Starsprings Poland Sp. z o.o.

Sady

Opinie o Starsprings Poland Sp. z o.o.

nie polecam

Koło

Jak są małe wypłaty i zbyt często pracownicy idą do kierownika to ucieka do innego biura żeby ludzie nie zwracali głowy.. To jest podejście Kierownika?

Oko

Zarobki żenada nie polecam nikomu !! Tak mają w pracownika głęboko jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ludzie uciekają z tego składu.kierownik tnie pensję każdemu jak może..

nie dają odpowiedzi po rozmowie rekrutacyjnej

Zenek
@. 09.08.2017 22:26
nie dają odpowiedzi po rozmowie rekrutacyjnej

Niestety odzywają się tylko do wybranych kobiet. Teraz potrzebują tylko facetów

krycha

czy zatrudniają kobiety i jakie zarobki

abc
@krycha 01.04.2017 16:33
czy zatrudniają kobiety i jakie zarobki

Zdarza sie ze zatrudniają kobiety, ale niestety za ta sama pracę dostają mniej niż mężczyźnie, a tak poza tym spoko.

Praca dość monotonna, ale firma pod względem zarobków i socjalu na pewno najlepsza w okolicy. Jeżeli chodzi o atmosferę, to bywa bardzo różnie. Z większością facetów (liczbę kobiet w firmie można policzyć na palcach u jednej ręki:) idzie się bez problemu porozumieć, jednak bywają też tacy, którzy będą utrudniać pracę i kompletnie psuć atmosferę. Ważne jest również to, że pracujemy tylko w tygodniu, a o nadgodzinach w dodatkowe dni decydujemy sami. Firma, jak każda inna, ma swoje wady i zalety.

Matt

Zarobkowo trzon firm produkcyjnych w okręgu.

rekrut

a jakie zarobki? socjal, atmosfera w pracy?

Txt
@rekrut 15.01.2016 09:19
a jakie zarobki? socjal, atmosfera w pracy?

Liche

Stefan

Robota dla totalnych przygłupów

Zostaw opinię o Starsprings Poland Sp. z o.o. - Sady

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starsprings Poland Sp. z o.o.