AUTODOC

Opinie o AUTODOC

Tomaszek

Pracowałem ponad dwa lata jako operator wózka i w sumie byłem zadowolony. Kierownik zdenerwował mnie tylko raz przez te 2 lata. Podwyżki dostawałem regularnie przez ten czas wzrosła mi pensja o 30%. Sprzęt do pracy w miarę nowy i regularnie serwisowany. Dużo Ukraincow i Gruzinow, którzy nie marudzą jak Polacy. Tyle z plusów. Minusy. Żenujący poziom doświadczenia i wykształcenia kadry menadżerskiej. Liderzy w rodzaju mierny ale wierny. Trochę się zaczęło zmieniać przed moim odejściem ale to była tragedia. Ģłowny inspektor BHP nie zna przepisów i norm krajowych, czy europejskich a jego pomysły wprowadzają zagrożenia dla pracowników. Brak funduszu socjalnego dla pracowników i naprawdę godne pożałowania paczki i premie świąteczne. Żona kiedyś mnie wyśmiała jak jej pokazałem co dostałem. Generalnie gdyby nie wzrost cen benzyny, które zabierały mi prawie 1000 PLN z pensji na dojazdy to raczej ciągle bym tam pracował.

Pracownik 88

Jakieś podwyżki będą? Wiadomo coś?

Kiedy i kto informował o podwyżkach? Nikt nie ma informacji.

Meduza
@Pracownik 88

Dla Kierowników stawka 0zł Dla cwaniaków 0zł Dla Normalnych 30zł Dla Kamizelek po 20 peso za nic nie robienie .

Jak nikt? Kto ma dostac to dostał info o podwyżce

Pysio

Informacja była..... Widocznie kto dostał podwyżkę to dostał info..... Takie życie..... Niektórzy muszą się z tym pogodzić... Dla wyjaśnienia: widocznie kto zasłużył na podwyżkę to ją dostał...

Łucja
@Pysio

To nie ma tutaj jakichś odgórnych podwyżek, np raz w roku? Na jakich zasadach są te podwyżki przydzielane skoro nie każdy dostał?

Putin
@Łucja

Podwyżki dostają ći którzy lizą i ci co lubia donosic kierownikowi .

karol

czy płaca w tej firmie jest adekwatna do wykonywanej pracy?

Polak
@karol

Nie polecam tu pracy zarobki za minimalną krajową i na dodatek (usunięte przez administratora) wyzysk . Kierownictwo nie szanuje człowieka itp itd . Ukraina w Polsce ma lepiej niz obywatel Polski .

@Polak

chyba nie wiesz jaka jest minimalna krajowa, płaca jest wyższa niż w innych magazynach w Szczecinie, premia również jest wyższa, ale oczywiście leser zawsze będzie pisał, że mało - najlepiej niech płacą miliony za samo siedzenie.

Ktoś

Ktoś nie jest w temacie odnośnie najniższej krajowej nasza firma ma więcej o parę groszy i do tego normy a premia oczywiście jak wyrobisz premie a z premią to jest juz sami wiecie jak.Ale jak kamizelka pisze to u niego wszyscy leniuchy może pokażesz dasz przykład i zrobisz premię

Pfff
@Ktoś

Najniższa krajowa na teraz 22,8, u nas start od 24, ktoś tu nie jest zbyt dobry z matematyki. Premia jest zawsze, Ja jeszcze nigdy nie miałem tak, że premii nie dostałem, i zdziwię Cię kozaku, nie mam kamizelki, po prostu wiem po co chodzę do pracy.

SiZi
@Polak

Przepraszam... dlaczego Ukrainiec miałby być gorszy od Polaka???? ty też dostajesz mniej jak jedziesz do delegacji???

Zuzia z Biura

Podbijam temat Co z premią roczną...? Bo zapadła niezręczna cisza.....

Zuzia bez biura

w kwietniu się dowiesz

@Zuzia z Biura

Jaką premię wszyscy na was narzekają że nic nie można załatwić.Od pracownika po kierownika

Biuro
@Zuzia bez biura

No tak, a w kwietniu powiedzą, że firma nie ma kasy. Dla magazynu jest co miesiąc, ale dla biura to już nie starczy

Zuzia z Biura
@R.

Idź kompletować swoją listę, Ciebie nie pytam pracowniku...

Magazynier

Magazynier

ile zarobię

Dobry pracownik

Szkoda słów i nerwów to nie jest firma niemiecka tylko rosyjsko-ukraińska. Podam taki przykład ,,pracownik będzie pracował już prawie 3 rok i ma 22,50 zł brutto, a przychodzą nowe osoby i mają tyle samo.

Planeta Małp
@Dobry pracownik

Ta firma to wielka (usunięte przez administratora) Kierownik nie będę opisywał który ma w głowie tylko normy tabelki i uznanie Dyrektora uśmiech wramach wynegocjowanych premie i dodatków dla kasy zrobi wszystko nie liczy się z człowiekiem (usunięte przez administratora)czy będziesz robiła czy nie ważne że śmieszne normy które są wymyślane tak aby pracownik był do zera wykorzystywany na etapie pracy czyli masz biegać skakać i robić jak maszyna ,ktoś tu na łepetynę upadł aby takie polecenia wydawać ,to nie jest praca spokojna tu wszystko jest robione aby biegiem i dużo ile byś nie zrobił to zawsze mało , Wolą zatrudniać młodych bo łatwiej takie osoby się steruje pod każdego kierownika i jego upodobania wystarczy ze zwolnisz z pracą i robisz w swoim tempie i nikt ci nie stoi nad głową a w tej firmie zatrudniają poganiaczy za parę złociszy by stały ci nad głową albo mierzyły czas tak jak to robią Liderki . Praca w tej firmie mi się kojarzy z(usunięte przez administratora) ,żadnych praw nie masz jako pracownik jak masz problem zgłaszasz a każdy to olewa , ale jak donosisz na kolegę to zawszę jesteś miło przyjmowany. Powiem tak bałagan i bałagan zero pracy zespołowej ! Kierownik co tylko ma do roboty to obgadywanie pracowników już kilka razy go złapałem na tym chyba komuś się pomyliło praca z piaskownicą gdzie Jasiu czemu pluje sz na kolegę a bo go nie lubię i tak to jest i tu w firmie wielka (usunięte przez administratora) i układziki jedni mogą drudzy mają robić . Słyszałem to w jednych firm przypadkowo jak okazało się był to Dyrektor rozmowa z dwoma panami okazało się że to Dyrektor i Kierownik ,rozmowa była taka (usunięte przez administratora) zatrudniaj ludzi w przedziale 19-24 lat Piorytet ale wieku poniżej 40lat chłop się pogłaskał po łysinie zapytał dla czego bo wieku od 38lat ludzie są mało wydajni i ciężko ich się steruje bo się nie dają tak łatwo manipulować jak młodego ,młodemu powiesz a on łyka to i zasuwa jak motorek . wieku 40 lat są mało wydajni nie zatrudniaj nie wybieraj takich ludzi wybieraj młodych i (usunięte przez administratora) bo takich łatwo ustawisz pod siebie pamiętaj że ilość się liczy a jak wypali się któryś z naszych pracowników to zrób wszystko by sie sam zwolnił albo szukaj haka na niego , facet kiwa głową i zadaje pytanie to co mam robić to ci mówię młodych bierz łatwiej sterować można nimi pamiętaj Jaś czy Tomuś z ulicy ważne by łatwo było ich sterować i maja robić normy ,mamy zatrudnionych ludzi nie po to by stali , co daw tygodnie wymiana ludzi na nowych a jak zaczną się burzyć to wywal ich oni i tak są nie potrzebni . Taka była to rozmowa na parkingu w jednych w takich magazynów tego typu , i to się sprawdza jak byk .

Robson

Nie rozumie waszych żali tutaj wylewanych. Mieliście okazje założyć zwiazki zawodowe i z tego nie skorzystaliście dlatego firma i(usunięte przez administratora)zwani kierownictwem robią z wami co chcą i tego nie zmienicie dopóki nie będzie związków

Pl

Interesuje mnie praca w Autodoc. I pytanie jakie są normy?

IP
@Pl

różne w zależności od magazynu

Pracownik biura

Wiadomo na temat premii rocznej dla biura?

Pracownik 77

Hej. Coś wiadomo na temat premii rocznej dla biura? Magazyn ma co miesiąc a my znowu pominięci??

Gruby

Ja to jestem tego zdania że ochrona powinna sprawdzić tylko kiedy bramka zapika no i też tak żeby nikt nie widział bo to bardzo stresuje pracownika który nic nie kradnie A wszyscy w koło na to patrzą. A ja to już mam chyba u nich jakieś fatum przyciągania. Mnie to sprawdzają wiecznie bez pikania bramki i każe się rozpinać i ściągać ubranie potem ręce do góry i stoisz tak jak świr jakiś A oni jadą tym wykrywaczem nawet przy kroczu.Zwrociłem ostatnio im uwagę dlaczego ciągle mnie biorą na bok bez piszczenia bramki bo co jestem gruby mówię to się spojrzał i spuscil głowę w dół.

Janusz
@Gruby

To znaczy że kontrola jest nawet wtedy kiedy bramka nic nie wykaże? Myślałem że tylko wtedy jak zapiszczy albo jest jakieś podejrzenie. Ludzi biorą wyrywkowo czy ciągle te same osoby tak ja ciebie? W ogóle to gdzieś zgłaszałeś bo faktycznie to niezbyt komfortowa sytuacja.

Gruby
@Janusz

Janusz nie zgłaszałem. Śmieje się z tego i tyle. Ja mam to gdzieś . Nie mam się czego obawiać nie kradnę. Teraz już zbastowali. Były rozmowy widocznie z nimi. To tylko wkurza tak naprawdę jak każdy leci na przerwę A oni zatrzymują. I dlatego taka awantura się zrobiła. Bo każdy leci szybko żeby zdążyć zjeść i zajarać ze dwa szlugi. A jak czarni blokują przerwę to dym się robi.

Nena

Dziś, po raz który, musiałam udowadniać ochronie że nie jestem złodziejką :( Czuje się z tym źle, jak bym mi ktoś trochę godność zabierał. Czy w ogóle ta ochrona ma prawo robić to co robi? Nakaz zciągniecia polara, zaglądanie do kieszeni, czasem nawet widzę jak ochroniarz dotyka innych pracowników ręcznym wykrywaczem. Czy na pewno nasze prawa są szanowane? :( Czemu jest tak że wlana nieudoloność firma musi przerzucac na nas? Jak nauczycielka która kara wszystkie dzieci bo nie może poradzić sobie z jednym. To nie w porzadku. Ktoś może powiedziec że nie ma problemu jak sie nie ma nic do ukrycia. Ok, ale co z naszymi prawami, poszanowaniem godności. Przeciez nasze buty mają metalowe elementy w środku! Wiec wystarczy wyżej podnieść nogę i już rewizja! Piszę bo ostatnio ktoś zapytał mnie jak tam jest w autodoc i czy bym poleciła tam pracę, otóż doszłam do smutnego wniosku że nie :( i jakoś tam smutno mi się zrobiło.

Polak Były Pracownik
@Nena

Ta Firma to wielki cyrk na kółkach ! Nie szanują pracowników , kierownik manipuluje liderami a liderzy pracownikami kto szybciej leje wodę. Ochrona nie ma prawa kontrolować przeprowadzać kontrole osobistą przy wszystkich pracownikach w obecności , bramka zawyje sprawdza cie wykrywaczem widać że gołym okiem nić nie masz to jeśli ma dowody że masz ukryty towar to powinienien wezwać Kierownika i obecności Kierownika prowadzić w osobnym pomieszczeniu rozmowę i kontrole wykrywaczem metalu jesli nić nie widać a wykrywacz wyłapuje sygnał i skazuje miejsce sygnału w miejscach nie dozwolonych dla takich służb ochrony np (usunięte przez administratora) stanik majtki pośladki jeżeli ochrona każe ci rozbierać się to w tym przypadku masz prawo powiadomić Policje i w obecnośći Policjantki jeśli jesteś kobietą przeprowadza rewizje osobistą i nikt cie nie rozbiera , a po zakończonych czynnościach masz prawo prosić Policje o protokół zaistniałej sytułacji jeśli wyjdzie że nic nie masz a ochrona próbowała cie namawiać o rozbieranie się w obecnośći innych pracowników i masz prawo w obecności Policji żądać o ukaranie danego pracownika ochrony o przekroczenie swoich uprawnień oraz usiłowanie przeprowadzenia siłą przeprowadzenie kontroli osobistej w obecności innych pracowników . Ochrona nie ma prawa cie zatrzymywać ani zastraszać w jakiś inny sposób do kontroli osobistej bo ma taką ochotę , ochrona nie ma żadnych praw jesli chodzi o kontrole osobistą czyli rozbieranie się na widoku i kontrola , najlepiej poprosić Policje i protokół od Policji , Zatrzymać i przeprowadzać kontrole osobistą w intymnych miejśćach itp ma prawo Wyłącznie Policja . Ochrona nie ma prawa siłą cie zatrzymywać bez dowodów , musi mieć podstawę prawną do przeprowadzenia kontroli z urządzeniem do wykrywania metalu i ty musisz sie zgodzić na przeprowadzenie takiej kontroli jeśli się nie zgadzasz bo masz prrawo a ochrona cie nie chce wypuścić do domu to powiadom Policje .

dorzuce 5 groszy
@Nena

Nena problem jest w tym, że niestety jest sporo kradzieży , i dla takiego ochroniarza każdy jest podejrzany. On najnormalniej robi swoją robotę , za którą mu płacą. Przez te kradzieże cierpi Twoja niewinność. Jest sporo braków w towarze, więc nie dziw się, że są takie wytyczne odgórnie. Jak masz możliwość , to spróbuj się dowiedzieć ile jest braków w towarze, i na jaką sumę, i nagle otworzysz oczy. Te braki , to część naszej premii, która nie została nam wypłacona, ot tak najnormalniej. Gdyby firma nie kontrolowała pracowników, to tak szczerze prawdopodobnie spadłaby opłacalność tego obiektu , i by go zamknęli. Popatrz sobie jakie są ceny małych części do auta, .. niektóre potrafią kosztować nawet i po 500zł za sztukę. Jak sądzę to w tej kwestii pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą nie będzie nigdy zaufania, i wypracowanego uniwersalnego środka który problem rewizji rozwiąże. Czysto przykładowo , to Ty Nena jesteś lojalną, uczciwą osobą, i czekasz w kolejce na wyjście z pracy, ... ale za Tobą jest dwóch typków co chcą wynieść towar z pracy, ... i tyle w temacie. Nie wiem , czy jest to możliwe, by firma pokazała pracownikom jakie są straty finansowe z powodu braku towaru , i jak te straty finansowe kształtują się od początku otwarcia firmy, spróbujcie pomyśleć od tej strony. Tu ie chodzi o to by pomyślano , że bronię firmę , bo też mam swoje jakieś "ale" , lecz w tej kwestii bardzo ciężko jest znaleźć złoty środek. Myślę że może szansą na tę dolegliwość kontroli złagodziło by to, by personel ochroniarzy na bramce posiadał dwie osoby , i była by tam kobieta, i mężczyzna równocześnie. Były by dwa wyjścia , jedne dla kobiet, jedne dla mężczyzn, w sumie było by fajnie gdyby dyrekcja o tym pomyślała, bo jest to do zrealizowania. Ale jakby nie patrząc ta sytuacja sporo rzutuje na to, czy w tej pracy jest fajnie, czy też całkowicie nie miło.

tosemJa
@dorzuce 5 groszy

no i mądrego dobrze posłuchać (tudzież poczytać ;) Jeżeli nie masz nic na sumieniu to kontrola powinna powiewać, w innych magazynach w Szczecinie jest dokładnie tak samo.

gina

jeżeli nic nie ukradłaś to co za problem że zdejmiesz bluse ? do naga nikt cie nie rozbiera. Czemu robisz afere. Skąd te braki sie biorą skoro nikt nie kradnie?

Myślący
@Nena

Ochrona w ogóle nie ma prawa dokonywać rewizji osobistej.

@Nena

Drodzy komentujący, Przeprowadzane na magazynach kontrole mają na celu ochronę mienia AUTODOC i odbywają się zgodnie z Regulaminem pracy, z którym każdy pracownik ma obowiązek zapoznania się przed przystąpieniem do pracy. Podkreślamy, że kontrole nie odbiegają w żaden sposób od standardów kontroli osób w innych firmach. Kontrole powinny być przeprowadzane bezdotykowo i z poszanowaniem godności pracowników, dlatego jeżeli zauważyli Państwo nieprawidłowości związane z ich przeprowadzaniem prosimy o zgłoszenie tej informacji do swojego kierownika lub lidera, który poinformuje Koordynatora ochrony o tego typu incydencie i na tej podstawie będziemy mogli podjąć odpowiednie kroki w celu ewentualnej poprawy procesu kontroli. Dodatkowo pragniemy nadmienić, że kontrolom poddawani są wszyscy pracownicy, niezależnie od zajmowanego stanowiska. w sytuacji, gdy bramka do wykrywania metalu wyda sygnał dźwiękowy. Pozdrawiamy, AUTODOC

Pfff

Ty jakaś nawiedzona jesteś? Mnie przy kontroli nikt nie macał, nikt nie kazał mi się rozbierać, więc nie rozumiem co masz za problem? W Zalando czy Amazonie kontrole są jeszcze bardziej restrykcyjne, widocznie nie masz jednak aż tak dużo znajomości - poza tym skoro w inynch magazynach jest tak super, droga wolna!

Nena
@Pfff

Miałeś szansę przeczytać ze zrozumieniem i nie pisać jak gamoń... Nie skorzystałeś. Twoja sprawa. Wierzę że tobie ta sytuacja nie przeszkadza. Może nawet jesteś ty usatysfakcjonowany. Może tego potrzebujesz. Tak czy owak, powodzenia.

Cichociemny

Witam serdecznie każdego czytającego! Skoro to mój pierwszy komentarz, chciałbym poruszyć sytuacje, które frustrują pracowników od dłuższego czasu, ale uznałem że na nie przyjedzie jeszcze czas. Na pierwszy ogień chciałbym wziąć aktualny stan korntotli pracowników przez ochronę. Przypominam, że w Polsce prawo jasno mówi, jak należy dokonywać rewizji osobistych i w jakich warunkach (tak, kazanie ściągnięcie odzienia wierzchniego, lub odpięcie i odchylenie, to też rewizja osobista). Trawo opisuje to przede wszystkim w artykule 100 Kodeksu pracy § 2 pkt 4. A więc, co narusza nasza firma? 1. Rewizja powinna się odbywać, tylko w przypadku naruszenia podstawowych obowiązków pracownika, a nie przy każdym wejściu i wyjściu z hali. Zwłaszcza że w podpisywanej umowie, nie widziałem informacji o codziennych kontrolach a powinno to być zamieszczone, a ja powinienem być o tym poinformowany przy podpisywaniu. 2. Rewizji powinna dokonywać osoba tej samej płci. Tego nawet nie będę komentował. 3. Powinna się odbywać bez naruszania dobra i godności przeszukiwanego, czyli rozbieranie się zaraz przy otwartych dokach (info dla niepoinformowanych, to znaczy że przez nie wieje i jest zwyczajnie zimno) i robienie tego na oczach innych pracowników, jest upokarzające i nie powinno mieć miejsca! Mam nadzieję, że te uwagi dadzą osobom decyzyjnym do myślenia i takie sytuacje nie będą miały miejsca, lub będzie to odbywało w odpowiedni sposób, np kiedy będzie to czymś uargumentowana i będzie odbywało się w odpowiednich warunkach.

Grażyna
@Cichociemny

Mądrego to i miło posłuchać. Tyle chciałam napisać. Czekamy na reakcję Pracodawcy.

@Grażyna

A reakcją pracodawcy będzie usunięcie komentarzy. Mach mat Areczki

@Cichociemny

Podstawa prawna się nie zgadza ...... Art. 100. [Podstawowe obowiązki pracownika] § 1. Pracownik jest obowiązany wykonywać pracę sumiennie i starannie oraz stosować się do poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, jeżeli nie są one sprzeczne z przepisami prawa lub umową o pracę. § 2. Pracownik jest obowiązany w szczególności: 4) dbać o dobro zakładu pracy, chronić jego mienie oraz zachować w tajemnicy informacje, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę;

dorzuce 5 groszy

To ja mam pytanie : skoro tak uważasz to czy na polecenie pracodawcy wyskoczysz przez okno, albo przez jeden tydzień w dni upalne nie będziesz spożywał wody na magazynie podczas pracy ?? Pracownik ma obowiązek wykonywać polecenia pracodawcy, o tyle o ile polecenia te, tudzież polecenia wynikające z regulaminu wewnątrz zakładowego nie naruszają zasad kodeksu cywilnoprawnego. Zarówno w kodeksie pracy pracodawca ma obowiązek szanować dobro osobiste pracownika , jak i tak samo w kodeksie cywilnoprawnym pracodawco jako "prywatna" osoba ma obowiązek szanować twe dobra osobiste . O ile o tyle przepisy prawa cywilnoprawnego nie konfliktują w danej sytuacji z kodeksem pracy, to można jest również stosować na przemian. Regulamin wewnątrz zakładowy swymi postanowieniami nie może naruszać Twych dóbr pracowniczych, a tym bardziej nie może stawać na przeszkodzie w zadbaniu o swe dobra pracownicze. Jeżeli nie czujesz się przy takiej rewizji komfortowo to możesz jej odmówić w danym miejscu, tudzież w danej chwili. W Polsce obowiązuje domniemanie niewinności, więc by dokonać rewizji należy mieć twardą podstawę ku temu. Nawet jak się uprzesz to masz prawo do obecności zaufanej osoby, jako świadka w czasie twojej rewizji osobistej.

Lok

Na to są odpowiednie paragrafy w kp.

ciekawy
@Lok

a na czym polega ta dyskryminacja? wy ciągle to samo, albo że was dyskryminują albo donoszą, bez żadnych konkretów.

Honorata
@ciekawy

A faktycznie ktoś tu stale na siebie wzajemnie donosi? Czemu mieliby to robić i skąd to się tak właściwie bierze? I w sumie byłoby na co gdyby każdy normalnie pracował?

Honorata

w sensie sugerujesz spore proporcje odnośnie narodowości? to ilu tak na oko teraz ich jest na jaką całą liczbę obecnych pracowników? faktycznie każdemu Polakowi to wadzi czy to od człowieka już zależy? co z atmosferą?

Nio nio

Tak nie polecasz a obrażasz, mówisz cham a przykładów brak. Pewnie z ciebie (specjalnie z małej) taki internetowy twardziel. Przecież na wszystko są paragrafy. I na chamskiego kierownika i na bezpodstawne oczernianie. No i jak z tobą? "Twardzielu"

Waldek
@Nio nio

Weś się gamoniu za robotę i nie pajacuj bo każdy widzi jak jest i jak było .

Bardzo dobry pracownik

Widzę, że tutaj nikt tego tematu nie podnosi. To ja będę samy odważny i podniosę. Szanowny pracodawca, JAK TAM NASZE PREMIĘ ŚWIĄTECZNE? Czy na tym też będziecie zaoszczędzac?

@Bardzo dobry pracownik

Magazyn pewnie dostanie, biuro ponownie zostanie pominięte

@Bardzo dobry pracownik

Bardzo prosimy wszystkich o jeszcze chwilę cierpliwości. Wszystko wyjaśni się w nadchodzących dnach :)

Janusz
@Bardzo dobry pracownik

Okropna Firma i okropni Ludzie na stanowiskach Kierowniczych coś strasznego ile to złości nienawiści w tych ludziach ale maskować to potrafią aby tylko góra nic nie wiedziała ładnie to tak (usunięte przez administratora) . Dostaniecie po 100 200 300 zł i parasolkę na głowę jak będą lać wodę :) Internecie ile kupujących zamawiających ile niegatywnych opini jak oni traktują człowieka tylko normy i kasa reszta się nie liczy i tak samo jest z wami . Pytanie czemu towar wysyłany z magazynu do Niemiec wraca ten sam towar spowrotem ? :) Oj nie ładnie (usunięte przez administratora) :)

Irena

To ile razy się już tak działo, że biuro zostało pominięte? I właściwie dlaczego? Co jest tego powodem, że magazyn dostaje premie świąteczne, a biuro już niekoniecznie? :(

Serwis
@Irena

A dlaczego magazyn dostał podwyżki A serwis sprzątający nie czy my nie ponosimy kosztów nie płacimy rachunków nie jemy mamy zniżki w sklepach nas inflacja nie dotyczy wstyd brawo firma ????

Heheszki
@Irena

Bo gdyby nie magazyn to firma by nie zarobiła a biuro niby za co miało by dostać premię ? wystarczy że więcej zarabia.

Heheszki
@Serwis

Bo magazyn zarabia na firmę a sprzątacz tylko dba o czystą podłogę i za wkład w firmę dostaje adekwatne zarobki.

JA
@Heheszki

"No bo w biurze to siedzą, kawkę piją, grają w pasjansa i plotkują"

Waldemar
@Serwis

a gdzie serwis ma normy ?

Marysia z koszyczkiem
@Serwis

Po nowym roku i tak wszystkim podniosą stawkę minimalną

Tja

skoro taki jestes wykonczony darmowym transportem to może zacznij jeździć własnym autem? skad w się wzieliscie?!

Bombka
@Tja

Jak kto skąd, z choinki...

Pracownik Autodoc

Czemu autobusy pracownicze nadal nie jada z płacą Rodła? Remont Płacą Rodła już dawno jest skończony, jeździ tam kumulacja mięska oraz autobusy pracownicze innych firm. Była zbierana petycja od pracowników. Zebrano ponad 100 głosów (tylko z magazynu m10) i żadnej reakcji od pracodawcy. Kierownictwo twierdzi że to PKS nie daje nam tych autobusów, a zadzwonić do PKS to oni mówią że to pracodawca nie zamawiają autobusów z tego przystanku. Ile to będzie trwało? Dajcie nam te autobusy w końcu!

@Pracownik Autodoc

Hej, Plac Rodła jak połowicznie otwarty dla ruchu i wciaż okolice są obciazone remontami i nie chcą udostępnić firmie tych przystanków do czasu pełnego udrożnienia ruchu w okolicy. Temat nie jest prosty dla samej firmy jak i firm przewozowych. Informacja zresztą była udzielona na firmowym kanale a propos PKS'u :) Pozdrawiam

Praca

Autobus który jedzie po trasie Kołłątaja - Kablowa, jedzie codziennie przez Plac Rodła, może się zatrzymać ną chwile i zabrać pracowników, nie? Autodoc L̶o̶g̶i̶s̶t̶y̶k̶ nie za bardzo przejmuje sie o komfortowych warunkach pracy dla swoich pracowników. Tylko normy normy, a to że pracownik przyjeżdża do pracy i już jest wykończony dojazdem to nikogo nie interesuje. Szkoda że tutaj nie można dodać zdjęcia bo mam kilka zdjęć autobusów pracowniczych która już dawno jadą z Rodła. I to nie taki złom jak mu mamy a VIP SHATLE I FlixBus. Więc wszystko jak zazwyczaj, (usunięte przez administratora) jest pracownik a pracodawcą (usunięte przez administratora) Tak było, jest i zawsze będzie w tej firmie.

Constantin

Здравствуйте,как можно встретиться на работу на склад ? Я работал 3 года назад на складе m 10, сеанс вернулся обратно в Польшу, нахожусь в Люблине поехать и узнать возьмут или нет не особо много времени есть, хотелось бы узнать как то, возьмут меня или нет.?

Marta m10

I co ja mam z tobą zrobić ???????????????????????????????

To prawda praca jest ciężka ale to ty decydujesz czy podejmiesz się tej pracy a jak już taka decyvje podejmiesz pracuj sumiennie zarzucanie że ludzie w kamizelkach są niekompetentni to już pewnie oceniają ich przełożeni nikt wszystkiego nie wie na 100 % bądźmy bardziej do siebie wyrozumieli i nie oceniajmy innych pracy bo wszyscy pracujemy na swoje konta

Nikita

Zdejmij kamizelkę

xxx
@Nikita

przyszedł nierób (usunięte przez administratora)dostał kamizelke to jest standard autodoc takich nierobów donosicelów (usunięte przez administratora)konfidentów potrzeba

Wolf123

Nie kieruję tej opinii do jakiego kolwiek punktu sprzedaży Autodoc gdyż nie wiem przez jaki zostałem tak fatalnie obsłuzony. Ogólnie do firmy Autodoc to beznadziejna firma z beznadziejna i niekompetetma obsługa klienta. Na swoim profilu firmowym już kłamią że obsługują zamówienia w 48h co prawda nie jest w 148h to już bardziej prawdziwe i to proste zamówienia bo coś bardziej złożonego to zaiste należałoby że 30dni czekać. Raz dałem się podejść i więcej w tej firmie niczego nie zamówię że wzglaeu na ich opieszałość w szybkiej obsłudze, z allegro miałbym to raz taniej i 4razy szybciej z darmową możliwością zwrotu. Pal licho to że drożej, dla mnie zależało na czasie bo auto u mnie pracuje, przez ich opieszałość straciłem kontrakt może dla nich mały ale dla mnie wielki. Nie polecam i odradzam każdemu komu zależy na czasie robić w tej firmie zakupy. U nich natychmiast to tylko musisz zapłacić a jak już kasę zobaczą na koncie to czekaj bo im 48 h to schódzi na znalezieniu tych rzeczy które zamówiłeś i kolejne 100h na ich wysłaniu do ciebie.. Gdzie ta niemiecka jakość obsługi.

@Wolf123

Dzień Dobry. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Bardzo nam przykro, że spotkała Cię taka sytuacja. Chcielibyśmy zająć się jej wyjaśnieniem. Czy możesz nam podać szczegóły zamówienia (Numer, datę zamówienia, swoje dane, numer telefonu, email oraz krótki opis sytuacji)? Prosimy o przesłanie tych informacji na adres: marketing@autodoc.pl Z wyrazami szacunku. Zespół AUTODOC.

Hm

A skąd mógł klient wiedziec że będzie tyle czekać na część?

natka

Impreza była bardzo fajna, fajna i wszystko wystarczyło dla normalnych ludzi!!! Serdeczne podziękowania dla organizatorów Autodog. Co nie mogło się podobać? Nawet nie wiem!!! Ludzie będą milsi !!) zamiast podziękowań, znowu niezadowolenie !! ((

Pietruszka
@natka

Co to znaczy "fajna", wyraźnie nadużywasz tego słowa, być może nie znając jego znaczenia. "Wszystko wystarczyło dla normalnych ludzi" - znowu brak konkretów i jacy ludzie są nienormalni? Droga Natko, nawet nie wiesz w jakiej firmie pracujesz... Tutaj są opinie nt imprezy w firmie Autodoc ???? Co mogło się nie podobać? A np to że o godzinie 21 nie było już drinków, żenujące... Pierwsza impreza dla wszystkich i taka wtopa. Organizacja transportu na imprezę też niskich lotów, kierowcy pogubieni krążyli nie wiadomo gdzie... Nie na darmo jest powiedzenie : PRAWDA W OCZY KOLE

go away
@Pietruszka

nudna już jesteś z tą "prawdą".

sesem
@Pietruszka

Zapewne miała na myśli ludzi którzy przyszli się tam napierdzielić jak (usunięte przez administratora) Pierwsza impreza dla wszystkich i taka wtopa? Faktycznie drinki się skończyły, czego nie można było powiedzieć o piwie, którego jak wychodziłem to jeszcze nie brakowało. Wtopa, wtopą ale tak jak mówisz, była to pierwsza taka impreza, następne będą lepsze.

@sesem

Ile można pisać o tej imprezie. Masakra

Zostaw merytoryczną opinię o AUTODOC - Szczecin

• Jak się pracuje w AUTODOC?

Zobacz opinie na temat firmy AUTODOC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 327.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTODOC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 286, z czego 50 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTODOC?

Kandydaci do pracy w AUTODOC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTODOC