Poznań

Opinie o Scaform

lhy

@rampampampam no moze trochę przesadził, ale zauważ tez że są inne prace do podjęcia w tej firmie jak pracowniwk biurowy. Co prawda jest to staż, ale za to płatny - to dobra wiadomośc uważam. A tak ogólnie to jak prcuje się w firmie Scaform? prosze o info

rampampampam

Taaaaaa, ogromną satysfakcją i spełnieniem zawodowym jest praca na rusztowaniach, a szczególnie za takie pieniądze! Dobry jesteś hahahah!! Nie znam nikogo kto zachwycałby się tą pracą. No chyba, że ktoś ma już konkretnie zryty beret.

rampampampam

Ambitnie, nie ma co.. Premie? buahahahahahahah no comment

rampampampam

Płaca niby niczego sobie (ok.11-15zł/h), jednak problem polega na tym, że wynagrodzenie dostajesz często na raty.. Nie dostaniesz całości, tylko jakąś marną zaliczkę. Ogólnie odradzam tą firmę.

rampampampam

Pracowników biurowych to chyba nie ma tam zbyt wielu a jeśli chodzi o ich zarobki to zielonego pojęcia nie mam.

rampampampam

Widzę, że ktoś tu skrupulatnie dodaje pozytywne komentarze jaka to niby wspaniała firma itd... Prawda jest jednak inna!

Scaform

Witam, zainteresowanych pracą u nas zapraszam na stronę scaform.pl, tam znajdują się wszystkie dane kontaktowe.

Scaform

Witam, na wstępie pragniemy zapewnić, że firma Scaform Sp z o.o. szanuje wszystkie opinie. Cenimy sobie rzetelną i uzasadnioną krytykę, która pozwala nam poprawiać błędy i tworzyć lepsze miejsca pracy. W ciągu kilku lat działalności, wykonaliśmy milowy krok zarówno w obsłudze naszych klientów jak i stworzenia stabilnych miejsc pracy. Rotacja pracowników w naszej firmie ma jeden z najniższych znanych nam wskaźników w porównaniu do naszej konkurencji. Na dzień dzisiejszy nasze nowe kontrakty z jednymi z największych kontrahentów budowlanych w rejonie Poznania, pozwalają nam tworzyć nowe stabilne miejsca pracy. Budownictwo czyli dziadzina gospodarki w jakiej operujemy jest trudnym polem w planowaniu i osiąganiu stabilizacji, jednak pomimo to z powodzeniem wychodzimy przed szereg i wdrażamy nowe technologie. Obecnie przyjmujemy do pracy zarówno wykwalifikowanych monterów jak i pomocników, których szkolimy pod katem pracy u nas. Zapewniamy odzież ochronną, sprzęt zabezpieczający i szkolenia. Jeśli ktoś jest ciekaw jak wygląda praca u nas zapraszamy na naszą stronę internetową. Można nas tez znaleźć na facebook'u.

ja

Ogólnie nie polecam, ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Scaform - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scaform