Opinie o Roll Steel Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Roll Steel Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Roll Steel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roll Steel Sp. z o.o. w Poznań

Witam, jest może ktoś na bieżąco w warunkach zatrudnienia? chodzi o to, że pokazała mi się zeszłoroczna oferta na stanowisko logistyka. Chce się dowiedzieć czy nie będzie jeszcze planowanych przyjęć na to stanowisko w najbliższym czasie a jeśli tak to w jakiej formie prowadzona jest rozmowa? Występuje jakiś test? Podkreślano zdolności negocjacyjne w opisie

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów w firmie Roll Steel Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 6800 , jeśli chcę pracować na Specjalista Ds. Zakupów?

Gostek

Jeden wielki brak kompetencji i organizacji. (usunięte przez administratora) Duma ważnjesza i pieniądze od człowieka. Kompletny brak poszanowania. Ludzie bez umiejętności którzy tylko patrzą jak wejść szefowi w (usunięte przez administratora) Tylko dwoch panów handlowców do grona tych nic nie wiedzących zaliczyć nie można. Pozostali to ludzie nie posiadajacy kompetencji i wiedzy odpowiedniej na deklarowane stanowisko pracy. Przychodzą i odchodzą co powinno dać do myślenia. Jedna wielka porażka. Rewelacyjnemu zakupowcowi z wiedzą podziękowano za współpracę. Jeden wielki fałsz i obłuda. Przykre jak człowiek człowieka nie szanuje co tam szybko odczuć można. Nie wiedza i umiejętności mają znaczenie a to na ile dasz sie wykorzystać. Praca ponad miarę i grubo po godzinach ale w czynie charytatywnym bo szef za nia nie płaci. Wnioski samemu proszę wysunąć. Wszystko działało do czasu ale tych co przyczyniali się do zwiększenia obrotów i renomy firmy wspólnie z handlowcami juz tam nie ma. Zostali świeży nic nie potrafiący ludzie wśród wyśmienitych panów handlowców których to praca znacznie teraz ucierpi. No ale cóż dumą w końcu ważniejsza. Bo im mniej kto wie i umie tym mniej można mu zapłacić. Renoma którą firma uzyskała w niedalekim czasie szybko upadnie przy wiedzy obecnego składu firmy.

Joanna
@Gostek

praca charytatywna ponad miarę...? to ostatecznie jak tu na tej kasie można wyjść przy tym całym opisie? są jakieś widełki?

Olga
@Gostek

Dzień dobry, Gostek . Bardzo nam przykro, że praca w ROLL STEEL nie spełniła Pana/Pani oczekiwań. Zawsze staramy się, żeby nasze pracownicy czuli się dobrze w swoim miejscu pracy. Zauważyliśmy jednak liczne niezgodności oraz nieprawdziwe informację w Pana/Pani opinii, co zmuszą nas zwątpić, że jest Pan/Pani naprawdę byłym pracownikiem naszej firmy.

Pyra
@Gostek

Droga Małgorzato w moich oczach to Pani była połowa problemów w tej firmie. Człowiek z szajbą ludzi od (usunięte przez administratora) awantury robi, informacje ukrywa, czy wręcz celowo uczy nowych źle żeby słabiej wypadli przy Pani. To była prawdziwa bolączka. Jedyny problem, że musiała się ekipa rozsypać z Pani winy zanim ktoś postanowił coś z tym zrobić. Co do kompetencji to proponuję spojrzeć na siebie bo obok logistyka z prawdziwego zdarzenia to Pani nawet nie stała. Kultura jaka Pani prezentuje to jest rynsztok, z litości wlasciciela się Pani udało tyle czasu uchować, żeby nie pogrążyła się Pani jeszcze dalej w (usunięte przez administratora) ale nie dało się dłużej takich wyskoków tolerować. Co do przesiadywania to jak się przychodzi na 9 a potem dwa razy wychodzi z pracy na 1,5 godziny bo się mieszka za rogiem to do 20 trzeba pracować żeby 8h zrobić, to nie są nawet nadgodziny tylko etat. Pani nieudolna komunikacja, brak szacunku dla procedur, robienie wszystkiego za każdym razem w inny sposób. Ciągle zapominanie żeby chociaż zapytanie o transport na giełdę wrzucić i zawalanie tematów, które potem wszystkim komplikowały pracę przy jednoczesnym obwinianiu innych to był prawdziwy problem tej firmy. Level zabiorę mu dokumenty z biurka i wezmę do domu niech szuka i wydzwania o duplikaty FV, a ja się będę cieszyła. Moim zdaniem bez Pani na pokładzie firma ma przed sobą świetlaną przyszłość. Bo to Pani odstraszała nowych nie firma.

@Pyra

Nie ma to jak doszukiwanie się winy w byłym pracowniku. Wychodząc przy okazji z założenia że Wszystkie chwyty dowolne w celu osiągnięcia własnych korzyści nawet kosztem drugiego i tych których poświęcenie jak widać w pracy nie zostało należycie docenione. Charakterystyczne podejście Ukraińca do Polaka o czym nawet historia nam mówi. Zniszczyć byle swoje osiągnąć. Tak działa tą firmą. Nie człowiek jest ważny bo zawsze (usunięte przez administratora) tam pozostanie ale grunt że firma swoje uzyska. Żal tych co tam pracują.

@Pyra

@GOSTEK Znam osobę o której tu mowa. Na jej miejscu ujawniłby Wszystkie fakty jak tam wygląda. Wszystko co przez tą osobę zostało tu napisane jak naprawdę wygląda praca w tej firmie jest prawdą, a firma tylko z zarzutów oczyszczać się stara kosztem drugiego. Pani tą pracowała sporo ponad miarę, sam widziałem, samotną matka z dwójką dzieci którą firma pozbawiła wszystkiego w jednej chwili, pracy, środków do życia, rodzinnego. Wiem bo sam jej pomagałem stanąć na nogi. Tyran na tego pracodawcę to zbyt łagodne określenie bo on na miano człowieka nie zasługuje

Andżelika Nowy wpis
@Pyra

@Pyra cutyje: "Co do kompetencji to proponuję spojrzeć na siebie bo obok logistyka z prawdziwego zdarzenia to Pani nawet nie stała." Bardzo ciekawe stwierdzenie skoro Pani ta od chwili zakończenia współpracy z firmą Roll Steel pracuje w logistyce, w dużej firmie jako m.in. planista gdzie jak wiem firma jest z niej bardzo zadowolona. Cytat: "Kultura jaka Pani prezentuje to jest rynsztok, z litości wlasciciela się Pani udało tyle czasu uchować, żeby nie pogrążyła się Pani jeszcze dalej w (usunięte przez administratora) ale nie dało się dłużej takich wyskoków tolerować" Kultura tej Pani jest naprawdę na poziomie, zawsze miła, pomocna, uśmiechnięta, zawsze na nią można liczyć czego nie można powiedzieć o właścicielu firmy Roll Steel, który patrzy tylko jak najlepiej za darmo towar przewozić, Wciąż spóźnia się z płatnościami za realizację frachtu, doszukuje się dziury w całym.

Pyra

Jedyne co mi nie pasowało to doliczona przerwa 30min. Tak to normalna Farna rodzinna firma.

Joanna Nowy wpis
@Pyra

a z tą przerwą jaki problem? Dlaczego musiała występować, chodzi o jakieś procesy w trakcie pracy? jakie?

Andżelika Nowy wpis
@Joanna

@Joanna przerwa należy się każdemu pracownikowi wg kodeksu pracy, problem w tym że szef ma inne myślenie I nie rozumie podstawowych praw pracownika. Szef sądzi, że prawo ma każdy do przerwy ale on nie płaci za przerwę a przepracowanie 8 godzin pracy. Skoro wiec chcesz skorzystać z przysługującej ci przerwy musisz ją doliczyć sobie do normalnych 8 godzin pracy. Reasumując pracujesz noe 8 godzin a 8 godzin i 30 min. Takie jest myślenie tego przełożonego. To jeden z wielu przykładów łamania praw pracownika w tej fimie

W mieście Luboń poszukiwano kandydatów do pracy jako handlowiec. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Roll Steel Sp. z o.o.? Jak wrażenia z rekrutacji?

Marchewka

Prosze o kontakt, zadzwonie

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Roll Steel Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Magazynier.
Leszno

Zostaw merytoryczną opinię o Roll Steel Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Roll Steel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roll Steel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Roll Steel Sp. z o.o.
  • Szamotulska 40 lok. 1A