Opinie o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Roman K.

Najgorsza firma która tylko istnieje , odradzam każdemu kto chce podjąć w Eberze pracę , już za mnie to napisali inne ludzie dlaczego tak , miałem sporo powodów że by się zwolnić , jeśli chodzi o tego pseudo dyrektora to jest po prostu dramat , szkoda mi tez tych z biur bo pracownicy z produkcji wkurzeni na nich , są na to tez swoje powody których jest sporo , ale co się dziwić , jak oni nic nie umieją i są zatrudnieni po znajomosci , nawet się nie pożegnałem po zwolnieniu , pracowałem tam 3 lata trochę ciężko tak , bo przywiązałem się do miłych pracowników których tam prawie się nie zostało , atmosfera coraz gorsza się robiła , o zarobkach to nawet pisać nie będę , bo sprzątaczka więcej zarabia niż my , ludzie które pracują na produkcji jak konie gdzie trzeba jeszcze umieć to robić a nie każdy tez potrafi , szkoda że tu nie szanuje się pracowników , zauważyłem że zaczęli zatrudniać obcokrajowcow z CRI i powiem że to jest bardzo mocna głupota , bo te ludzie wogle nie są komunikatywne i nie chcą pracować , po tych CRI produkcja spadnie jeszcze bardziej na psy , będzie reklamacja , i firma dużo straci , nie wiem o czym te ludzie z biur myślą , ciekawe czy wogle maja mózg , a głównym powodem zwolnienia jest to zmiana grafiku pracy , przecież to jest chore i bez sensu jak te niepotrzebne maski

Judasz iskariota
@Roman K.

Hipokryta odradza każdemu tam pracy ale 3 lata siedział tam

Pozytywny
@Judasz iskariota

Może dlatego że 3 lata temu to była zupełnie inna firma a od kiedy jest pan zaczes to nie da się tam pracować. Może liczył na lepsze jutro że ktoś pójdzie po rozum do głowy i wymieni kapitana z tej łodzi.

Назар

Нахуй пиздуйте з вашим CRI гандони єбані , щоб ви вдавились тими грошима сукі на які ви нас наєбали уроди!!!

саша
@Назар

Назар не переусердствуйте!

Назар
@саша

Пасть свою лутше закрой сучка , нас много вернемся і дамо вам всім пизди гнида ти! да так что забудете как називаетесь клоуни!

Pracownicy i Lider
@саша

Gościu , wiemy kim jesteś , ogólnie to mamy wasze CRI już dość , lepiej uważajcie , bo przez was idiotów , zaczęli zwalniać Polaków które od lat pracują w tej firmie , to nie groźba , ale jak dalej tak będzie to z wami pogadamy po za firmą , i nauczcie swoich kierowców jeździć , bo prawko kupiliście a jeździć nie potraficie gnoje! Póki co to jest opinia ale może dojść do prawdziwej rozmowy i nikt wam już nie pomoże , Jeśli choć jeszcze jeden Polak zostanie zwolniony przez waszego pseudo pracownika , to w tym momencie będziecie mieli poważne problemy

Igor

A czy przerwy tutaj to są płatne ?

Lider

Wiedziałem że w tym chorym zakładzie rządzą degeneraci które siedzą w biurkach i piją kawkę nic więcej raczej nie potrafią , ale zmieniać grafik pracy? po co? dlaczego? dlatego żeby się nie spotykać z inna zmianą? czy wy naprawdę nie macie mózgu? i tak z nimi będziemy się spotykać bo to jest praca!!!! i inaczej być na pewno nie może! wy to naprawdę jesteście idioci , brak słów po prostu.... już pół zakładu bardzo dobrych pracowników się zwolniło , ta firma i tak spadła już dawno na psy róbcie nadal debilizm , osobiście za kilka miesięcy się zwalniam bo nie ma sensu z wami współpracować , ten baran dyrektor chodzi po zakładzie i tylko wkurza ludzi że jest brudno , no to gościu zatrudni sprzątaczkę i będzie czysto , a twoje zachowanie wykazuje że masz downa pANIE dyrektorze , na kasę to wiadomo , każdego walą , ważne że by pAN dYREKTOR nie zapomniał zrobić zakupy w Niemcach chodzi mi o ten złom który wy nazywacie maszyny , nie pozdrawiam! Czytać ze zrozumieniem i bardzo proszę nie usuwać tą Opinie!

zgadzam się z Panem Liderem

Ona
@Lider

Bo w tym zakładzie nie pyta się pracowników o zdanie robi się co chcę a potem nic dziwnego że zakład ma taką opinie zero porozumienia

Monter

Powiedziano mi na rozmowie 2600 zł brutto, a na umowie było 2300+300 premii brutto! Nie wiedzieli co będę robić, nie wiedzieli o co pytać. Tak naprawdę to kierownik i lider byli osobami nieodpowiednimi do swoich stanowisk!

Pytano mnie co potrafię, ale opisu co będzie do robienia to nie potrafili mi odpowiedzieć!

Łukasz

Nie polecam pracować w tej pseudo firmie , osobiście już mam dość , niedawno się zwolniłem , niech dalej zatrudniają nierobów z CRI Dużo mi się pisać nie chcę dobrze wiecie jaka jest sytuacja

Byłt

Nie polecam. Pracowałem w tym zakładzie ponad 4 lata. Wkońcu zdecydowałem się odejś bo jest tam jedno kolesiostwo. Zatrudniają do biur planistów, specjalistów nie mających pojęcia o pracy. Koordynatorzy to znajomi dyrekcji.

Nie polecam pracy w tej pseudo firmie , wczoraj się zwolniłem , niech dalej zatrudniają tych nierobów z CRI , zobaczymy jak firma poleci ostro w dół , za nie długo będziecie tylko słyszeć tam „ja nie ponimaju” hah , ahhh tak... już tam tak macie , fajne macie tam maszyny... na których jedyne to psychikę sobie się psuje , nie pozdrawiam tego gnojka dyrektora który tylko chodzi i (usunięte przez administratora) tam wszystkich , a te barany z biur chodzą i udają z siebie mądrych że aż słowo drzwi z błędem napisali na palarni a co dopiero rządzić produkcja jak te degeneraci nie potrafią pisać

@Andrzej

A za takie wynagrodzenie to możecie (usunięte przez administratora) , dobrze tam jeden chłopak mówił że sprzątaczka więcej zarabia , o czym ja wogle mówię , jak tam na kasę to wszystkich walą , nie wiem czemu jeszcze tam pracujecie , przecież mają CRI , to nie firma to cyrk!!! Ja nie panimajcy rządzą tam już , tylko słyszałem tam szo szo szo , nieroby zaje***ne , ja tego tak nie zostawię , na koniec poleci zgłoszenie do Niemiec , bo już mam dość tego (usunięte przez administratora)

Nie przychodźcie nawet na rozmowę o pracę do utrzymania ruchu, jednym słowem porażka zakład.

Ghz

Widzę że mój komentarz na temat zapachu w firmie został usuniety

Evo

Zakład miał predyspozycje do bycia dobra firma w terenie jednak ludzie którzy zostali zatrudnieni z biur wszystko zepsuli . na produkcji było więcej osób mądrzejszych.zazrosc strach szydercze odgadywanie chore donoszenie do kierowników przez niedouczonych kordynatorow od tego się. Zaczęło .teraz to już patologia , która ogarnęła całe te niedouczone towarzystwo nierobów z biur.tumany i nieroby

hit
@Evo

Pancia z jakosci najmadrzejsza, w zyciu na hale nie wyszla!!!

Ula
@Evo

Ciekawe czy ten prawdomówny wpis tutaj zostanie.pozdrawiam nieudolnego mechanika. W bryłach wiecznie. Szukającego problemu,którego nie bylo

@Ula

Kogo masz na myśli mówiąc nieudolny mechanik?

Pociągowy

Ok dzięki za szczerą opinie, przepraszam wszystkich moim zachowaniem i obiecuję poprawę.

Super
@Pociągowy

Jedne człowiek który jest pozytywny w tej firmie :)

@Pociągowy

Bardzo pozytywny pracownik .

Pan

Byś się wstydził takie rzeczy pisać kretynie , może nie wiesz ale publicznie kogoś poniżać to jest (usunięte przez administratora) w którym ty jesteś Mydełko fa! może jesteś głupi ale to publicznie poniżanie może popsuć komuś psychikę i nie tylko , taki rzeczy się nie piszę publicznie a tylko się idzie i mówi w twarz jeśli coś się nie podoba!

nick

słyszałem, ze rozbudowuja zaklad ale nie bedzie stołowki ani parkingu hahha dzbany budownictwa

nick
@nick

kantyna z prawdziwego zdarzenia z dofinansowanymi posiłkami, byłaby benefitem dla pracownika, a na to raczej nie ma co liczyć :-)

Ewelina
@nick

Pewnie za wysokie progi... nie ma co ;)

Evo
@nick

Kantyna to jest używana dla psudo biurowców nierobów zatruronych przez znajomych . dlatego ten zakład spada na psy z roku na rok.pozdro dla tych co boją się o swoje krzesełka w biurach

Zryty

Nie długo będą szukać ludzi do pracy w Mongolii tu zostali sami degeneraci (usunięte przez administratora)

Antek

(usunięte przez administratora) po co to robicie?? kilka dni temu napisałem cały tekst i już go nie ma , bo był zbyt prawdziwy? przeszkadzał wam?

@Antek

Jest takie piękne przysłowie "prawda w oczy kole" ;) ono pasuje tu idealnie.

Pozytywny
@Antek

Mój komentarz na temat Pana czeszącego się wisiał 10 minut, mimo że nie obraziłem w nim nikogo.

Вася

єбав я вашу фірму і єбав я вашу cri йобание свині ну как блять так можна намахувать людей? ето ваше CRI гамно

@Вася

Ja nie ponimaju xd

Ja rozumiem i uwierz mi że to cała prawda xD

Lider

Siemano, Chciałbym wziąć udział w rekrutacji na stanowisko Lider Zmiany. I mam kilka pytań: warto? Jaki system ? Atmosfera? Hajs? Dzięki

lider
@Lider

nie warto!! system w zaleznosci gdzie trafisz 2 zmiany albo 4 brygady, atmosfera zawieszonej siekiery w powietrzu a bez soboty 3 koła z małym hakiem PLN. do tego ukraina sama prawie na linii. na rekrutacji ci skłamia co do zmian i kasy, uważaj

@lider

Dziękuje :) odpuszczam zatem. Zarabiam sporo więcej, tez w 4 brygadach niestety. Pozdrawiam

Sierp
@lider

3 koła chyba brutto

Lider z magazynu
@Lider

Nie polecam, pracować będziesz z kretynami. Jak będziesz z kierownikiem wódkę pił to będziesz miał znosnie a tak to będę jeździć po Tobie. Praca w tej firmie to jedna wielka krzywa jazda. A odpowiedzialność i tak spadnie na Ciebie. Poza tym mobbing i wyzysk.

Olek

nie polecam pracować przez pośrednika CRI , (usunięte przez administratora) ludzi , złe traktowanie

Tom

Kasjerka w biedronce z zerowym doświadczeniem też więcej zarabia od nas co jest(usunięte przez administratora)

antek
@Tom

ja osobiście się zwalniam i nie tylko ja , mamy już dość tego co się tam dzieje

Żaneta
@Tom

To co tu jeszcze robisz, idź do Biedry

Żaneta
@antek

Bądź twardy i zrób jak mówisz

Tom
@Żaneta

Nie twój interes co tu robie i gdzie pójde

Syn Mateusza
@Tom

Bądź jak TomiliJohn w ściganych, twardy Bądź, nie płacz tylko miej odwagę cywilną i się zwolnij. To takie proste. Kartka, długopis i dwa zdania. Trzymamy za Ciebie kciuki, twardzielu:)

Tadek
@Żaneta

siedz cicho w tym biurze bo i nie pisz debilizmów , mamy was już dość

mate

Jaki rodzaj sterownika posiadają krawędziarki w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. - Oława ?

Odradzam każdemu chętnemu podjęcia pracy w tym zakładzie, słabe zarobki, mobbing, wprowadzenie 4brygadówki z tygodnia na tydzień, narzucanie nadgodzin. Zero pomocy od strony kierwonictwa, zero pomocy od strony HR, zero pomocy od dyrektora zakładu, wszystko robione bez większego zastanowienia. Sytuacja na jednym z działów (CEH) jest beznadziejna, utrzymanie ruchu robi co może aby maszyny które ledwo działają bo są źle wykonane i prawie nie trzymają się w całości były w stanie normalnie działać, ludzie którzy pracują jako monterzy na liniach produkcyjnych często mają już dość przez normy, głupie pomysły kierownictwa i problemy z maszynami które były robione u kogoś w garażu. Jeżeli macie do wyboru inną pracę, nie zastanawiajcie się i omijajcie ten zakład jak najbardziej się da bo z miesiąca na miesiąc sytuacja jest coraz gorsza. Mała prośba do osób które pracują JESZCZE w tym pseudo zakładzie, chłopaki z utrzymania ruchu nie są po to aby nam utrudnić życie w tym śmiesznym zakładzie ale są po to aby nam pomóc i wesprzeć w tej trudnej sytuacji. Pamiętajcie że jesteśmy w jednej drużynie i musimy się wspierać nawzajem.

Zostaw merytoryczną opinię o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 6 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Okrężna 17
    62-081 Oława

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.