Opinie o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Pani z HR do mnie zadzwoniła i spytała ile chciałbym zarabiać. Po mojej odpowiedzi- którą i tak widziała wcześniej na pracuj.pl, powiedziała, że dzisiaj to tylko taka wstępna rozmowa i że jutro zadzwoni. Nawet nie miała odwagi powiedzieć, że to dla nich za dużo. Oczywiście nie zadzwoniła. Żenada.

@Kandydat

Haha, może robi jakieś rozeznanie terenu? Albo szukają (usunięte przez administratora) :D

Czy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Xxxxx

Nie wykluczone. Należy zaznaczyć że jest się studentem

Scooby-Doo
@Xxxxx

Widzę, że HR sam zadaje sobie pytania i na nie odpowiada, szczególnie na stanowiska na które brak chętnych, czyli specjaliści i darmowa, studencka praktyka :) Kreatywny Dziale HR jeszcze jedna rada - nad nickami popracujcie trochę kreatywniej i nie dodawajcie pytań i odpowiedzi prawie w tym samym czasie, a może Wasze działania przyniosą kiedyś skutek :)

xxx

Ale żenada. HR- Same sobie zadajecie pytania i odpowiadacie. A może odniesiecie się do wszystkiego co jest na dole napisane? co?

@xxx

Tak się składa, że odpowiedział pracownik produkcji, a nie dział hr. Już se nie snujcie hipotez, bo się ośmieszacie

Bad guy
@Xxxxx

Tak i dlatego też pracownik produkcji odpowiada na pytanie o możliwość rozwoju inżynierów? ???? To Wy "se" robicie z ludzi (usunięte przez administratora) myśląc, że ktoś Wam uwierzy. Swoją drogą obecni pracownicy nie potrafią pisać poprawną polszczyzną. Chociaż w sumie Wy "se" też nie potraficie????

@Bad guy

Nie odpowiadam za to, że wiele osób używa tejże nazwy. Ja opowiedziałam na jedno. Reszta mnie nie interesuje, bo fakt - nie znam się. Pozdrawiam

@Xxxxx

A jeśli masz problem z poprawną polszczyzną to zapraszam w tym tygodniu na 2 zmianę na nową halę. Na pompki. Spójrz mi w oczy i powiedz że jestem debilem i nie potrafię po polsku pisać. Zapraszam serdecznie

@Bad guy

Już nie wspomnę o tym, że obrażasz pracowników mając ich za tumany. Zapraszam na wyzwanie. Albo przed 14 albo później, jeśli też masz 2 zmianę. Jak nocka to do 22 jestem do dyspozycji. Jak masz na tyle jaj to zapraszam

Bad guy
@Xxxxx

W życiu nikogo nie obraziłem wręcz przeciwnie uważam, że osoby na produkcji wbrew temu co myślą w biurach są bardzo inteligentni a przynajmniej sporo jest takich osób. Miałem tu na myśli to, że pracuje w Eberze coraz więcej obcokrajowców nie posługujących się naszym pięknym językiem ???? ps. Ciebie również nie mam za (usunięte przez administratora) ale za kogoś z HR robiącego PR Eberowi. Pozdrawiam ????

@Bad guy

Więc się mylisz. Tyle w temacie

UR

Nie polecam pracy jako technik ur. Roboty od (usunięte przez administratora), wymagają od technika żeby znał się na wszystkim, (usunięte przez administratora)nas wszyscy wokół a na domiar złego zabrali dodatek 600 zł i dołożyli prace we wszystkie weekendy. Czysto, nie (usunięte przez administratora)rąk, ale zastanów się dwa razy zanim tu przyjdziesz bo będziesz po czasie rozczarowany. (usunięte przez administratora) na kółkach.

STRZELECxx

Kierownik CEH to niewyobrażalny mistrz (usunięte przez administratora) usunięty za takie zachowanie z innego zakładu dalej na stanowisku kierowiczym? Abrusd. Priorytetem dla Pana powinni być pracownicy, którzy stali się uboższymi o wypłatę wynagrodzenia np. po ataku hakerskim, wymuszanie nadgodzin, brak komunikacji z pracownikami, Panie w HR pracujące za kare - tutaj termin spychologia będzie na miejscu. Jednym słowem porażka. Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu.

Yolo
@STRZELECxx

Prawda

@STRZELECxx

Może firma nie zna przeszłości aktualnego kierownika bo nawet im się sprawdzać tego nie chciało? tak mogło być.

Monter

Powiedziano mi na rozmowie 2600 zł brutto, a na umowie było 2300+300 premii brutto! Nie wiedzieli co będę robić, nie wiedzieli o co pytać. Tak naprawdę to kierownik i lider byli osobami nieodpowiednimi do swoich stanowisk!

Pytano mnie co potrafię, ale opisu co będzie do robienia to nie potrafili mi odpowiedzieć!

Ja.Robot

Nie długo koniec tego cyrku?

Wywiad
@Ja.Robot

możliwe

Dg
@Ja.Robot

O co chodzi ? Jestem ciekawa

@Dg

I co, dowiedziałaś się? Zamykają zakład czy chodzi o jakiś świąteczny postój? Pisz jak coś wiesz :)

@Ilona

Co wy macie w głowach to nie wiem :) Skąd wy czerpiecie takie informacje o zamykaniu o postojach

Ilona

Co ja mam w głowie? Mózg. Ktoś napisał wyżej że koniec tego cyrku to spytałam o szczegóły. W czym problem?

Kandydatka

Dzień dobry Jestem zaskoczona podejściem działu HR do osob aplikujących. Kilkakrotnie aplikowalalam do tej firmy wysłałam podania, które zostały dostarczone, otwarte i…..chyba ślad po nich zaginął, ponieważ nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej. Ani, że jest rozpatrywana, ani nawet tej, że jest odrzucona. szczytem marzeń byłby e-mail, o podziękowaniu za udział w rekrutacji, co w wielu firmach jest to standardem. Drodzy Państwo z takim podejściem stracicie naprawdę sporo na Wizerunku

ttt
@Kandydatka

Ciesz sie,że nie odpisują ani nie dzwonia nic nie tracisz!. 2300 zł na reke dostaniesz w kazdej innej firmie. Z autobusem i stołówką!!!

Maja
@Kandydatka

Trzeba być ogromnie zdesperowanym żeby iść tam do pracy . To cód że ta firma jeszcze nie upadła

@Maja

No i może ona jest zdesperowana, co to nas obchodzi? Niech idzie i próbuje. Ktoś pisał że płacą 2300 na rękę i dla niektórych to jak kokosy. Nie oceniajmy.

Pozdrawiam Pana A.T. z utrzymania ruchu, fajne bmw

A.T
@Gość

Kupię następne :)

Osa
@A.T

najlepiej z GPS kup

Rudzinka

Już dobre pół roku tam nie pracuje ale widzę, że (usunięte przez administratora) który tam był nadal się utrzymuje i pogłębia. Trzymajcie się tam i nie dajcie! Mam nadzieję, że i wam niedługo uda się uciec.

Prawda

brawa dla pana, który nie bał się odezwać i słusznie stwierdził, że w tym zakładzie traktuje się ludzi jak podłogę. TAK WŁAŚNIE JEST. jedyna sprawiedliwość, o której można teraz mówić jest taka, że w kóncu nie tylko ludzie z produkcji są śmieciami dla dyrekcji, ale również koledzy z biura. o czym świadczą ostatnie zwolnienia. zakład będzie rozbudowywany? super. radzę pomyśleć nad lepszym socjalem i równym traktowaniem pracowników, albo zaraz będziecie szukać ludzi nie tylko na nowe miejsca pracy, ale także na stare, bo wszyscy hurtem się zwolnią jak tylko sytuacja dookoła się trochę uspokoi i będą przyjęcia w nowych firmach. garstką ludzi na produkcji nie zawojuje się świata. na prezentacjach pokazujecie, że "trzeba się szanować itd" - komu ją robicie?! nam czy sobie?! zacznijcie od siebie..

Cbc
@Prawda

Teraz pozostaje by te opinie o dyrektorze poznali panowie z zarządu głównego tj. m.in. Merz i inni

nick
@Cbc

a skąd mają sie dowiedzieć?

Pomocny
@nick

Jeśli opisane tutaj sytuacje rzeczywiście mają miejsce to myślę, że można napisać list na adres głównej fabryki (w tym przypadku zdaje się że to jest w Niemczech) z prośbą o spotkanie z pracownikami - jeśli jest potrzebne i opisać swoje obawy. Zawsze się znajdzie ktoś pomocny, z adresem też raczej nie będzie problemu.

@Pomocny

teraz wszystko będą tłumaczyć koronawirusem - zwolniliśmy bo koronawirus, mało płacimy bo koronawirus, ludzie sami odeszli bo koronawirus... nie wiesz jak to jest? czubka własnego nosa nigdy się nie widzi. organizacja pracy jest wręcz tragiczna. ale kto ci przyzna rację? naprawdę musi chyba odejść masa dobrych pracowników żeby na górze lampka się zapaliła, że coś jest nie halo i nie ma to nic wspólnego z ogólną sytuacją na świecie.

Pomocny

Rozumiem, przypadkiem trafiłem na forum po przeglądnięciu ofert pracy, więc może nie znam sytuacji dobrze - ktoś znajomy nie polecał pracy tu, ale zdecydowałem się poczytać jakie inni mają zdanie - a tych świeżnych "opinii" jest całkiem sporo i niestesty rzeczywiście większość negatywnych. Mimo wszystko uważam, że jeśli jest tak źle jak opisano w postach tj. redukcja etatów/przerzucanie obowiązków itp. to powinno się jakieś kroki podjąć - a taka propozycja spotkania to raczej szansa, żeby ktoś z zewnątrz przyjrzał się pewnym tematom - tak na logikę. A z tego co opisane to sporo osób zwolniło się samemu, więc to akurat raczej ciężko tłumaczyć koroną - pracownicy raczej starają zachować pracę, a nie odchodzą, więc jeśli to ma miejsce w takiej skali .. to chyba jednak jakiś inny powód jest.

@Prawda

Proponuje stanąć rano jak to apelu nie podjac pracy poczekać do 8 i dać wypowiedzenia hurtowo wszyscy oprócz donosicieli. Poczekać na reakcję pseudo biurowców .nawet jak was zwolnią to pracy jest mnóstwo za lepsze pieniądze i w lepszej atmosferze. Dlatego nie rozumiem was po co tam pracujecie skoro non stop narzekacie

$$
@Prawda

Faktem jest, że polski pracodawca wiele zyskuje, zatrudniając obywatela Ukrainy. Program pomocowy zakłada dotację w wysokości 800 złotych do jego miesięcznego wynagrodzenia. Nie ma co ukrywać, że dla polskiego przedsiębiorcy to ogromne wsparcie i zachęta do zatrudniania właśnie Ukraińców. Kolejną korzyścią są uproszczone procedury związane z ich zatrudnianiem. Wystarczy złożyć w Powiatowym Urzędzie Pracy wspomniane już oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi, by móc ustanowić stosunek pracy. Wschód opanował zakład.

Hjj

JAk mi przykro ze wam konta shakowali. Płaćcie teraz Hahah

Były Pracownik
@Hjj

O co z tym chodzi? eśli mogę wiedzieć

Djjsj
@Były Pracownik

Grupa hakerów zajęła konta całego eber na całym świecie. I stali Hahaha i dalej stoją w sumie. Jaki pan taki kram.

EloMelo
@Hjj

My też ubolewamy nad pomysłem wypłacenia wynagrodzeń wrześniowych w listopadzie. D R A M A T !

J
@EloMelo

O co chodzi? Zalegaja Wam z kasa czy będą w bonach wypłacać ?

EloMelo
@J

Brak dostępu do sieci, spowodował brak wypłat za październik w listopadzie, dlatego dostaliśmy wypłaty z września. :)

Jak tam sytuacja w utrzymaniu ruchu i na produkcji?

fff

Byłam na rozmowie o pracę. Widać, że rekrutowała mnie jakas wyjęta z rzeczywistości pańcia. Co będe robić? nie dowiedziałam się!, jaka kasa? nie do końca Pani sama wierzyła co oferuje- swoją drogą kto zarabia 2300 pfff panie boże jesteście za murzynami. A poza tym od drzwi wejsciowych widac negatywna atmosfere, kultura kazdy sobie rzepke skrobie, zadnego dzień dobry nawet, słabo, słabo. Nie macie pojecia jak kandydata zachęcic, do tego opinie tutaj ,aż grzmi. Ani stołowki, ani sensownych benefitów, premia pod warunkiem, ale nie wiem jakim bo pani nie była w stanie mi wytłumaczyc

@fff

Premia pod twoim warunkiem. Jak będziesz olewać to co robisz i sobie chodzić na l4 jak tylko ci się zachce to premii nie zobaczysz

@fff

Od chwili kiedy odszedłem z tego zaklętego zakładu pracy w którym utrzymują się ludzie po znajomości i jest im Dobrze a szary pracownik jest zerem . Zmieniła się jedynie psychologia ludzi którzy pracują na nich .czyli brak asertywności upodlenie i standardowe poniżanie codziennie mechanicy z ceh mają o sobie duże mniemanie jednak nie nadają się do niczego pozdr

hit

to nie jest stołowka, tylko miejsce gdzie możesz zjeść. Nie serwuja ci tam obiadu przynosisz swoje

Xdddd
@hit

Pracujecie czy stoicie? ;)

Kkk
@Xdddd

Siedzimy

Kondyś

Niemcy zauważyli bajzel w biurze handlowym w Poznaniu i jednego pasożyta, czyli tzw. prezesa, posłali na zasłużony odpoczynek. Może powoli uporządkuję też fabrykę? Kto wie...

Czyszciciel
@Kondyś

Powoli powoli jeszcze w handlowej spółce trzeba usunąć kilka wrzodów zatrudnonych przez byłego już generalnego a poźniej przyjdzie czas na fabrykę, w Esslingen ludzie mają oczy i uszy ale wszystko wymaga czasu i wyważonych decyzji...

Uczciwy
@Czyszciciel

Były Pan Prezes jest szanowanym człowiekiem o nieposzlakowanej opinii. Prostował sytuację zastaną po poprzednim zarządzie, poprawił organizację pracy i zadbał o porządek. Podejmował trudne, ale niezbędne decyzje. Dbał o interesy właściciela spółki. Tacy ludzie jak on to dla firmy „wartość dodana”.

Czyszciciel
@Uczciwy

Rozumiem że to ironia. Biorąc pod uwagę nepotyzm, kolesiostwo, skłócanie zespołu oraz jego segregacja na ludzi z Dolnego Śląska i Wielkopolski. Dodatkowo totalna nieznajomość zasad związanych z handlem. Ta nieposzlakowana opinia może być czynnikiem łagodzącym ale mam wrażenie że dotychczas miał (usunięte przez administratora) dużo szczęścia.....

@Czyszciciel

Ludzie nie żyjcie złudzeniami .zakład jest nowy ale maszyny i zarządzanie to lipa.zaklad i tak był przeznaczonony na sprzedaż po probnym okresie do tego kryzys się jeszcze przyczynił . Niemiec nie pozwoli sobie na dewastację swojego rynku pracy .także pracujcie powoli obstawie się powoli po stołkach a pracownik pracę znajdzie wszędzie .byle nie w tym zakładzie gdzie jest taktowanany poniżej godnisci ludzkiej. pozdro dla nieudacznikow z pseudo biur gdzie 8 h mija towarzysko

Obserwator
@Czyszciciel

Dziwi mnie tylko jedno, dlaczego nikt nie reagował na tą patologię. Może dlatego że otoczył się swoimi znajomymi i przyjaciółmi, zgodnie tkwili w zmowie milczenia. A jeszcze bardziej mnie dziwi że wieloletni dyrektor obślizgła ameba ulegał generalnemu ale to już taki poznański charakter chyba. Współczuję Niemcom nietrafionych decyzji, powinni rozwalić to w pył i zbudować od nowa z całkowicie nową kadrą, inaczej nic się tam nie zmieni. Jednym słowem patologia jak to czasem w korpo bywa....

Niezadowolona
@Obserwator

Nie ma sensu się tutaj wypowiadać!!!! Go Work to twarda cenzura, usuwają posty!!!! To jest wprowadzenie w błąd przszlych pracowników poprzez uniemożliwienie im przeczytania prawdy...???!!!

Zgadnij
@Obserwator

Praca zespołowa tutaj to abstrakcja, lojalność i poświęcenie pojęcia nieznane ale fałsz i zakłamanie funkcjonują doskonale, wybrańcy mogą nawet kombinować na boku wykorzystując służbowe narzędzia i kontakty. Na czas wszystkie informacje dotrą tam gdzie trzeba, idzie nowe i jest nadzieja że w końcu ta firma będzie sprawnie działającym zespołem. Jeszcze tylko muszą zniknąć wielbiciele YOU TUBE, zabunkrowani przyjaciele byłego generalnego oraz lenie udające pracusi (piękna gadka i wazelina już nie wystarczą). Nadzieja tylko w nowym generalnym który mam nadzieję jest spoza układu i pokaże miejsce w szeregu jednemu z tzw. dyrektorów..... Może w końcu będzie się nam dobrze pracować....

Klaudiusz
@Zgadnij

Propozycja.zwolnic ludzi zatrudnionych z biur po znajomości połowę cwaniaczków z utrzymania ruchu i zatrudnić nowych . liderów zdegradowac tak aby sami odeszli łącznie z Panem pseudo ING . Wojtkiem.

GGh
@Klaudiusz

Kto to jest pseudo ING

Kaziu
@Zgadnij

Nowe? Jakie nowe jak wszystkie informacje zatrzymują się na G. G który nic z niczym nie zrobi bo tak mu dobrze jak jest? On się nie da ruszyć ze stolika. Ma tylu swoich ludzi dookola że prędzej M. K oberwie po uszach niż on .

Nikt
@Obserwator

Ciekawe jak długo jeszcze utrzyma się ten śmieszny dyrektor od handlu, nowy generalny a ten znowu wchodzi w pewna część ciała, to człowiek bez godności i wiedzy. 25 lat ściemniać jeść obiadki na koszt firmy samochodzik firmowy a sukcesów sprzedażowych żadnych to porostu (usunięte przez administratora) dna. Jedyne wyjście to opisać wsz ystkie występki dyrektora do Herr Peters. Nowy generalny jest ślepy albo mu to odpowiada. Może następny który nie ma pojęcia o handlu. Szkoda że tak kiedyś porządna firma stała się dnem, ktoś w Niemczech popełnił kilka błędów. Panie generalny pora na Pana ruch bo za chwilę Niemcy powiedzą sprawdzam i znowu będzie "na drzwiach go ponieśli"...

taki tam
@Nikt

Dyrektor Handlowy to sobie teraz klimatyzacje po domach montuje na L4 a generalny nic z tym nie robi .......???? A passacik z ebera robi za dostawczaka i lata po Poznaniu .... Zero kontaktu z firmą, nie ma ogrzewań, nikt nic nie wie, co się stało z tą firmą ???

Życzliwa&

Ta firma to istny (usunięte przez administratora) na kółkach. Maszyny z epoki kamienia łupanego co chwile się coś psuje awaria goni awarie i mechanicy znający się na maszynach gorzej ode mnie . Co chwile podnoszą normy i dokładają co dzień to nowych papierów do wypełniania tak jakby człowiek miał mało do roboty . Ukraińcy sobie stoją spokojnie składają nagrzewnice i mają wszystko gdzieś za to polak operator ma przerąbane cała linia na jego głowie . Liderki na CEH zmuszają do nadgodzin i pracy w sobote strasząc kierownikiem , zmiana Niebieska najgorsza o zielonej i żółtej lepiej się nie wypowiadać . Jednym słowem nie polecam chyba że ktoś jest bardzo zdesperowany i nie ma na chleb . Pozdr

cieszę się bardzo że w końcu się zwolniłem , mam nadzieje że tą pseudo firmę zamkną i nie będą męczyć tam ludzi , nie polecam tam pracować ta firma i 90%ludzi które tam pracują to są totalne (usunięte przez administratora) a nawet gorzej , wykorzystywania pracownika a czyli dają robić pracę której nie masz prawa tam robić co jeszcze ciekawiej masz umieć wszystko za grosze ,byłem zatrudniony jako monter ale musiałem tam być ,wózkowym bez uprawnień , miałem non stop szkolić nowych pracowników i poza tym mieć normy , biegać pomagać z każdym się dogadywać ,robić na magazynie i nie tylko na kambanie , być life liderem prawie codziennie , samemu naprawiać zepsutą maszynę bo mechanik jedyne co tam potrafi to śrubki kręcić nic więcej , rozumiem jak by to był tydzień tak czy dwa ale nie ostanie 7 miesięcy masz umieć wszystko ale szkolić cię nikt nie będzie sam se musisz dać radę , atmosfera jest coraz gorzej , o zarobkach to żal pisać , na tak zwanych maszynach na których miałem okazje pracować to jest szok totalny złom , i masz stać jak robot te 8 godzin i (usunięte przez administratora) za darmo co jeszcze ciekawe to chodzą i jeszcze wkurzają , obecne kierownictwo i ludzie które tam rządzą to jesteście tak głupi że brak słów NIE POZDRAWIAM! NIE POLECAM!

Jurek

naucz sie baranie pisac najpierw

Jeremi
@Jurek

Powiedział gość który sam poprawnie nie potrafi pisać hah cyrk , a tak na poważnie to widać że w tej pracy jedynie co się robi to degraduje

Messi
@Jurek

Ty też baranie naucz się pisać

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Xxxxx

I tak i tak. Zależy od samego pracownika. Na jednym dziale poprostu nie dają kolejnej po próbnej umowy, bo niestety się nie nadają

Rubens

Ja rozwiązałam umowę z uwagi na zły dobór kadry kierowniczej. Do zespołu dołączyła osoba, którą znałam prywatnie i posiadałam wiedzę, iż jest niezrównoważona emocjonalnie. Nie widziałam dalszej możliwości współpracy.

Były już pracownik kołchozu

Zakład jest podzielony większość niedouczonych biurowców siedzi tam po znajomości na hali mają swoich donosicieli i to wystarczy i garstkę ludzi , którzy im pomagają i tak wygląda . ogólnie zakład nie dla normalnych pracownikow nikomu nie polecam podjęcia tam pracy.waruki beznadziejne stanowiska pracy awaryjne i atmosfera jak powyżej.

Hdjeh

JAK tam otworzyli już nowa hale? Kto tam będzie pracował?

Tadeusz

i co kochani jak się tam pracuje teraz? coś się zmieniło czy nie?

Zezowaty wzrok Mateusza z wars
@Tadeusz

Zakład opieki może być .z kadrą idzie się dogadać ,ale ludzie na produkcji niegarnieci można dać i papier.

Irena
@Tadeusz

Łysy mechanik z grubymi szkłami na grubość 50mm ma dobry słuch i krzywe fazy.chodzi potem nadąsany na cały świat nie potrafi racjonalnie myśleć wspomóc produkcji w naprawie stanowiska tylko narzeka,że cały czas psują to samo a on musi to naprawiać .jak jest taki dobry to dlaczego naprawia to samo przez 4 lata .lutuje kabelki na stanowisku pracy po czym się urywają po 5 m . logika wskazuje zarobic przewód wg wskazań zalecanych przez Sęp ,ktory Ktos im podbił.orczyk i tyle . gratulacje że tacy tam pracują .nie dość że pyskaci ,głupi bez jakiej kolwiek wiedzy to i inteligencji . pozdrawiam i życzę sukcesów w pracy bo tutaj to się akurat nadaje bo kadrą biurowa to podobny poziom . dobranoc . szczęść Boże dla normalnych pracowników , którzy jeaCze tam zostali

Wiesio
@Irena

Irenka... Przydało by się zmienić dilera, lub translator. I nie strasz ludzi Sępami... Idź do kościoła :)

Irena
@Wiesio

Widać z góry że coś tu nie gra biuro broni swoich bo są po znajomości zatrudnieni lub po koleżeńsku.tuman zostanie tumanem.w oczach pracowników jesteście nic nie warci

Abc

Codziennie na gorsze

Amigo

Na CEH HV traktują ludzi jak (usunięte przez administratora)mają przychodzić na godziny nadliczbowe bo trzeba podgonić z produkcją,maszyny jak się psuły tak dalej się psują.Lider jakby mógł stać z batem to by stał,żeby tylko więcej i więcej było.Ludzie mają już dosyć pracy pod taką presją są zmęczeni i zestresowani atmosferą panującą na zmianie.Zostają po godzinach produkować sztuki,a nie robić 6S bo maszyna w awarii, ale do 24 trzeba zostać.Temu zakładowi to już nic nie pomoże.

theONLYone
@Amigo

Brawo... Pokazujcie dalej, ze można z Wami zrobić wszystko. Sami się dajecie a potem płacz... Wasz kierownik to straszny debil, a Wy jeszcze mu w tym pomagacie. Trzeba powiedzieć raz czy dwa NIE to się nauczy, a jak będzie straszył zabraniem premii czy czymś innym to niech daje polecenie służbowe na piśmie.. Kilka pism i znów z pracy za mobing wyleci.. Przestańcie dawać sobą pomiatać !!

Amigo
@theONLYone

To nie takie proste się postawić,kilka osób by się znalazło,ale reszta przestraszona,zastraszona i tak tam się właśnie pracuje.

To co się dzieje teraz w firmie to cyrk na kółkach

nick

co masz na myśli?

Zostaw merytoryczną opinię o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 6 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Okrężna 17
    62-081 Oława

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.