Opinie o Mtuning Mateusz Wrzesień w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mtuning Mateusz Wrzesień, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mtuning Mateusz Wrzesień na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mtuning Mateusz Wrzesień w Rzeszów

Niedoszły

Rotacja jak woda w kranie.Szkoda składać CV i tracić czasu. Od kolejna podkarpacka firemka

Małgorzata Nowy wpis

Obecnie firma prowadzi rekrutację na dwa stanowiska. Jest to magazynier i administrator sklepu internetowego. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.gowork.pl/praca/mtuning-mateusz-wrzesien;pr, czy wiecie może, czy firma oferuje najpierw okres próbny, czy od razu podpisują umowę?

Tycjan

@Niedoszły Myślę, że to konkurencja tak zainspirowała. Firma jest jak najbardziej ok więc nie każdemu się podoba.

Były niedoszły Nowy wpis
Kandydat
@Tycjan

Naucz się gamoniu ortografii to po pierwsze a po drugie częstotliwość dodawania ogłoszeń mówi więcej niż 1000 słów

Niedoszły

kyjek
@Niedoszły

Mógłbyś podać więcej informacji proszę ?

Ćeśki
@Niedoszły

jak sie nie umie robić do się nie idzie do roboty elo.

Były niedoszły Nowy wpis
Klient
@Ćeśki

Cóż właścicielu, orzeł sroki na świat nie wyda. Jak się jest dziadem ostatnim to prawda w oczy kole. Wystarczy popytać tu i tam aby poznać prawdę o firmie.

xyz

omijać z daleka, chyba, że komuś życie niemiłe

Sławomir Nowy wpis
@xyz

Bardzo fajnie że dodałeś swoją opinię, jednak ten wpis jest tak krótki, że niewiele nam mówi. Co mógłbyś powiedzieć o zarobkach w Mtuning Mateusz Wrzesień i jaka panuje atmosfera w firmie? Czekam na Twoją odpowiedź.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Mtuning Mateusz Wrzesień na stanowisko ADMINISTRATOR SKLEPU INTERNETOWEGO? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

abc

@KosiarzTrawy i jak obecnie? Coś się ruszyło w którąś stronę? Może jakaś poprawa?

Bartek

@Andrzej B Nadal tak to wygląda? Są jakieś widoki na poprawienie się sytuacji w firmie?

KosiarzTrawy
Klient
@Bartek

Nic sie nie zmieniło i sie nie zmieni chyba ze na gorsze.

Reglo

Dla klientów firma jest jak najbardziej OK dzięki ciężkiej pracy załogi. Niestety jest to okupione totalnym mobbingiem pracowników, karami finansowymi za najmniejsze uchybienia, chłopaki muszą wykonać swoją pracę a dodatkowo np myć elewację, czyścić piec co, sprzątać basen itp, nikt im za to nie płaci, a wręcz przeciwnie kary finansowe za nie wykonanie podstawowej pracy. Szczytem (usunięte przez administratora) jest zakaz wzywania pogotowia do wypadków przy pracy, które się zdążają - praca na wysokości z ciężkimi przedmiotami ręcznie bez wózków. ???????????? Brak zapłaty za nadgodziny- perfidnie karze pracować a to o 25 min, auto i40 min dłużej, za co nie płaci. O wspomnianych wyjazdach na targi, pokazy kilkudniowe bez zapłaty, ktoś już wsominał. Młody właściciel nie radzi sobie z prawidłowym zarządzaniem firmą, liczy się tylko zysk, kosztem stresu pracowników. Reasumując , NIE polecam pracy u tego jegomościa !!!

@Reglo

Jak najbardziej przychylam się do wypowiedzi. 100% odzwierciedla pracę w tej firmie.

lechu

"ciężkimi przedmiotami ręcznie bez wózków. ????" -Nie prawda jest paleciak

@lechu

Chodzi o sciąganie palet z ciężarówki siłą mięśni. Nadal nie ma tam wózkowego? Nadal targacie paczki pow. 30kg? Żal mi pracowników broniących W. Poszukajcie czegoś normalnego, na prawdę się da!

@Reglo

Jak kolega już wyżej wspominał pracownicy myją elewację, piec Co a nawet toalety! To rzeczywiście skandal że ktoś chce żeby było czysto i ładnie. Rozumiem, że pewnie komuś jest żal że tu nie pracuje i postanowił wylać wiadro pomyj, ale tak do końca nie jest, Praca rzeczywiście jest ciężka ale bez przesady jak raz na tydzień czy dwa trzeba w kilka osób przerzucić tira towaru to nie tragedia. Odnośnie wyjazdów nikt nikogo do nich nie zmusza jest zawsze więcej chętnych niż miejsc i po wyjeździe jest zawsze dzień wolnego do odbioru. Dodatkowo zawsze jak potrzebowałem jakiś dzień urlopu nie było z tym problemu. Podsumowując ciekawa, fajni ludzie ale jak ktoś szuka miejsca gdzie może się poobijać pół dnia to nie tutaj...

@pracownik

Skoro przerzucenie ręcznie tira towaru jest według ciebie ok to nie ma co kontynuować rozmowy. Wazne , że potencjalny pracownik będzie wiedział co go czeka.

Adam

Niestety trudno o dobrych fachowców, a w trakcie pracy wszystko wychodzi, więc nie dziwi mnie, że ludzie muszą odejść, polecam pracę.

Andrzej

Tak śmiesznej firemki jeszcze nie widziałem. Gość wymaga cudów od tych chłopaków na magazynie, te dzieciaki jeżdżą na zloty, wyjazdy za darmoche. O chorobowym nikt tu nigdy nie słyszał, bo "tu sie nie chodzi na chorobowe". Codzienne zostawanie po godzinach i oburzenie "szefa", że któryś ma obiekcje. Pot leje się chłopcom po tyłku, ale grunt to mieć pare części do tuningu hondy po cenie hurtu.. OKAZJA!

Obecnie coś dzieje się w firmie Mtuning Mateusz Wrzesień w miejscowości Rzeszów? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Oczekujemy na aktualne informacje odnośnie Mtuning Mateusz Wrzesień, napiszcie co u nich słychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Mtuning Mateusz Wrzesień - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mtuning Mateusz Wrzesień
3/5 Na podstawie 2 ocen.