Opinie o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Czy będą jakieś podwyżki? Wszystko idzie w górę a nasze wypłaty stoją

Magazynier

No właśnie dobre pytanie ! Wszytko dwa razy droższe a te podstawy jak kot napłakał:( pracuje na magazynie prawie 3 rok a nawet nie mam 4 000 brutto podstawy to jakaś kpina ..To już w 2023 najniższa krajowa ma być większa.

Jakub

No właśnie. Też bym się chciał dowiedzieć. Będę wysyłał CV i przydałaby się dobra pensja. Wiesz jak płacą nowo przyjętym? Bo to dla mnie bardzo istotne.

@Jakub

Zależy gdzie chcesz się przyjąć? Jakie stanowisko

@Magazynier

Dlaczego firma gra na zwłokę z systemem czterobrygadowym? Z miesiąca na miesiąc obiecują że nie będzie żeby tylko nie płacić.Czerwiec ostatni miesiąc ma być a tu człowiek dowiaduje się dwa dni przed lipcem że w gorący okres wakacji też jest i dają Ci grafik nawet nie pytając czy Ci pasuje?4soboty i 3 niedzielę za600brutto tanim kosztem to skandal gdzie są związki zawodowe?

Aneta
@Magazynier

A kto niby obiecywał że już tak nie będzie? Może warto o tym przypomnieć?

@Aneta

Aneta przez takich jak Ty którzy popierają ten system pracujemy wszystkie weekendy za 600 zł brutto

Firma w kryzysie Możemy zapomnieć o podwyżkach

@Magazynier

A to faktycznie dużo tu takich jak ona? Demokracji nie da rady wprowadzić? I serio 7 dni za 600 brutto?

@Renata

5 sobot 3 niedzielę w lipcu za 600 brutto mi wychodzi :( a obywatele innych krajów w weekend za setki robią o co tu chodzi?

Magazynier 2

Kolejna bujda!Dlaczego lider magazynu mi mówi co miesiąc że czterobrygadowka ostatni miesiąc a już grafik do września?powiecie mi co on ma w głowie?

Magazynier 3
@Magazynier 2

Magazynier 2 który to lider magazynu ci to mówił łysy ? ty jego mądrości nie słuchaj bo będziesz w zimie na bosaka chodził

Magazynier 4
@Magazynier 3

Łysy nie jest liderem magazynu. To magazynier który zastępuje zastępcę zastępcy lidera

Magazynier 5

Dlaczego usuwacie komentarze dotyczące magazynu? Źle się dzieje na magazynie więc ukrywacie to?

@Magazynier

Ja nie wiem, to Ty tu pracujesz. :( Innym identycznie wychodzi? W sumie wiesz dokładnie jak to jest liczone?

@Magazynier 4

A ten łysy zastępca zastępcy to ma dziewczynę czy nie? Bo kogo nie zapytam to inna odpowiedź...

Kondys
@Ania

Oho zaczyna się! Albo zaraz się dowiemy co przeskrobał albo kolejne romanse będą się uskuteczniać

Klaudia
@Kondys

Sądząc po zachowaniu to pospolity(usunięte przez administratora).

Kondys
@Klaudia

Pospolity?…. Napisz raz jeszcze bo przecież już usunęli :D…….

Rekrutacja

Dzień dobry, Wypowiem się jedynie w temacie podejścia organizacji podczas rekrutacji. Sama rozmowa rekrutacyjna ok, ale niestety podejście biznesowe daje wiele do życzenia. Jeżeli Pani z działu HR umawia się na kontakt w temacie decyzji organizacji to powinna się wywiązać z ustaleń. Niestety, ale to buduje negatywną opinię o firmie już na wejściu, gdzie pierwsze spotkania są kluczowe. Pozdrawiam

Meny
@Rekrutacja

Hah No paniusia z HR-u to jest najlepsza :D nic dziwnego, ze takie wrażenie - same tumany

Alina

pozdrawienja dla jednego pana

Smile

Tak,to prawda

Monter

Powiedziano mi na rozmowie 2600 zł brutto, a na umowie było 2300+300 premii brutto! Nie wiedzieli co będę robić, nie wiedzieli o co pytać. Tak naprawdę to kierownik i lider byli osobami nieodpowiednimi do swoich stanowisk!

Pytano mnie co potrafię, ale opisu co będzie do robienia to nie potrafili mi odpowiedzieć!

Yakuza

Pracowałem/am na Hydronic I bardzo mi się podobało ogólnie praca ok. Z ludźmi różnie to bywało bo nie którzy nie powinni być liderami a tym bardziej zastępcami zero chęci do pracy i kompetencji. Tak na ogół ludzie są mili i sympatyczni Praca nie jest ciężka i szybko można się nauczyć zwłaszcza od osób które uczą na maszynach. Pozdrawiam

Od tego co zostaje

Dobrze, ze widzisz problem w innych a nie w sobie. Dobrych pracownikow nie zwalniaja.

Holly dlaczego czepiasz się zmiany zielonej airtronika,ludzie są spoko i atmosfera super ,więc może z tobą było coś nie tak .A co do przerw to wszyscy trzymają się grafiku .A tak mówiąc nawiasem to kto ma szkole ten ma lżej .????????.Pozdrawiam ale nie serdecznie ????

Holly

(usunięte przez administratora)jeżeli nie widzisz! Jak na drugiej zmianie niektóre osoby chodzą na papierosa

????
@Holly

Jeśli nie palisz, dlaczego cię to obchodzi?

????

Nikt Ci nie zabrania na przerwie iść na dwór i oddychać świeżym powietrzem. A jak jest mało pracy i karzą nam sprzątać a ty siedzisz na telefonie cały czas to jest ok ?

Rambo

Pilnuj własnego nosa, bo w tym momencie sobie szkodzisz. Pewnie pindzia, która ma już wydrukowane cv w poszukiwaniu innej pracy i postanowiła trochę napsioczyć na innych

....

Chyba chciałaś powiedzieć niektóre Ukrainki. Zostałaś zwolniona i teraz wszystko ci przeszkadza w tym zakładzie? Jeśli tak ci było źle mogłaś się zwolnić szybciej a nie czekać aż cię zwolnią. A jeśli sprzatasz i wszystko robisz super to czemu zostałaś zwolniona? A poza tym nie masz kultury osobistej skoro wyzywasz kogoś matkę.

Holly
@....

Ja wszystko robiłam super i norma zawsze była,moja droga:)))) Ja już tam nie pracuje:))))))))))

Korpoubojnia pełną parą za drobne, nie polecam chyba że uwielbiasz kawe z automatu i nadgodziny :). Ludzie spoko i atmosfera, zależy gdzie się trafi.

Aneta

To w jakim dziale można liczyć na dobrą atmosferę, podpowiesz?

Ola

Powiem tak. Mój chłopak pracuje u Was na magazynie. I jak opowiada która laska co do Niego potrafi powiedzieć to faktycznie mam ochotę dać takiej w twarz. Albo jak potem mijamy się z nią gdzieś na mieście i ona swiergocze "cześć" do Niego to się aż żałosne robi. I wiem, że takich dziewczyn (zajętych niekiedy) jest dużo, wiem to od niego bo tak się składa, że mój chłopak jest ze mną szczery i nie szuka nikogo na boku jak to jedna z Pań tu napisała. Ale przeraża mnie fakt, że dziewczyny dziś idą po trupach do celu. Ile z nich zniszczy związki, małżeństwa? Chyba o tym nie myślą. A powinny bo karma wraca. Nie wiem czy to faktycznie we wszystkich fabrykach się tak dzieje jak piszą inne osoby tutaj ale wiem, że to wasze forum już pół miasta czytało i opinie o niektórych "zlodziejkach facetów" poszły w świat. I myślę, że dziewczyny o których mowa dobrze wiedzą, że chodzi o nie. Także zastanówcie się czy nie lepiej czasem faktycznie gdy coś się wie donieść z anonima czy też jawnie do kogoś kto jest robiony w balonika czy lepiej wywlekac takie brudy na forum. Pozdrawiam i życzę więcej rozumu tym napalonym koleżankom.

Kejti
@Ola

Ola, masz tu rację pod każdym względem .. Juz pół miasta (jak nie lepiej) wie, ze w tej firmie pracują ku*ewki :D także oby tak dalej ! I prawda, jeśli ktoś coś wie to donosić a nie pozwalać żeby k u **stwo się szerzyło w pracy poza tym ta pani nati dała fest popis swoim komentarzem o „ zwyczajnym posiadaniu kogoś na boku” i potwierdza ze to się faktycznie tam dzieje. A rozumu to tutaj już nie będzie jeżeli biora się za zajętych to jest (usunięte przez administratora) den . I jestem w szoku ze takie teksty potrafi jakas laska powiedzieć do twojego chłopaka, ! ! może poprostu napisz na forum które to to się odechce amorków jednej z druga ; /// dokąd ten swiat zmierza ?

Mona
@Ola

Karma wraca potrójnie do panienek łasych na cudzych chłopaków / narzeczonych / mężów !!!!! Mało wolnych facetów na świecie ? Ale oczywiście one musza tego zajętego podchodzić wiadomo . Chętnie bym takiej sz….. wydrapala oczy . Taka kobieta nie jest nic warta jak tka można ! Mówienie czesc to jasne ze one zawsze pierwsze swiergocza Na mieście !!!!! Bez żadngo skrepwania Ola trzymaj sie !

Rambo

No właśnie, może. Pzdro;)

Nie tutaj
@Ola

Przyszłam poczytać opinie o pracy, warunkach, finansach. A czytam jakiś wywód spraw prywatnych. To nie miejsce na zaśmiecanie takimi monologami.

mel
@Nie tutaj

to czytaj opinie o pracy, skoro "przyszlas". wystarczy przewinąć w dół. a to co sie dzieje w zakladzie to tez opinia o miejscu pracy.

Ola
@Nie tutaj

Jak przyszłas poczytać to zapytaj o to co Cię interesuje. A jak Cie razi w oczy mój post to go nie czytaj. Nikt Cię nie zmusza.

Kandydatka

Jakie są zarobki na stanowiskach inżynieryjnych?

Czy pensja w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Planista, ich ogłoszenie jest 22 stycznia na Pracuj.pl.

Grzybula

Podstawa + dodatki

@Grzybula

A ile wynosi ta podstawa i ile dodatki?

kandydat

jak wygląda w firmie praca inżyniera? Jaka jest atmosfera, możliwości rozwoju? Czy często są nadgodziny? Ogólnie czy warto aplikować?

Xxxxx
@kandydat

Warto. Po wdrożeniu w funkcjonowanie nie wielu narzeka. Cierpliwość i racjonalne podejście do pracy pomoże we wdrażaniu

dwuktropek
@kandydat

W biurze panuje duże kumoterstwo. Nie ma równego traktowania pracowników, jedni mogę więcej, inni mniej. Obgadywanie, ocenianie, nawet robienie na złość (jak w szkole) na porządku dziennym. Dziecinada czasami.

@dwuktropek

Nie umiem sobie takiego zachowania wyobrazić wśród dorosłych ludzi. Jak niby robią sobie wzajemnie na złość? Czym?

Dwukropek
@Renata

Np zaparkowanie auta tak aby inna osoba nie mogła do niego wsiąść;)

A ja mam pytanie związane z kosztami dojazdu do pracy. Pracownicy z Oławy i Brzegu mają DARMOWY autobus. Inni, którzy muszą dojeżdżać własnymi samochodami nie mają nawet dodatku do dojazdu. Ceny za paliwo idą w górę w szybkim tempie. Czy będziemy mogli liczyć na jakiś dodatek czy po prostu będziemy tak nierówno traktowani?

Firma się sypie, z utrzymania ruchu już dawno odeszli fajni pracownicy zostali tylko nieliczni, to samo dzieje się na produkcji, prędzej porozmawiasz z kimś kto obrobi ci du,pe albo po ukraińsku niż z normalną osobą. A szkoda bo zakład miał kiedyś wielki potencjał.

Izzy
@Gość

Teraz ta firma ma inny potencjał heh poczytaj sobie

@Izzy

Pracuje w tej firmie i potencjał skończył się dawno temu

Nati

Ja nie pozdrawiam nikogo a już na pewno nie Marcina. Zrobiliście (usunięte przez administratora) storm ze zwykłego wpisu który był skierowany do konkretnej osoby. Co Was obchodzi jego dziewczyna? Może im się nie układa skoro nie może oderwać ode mnie oczu a może zwyczajnie chce na boku kogoś mieć. A jak już macie taki wielki problem to możecie wysłać jej skriny o ile wiecie o jakiego Marcina chodzi a sądzę że nie wiecie. Więc powodzenia. Nie pozdrawiam.

@Nati

Wiesz co moze tylko tobie sie wydaje, ze nie może oderwac od ciebie oczu bo do urodnych nie nalezych sorry raczej do łatwych....gdyby był toba zainteresowany to nie musiałabyś się prosić o uwagę na forum.zacznij w koncu myśleć głową a nie tym co nasz miedzy nogami.kobieto jak im się nie układa to nie musisz dokładać oliwy do ognia.na cudzym nieszczęściu swojego nie zbudujesz!!!!zapamiętaj na przyszłość....

@Lola

Lola popieram !!!! (usunięte przez administratora) „Może zwyczajnie chce mieć kogoś na boku” widze ze takie rzeczy dla ciebie na porządku dziennym heh Ładnie ładnie

Pracownik na magazynie
@Nati

Dyskryminacja płacowa przy podwyżkach :/ Dlaczego odbierają chęć do pracy?

Rambo

Każda chciałaby to wiedzieć. Ale nie każda się dowie. Albo nie uwierzy w to co się dzieje

@Rambo

to zacznijcie sypać i się skończy zabawa heh

@Ciekawy

Sypie się piaskiem w piaskownicy. Jak ktoś chce sypać to gratuluję poziomu ;)

@Rambo

@Rambo ojeny po co te nerwy ? za to w pracy się uwaga... pracuje ;ooo jeśli ktoś chce robić (usunięte przez administratora) z miejsca pracy to rowniez gratuluje poziomu ;) :DDD

@Ciekawy

A Rambo to chyba tez cos ma za uszami bo Sie bardzo spina na ten temat.....

@Lola

Mam ku temu powody toteż się spinam ;)

@Rambo

widocznie sam w to jesteś zamieszany stad ogrom emocji z twojej strony ;P

@Lola

Nie zaprzeczam, aczkolwiek nie od tej strony co myślisz :p

@Lola

Kim jestes?podszywasz sie pod moj Nick...nie ladnie

@Lola

Ktoś ciekawski ;) ale mało skuteczny. Szczegóły zostawię jedynie dla siebie :)

@Rambo

po co sie tu udzielasz jak jestes taki wielce tajemniczy ??

Jak wszyscy tutaj hah

bob12

Cześć, jakie są teraz w firmie stawki dla monterów ? czy coś sie zmieniło od nowego roku? Były podwyżki? o ile?

Mhm
@bob12

Królowa Bona

Widzę, że jedne dziewczyny pilnują tych zajętych w drugie tych zajętych odbijają... W tej samej firmie pracują ze sobą, no no no... Takie dramaty miłosne..

@Królowa Bona

Bywa i tak. Pan Marcin K. z CBC to branie ma, a zajęty. Typowo - życie

onaona

w punkt MAGDA, wszystko zależy tak na prawdę od faceta albo sie zlapie na takiego szona, albo będzie wierny swojej kobiecie. ciekawe jacy panowie u nas pracuja????? hihi ;D

Nati

Pozdrawiam magazyniera Marcina, zagadaj w końcu do mnie ile mam czekać? :)

Ona
@Nati

Podejdź i zagadaj Ludzie nie gryzą (chyba) ????

@Ona

Nie, On ma dziewczynę. Więc poczekam ;)

Dziewczyna Marcina
@Nati

Daj sobie laska spokój , zajętych się nie tyka. Od dziś masz nawet nie patrzeć w jego kierunku . Tyle z mojej strony . Nie pozdrawiam

@Dziewczyna Marcina

Magazynier czy pracownik CBC? Na magazynie nie kojarzę żadnego Marcina...

Tadek
@Rambo

No co Ty, a ten co liderem był czy miał być i zrezygnował? To nie Marcin?

@Dziewczyna Marcina

A Ty co jesteś strażnikiem wierności? Jak się patrzy na mnie i uśmiecha to chyba nie mój problem ze ma dziewczynę. Czy może jesteś zazdrosna bo chcesz go dla siebie ;)

Pozdrawiamy cały Eber Dla rozluźnienia atmosfery

@Dziewczyna Marcina

Jak się ogląda za innymi to raczej on ma problem ;-)

Jola
@Rambo

Albo będzie miał dopiero problem jak się Jego dziewczyna dowie ;)

obserwator

ogolnie jak patrzę na to co dzieje się w tej firmie , poprostu czasem mi wstyd. wiekszosc dziewczyn zajmuje sie jedynie plotkowaniem i sa bardziej zainteresowane pracownikami firmy niz wykonywaniem swojej pracy. odchodzenie od stanowiska byleby cos ugrac, połązic, zwrocic na siebie uwage. niedobrze sie na to patrzy, zajmijcie sie obowiazkami a nie mizdrzeniem do facetow (niektorzy sa zajeci, nie wstyd wam ? ). to ma byc jakis dom schadzek czy zaklad pracy? jak wam sie nie chce robic, to poszukajcie zatrudnienia "gdzies indziej" :D

Hejter

Widzę, że moja opinia na temat sytuacji na magazynie została usunięta. Przez takie zagrywki tylko utwierdzacie ludzi w tym co tam się dzieje. Nie pozdrawiam Pani koordynator ????

Zostaw merytoryczną opinię o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 6 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Okrężna 17
    62-081 Oława

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.