Opinie o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. w Oława

Mateusz

Czy jest coś na co najbardziej zwracają uwagę podczas rekrutacji?

Syn Mateusza
@Mateusz

Tak, są to zdrowe zęby

Mała

Ile można zarobić na łapę? Np na produkcji

Heh
@Mała

Mam produkcji nie dostaniesz nawet 2500

Evo
@Heh

Dlatego już dawno zrezygnowałam razem ze znajomymi pracy w tym zakładzie totalna porażka jeśli chodź o zarobki atmosfera również.zaklad zatrudnia i kryje swoich ulubieńców,którzy nie mają pojęcia o niczym .dobrze że potrafią oddychać i donosić to ich motto

Nie polecam pracy w tej firmie. Mobbing, kolesiostwo i zmuszanie do nadgodzin. Teraz zmuszają do przejścia na 4zmianowy tryb pracy, wzięli sobie wylosowali kto idzie a kto nie, oczywiście Ci co mają plecy z kierownikiem albo panienka kierownika dalej benda pracować w starym stylu. Nie polecam, wszyscy kablyja na innych i donoszą do koordynatorka bo wiedza ze tym coś załatwi sobie.

Rafi

Przecież co drugi na firmie dostał się tam po znajomości. Ręka rękę myje, panowie o czym my rozmawiamy. A kierownik G tzw niemowa jedyne co umie to wzruszać ramionami. Nic nie załatwi, nic nie pomoże. Jedynie dba o własny interes i interes P.

Dawny pracownik
@Rafi

Haha typowy niemy

Git

Bardzo ubodzy intelektualnie ludzie na stanowiskach biurowych, kierowniczych oraz liderzy.

@Git

Widzę, ze pracownik produkcji sie wypowiada. Szukają lidera- zgłoś się i pokaz co potrafisz !!!!!. Nie wiem czy wtedy będziesz sie tu wypowiadać

@Git

Przecież wiadomo kto tylko ma szanse zostać liderem. Niestety nie mam tzw. pleców w kadrze kierowniczej ani mój tatuś i mamusia także nie są kierownikami itp. Chętnie bym ci pokazał co potrafie ale dobrze wiesz że kompetentnym ludzią nie jest to dane w tej filmie. W takim razie weź niepiertol

@Git

„ kompetentnym ludzią „ na bank

@Git

Dlaczego mam wrażenie że najgłośniej krzyczą Ci którzy sami nie próbują zrobić czegoś ze swoim życiem? Nie podoba Ci się produkcja startuj na lidera, jeśli się dostaniesz to już Ci współczuję. Praca jako lider w tym zakładzie nie jest łatwa. Chcesz jak najlepiej dla ludzi a caly czas jest pod górkę.

@Git

Masz rację, nie nadajesz się, zwolnij się.

hit
@Git

A który lider ma tutaj mamusie i tatusia żeby coś załatwił po znajomości. Przecież tu same młodziki

NieGit
@Git

Król intelektu i mistrz w każdej dziedzinie, wie jak wszystko naprawić w tej firmie, tylko biedny napotkał jedna przeszkodę... nie ma pleców! Och jakie to typowe ubliżać innym i uważać, że wie się lepiej. Tylko Ci ludzie z biur nie rzadko przeszli długą i bogata drogę do stanowisk, które teraz obejmują. A Pan Git co zrobił w tym kierunku? Nic! Tylko wypisuje smutne, zgorzkniałe komentarze, ale niestety tak jest wszędzie gdzie jeden zazdrości drugiemu.

Monter

Powiedziano mi na rozmowie 2600 zł brutto, a na umowie było 2300+300 premii brutto! Nie wiedzieli co będę robić, nie wiedzieli o co pytać. Tak naprawdę to kierownik i lider byli osobami nieodpowiednimi do swoich stanowisk!

Pytano mnie co potrafię, ale opisu co będzie do robienia to nie potrafili mi odpowiedzieć!

Leszno
Randomowa Osoba

Firma zmusza pracowników do pracy po 12h co dwa dni grożąc im konsekwencjami. Generalnie nie polecam.

Janusz Biznesu

Czy są kolejki logistyczne na magazynie w firmie które obsługują produkcje w pół produkty ?

Liderzy CEH

Spokojnie my sie nie damy ;)

Klient serwis

Podobno Niemcy mają zlikwidować spółkę handlową, czy to prawda ? Coraz gorzej się z nimi współpracuje, kontakt tragedia , dostawy tragedia. Może na tym forum ktoś cos wie...

Kondyś
@Klient serwis

Nie zamkną (chwilowo). Od grudnia przyjeżdża nowy prezes. Tym razem nie z Auto....u. Ciekawe co na to "ameba"???

Mark

Jaki poziom angielskiego jest wymagany i czy może jeszcze jakiś dodatkowy język też jest dobrze widziany ?

Nikt
@Mark

Najlepiej angielski, niemiecki i pięć innych biegle za 2500pln brutto.... A tak poważnie to zależy od stanowiska, językiem korporacyjnym jest angielski, wymagania i tak są zawyżone w stosunku do tego co ta firma oferuje.

Zdarzało mi się tutaj czasem zaglądać dla beki, ale ilość opinii i ich treść w tej chwili świadczy o bardzo negatywnych emocjach, które muszą panować w fabryce w tej chwili. Jestem mocno zdziwiony, że nie ma stanowczej reakcji kierownictwa w tej sprawie (i nie mam na myśli usuwania opinii). Od znajomych wiem, że pracownikom ucina się premię grupowo (za brak wydajności) dla oszczędności, wrzuca się ich w system "4 brygadowy" z nadgodzinami do odbioru, jakieś odpytki przez dyro coś? paranoja, rozumiem potrzeby pracodawcy, ale szkoda że pracodawca ma gdzieś potrzeby pracowników i nie prowadzi z nimi normalnej konwersacji, nie szuka kompromisu. Ja odszedłem, bo mi ten system nie odpowiadał i dopóki nie zmieni się ekipa kierownicza (lub podejście) nie wrócę. Ludzie przestańcie narzekać i zacznijcie się zwalniać (nie ma na co siedzieć w takiej atmosferze). Wypisywanie tutaj takich rzeczy i tak niczego nie zmieni. Pomawianie pomawianiem, ale takie właśnie info wychodzą od pracowników poza firmę. W tej firmie jest prawie zerowy socjal (coś tam święta i wczasy pod gruszą) i jeszcze atmosfera do bani. Praca nie jest wcale też taka łatwa + duża odpowiedzialność. Hajs wiem jaki, też nie ma o czym rozmawiać więc co tam trzyma niektórych dobrych pracowników .... aż przykro się to czyta. Życzę każdemu pracy w dobrych warunkach, tu lub poza. Pozdrawiam

Cezar

Link dodany zapewne przed kolege K.wszystko co napisal jest prawda . niestety.kierownicy działów kreują praca na dziale.brak słów.(usunięte przez administratora)

Witam a moge się dowiedzieć o operatorów wózka widłowego jaka sytuacja słyszałem że na pierwsze zmiany tylko robią i pieniądze przyzwoite. Pozdrawiam

?

Pieniądze najniższe na rynku i 3 zmiany

Obserwator
@?

Potwierdzam poziom wynagrodzeń jest niski, a zarządzający twierdzą że zarobki są wysokie. To kpina jakaś, ludzie odchodzą dla 100 złotych więcej w innych firmach... Rynek pracy na tym terenie odstaje trochę o innych części kraju. Jeśli managerom wystarczają ich niskie wynagrodzenia to nie znaczy że inni będą pracować za psie pieniądze... Niech sobie Niemcy przenoszą zakład z powrotem do Esslingen. Tam też kiedyś ludzie strajkowali o podwyżki. Firma się tylko tak pięknie reklamuje a rzeczywistość jest inna...

Jakie są widełki na Technika kompletacji .i czy warto aplikować .

Johny

Niemiecka firma i tak mało płacą. Dlaczego?

.........

Witam. Ilu zmianowa praca jest na produkcji??? Jakie są zarobki????

Oja
@.........

Dwie zmiany albo 3 zależy w sumie od działu

Gzuz

Jeśli ktoś zamierza zatrudnić się przez pośrednika, agencje pracy (awg, extact...) to trzeba brać pod uwagę że będzie traktowany gorzej niż niewolnik na plantacji bawełny. A rozkazywać mu będą tumany bez szkoły.

Parodia

Wirus w firmie I co mamy robić jak nigdy nic?

Les paw
@Parodia

Dyro nie straci kasy choćbyśmy mieli pozdychać na covid. Tak się kończą podwójne standardy, biurasy nie musiały nosić maseczek

Ciekawy

Jakie są zarobki na magazynie?

Xena

Niemcy mają już wtyki. Przyjechały Niemki polskiego pochodzenia. Pytają o wszystko. Może się obudzą.

Też odeszłam...
@Xena

I co te Niemki? Zrobiły? Chyba nic skoro firma pozyskuje negatywne komentarze.. A szkoda bo rokowania firmy były dobre do czasu pojawienia sie Pana P. (Czesto jeżdzącego do Tajlandii... ) Wszedł .. Zamieszał.. I wszyscy których starań nie doceniał odeszli.. I teraz jest jak jest. Ludzie tam zatrudnieni. Są . Hmm mega ogarnieci.( opinia leadera) tylko trzeba rozwijać ich potencjał a nie blokować!!

Szukam pracy

Nie polecam. Nie ma z kim pracować, w tej chwili jest już tylko garstka doświadczonych osób. Chaos, bieganina i "gaszenie pożarów" non stop. Zarobki marne, podwyżki to jakaś legenda, a jak ktoś już dostał jakieś parę groszy to nijak się ma do inflacji, więc nawet nie poczuje, że dostał. Wszystko po najniższej linii oporu. A jak ktoś mimo to uważa, że praca jest lekka i tego warta to chyba nigdy nie stał na stanowisku, na którym wszystko działa inaczej jak powinno albo wcale i nie da się robić normalnie, a takich coraz więcej, bo nie ma osób, które by się tym zajęły.

Bibi

Nie polecam pracodawcy. Zakład stracił prestiż, a teraz to upadł na (usunięte przez administratora) Ci z biura też mają za swoje, mnóstwo osób ze średniego szczebla, inżynierów i specjalistów już dawno sami się pozwalniali, a w ich miejsce nie widać kolejnych. Wyzysk kapitalisty w każdym wymiarze. Atmosfery brak. Każdy się spieszy, wszyscy biegają zdenerwowani. A szef Tego wyzysku to fatalny choleryk.

Też odeszłam...
@Bibi

Oj stracił prestiż i to w bardzo szybkim czasie.. żal bylo patrzec jak odchodzą tak dobrzy w swoim fachu ludzie.. Świadczy to tylko o jednym... Nie liczyła sie wiedza i doswiadczenie tych osob.. Tylko sztuka. A szkoda... Bo potencjał tych osób mógłby wiele dobrego wnieść w strukturę firmy...

Brawa dla Pana dyrektora który zmusza ludzi do pracy w każdą wolną sobotę a jak ktoś nie przyjdzie jest osobiście przepytywany dlaczego go nie było. A nowy pomysł na wprowadzenie systemu 4brygadowego w niczym nie pomoże produkcji jeżeli ludzie będą traktowni jak popychadła. Jeżeli ktoś chce się zatrudnić w tej firmie to serdecznie odradzam jako pracownik z dłuższym stażem pracy w tym absurdalnym zakładzie.

@Gość

odpowiedź jest prosta: panie dyrektorze mógł pan jeszcze więcej osób pozwalniać i kazać ludziom w niedziele przychodzić

Zostaw merytoryczną opinię o Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 6 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Okrężna 17
    62-081 Oława

Eberspächer Climate Control Systems sp. z o.o.