Opinie o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Tytus

Kierownik z airtronica to baran!

Prawda

brawa dla pana, który nie bał się odezwać i słusznie stwierdził, że w tym zakładzie traktuje się ludzi jak podłogę. TAK WŁAŚNIE JEST. jedyna sprawiedliwość, o której można teraz mówić jest taka, że w kóncu nie tylko ludzie z produkcji są śmieciami dla dyrekcji, ale również koledzy z biura. o czym świadczą ostatnie zwolnienia. zakład będzie rozbudowywany? super. radzę pomyśleć nad lepszym socjalem i równym traktowaniem pracowników, albo zaraz będziecie szukać ludzi nie tylko na nowe miejsca pracy, ale także na stare, bo wszyscy hurtem się zwolnią jak tylko sytuacja dookoła się trochę uspokoi i będą przyjęcia w nowych firmach. garstką ludzi na produkcji nie zawojuje się świata. na prezentacjach pokazujecie, że "trzeba się szanować itd" - komu ją robicie?! nam czy sobie?! zacznijcie od siebie..

Kondyś
Klient

Niemcy zauważyli bajzel w biurze handlowym w Poznaniu i jednego pasożyta, czyli tzw. prezesa, posłali na zasłużony odpoczynek. Może powoli uporządkuję też fabrykę? Kto wie...

fff Nowy wpis
Kandydat

Byłam na rozmowie o pracę. Widać, że rekrutowała mnie jakas wyjęta z rzeczywistości pańcia. Co będe robić? nie dowiedziałam się!, jaka kasa? nie do końca Pani sama wierzyła co oferuje- swoją drogą kto zarabia 2300 pfff panie boże jesteście za murzynami. A poza tym od drzwi wejsciowych widac negatywna atmosfere, kultura kazdy sobie rzepke skrobie, zadnego dzień dobry nawet, słabo, słabo. Nie macie pojecia jak kandydata zachęcic, do tego opinie tutaj ,aż grzmi. Ani stołowki, ani sensownych benefitów, premia pod warunkiem, ale nie wiem jakim bo pani nie była w stanie mi wytłumaczyc

Xxxxx Nowy wpis
@fff

Premia pod twoim warunkiem. Jak będziesz olewać to co robisz i sobie chodzić na l4 jak tylko ci się zachce to premii nie zobaczysz

Kondyś

Czyszciciel
@Kondyś

Powoli powoli jeszcze w handlowej spółce trzeba usunąć kilka wrzodów zatrudnonych przez byłego już generalnego a poźniej przyjdzie czas na fabrykę, w Esslingen ludzie mają oczy i uszy ale wszystko wymaga czasu i wyważonych decyzji...

Uczciwy
@Czyszciciel

Były Pan Prezes jest szanowanym człowiekiem o nieposzlakowanej opinii. Prostował sytuację zastaną po poprzednim zarządzie, poprawił organizację pracy i zadbał o porządek. Podejmował trudne, ale niezbędne decyzje. Dbał o interesy właściciela spółki. Tacy ludzie jak on to dla firmy „wartość dodana”.

Czyszciciel
@Uczciwy

Rozumiem że to ironia. Biorąc pod uwagę nepotyzm, kolesiostwo, skłócanie zespołu oraz jego segregacja na ludzi z Dolnego Śląska i Wielkopolski. Dodatkowo totalna nieznajomość zasad związanych z handlem. Ta nieposzlakowana opinia może być czynnikiem łagodzącym ale mam wrażenie że dotychczas miał (usunięte przez administratora) dużo szczęścia.....

Marek
@Czyszciciel

Ludzie nie żyjcie złudzeniami .zakład jest nowy ale maszyny i zarządzanie to lipa.zaklad i tak był przeznaczonony na sprzedaż po probnym okresie do tego kryzys się jeszcze przyczynił . Niemiec nie pozwoli sobie na dewastację swojego rynku pracy .także pracujcie powoli obstawie się powoli po stołkach a pracownik pracę znajdzie wszędzie .byle nie w tym zakładzie gdzie jest taktowanany poniżej godnisci ludzkiej. pozdro dla nieudacznikow z pseudo biur gdzie 8 h mija towarzysko

Obserwator
@Czyszciciel

Dziwi mnie tylko jedno, dlaczego nikt nie reagował na tą patologię. Może dlatego że otoczył się swoimi znajomymi i przyjaciółmi, zgodnie tkwili w zmowie milczenia. A jeszcze bardziej mnie dziwi że wieloletni dyrektor obślizgła ameba ulegał generalnemu ale to już taki poznański charakter chyba. Współczuję Niemcom nietrafionych decyzji, powinni rozwalić to w pył i zbudować od nowa z całkowicie nową kadrą, inaczej nic się tam nie zmieni. Jednym słowem patologia jak to czasem w korpo bywa....

Niezadowolona
@Obserwator

Nie ma sensu się tutaj wypowiadać!!!! Go Work to twarda cenzura, usuwają posty!!!! To jest wprowadzenie w błąd przszlych pracowników poprzez uniemożliwienie im przeczytania prawdy...???!!!

Zgadnij
@Obserwator

Praca zespołowa tutaj to abstrakcja, lojalność i poświęcenie pojęcia nieznane ale fałsz i zakłamanie funkcjonują doskonale, wybrańcy mogą nawet kombinować na boku wykorzystując służbowe narzędzia i kontakty. Na czas wszystkie informacje dotrą tam gdzie trzeba, idzie nowe i jest nadzieja że w końcu ta firma będzie sprawnie działającym zespołem. Jeszcze tylko muszą zniknąć wielbiciele YOU TUBE, zabunkrowani przyjaciele byłego generalnego oraz lenie udające pracusi (piękna gadka i wazelina już nie wystarczą). Nadzieja tylko w nowym generalnym który mam nadzieję jest spoza układu i pokaże miejsce w szeregu jednemu z tzw. dyrektorów..... Może w końcu będzie się nam dobrze pracować....

Klaudiusz
@Zgadnij

Propozycja.zwolnic ludzi zatrudnionych z biur po znajomości połowę cwaniaczków z utrzymania ruchu i zatrudnić nowych . liderów zdegradowac tak aby sami odeszli łącznie z Panem pseudo ING . Wojtkiem.

GGh
@Klaudiusz

Kto to jest pseudo ING

Kaziu
@Zgadnij

Nowe? Jakie nowe jak wszystkie informacje zatrzymują się na G. G który nic z niczym nie zrobi bo tak mu dobrze jak jest? On się nie da ruszyć ze stolika. Ma tylu swoich ludzi dookola że prędzej M. K oberwie po uszach niż on .

Nikt
@Obserwator

Ciekawe jak długo jeszcze utrzyma się ten śmieszny dyrektor od handlu, nowy generalny a ten znowu wchodzi w pewna część ciała, to człowiek bez godności i wiedzy. 25 lat ściemniać jeść obiadki na koszt firmy samochodzik firmowy a sukcesów sprzedażowych żadnych to porostu (usunięte przez administratora) dna. Jedyne wyjście to opisać wsz ystkie występki dyrektora do Herr Peters. Nowy generalny jest ślepy albo mu to odpowiada. Może następny który nie ma pojęcia o handlu. Szkoda że tak kiedyś porządna firma stała się dnem, ktoś w Niemczech popełnił kilka błędów. Panie generalny pora na Pana ruch bo za chwilę Niemcy powiedzą sprawdzam i znowu będzie "na drzwiach go ponieśli"...

taki tam Nowy wpis
@Nikt

Dyrektor Handlowy to sobie teraz klimatyzacje po domach montuje na L4 a generalny nic z tym nie robi .......???? A passacik z ebera robi za dostawczaka i lata po Poznaniu .... Zero kontaktu z firmą, nie ma ogrzewań, nikt nic nie wie, co się stało z tą firmą ???

Życzliwa& Nowy wpis

Ta firma to istny (usunięte przez administratora) na kółkach. Maszyny z epoki kamienia łupanego co chwile się coś psuje awaria goni awarie i mechanicy znający się na maszynach gorzej ode mnie . Co chwile podnoszą normy i dokładają co dzień to nowych papierów do wypełniania tak jakby człowiek miał mało do roboty . Ukraińcy sobie stoją spokojnie składają nagrzewnice i mają wszystko gdzieś za to polak operator ma przerąbane cała linia na jego głowie . Liderki na CEH zmuszają do nadgodzin i pracy w sobote strasząc kierownikiem , zmiana Niebieska najgorsza o zielonej i żółtej lepiej się nie wypowiadać . Jednym słowem nie polecam chyba że ktoś jest bardzo zdesperowany i nie ma na chleb . Pozdr

cieszę się bardzo że w końcu się zwolniłem , mam nadzieje że tą pseudo firmę zamkną i nie będą męczyć tam ludzi , nie polecam tam pracować ta firma i 90%ludzi które tam pracują to są totalne (usunięte przez administratora) a nawet gorzej , wykorzystywania pracownika a czyli dają robić pracę której nie masz prawa tam robić co jeszcze ciekawiej masz umieć wszystko za grosze ,byłem zatrudniony jako monter ale musiałem tam być ,wózkowym bez uprawnień , miałem non stop szkolić nowych pracowników i poza tym mieć normy , biegać pomagać z każdym się dogadywać ,robić na magazynie i nie tylko na kambanie , być life liderem prawie codziennie , samemu naprawiać zepsutą maszynę bo mechanik jedyne co tam potrafi to śrubki kręcić nic więcej , rozumiem jak by to był tydzień tak czy dwa ale nie ostanie 7 miesięcy masz umieć wszystko ale szkolić cię nikt nie będzie sam se musisz dać radę , atmosfera jest coraz gorzej , o zarobkach to żal pisać , na tak zwanych maszynach na których miałem okazje pracować to jest szok totalny złom , i masz stać jak robot te 8 godzin i (usunięte przez administratora) za darmo co jeszcze ciekawe to chodzą i jeszcze wkurzają , obecne kierownictwo i ludzie które tam rządzą to jesteście tak głupi że brak słów NIE POZDRAWIAM! NIE POLECAM!

Jurek
@Były pracownik

naucz sie baranie pisac najpierw

Jeremi
@Jurek

Powiedział gość który sam poprawnie nie potrafi pisać hah cyrk , a tak na poważnie to widać że w tej pracy jedynie co się robi to degraduje

Messi
@Jurek

Ty też baranie naucz się pisać

starszy specjalista ds personalnych
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

starczo, komunistycznie,

Pytania

gdzie sie widze za 5 lat? serio kto o to pyta

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Xxxxx
@Pytanie

I tak i tak. Zależy od samego pracownika. Na jednym dziale poprostu nie dają kolejnej po próbnej umowy, bo niestety się nie nadają

Rubens
@Pytanie

Ja rozwiązałam umowę z uwagi na zły dobór kadry kierowniczej. Do zespołu dołączyła osoba, którą znałam prywatnie i posiadałam wiedzę, iż jest niezrównoważona emocjonalnie. Nie widziałam dalszej możliwości współpracy.

Były już pracownik kołchozu
@Pytanie

Zakład jest podzielony większość niedouczonych biurowców siedzi tam po znajomości na hali mają swoich donosicieli i to wystarczy i garstkę ludzi , którzy im pomagają i tak wygląda . ogólnie zakład nie dla normalnych pracownikow nikomu nie polecam podjęcia tam pracy.waruki beznadziejne stanowiska pracy awaryjne i atmosfera jak powyżej.

Hdjeh

JAK tam otworzyli już nowa hale? Kto tam będzie pracował?

Tadeusz

i co kochani jak się tam pracuje teraz? coś się zmieniło czy nie?

Zezowaty wzrok Mateusza z wars
@Tadeusz

Zakład opieki może być .z kadrą idzie się dogadać ,ale ludzie na produkcji niegarnieci można dać i papier.

Irena
@Tadeusz

Łysy mechanik z grubymi szkłami na grubość 50mm ma dobry słuch i krzywe fazy.chodzi potem nadąsany na cały świat nie potrafi racjonalnie myśleć wspomóc produkcji w naprawie stanowiska tylko narzeka,że cały czas psują to samo a on musi to naprawiać .jak jest taki dobry to dlaczego naprawia to samo przez 4 lata .lutuje kabelki na stanowisku pracy po czym się urywają po 5 m . logika wskazuje zarobic przewód wg wskazań zalecanych przez Sęp ,ktory Ktos im podbił.orczyk i tyle . gratulacje że tacy tam pracują .nie dość że pyskaci ,głupi bez jakiej kolwiek wiedzy to i inteligencji . pozdrawiam i życzę sukcesów w pracy bo tutaj to się akurat nadaje bo kadrą biurowa to podobny poziom . dobranoc . szczęść Boże dla normalnych pracowników , którzy jeaCze tam zostali

Wiesio
@Irena

Irenka... Przydało by się zmienić dilera, lub translator. I nie strasz ludzi Sępami... Idź do kościoła :)

Irena
@Wiesio

Widać z góry że coś tu nie gra biuro broni swoich bo są po znajomości zatrudnieni lub po koleżeńsku.tuman zostanie tumanem.w oczach pracowników jesteście nic nie warci

Abc

Codziennie na gorsze

Prawda

Cbc
@Prawda

Teraz pozostaje by te opinie o dyrektorze poznali panowie z zarządu głównego tj. m.in. Merz i inni

@Cbc

a skąd mają sie dowiedzieć?

Pomocny
@nick

Jeśli opisane tutaj sytuacje rzeczywiście mają miejsce to myślę, że można napisać list na adres głównej fabryki (w tym przypadku zdaje się że to jest w Niemczech) z prośbą o spotkanie z pracownikami - jeśli jest potrzebne i opisać swoje obawy. Zawsze się znajdzie ktoś pomocny, z adresem też raczej nie będzie problemu.

Nick
@Pomocny

teraz wszystko będą tłumaczyć koronawirusem - zwolniliśmy bo koronawirus, mało płacimy bo koronawirus, ludzie sami odeszli bo koronawirus... nie wiesz jak to jest? czubka własnego nosa nigdy się nie widzi. organizacja pracy jest wręcz tragiczna. ale kto ci przyzna rację? naprawdę musi chyba odejść masa dobrych pracowników żeby na górze lampka się zapaliła, że coś jest nie halo i nie ma to nic wspólnego z ogólną sytuacją na świecie.

Pomocny
@Nick

Rozumiem, przypadkiem trafiłem na forum po przeglądnięciu ofert pracy, więc może nie znam sytuacji dobrze - ktoś znajomy nie polecał pracy tu, ale zdecydowałem się poczytać jakie inni mają zdanie - a tych świeżnych "opinii" jest całkiem sporo i niestesty rzeczywiście większość negatywnych. Mimo wszystko uważam, że jeśli jest tak źle jak opisano w postach tj. redukcja etatów/przerzucanie obowiązków itp. to powinno się jakieś kroki podjąć - a taka propozycja spotkania to raczej szansa, żeby ktoś z zewnątrz przyjrzał się pewnym tematom - tak na logikę. A z tego co opisane to sporo osób zwolniło się samemu, więc to akurat raczej ciężko tłumaczyć koroną - pracownicy raczej starają zachować pracę, a nie odchodzą, więc jeśli to ma miejsce w takiej skali .. to chyba jednak jakiś inny powód jest.

Były już pracownik kołchozu
@Prawda

Proponuje stanąć rano jak to apelu nie podjac pracy poczekać do 8 i dać wypowiedzenia hurtowo wszyscy oprócz donosicieli. Poczekać na reakcję pseudo biurowców .nawet jak was zwolnią to pracy jest mnóstwo za lepsze pieniądze i w lepszej atmosferze. Dlatego nie rozumiem was po co tam pracujecie skoro non stop narzekacie

Amigo

Na CEH HV traktują ludzi jak (usunięte przez administratora)mają przychodzić na godziny nadliczbowe bo trzeba podgonić z produkcją,maszyny jak się psuły tak dalej się psują.Lider jakby mógł stać z batem to by stał,żeby tylko więcej i więcej było.Ludzie mają już dosyć pracy pod taką presją są zmęczeni i zestresowani atmosferą panującą na zmianie.Zostają po godzinach produkować sztuki,a nie robić 6S bo maszyna w awarii, ale do 24 trzeba zostać.Temu zakładowi to już nic nie pomoże.

theONLYone
@Amigo

Brawo... Pokazujcie dalej, ze można z Wami zrobić wszystko. Sami się dajecie a potem płacz... Wasz kierownik to straszny debil, a Wy jeszcze mu w tym pomagacie. Trzeba powiedzieć raz czy dwa NIE to się nauczy, a jak będzie straszył zabraniem premii czy czymś innym to niech daje polecenie służbowe na piśmie.. Kilka pism i znów z pracy za mobing wyleci.. Przestańcie dawać sobą pomiatać !!

Amigo
@theONLYone

To nie takie proste się postawić,kilka osób by się znalazło,ale reszta przestraszona,zastraszona i tak tam się właśnie pracuje.

To co się dzieje teraz w firmie to cyrk na kółkach

@Pracownik

co masz na myśli?

Paweł

jak żal że nie wszyscy ludzie które tu pracują piszą opinie , mam nadzieje tylko na jedno teraz , że na miejsce zwolnionych ludzi nie znajdziecie nowych ,nie polecam

mister
@Paweł

też mam taką nadzieje

Daniel.B
Kandydat

Dlaczego na tym zakładzie tak dziwnie szkolą nowych osób? od kiedy szkolenie trwa 5 min? i dlaczego wynagrodzenie jest takie śmieszne przy takich warunkach pracy i przy takich maszynach? jestem pierwszy dzień dopiero tutaj a już nawet nie chcę wspominać o tym zakładzie dlaczego mnie szkoliła osoba nie znająca języka Polskiego? nie wiem... dziwny macie zakład i to bardzo , wogle dziwnych biurowców macie nawet rozmowy nie było żadnej przy przyjęciu nowego pracownika , brak szacunku do ludzi pracujących i dla kandydatów , co za cyrk....

@Daniel.B

Jak nie miałeś rozmowy to jak się przyjełeś ?

Daniel.B
@anonim

głupie pytanie pan/i się pyta ale okej nie dziwi mnie to bo w tej pracy jedynie co się robi to degraduje

Iolo

No te z hr sa najlepsze zatrudniają ludzi którzy zostali zwolnieni z innego działu po kilku miesiącach Hahaha Fest maja tam dokumentacje prowadzona

oho

defraudacje robią

świnia
@oho

pewnie również pomówienia w programie pieniężnym

@świnia

z domu też

koniec

głównego prezesa ściemniają

on
@koniec

więc niech się dowie prawdy co się dzieje z jego firmą i kto jest winny

Kandydat

Co za zakład ..... masakra , szkoda tych ludzi które tam pracują , co wy kurde sami siebie nie szanujecie że tam pracujecie?

a

Podpinam się, do tego ONA JEST MĘŻATKA, wstyd

Normalny człowiek

Jeśli chcesz to przyjdź i możemy o tym porozmawiać, a nie piszesz bzdury i rozwalasz komuś życie. To, że ktoś się dobrze dogaduje to już jest problem, bo przyjaciół nie można mieć przeciwnej płci!

Aaa
@Normalny człowiek

Przyjaciele nie robią różnych rzeczy w pracy.

Normalny człowiek
@Aaa

To przyjdź i porozmawiamy na ten temat. Przez internet każdy cwany.

Witold

Jedyne co jest dobre w tej pracy to mniej więcej atmosfera i miła współpraca właśnie z Panem A.K nie rozumem to narzekanie i wypisywanie takich bzdur , czy może to zazdrość? i pamiętaj że takie rzeczy się gada prosto w twarz jak coś się nie podoba , ale skoro tutaj piszesz takie coś to samego siebie nie szanujesz

Normalny pracownik
@Normalny człowiek

Z przyjaźni przeciwnych płci nigdy nie ma nic dobrego chyba ze ktoś jest innej orientacji haha a w tym przypadku takie rzeczy w zakładzie to chyba trochę nie bardzo ???????????? będąc mężatka hmmm chyba ze to na zasadzie chodź przyjacielu zerżnij mnie bo mąż mnie w domu wkurzył hahaha

Smieszna
@Normalny pracownik

Przecież ty się zachowujesz jakbyś za chwile miała się mu wystawić tyłkiem do akcji.

jola
@Smieszna

tam sie nie jedna tak zachowuje ;)

Śmiech na sali i bałagan w papierach w biurze to standard. Jakim cudem magazynier z stażowym z uprawnieniami na 1na wysoki sklad z wielką odpowiedzialnością i narażeniem zdrowia i życia ma mniejszą podstawę niż pracownik na produkcji lub pracownik tylko z 2 bez doświadczenia? Ktoś mi wytłumaczy ta dyskryminację??

Tommi
@Pracownik

Też miałem podobne pytanie jak tam pracowałem , od kiedy to sprzątaczka zarabia więcej od pracownika produkcji który (usunięte przez administratora) jak koń prawie za darmo , i co najlepiej musiałeś wykonywać nie tylko swoje pracy a także inne które wogle nie możesz tam robić ta pseudo firma to totalna porażka można powiedzieć że jest najgorszym miejscem pracy w całym Dolnośląsku , ale co tu dużo pisać , szkoda słów i czasu na to i tak mają wyje***ne , za nie długo to tam będą sami ukry pracować , nie dość że mają wynagrodzenie jak cygan za dniówkę na dworcu to mają ciągle jakiś problem do dobrych pracowników , mam nadzieję że to gó***no zamkną , dziwi mnie jedno jak tam ludzie jeszcze pracują

Pracownik d2/d4

proszę naprawiać maszyny bo już się nie da na nich robić skoro wymagacie normę , cyrk a nie praca , na produkcji zarabiasz mniej niż sprzątaczka a pracujesz jak kon , nie masz chwili odpoczynku nawet , za tydzien się zwalniam , nie polecam tej pracy

Jessica
@Pracownik d2/d4

wydaje mi się że to jest specjalnie zepsute że by pracownik nie robił pełnej normy po to aby mu dodatkowo nie zapłacić za wydajność

ktoś
@Jessica

no tak bo już nie pierwszy miesiąc piszemy do kart pracy że maszyny i komputer są popsute , każde stanowisko ma coś innego i na każdym nie da się robić , jeszcze w dodatek musimy sobie sami donosić na stanowisko rzeczy których non stop brakuje ,z kierownikiem to już wogle inny temat , tragedia jakaś , planuje też stamtąd uciekać , nie polecam tej pracy a tym bardziej za takie wynagrodzenie , pan powyżej maił rację że sprzątaczka więcej zarabia bo to prawda

Damage
@Pracownik d2/d4

Pewnie maszyny mają damage przez pliki ze strony inżynierii przez sieć

nick

co cię obchodzi co kto robi w czasie wolnym?

lovelife
@nick

Świadczy to o ubogim i smutnym życiu tego człowieka.

mokra jolanta
Klient

Tu jest (usunięte przez administratora) dramat

Morda

Pani Koordynator z magazynu chce przejąć władze i sprowadza sobie swoich przydupasów z poprzedniego zakładu, gościu jest zielony ch*ja sie zna ???? Łazi wszędzie nie wie co ze sobą zrobić a potem cyk telefon do swojej ziomalki i podpier*alanie wszystkich xd Szkoda, że taki młody zakład przyjmuje już nie kompetentne osoby po znajomości. Facetka won :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. - Oława

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Okrężna 17
    62-081 Oława
  • NIP: 7791012663 KRS: 0000068886
Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.