Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Filtry Jarosław Rychert w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Filtry Jarosław Rychert. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Filtry Jarosław Rychert o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Filtry Jarosław Rychert w Gdańsk

Znalazłam nieaktualne ogłoszenie sprzed dwóch lat na stanowisko specjalisty ds. e-commerce. Wiecie, czy w najbliższym czasie będą potrzebować kogoś na to stanowisko? Ciekawi mnie też, czy znajomość branży motoryzacyjnej ma wpływ na wysokość zarobków? Bo ja niestety jej nie mam, ale mam doświadczenie w pracy na tym stanowisku... Wiecie może, na jaką stawkę można liczyć na start? :-)

Malamina Nowy wpis

Czy masz doświadczenie czy go nie masz - kasa taka sama. NAJNIŻSZA KRAJOWA, (usunięte przez administratora) Nie pakuj się w tą firmę jeśli nie chcesz płakać

Ewcia Nowy wpis
@Malamina

A wraz ze stażem pracy ta pensja rośnie? Albo może są wysokie premie zależne od wyników pracy? W ofercie wpisali tylko zniżki na zakupy w sklepie jako coś co oferują, więc ciekawi mnie co bym dostała zatrudniając się tam na ten moment.

Informatyk Nowy wpis

Od dawna tam nie pracuje. Ale po opiniach widzę, że wiele się nie zmieniło a nawet jest gorzej. (usunięte przez administratora). Na marne warto się starać bo w tej firmie nikt tego nie dostrzeże. Pracownika mają za zło konieczne. (usunięte przez administratora) Zero empatii, że ktoś może być zmęczony i przez to zrobić jakiś błąd. Próba wytłumaczenia jej czegoś spotka się z tym że pomyśli że masz ją za nie mądrą a wtedy już kaplica. Na magazynie ciągle panował chaos. Nie raz jako pracownicy biurowy musieliśmy chodzić i pracować na magazynie. Przy tym zero szacunku za to że pomagaliśmy. Unikajcie tej firmy, szkoda zdrowia.

Grażyna

Zgłosił to gdzieś ktoś w ogóle? No ja byłam bardzo zainteresowana tym, jak się tam pracuje. A co do traktowania ludzi to można coś więcej, jakieś przykłady tego o czym piszesz? Pytam, bo ludzie jednak mają różną wrażliwość, ja inną i ty inną etc. Jak się odnoszą do zatrudnionych?

Benio
@Grażyna

Zgłaszaliśmy ... Ale Zosia powiedziała że były "uszkodzone" ;) rozeszło się po kościach... Oleje za 3 tys albo więcej... Za Inwentaryzacje nawet nie chcieli płacić . Za nadgodziny też nie płacą . Piątek 15 minut przed końcem pracy mówią że trzeba zostać 2 h dłużej albo i więcej . Ogólnie traktują Cię jak podczłowieka

Grażyna
@Benio

Poważnie za nadgodziny nie płacą? No ale to jak, oddają jakoś w takim wypadku czy w ogóle ta kwestia nie jest określona? Bo jak oddają to dla mnie też spoko. Gorzej jak przepadają?

Ewelina

No ale to kto w końcu rządzi tą firmą, czy zgłaszaliście problemy Panu, o którym piszesz? Ktoś tutaj napisał, że za inwentaryzacje firma nie płaci, to w takim razie obowiązkowo trzeba brać w nich udział? A co jeśli pod koniec dnia pracy ktoś ma inne plany i nie zostanie dłużej tak jak karzą?

Byly pracownik

Juz mnie tam nie ma I NIE ŻAŁUJĘ! Gdyby nie wspaniała ekipa pracowników nie byloby mnie tam juz po dwoch miesiącach. Szefostwo - szef złoty chłop(usunięte przez administratora) One rozwalą tą firmę i nie bedzie to wina ciezkich czasów a ich zachowania wobec ludzi - (usunięte przez administratora), szantaże, ze skoro nie masz pieciu rąk i sie nie wyrabiasz to ona też moze sie nie wyrobić z wypłatą na czas. (usunięte przez administratora) Za kazdy malenki błąd popelniony a jest zapis w regulaminie odcinają z pensji. Na magazynie zimno i ciemno, w sklepie również zazwyczaj zimno. Obiecywanie premii ktorej nikt nigdy nie widział na oczy. Wiele złotych i pracowitych ludzi zwolnionych tylko dlatego, ze byli dla Pań zarządzających niewygodni. (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Filtry Jarosław Rychert? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Zabawne

Współpracownicy są względem siebie mili i na tym w sumie się kończy dobrodziejstwo. Dwie Panie (usunięte przez administratora)kpią sobie z pracowników. Praca dla kobiet? Nie! Chyba, że lubisz (usunięte przez administratora), otrzymywanie nonstop umowy zlecenia, bo na umowę o pracę nie zasługujesz(usunięte przez administratora). Podwyżka? Również zapomnij. Będą ci mówić na rozmowie kwalifikacyjnej "o podwyżkę tutaj nie jest ciężko" - już wiedz, że to kłamstwo. Możesz liczyć na niewielką premię pod warunkiem, że wykonasz jeszcze inne zadania niż masz w umowie uwzględnione. (usunięte przez administratora) np. zimą zapomnij o ciepłym posiłku, dłuższej przerwie czy skróceniem czasu pracy, gdy na hali temperatura gwałtownie spada. (usunięte przez administratora)

Rechot
@Zabawne

Zgadzam się z @Zabawne

Pracujesz w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Filtry Jarosław Rychert w miejscowości Gdańsk? W takim razie dodaj pierwszą opinię o tej firmie i miej wpływ na rynek pracy. Od twojego komentarza może bardzo wiele zależeć.

Os

Zdecydowanie odradzam. Chaos organizacyjny i niedocenienie pracownika to w skrócie. Jak się rozwinie tutaj dyskusja to chetnie coś dodam

Kamil
@Os

Przydałoby się żebyś dodał więcej informacji. Chce aplikować i zastanawiam się czy to robić po tym co napisałeś. Chodzi tylko o to, że nie można dogadać się z szefostwem czy masz też inne zastrzeżenia?

arturo
@Kamil

Z moich doświadczeń nie można się dogadać.

@arturo

Odnośnie czego konkretniej nie da rady? O warunki pracy chodzi?

Aleksandra

Jakie odpowiednie miejsca masz w tym momencie na myśli i z jaką konkretnie sprawą byś tam poszedł?

Rudy

Fajna firma , atmosfera też dobra.

Klonek
@Rudy

Szybko przekonasz się jaka jest ta atmosfera na dłuższą metę. Daj znać.

@Klonek

A co to za jakiś czarny scenariusz? :/ To ile obstawiasz, że on już pracuje?

Bozo

Na rozmowie kwalifikacyjnej na pakowacza było OK,

Czy nowo zatrudnione osoby w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Filtry Jarosław Rychert otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zwykle na początku współpracy jest to 1-miesieczna umowa zlecenie a następnie kiedy strony są zgodne odnośnie dalszej współpracy podpisywana jest umowa o pracę.

Renata
@pracownik

Na stałe ta umowa o pracę czy na jakiś okres?

@Renata

Najlepiej porozmawiać indywidualnie z pracodawcą.

Renata

Ale czemu Twoim zdaniem ten system obsługi zamówień i księgowości też jest zły?

Kamillo1983

Czy ktos moglby napisać coś więcej? Jak wspopracownicy i jak szefostwo? Opłaca sie zostawic srednio płatną prace dla tej firmy?

Fazi
@Kamillo1983

a ja bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie, jeśli uczciwie pracujesz , jesteś otwarty i komunikatywny z szefostwem nie ma problemów , ze współpracownikami za to bywało różnie.........

@Fazi

No ale chyba nie aż tak źle z tymi ludźmi tutaj było? To o co jakieś konflikty mogły tu występować?

To dlaczego sie zwolniles? ;)
@Fazi

To dlaczego sie zwolniles? ;)

Fazi
@To dlaczego sie zwolniles? ;)

sprawy osobiste,przeprowadziłem się do Poznania

Aleksandra
@To dlaczego sie zwolniles? ;)

Czy Ty dla odmiany masz jakieś uszczypliwe podejście i stąd to pytanie? Bo ciekawa jestem Twojego zdania w takim razie. ;p

ANDRZEJ

Poszedłem do profesjonalnego (tak mi się wydawało) dealera kupić min. świece do swojego samochodu. Podałem wszelkie wymagane do tego dane identyfikacyjne samochodu. U mechanika okazało się, iż są złe. Wróciłem do sklepu - BRAK MOŻLIWOŚCI ZWROTU, dotyczy to też akumulatorów, JAJA PO PROSTU JAJA, sprzedawca oznajmił mi, że w systemie są dwa rodzaje świec do mojego samochodu, jedne z krótkim drugie z długiem gwintem. CZY KTOŚ TO ROZUMIE, BO JA NIE. DAŁEM SOBIE SPOKÓJ Z PRAWNYM DOCHODZENIEM TEJ SPRAWY, ALE JEST TO DZIAŁANIE BEZPRAWNE, TYM BARDZIEJ, IŻ POWSTAŁO Z WINY SKLEPU. NIE POLECAM TEGO SKLEPU. DZIAŁANIA DALEKIE OD UZNAWANYCH ZA PROFESJONALNE

Iti
@ANDRZEJ

A jak ludzi traktuje klientów i pracowników tak samo. Janusz biznesu. Odradzam

Kamil

Nie polecam po kilku dniach nie wysyła towaru bardzo nie uprzejmy

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Filtry Jarosław Rychert - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Filtry Jarosław Rychert?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Filtry Jarosław Rychert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Filtry Jarosław Rychert?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Filtry Jarosław Rychert
  • Aleja Grunwaldzka 487