Opinie o SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e w Jelcz-Laskowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e w Jelcz-Laskowice

Czy w obrębie jednego działu w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

ODP

TAK

Współpracowniczka

Bardzo dobrze wspominam czas spędzony w Simoldes, atmosfera w pracy rekompensowała brak znaczących podwyżek. Firma daje szanse rozwoju pomiędzy stanowiskami.

tomi
@Współpracowniczka

chyba jak włazisz w (usunięte przez administratora)liderowi i kierownikowi hahaaha

Ziimek

Witam, można się dowiedzieć jak wyglądają zarobki na wózku widłowym?

tomi
@Ziimek

na start masz 20 bruttooo lipa fest

Monster

Czy są przyjęcja na produkcje ? I jak wygląda ta praca czy to jest taśmowo czy każdy ma swoje stanowisko

Ola
@Monster

Człowieku, nie przyjmuj się do tego zakładu Pracownicy ,traktowani są jak śmieci, no chyba ze wybrani ,bo jak się na kogos upra to gnoja do upadłego Zadnego zrozumienia ani wsparcia ,a bhp to tylko z nazwy ,bo wszystko jest na odwrót Gdyby mieli taka możliwość to kula do nogi i knebel w usta Szefostwo nie interesuje się pracownikami ,w niczym nie pomogą, tylko czekają aż ci się noga podwinie ,a wtedy nie podniesie tylko się cieszy ze miałeś pecha Wymagania z kosmosu a szacunku zero Szczerze nie polecam Pozdrawiam

Pracownik Produkcji

pokazali jak wygląda miejsce pracy, przyjazna osoba, nie czekałem, wszystko bardzo sprawnie

dużo pytali o historię pracy i o doświadczenia

Jak szefostwo w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e? Spoko traktują ludzi?

Szefostwo w Simoldesie ,pozostawia wiele do życzenia Absolutny brak zrozumienia ,aż nieprzyjemnie dojść i o coś zapytać, bo mina i traktowanie pracownika wola o pomstę do nieba Brak życzliwości, dobrego słowa ,zrozumienia a o szacunku do drugiego człowieka nie wspomnę Nigdy i nikomu nie polece tego zakładu, no chyba ze wrogowi

Kierownik Zmiany

Cześć, Wpadłem na ofertę pracy na Kierownika Zmiany. Ktoś opowie coś więcej? Jaki system ? Jak atmosfera? Ile ludzi na zmianie? Wynagrodzenie? I co się stało z poprzednikiem skoro szukają ?

@Kierownik Zmiany

Zgadnij co się stało z poprzednikiem - uciekł w popłochu. I tobie też to zalecam...

Jan

Zastanawiam się nad złożeniem CV do firmy. Jak się pracuje w biurach? Małe czy duże biura? Po ile osób ? Czy płacą za nadgodziny? Czy wogóle jest potrzeba nadgodzin? Porszę dajcie znać co i jak

Kartonos
@Jan

Nie płacą za nadgodziny, a siedzieć trzeba jak szef ma taki kaprys.

Aga
@Jan

W biurach jest w porządku, standard jak wszędzie. Jest open space i osobne biura dla niektórych działów. Za nadgodziny w biurach nie płacą, fakt. Można odebrać ten czas w inny dzień i z tym nigdy nie było problemu.

Kacper

To prawda ze nadgodziny nie są wypłacane tylko można wybrać sobie wolne ?

Assan
@Kacper

Nie to nieprawda nadgodziny są wypłacane

Dobre doświadczenie na początek pracy. Atmosfera w dziale naprawdę w porządku. Jedyny minus to niepłatne nadgodziny, które można najwyżej odebrać. Firmy we Wrocławiu dobrze reagują na simoldes w CV.

MaciekZklanu

Jak wygla rekrutacja na Inzyniera ktoś spotkał się z jakimiś niecodziennymi pytaniami/zadaniami ?

Piotrek S.

Jak ja tam pracowałem ,to rynek pracy był bardzo trudny dla pracownika. Praca jak praca, ale nigdy nie mogłem zrozumieć służalczości wobec portugalskich ustawiaczy. Mogli wszystko w tej Firmie a zwykły pracownik traktowany był gorzej od psa. Zarobki były bardzo marne w stosunku do wkładu pracy. Jak kogoś nie za bardzo lubię podaje mu tą Firmę, celem rekrutacji. Fajni za to byli ludzie ze mną pracujący, którzy wiele mnie nauczyli .

@Piotrek S.

Nie przesadzajmy. Teraz jak szukałem ofert, to większość firm ma coś - jak dają wiecej na miesiac, to nie ma co liczyc na premie. Tutaj chociaż premiami wyrównywali troche.

zainteresowany opiniami

Co oni Wam, potencjalnym przyszłym pracownikom wmawiają.....13 wynagrodzenie- bzdura...13 pensja od zasadniczej płatna w dwóch ratach....pierwsza w lipcu , druga w styczniu, ale przyszłego roku...! jak się zsumuje , to nawet nie wychodzi tyle ile ucieli z premii, PPE tak!, ale podwyżek nie ma ...kasa coraz mniejsza!!! Zabrałem się i zwolniłem...Taką radę dałbym innym.....

Czy warto złożyć cv do tej firmy?

Pracownik Simoldes
@Marcin

Nie - uciekaj stamtąd jak najdalej dla własnego dobra. Wyzysk i świadome narażanie zdrowia pracownika dla marnych kilku groszy. Wirus szaleje, a produkcja idzie na 120% aż maszyny nie wytrzymują. Kierownicy z gorączką biegają po hali i roznoszą KORONAWIRUSA !!!!!!!

Straszna fabryka. Brak szacunku dla Polaków i Ukraińców. Pensja jest niewielka. Pracuję na linii produkcyjnej, zdarza się,że w ciągu 8 godzin pracy może być tylko jedna przerwa 20 minut. Dużo dokumentacji trzeba wypełnić, tabelę. Zmuszają mnie do pracy w weekendy. Lidera i kerowniki z koroną na głowie. I wiele nieprzyjemnych rzeczy.

Ryszard

Nie narzekajmy na firmę bo jest dobra a sytuacja obecna to ogromny problem dla całego kraju

Lidia

@adolf H a czy istnieje szansa na wzrost płacy wraz ze wzrostem stażu pracy w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e? To na pewno motywująca sytuacja i zachęta do długiej współpracy z pracodawcą. Informacje te są kluczowe dla potencjalnych nowych pracowników.

Szaman
@Lidia

Jeżeli chodzi o staż i stawkę to moim zdaniem zbyt długo trzeba pracować przez pośrednika żeby dostać umowę. Jeżeli jest Polak to powinien pracować 3-4miesiecy i umowa albo wypad. Premie w dziale logistyki są rożne i to zależy od kierownika ile Ci da i jak (usunięte przez administratora) to nawet nic nie powie za co. To trochę jest niesprawiedliwe bo człowiek przychodzi robi swoje a premia 8zl np z 500 to lekka przesada no ale nie ma grabii które grabią od siebie. Co do uznawania premi za staż samo w sobie jest dobre,ale powinny być brane pod uwagę w 1 kolejności UŻ nieobecności chorobowe absencja z godzin nadgodzin 100% i ogarnięcie,bo jedni (usunięte przez administratora) by pozwolić sobie na fajkę a inni maja w (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jest. W dodatku trzeba bardziej zadbać o Polskiego pracownika,bo sąsiedzi z Ukrainy to juz większość niestety. Praca sama w sobie nie jest zła aczkolwiek to młoda rozwijająca sie firma czas pokaże

@Lidia

Nie ma, nie chcą docenić pracownika, nie zgadzają się na wprowadzenie stażowego by człowiek czuł się choć trochę doceniony. Wola zatrudniać więcej kierowników i uk i dostawać więcej reklamacji bo ci pracownicy przychodzą na miesiąc góra dwa narobią reklamacji i w nosie. Firma dostaje mnóstwo strat i żeby je pokryć obcina premie nie daje stażowego dla długo letnich pracowników, obicna dodatki za pranie, brak po żadnych podwyżek od kilku lat

Zakręcona
@666

Zwalniają z magazynu, a Ukraińców zostawiają. Gdzie są związki, czy nowy dyrektor jest Polakiem czy jakimś (usunięte przez administratora)mieszkańcem.

Toudi
@Zakręcona

Tak jak mówisz szoszony są tolerowane bardziej. Niż polacy

Parowa

Patrzą tylko. Jak ujeba c nie polecam. Tego. Zakładu ale. Ukraince są. Happyy

Adolf

Wysyłają ludzi. Na urlopy 2 tygodniowe gdzie powinno być. Postojowe płatne 80 procent za. Nadgodziny dają urlop związki nic nie. Załatwiły parodia

OneTeamOneSimoldesOneAmazon

Wrócił dyrektorek z Amazonu robi wszystko żeby ludzie zaczęli się zwalniać. Obudzi się z ręką w nocniku. Nie pozdrawiam.

Pracuje tu już kilka lat.Robi się coraz gorzej.Za dużo rządzących którzy prześcigają się w coraz to glupszych pomysłach,niby ulepszanie procesu.Osoby nowe mają praktycznie taka sama stawkę jak ta która ma kilkuletnie doświadczenie.Kamery ,obcinanie premii.I zawsze szukanie kozła ofiarnego.

To prawda jest kierowników więcej niż pracowników, i każdy ma inną wizję twórcza i tylko mieszają, jeden drugiego pod piernicza. Kiedyś tak było w autolivie i nie zdało to rezultatu a od kad parowa przyszedł narobiło się kierowników od kierownikow,lider od lidera

Zostaw merytoryczną opinię o SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e?

Zobacz opinie na temat firmy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e?

Kandydaci do pracy w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e