretnego nie wyciągnę odnośnie tej pracy? warto spróbować?

@Wiola

Nie slucha się to co piszą bo ludzią nie dogodzisz wiecznie coś nie pasuje.

Od tygodnia maja wystawiona ofertę dla planisty produkcji, jest tu ktoś z tego działu i by określił przy jakiej atmosferze się teraz pracuje i czy pod względem zarobkowym warto udać się na rozmowę? w ostatnich komentarzach nie widzę by pisano o tym stanowisku

Czy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Luiza Nowy wpis

I one są traktowane jako awans czy raczej po prostu można się zgłosić jak ogłoszą jakieś rekrutacje? I czy to jest tak, że ludzie ze środka maja pierwszeństwo przed innymi kandydatami nawet jak maja mniejsze kwalifikacje? Jak to działa?

Wiecznie coś nie pasuje? To jak wy tu o atmosferę staracie się dbać? Głównie miedzy samymi współpracownikami? Upewniam się, bo chce przyjść na ten staż do działu finansów, tam jest w miarę w porządku? i od razu jeśli ktoś na nim był to mógłby ocenić? Sporo się nauczę?

Spróbuj…

O zarobkach nie wypowiem się zbyt dużo. Widać że w tym dziale nie musisz zbyt dużo potrafić, wystarczy że jesteś miły i dobrze wchodzisz w d…. Tylko koledzy kierowników mają dobrze w pracy utrzymania ruchu. Reszta jest nie ważna

Mariusz
@Spróbuj…

W tej firmie generalnie wystarczy być "miłym" i wchodzić w (usunięte przez administratora) i masz lepsze traktowanie i awans. Swego czasu na liderów brali skończonych tumanów tylko dlatego, że podp.... Innych i włazili w (usunięte przez administratora) kierownikom.

Wiola
@Spróbuj…

ale pod jakim względem mogą mieć jakoś lepiej? Piszesz, że o zarobkach się nie wypowiesz, wiec w jakich innych sytuacjach mogą mieć lepiej? Chłopak by chciał tu aplikować, ale jak tak czytam teraz to sama nie wiem

@Wiola

Nie slucha się to co piszą bo ludzią nie dogodzisz wiecznie coś nie pasuje.

Monter

Powiedziano mi na rozmowie 2600 zł brutto, a na umowie było 2300+300 premii brutto! Nie wiedzieli co będę robić, nie wiedzieli o co pytać. Tak naprawdę to kierownik i lider byli osobami nieodpowiednimi do swoich stanowisk!

Pytano mnie co potrafię, ale opisu co będzie do robienia to nie potrafili mi odpowiedzieć!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Rpkoo

Natalka

Kto to

Z tego co wiem, większość osób zarządzających w naszej firmie z poprzednich firm zwolniono za zachwiania(usunięte przez administratora) względem pracowników, wydaje się ki że takie cechy są pożądane u liderów czy liderek i nas na firmie. Ja sam współpracując z co niektórymi zastanawiam się jak takie chamskie osoby mogą zarządzać zespołem ludzi i to się tyczy i panów z magazynu jak i kobiet z produkcji

(usunięte przez administratora)ludzi? To aż tak źle? Podacie jakieś przykładowe sytuacje? Bo nie wiem czy macie na myśli jakieś wyzwiska czy coś innego. Czyli tutaj ogólnie osoby na wyższe stanowiska są szukane poza firmą? Nie ma awansów wewnątrz firmy?

Katrina

Są awansowane osoby z wewnątrz firmy ale odnoszę wrażenie, że na liderów czy liderki wybierane są osoby które mają chamskie usposobienie i brak im empatii.

Lidzia
@Katrina

O widzisz, a kto w ogóle ma wpływ na ten cały wybór wtedy? Jest tylko jedna decyzyjna osoba czy może również inni pracownicy mogą zabrać głos w takiej sprawie? Mnie akurat praca na kontroli interesuje ale ciekawa jestem jak z decyzyjnością sytuacja tu wygląda. miedzy działami w zasadzie jakie są relacje?

Jakie są mocne strony pracodawcy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Blanka

A co rozumiesz poprzez słabe / mocne strony? Czy podchodzi pod to również to co jest docelowo oferowane samym pracownikom? Mam na myśli w tym przypadku jakieś benefity. W ofercie na specjalisty ds. jakości klienta, którą się interesuję, wskazane są podstawowe dodatki takie jak świadczenia socjalne i tym podobne. Jaka będzie ich bieżąca oferta? I czy co roku się jakoś zmienia?

Vegeta

Co jest z tą firmą że przyjmują ludzi bez doświadczenia lub ludzi którzy przez ostatnie parę lat mieli z 20 prac i nie pracowali w jednym miejscu dłużej niż miesiąc a doświadczonym pracownikom z wieloletnim stażem dziękują.Smiech na sali.

Kucharek
@Vegeta

W tej firmie jest wszystko na odwrót. Jak i z pracownikami jak i również z podejmowanych decyzji np bramka na parking. Dobrze ze płot nie jest pod napięcie jeszcze jak uważają nas za złodzieji

@Kucharek

a co z innymi kandydatami? Nie aplikują osoby z doświadczeniem? Jak to odzwierciedla się w aktualnej jakości pracy? widzę po ofertach, że specjalistów od niej teraz szukają. Czy ktoś robił na dziale i mógłby określić atmosferę i ostateczne zarobki? z czego wynikają te przyjęcia? to tez rotacja?

Kucharek

Lidzie sami się zwalniają A zwłaszcza ci co mają duża wiedzę bo nie są doceniani

@Kucharek

Nie są doceniani pod względem finansowym? Mowa o braku podwyżek czy o czymś innym? Ja nie widzę nic złego w tym, że dają szansę osobom bez doświadczenia, bo też nie mam. Ale czy te osoby są odpowiednio przygotowane/przeszkolone do pracy?

Jestem ciekaw opinii, dotyczącej pracy i umiejetności utrzymania ruchu. Jak oceniacie ich prace?

Dorota

Widziałam jedną z opinii dotyczącą traktowania swoich podwładnych przez liderów czy tez kierowników, nie wiem na ile to sprawdzone ale czy to na każdym dziale występuje? Jak wygląda struktura w tym, gdzie można się przyjąć jako spec od logistyki? Znacie bieżące warunki wynikające z tego stanowiska? widnieje teraz oferta i zastanawiam się czy warto składać cv. dostane przy tym opis samego procesu rekrutacyjnego?

Renatka.

Liderzy oraz kierownicy traktują ludzi przedmiotowo.

Honorka

Zastanawiają mnie te opinie dotyczące relacji z samymi liderami. Co kogo można zgłaszać tego typu obiekcje prócz samego forum? nie wiem na ile faktycznie tak jest ale ciekawi mnie druga perspektywa. Na to stanowisko można na spokojnie awansować? jakie są zarobki i zakres obowiązków?

@monia

Witam Czy ktoś coś wie na temat tej nowej Asi z BHP, normalna jakaś czy tak jak cała reszta?

Liwia

Tooooooo
@Liwia

Ola

Raczej nie wiesz co oznacza znaczenie Mobbing. Ale zapraszam na rozmowę i Konfrontacje. Jestem otwarta na rozmowy :)jak padają tak mocne słowa bez podstawnie to zdało by się wyjaśniać takie rzeczy.

Struktura.

Czy ktoś wie kiedy w końcu zostanie ogłoszona nowa struktura organizacyjna. Termin przesuwany z tygodnia na tydzień. Chodzą plotki, że w nowej strukturze nie ma miejsca w zarządzie dla PaweLSkiego. Ktoś to potwierdzi?

Czy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Józef

Dramat!!! - ciągła rotacja zarówno wśród pracowników produkcyjnych jak i biurowych - oszczędzanie pieniędzy nie tam gdzie trzeba - maszyny, które przyjeżdzają do zakładu wiecznie niesprawne. Trzeba spędzić miesiące aby zaczęły cokolwiek produkować - produkcja bez żadnych standardów - firma po cyberataku, który był dwa lata tem dalej nie powróciła do normalności i nie powróci - zero motywacji pracowników - straszny chaos - 2-3 mechaników na cała fabrykę - kilku inżynierów na setki maszyn Uciekać jak najszybciej!!!

Renata
@Józef

Trzeba spędzić miesiące aby maszyny zaczęły produkować? Chodzi o to, że ktoś je naprawia? Sami pracownicy czy o tych wspomnianych mechaników chodzi? Jakie mają stawki swoją drogą skoro tylko trzech podobno jest?

aRmand

Pracowałem tam jeszcze pół roku temu - teraz przed świętami próbowałem skontaktować się z kimś z biura i co ? ano zonk.. niema już nikogo ze starej ekipy. Zostają tylko ci mierni, bierni ale wierni. A już wisienką na torcie są panie z kadr. Co do relacji damsko-męskich tak często tu przytaczanych to tak jest wszędzie i nie wiem skąd to oburzenie. Za to warunki pracy, atmosfera i ogólnie stan zakładu to lot ślizgowy szybowcem bez pilota - wiadomo ze się rozbije pytanie tylko jak szybko i z jakim impetem. Masz tam ofertę pracy - przemyśl to dwa razy nim powiesz tak... a jak już się jednak zdecydujesz to przemyśl to raz jeszcze.

Jot
@aRmand

Super opinia. Popieram. Fajna ekipa - choć dobrzy ludzie szybko odchodzą bo się nie odnajdują w tym bałaganie i chaosie. Brak dobrego lidera / menedżera.

Renata
@Jot

jakie konkretnie braki w tym momencie przytaczasz jeśli o predyspozycje chodzi? co z szansą na awans czy pracownicy mają taką sposobność na dany okres? na jakich zasadach przebiega, jakie ewentualne warunki należy spełnić?

Greg

Hej chciałbym się zapytać o zmiany?ile jest zmian?i jaka placa

Zostaw merytoryczną opinię o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 6 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Okrężna 17
    62-081 Oława

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.