AUTODOC

Opinie o AUTODOC

Aktualność
Witaj na profilu AUTODOC!

Dziękujemy, że poświęcasz czas na zapoznanie się z naszą firmą i wyrażasz zainteresowania tym, co robimy.

Co znajdziesz na naszym profilu GoWork?

• Aktualizacje i wiadomości: bądź na bieżąco z tym, co się u nas dzieje.

• Wgląd w kulturę firmy: poznaj wartości, którymi się kierujemy.

• Recenzje pracowników: prawdziwe perspektywy od członków naszego zespołu.

W AUTODOC cenimy nasze podstawowe wartości:

Orientacja na klienta: nasze zaangażowanie wobec klientów jest niezachwiane. To nie tylko slogan, to fundament wszystkiego, co robimy.

Zaangażowanie: praca to dla nas więcej niż tylko wykonywanie zadań. Mamy silne przekonanie, że Twoje pomysły i wkład mają znaczenie.

Współpraca: współpraca jest w naszym DNA. Kwitniemy dzięki zróżnicowanym perspektywom, które łączą się, aby osiągnąć sukces.

Inkluzja: inkluzja to dla nas więcej niż tylko modne słowo. Tworzymy zróżnicowane i inkluzywne miejsce pracy, gdzie każdy czuje się doceniony.

Rozumiemy i szanujemy prawo do wolności słowa. Czytamy z uwagę każdy komentarz i cenimy każdy głos. Jednocześnie pragniemy przypomnieć o granicach ustanowionych przez prawo, które mają na celu ochronę wszystkich stron przed nieuzasadnionymi oskarżeniami czy naruszeniem godności osobistej.
Wszelkie komentarze niezgodne z prawem lub regulaminem portalu GoWork zostaną usunięte przez administratora.

Jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Z niecierpliwością czekamy na Twoje spostrzeżenia i mamy nadzieję, że znajdziesz wartościowe informacje na naszym profilu.

Zespół AUTODOC

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą! W firmie AUTODOC chcemy oferować konkurencyjne wynagrodzenia, spójne ze standardami branżowymi. Rozumiemy znaczenie uczciwego wynagradzania naszych pracowników i regularnie analizujemy pakiety wynagrodzeń, aby pozostały konkurencyjne. Oprócz wynagrodzeń zasadniczych, zapewniamy system premii i zachęt motywacyjnych powiązanych z wynikami. Nasze programy premiowe mają na celu uznanie i nagrodzenie wyjątkowego zaangażowania naszych pracowników. Wierzymy w docenianie szczególnych osiągnięć i motywowanie do nich. Chcemy również wspierać rozwój naszych pracowników. AUTODOC oferuje różne możliwości rozwoju kariery i awansu. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i odkryć różnorodne możliwości, które oferuje firma AUTODOC, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na naszej stronie internetowej. Z radością powitamy Cię w przyszłości w naszym zespole

Kira30 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

wysłałem cv na stronie i pisze mi dalej IN progress 25.03.2024r o godzinie 8:00 , czy można przynieść cv do kadr ?

Co wchodzi w szeroki system benefitowy w przypadku pozycji Data Analyst? Szczególnie interesuje mnie pakiet medyczny, bo już państwowy system leży, IMO, kompletnie :) Ciekawa jestem także lekcji języka. Jakie są grupy, ile godzin tygodniowo? Dziękuję!

M26

Ten konserwator na M26 strasznie chamski i wulgarny.komu to można zgłosić?

Nowy wpis

@M26

Twoja opinia jest dla nas ważna. Naszym celem jest stworzenie przyjaznego środowiska pracy dla wszystkich pracowników. Jeśli masz problemy lub pytania, skontaktuj się z bezpośrednim przełożonym, aby uzyskać pomoc i rozwiązanie.

@AUTODOC

Witam, uzupełniłam aplikację na Państwa stronie internetowej, zaś moja aplikacja jest w zakładce INACTIVE, przyczyna - Withdrawn. Jaka może być przyczyna odrzucenia aplikacji ? czy to oznacza, że moja kandydatura na to stanowisko nie jest brana pod uwagę ? i mam jeszcze pytanie odnośnie kontaktu, czy strona na której obecnie pozostawiam swoje pytanie i opinię to jedyna jego forma ? czy może macie Państwo jakiś mail, na który można przesyłać zapytania dotyczące aplikacji na stanowiska do AUTODOC ? z góry dziękuję za informację zwrotną.

Nowy wpis

@@AUTODOC

Dziękujemy za kontakt. Odrzucenie aplikacji może być spowodowane różnymi czynnikami. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że każda aplikacja jest starannie rozpatrywana przez naszych rekrutów, którzy dokładają wszelkich starań, by zapewnić jak najlepsze dopasowanie kandydatów do oferowanych stanowisk i zespołu. Status rekrutacji zazwyczaj jest przekazywany drogą mailową. Jeśli nie otrzymałeś/aś takiej wiadomości, prosimy sprawdzić swoją skrzynkę odbiorczą, w tym folder ze spamem. W przypadku braku wiadomości prosimy o kontakt pod adresem: rekrutacja@autodoc.pl. Nasz zespół rekrutacyjny chętnie udzieli dodatkowych informacji i rozwieje wszelkie wątpliwości.

ile zarobię

Borek

@Pracodawca Na jakie benefity może liczyć pracownik po przejściu z umowy LSJ na umowę bezpośrednio z Aurodoc ?

@Borek

Dziękujemy za pytanie. Po podpisaniu umowy z AUTODOC, pracownik ma możliwość dołączenia do platformy benefitowej. Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz więcej informacji w tym temacie, skontaktuj się z przedstawicielem działu HR.

Ina
@AUTODOC

a można dowiedzieć się co wchodzi w skład tej platformy benefitowej? są również u Was platformy e-learningowe np. z językiem angielskim?

Mirek

@Pracodawca Witam. Czy mozna zaopatrzyć się gdzieś w bluzę firmową autodoc ? Pozdrawiam

@Mirek

Dziękujemy za pytanie. Cieszymy się, że nasze personalizowane gadżety cieszą się Waszym uznaniem. Nasze logowane akcesoria można zdobyć podczas specjalnych wydarzeń firmowych. Zapraszamy do regularnego śledzenia naszych aktualności!

Czy w firmie istnieje ZFŚS? Jeśli tak to na co idę pieniądze z tego funduszu ?

Magazynier

Pytanie do szefa firmy! Czy wiesz, że twoi pomocniki na M26 wymyślili własne zasady gry?! Ustawili mi normę migracji na 70 ppc. Postawili mnie do pracy w parze z operatorem. Operator zdejmuje 20-25 palet na godzinę. Jak zrobić normę, jeśli listę 70 ppc zbieram 2,5 godziny?!! I to nie jest moja produktywność, a operatora!!! Jak?!!

@Magazynier

Dziękujemy za zwrócenie nam na to uwagi. Cenimy Twoją opinię i traktujemy ją poważnie. W firmie AUTODOC chcemy tworzyć przyjazne środowisko pracy dla naszych pracowników. Jeśli masz problemy lub pytania, nie wahaj się skontaktować z People Partnerem, aby uzyskać wskazówki i wsparcie.

Płacą chociaż dobrze na magazynie? Za wyrobienie normy jest jakaś premia? Chciałbym się przyjąc tu do was na magazyn, firma niby ma kilka ofert aktywnych, ale żadną na to stanowisko. Wiesz może czy planują jakieś przyjęcia?

Poszukują specjalisty do planowania dostaw. Zastanawiam się jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna. Ktoś mi może dać jakieś tipy??czego mogę die spodziewać ?? Firma oddzwania z feedbackiem? Z ilu etapów składa się rekrutacja ?

Dziękujemy za zainteresowanie firmą AUTODOC! Nasze procesy rekrutacyjne są różnorodne aby zagwarantować najlepsze dopasowanie kandydatów do oferowanych stanowisk i zespołu, dzięki ocenie kandydatów pod kątem indywidualnych kwalifikacji oraz ich potencjalnego wkładu. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i odkrywać możliwości oferowane przez firmę AUTODOC zapraszamy do aplikowania. Nasz rekruter z przyjemnością odpowie na Twoje pytania i przeprowadzi Cię przez proces rekrutacji.

Aktualność
Chciałbyś ruszyć z nami w swoją zawodową podróż?
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych ofert pracy na naszej stronie internetowej.

Dołącz do naszego zespołu i doświadcz dynamicznego środowiska, pełnego możliwości rozwoju oraz pasjonujących wyzwań zawodowych.
nick

No fajnie dbacie o swoich pracowników. Jedyna firma w regionie która nie dała swoim pracownikom żadnych pieniędzy na święta. Brawo. Dlaczego nie pochwalicie się tym na Facebooku. Przecież lubicie się chwalić sukcesami a to faktycznie jest sukces.

@nick

W tamtym roku była jakaś premia świąteczna? Co z innymi świadczeniami czy dodatkowymi benefitami płacowymi?? Są inne premie?? Kurcze sam już nie wiem, co robić, większość opinii tutaj o zakładzie jest taka sobie, ale pozytywy się zdarzają.. firma ma trochę aktywnych, ale na produkcje nic nie widzę. Wiesz może czy są zaplanowane jakieś przyjęcia w nowym roku? Jaką oni stawkę na starcie proponują, po jakimś czasie podnoszą na większą?

Meduza

Dla tej Firmy to jesteś kolejną liczba nic po za tym szkoda czasu naprawdę , pracowałem w tej firmie i szczerze na sercu nie polecam chyba ze lubisz byc popychadełkiem .

Damian

Te złe opinie zaraz są usuwane.

Lisek

Zgadza wam się premiera frekwencyjno-zadaniowa za grudzień? Miało być +25% za obecność a z odcinka płacowego wynika że premia frekwencyjno zadaniowa wyszła ok 12.5%..jak to jest w końcu obliczane ?

Kajka
@Lisek

Mi się nie zgadza. Nigdy się nie zgadza. Nie została mi wyplacona premia za 50 godzin indirecta.

Ttttt

Widać że odezwał się nierób jak pracujesz to premia jest dosyć fajna nikt na siłę nie trzyma

M26
@Ttttt

A u nas na M26 zmiana Yellow po prostu lider nie zachęca do lepszej pracy i robienia więcej! Poniżają ludzi, którzy dużo robią!!!

Serwis

Tak się spinacie a co my mamy powiedzieć serwis sprzątającym dostaliśmy 10 groszy podwyżki

@Lisek

Dziękujemy za Twoje pytanie. Aby uzyskać odpowiedzi lub wyjaśnienia na ten temat, skontaktuj się ze swoim bezpośrednim przełożonym lub asystentką HR. Chętnie udzielą wskazówek i upewnią się, że otrzymasz informacje, których szukasz.

@Kajka

Dziękujemy za Twój komentarz. Aby wyjaśnić tę sytuację, proszę skontaktuj się ze swoim bezpośrednim przełożonym lub przedstawicielem działu HR.

Aktualność
Witaj na profilu AUTODOC!

Co znajdziesz na naszym profilu GoWork?

• Aktualizacje i wiadomości: bądź na bieżąco z tym, co się u nas dzieje.

• Wgląd w kulturę firmy: poznaj wartości, którymi się kierujemy.

• Recenzje pracowników: prawdziwe perspektywy od członków naszego zespołu.

W AUTODOC cenimy nasze podstawowe wartości:

Zespół AUTODOC

Drwal

No pewnie zaraz wszyscy będę uciekać z tej firmy bo jest coraz gorzej :)

Rrr

Jakie masz stanowisko???

Meduza

KIEROWNIK KTÓRY NISZCZY LUDZI CZUJE SIE BOGIEM ON DECZYDUJE KTO PRACUJE W AUTO DOC A KTO NIE , ODBIERA KOMUŚ MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA RACHUNKÓW I EMERYTURY TAKICH MACIE KIEROWNIKÓW TYLKO TRZYMA SWOICH LIZUSÓW ,JEST TAK JAK MÓWIĘ KTO NIE SMARUJE TEN NIE PRACUJE ! (usunięte przez administratora)z m10 powinien juz dawno dostać bilet .

A
@Meduza

Fakt jest taki że dużo jest nierobów którzy nie chcą pracować a udają że pracują i ma rację że ich kasuje druga rzecz uwielbia (usunięte przez administratora) którzy są zywklymi matolami tak jak ta co nie umie się wypowiedzieć i gada od rzeczy kto mądrzejszy jej posłucha to wie że ma do czynienia z (usunięte przez administratora)

Czemu nigdy? W zeszłym roku płacili? Jak tak to pewnie w tym roku też będą. Ktoś z przełożonych o nich mówił czy do tej pory nikt nic nie wie?

Pracownik hali

Zimno na magazynach, zapewne znowu nic z tym nie zrobią. Zgłasza się do lidera czy kierownika i nic. Ludzie chorują od tych przeciągów

@Pracownik hali

Cześć, to ile tam macie stopni? A dbają o bhp, macie ciepły posiłek i napoje? Myślę o zatrudnieniu się tu na magazyn, ale szkoda mi zdrowia, jeśli jest tak, jak piszesz. Chociaż niby ofert aktualnych nie widzę. Nie wiesz, czy się jakieś przyjęcia szykują?

Hary pota

około 18' chyba że ci doki otworzą obok no to już mniejszy komfort. Nie zapewniają takich rzeczy jak ciepły posiłek u inne takie bo nie mają obowiązku, za to dostaniesz polarek

Hary pota

Nie wiem czy to taki luksus, przy 16' możesz sobie iść do domu według przepisów. W każdym razie ja tam nie narzekam

@Hary pota

Poniżej 14 można iść do domu

Cukierka i kocyk:)

Chętnie się dowiem, na ile firma potrzebuje i w związku z tym jak szacuje budżet na stanowisko specjalisty ds. lean manufacturing? Widzę, że na produkcji nie panuje zbyt dobra atmosfera, sporo jest o stawkach, więc uważam za uzasadnione pytanie o te dla lean-owca :3

To nie jest produkcja.

Daj

Nie ma co się dziwić przecież oni kręcą się wokół własnej osi a to są powiedzmy sobie szczerze ludzie bez jakichkolwiek kompetencji pobrani z łapanki a taki co zna się na robocie to oczekuje konkretnego wynagrodzenia a tak są mierni ale bierni

Hary pota

obstawiam że zapotrzebowanie zerowe, co tu im myśleć jak dadzą najniższą krajową i poratują premiami na które pracuje się cały miesiąc, a jak zachorujesz na 1dzień to jej też nie uświadczysz za dużej lub wcale

@Hary pota

Ile tej premii dają? Jakie są warunki, frekwencja i coś jeszcze? A oferują, chociaż jakieś benefity pozapłacowe??

Ali

Premie to śmiech na sali dużo szumu a jest tyle co kot napłakał osobiście to żenada

Boguśka
@Ali

Czyli co, nie ma co liczyć, że kilka stówek do podstawy wpadnie? Rzucisz konkretną kwotą? :P No i jakie sa warunki, co do jej przyznania? Ktoś wyżej w sumie o to pytał, ale bez odpowiedzi

Adek

Podpisałem dziś z nimi umowę i zastanawiam się czy warto jutro jechać na kablową....czy ktoś może coś doradzić

@Adek

Przyjdź, zobacz, spodoba ci się to zostaniesz, nie to nie umowa pewnie na na czas określony więc ile? miesiąc się przemęczysz?

Ale

Kiedy BHP i kierownictwo zajmą się żeby paczki nie pakować do kartonów a później wyciągać z kartonu i ładować kontener niech przyjdą na M10’i popracują sobie z paczkami 20-30’kg nie jesteśmy w średniowieczu i należy usprawnić chyba że nie umiecie tego zrobić to dyrektor powinien wymienić kierownictwo na nowe ktore bedzie myślące a nie karać śmiesznymi upomnieniami i naganami pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o AUTODOC - Szczecin

• Jak się pracuje w AUTODOC?

Zobacz opinie na temat firmy AUTODOC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 327.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTODOC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 286, z czego 50 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTODOC?

Kandydaci do pracy w AUTODOC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTODOC