AUTODOC

Opinie o AUTODOC

M13

Po odejściu pewnych osób ze stanowisk kierowniczych, zauważyłem, że jesteśmy traktowani o wiele lepiej. Teraz pracownicy mają znacznie większy wpływ na to, co się dzieje.

@M13

Jeszcze powinni zmienić niektórych liderów. Np na m13. Tam to dopiero (usunięte przez administratora)co do wyboru pracowników na lepsze i lżejsze stanowiska. Na green można było to zobaczyć. Jeden lider już odszedł i pewnie znowu wybiorą osób postronne. Polaka dajcie na lidera i instruktora.

Magazynier

Mam pytanie do kierownictwa firmy. Kiedy zatwierdziłeś ten nowy system premiowy, dla nas to bylo przedstawienio jako przejrzysty system nagród za naszą pracę.... Co to jest przejrzyste, jeśli lider kontroluje wszystko według własnego uznania!!! Ktoś zostaje przeniesiony na inne procesy, gdy tylko zaczniesz robić powyżej minimalnej normy, kogoś w tej samej sytuacji specjalista zaczyna dawać ciężkie, problematyczne arkusze, na wkazuwke lidera!!! A komuś wręcz przeciwnie, lidery pomagają sztucznie zarobić premię, stawiając je na takie procesy, w których nie jest to trudne! Myślę, że miałeś pytania do liderów, u których jedni ludzie nie zarobili i tysiąca złotych premii, a inni po 8tyś zdołali zarobić....

@Magazynier

Bo widzisz tu wszystko jest po znajomości. Obsady stanowisk to koledzy tych w kamizelkach. Teraz potrzeba lidera na m13 i powinien to być Polak bo cała prawie załoga to ukraina i dlatego tak jest.

@Magazynier

Widzę że skasowany post. Więc napisze co było w tym poście. Chodzi o to że liderzy to ukraińcy i czy to lepsze posadki albo stanowiska są obstawiane ich kolegami. Chodzi o to że liderem powinien zostać polak bo nie ma żadnych układów. Ale po skasowaniu tego posta widać jak dyskryminujecie polaków. Zrobie sobie screena na dowód tej dyskryminacji.

@Magazynier

Ale kierownicy to większość Polacy.Pomyśl dlaczego.

Bob
@Magazynier

To powiem Ci, że oni mogą ręcznie zmienić twoją ilość premii kiedy chcą. Polecam zapisywać sobie wyniki

FILOZOF
@Magazynier

Jeśli posiadasz konkretną informację oraz niepodważalne dowody wskazujące na to, że lider sprzyja nieuczciwemu zyskowi swoim znajomym, proszę zgłosić tę sytuację bezpośrednio kierownikowi. Jestem przekonany, że podejmie on odpowiednie kroki w celu rozwiązania tego problemu. Jednakże, jeśli nie zdecydujesz się na zgłoszenie tej sytuacji, a jednocześnie wyrażasz swoje niezadowolenie wobec firmy na platformie GoWork, to musisz zdawać sobie sprawę, że sprawy nie zostaną wyjaśnione. Od momentu, gdy Sebastian odszedł, zauważam jednak stopniową poprawę sytuacji. Może jest to interesujące zagadnienie warte przemyślenia? ;)

Pracus
@FILOZOF

Dlaczego wogole lider ma dostęp do danych pracowników odnośnie premi i pasków Płacowych? Uważam że oni do tak wrażliwych danych pracowników nie powinno mieć dostępu

Bicnoo

Dlaczego miesiąc w miesiąc wynagrodzenia się nie zgadzają? Za każdym razem trzeba się upominać o pieniądze. Sprawdzałam u lidera i nie mam nieobecności. Zróbcie coś z tym.

@Bicnoo

No właśnie.Czy jest ktoś komu wypłata zgadzała się zawsze przynajmniej przez rok?.Slyszalem że był ktoś komu płacili przez pół roku mimo że nie pracował.Nie potrafią wyliczyć normalnych stawek ,to co dopiero za normy tam to dopiero muszą być błędy .

@Pracodawca To odpowiedź na poparcie opinii o bezczelnych kierownikach, która została natychmiast usunięta, zamiast w końcu zacząć z tym walczyć! @Prawda Boli Brawo! Tylko niestety te niekończące się Skargi pozostają niezauważone przez pracodawcę przez wiele lat(( tylko odwrotnie dają więcej władzy((

ile zarobię

Jak to jest że my ciężko pracując ledwo wyrabiając normę mamy śmieszne pieniądze, a niektórzy kupują sobie nowe sportowe samochody..

JB

Zostały zamontowane pojemniki na kawę, ok super a co z mlekiem? W biurze pewnie mają ekspresy a my co, mamy pić kawę rozpuszczalną

Zimno już a ogrzewania nie chcą włączyć. Jak mamy pracować w takich warunkach?? To nie ludzkie

Polka

Czy jest przymus pracy na m40 pod groźbą zwolnienia za nie wykonania polecenia służbowego a Ci którzy tan pracują podpisali papiery na własną odpowiedzialność. Ludzie charuą pod presją bo jak nie będziesz wykonywała poleceń to won a biuro nie może wejść na biuro bo grozi katastrofa czyli wniosek jaki my poza kadry kierowniczej i biurowej jesteśmy nieśmiertelni i nie zniszczalni możemy wchodzić na hale i normalnie pracować czas na to żeby to zgłosić do pip

m10

jak wy chcecie byc szanowani jesli daja wam 10 min przerwy z dobrego serca a wy jeszcze macie problem ze nie pozwalaja wyjsc poza teren magazynu? porazka z wami ludzie. nastepnym razem nie dadza nam w ogole bo i poco sluchac jak narzekamy?

Na 13 można normalnie na dodatkowej przerwie wyjść i każdy wraca o czasie

Angielina
@m10

A na co mi ta przerwa jak nie można wyjsc?

Dusia
@m10

Ale te 10 min przerwy to jakaś dodatkowa przerwa, do tej co ustawowo jest w kazdej firmie? Czy co macie na myśli? Macie w ogóle jakieś premie za to, że tak bez przerwy się pracuje?

Angielina
@Dusia

Jak było bardzo gorąco na hali ( nie mamy klimy, słaba wentylacja), to robili do ustawowej przerwy dodatkowe 10 minut by nic nie robić. A tak zapieprzamy bez zatrzymywania się. Poważnie to piszę.

ArcyWredny

Witam. Mam pytanko odnośnie pracowniczego autobusu, jestem z Podjuch, wiadomo może gdzie zatrzymuje się ten pracowniczy autobus jeśli chodzi o prawobrzeże ?

S.

Czy są związki zawodowe w autodoc i gdzie można się zapisać?

Martinez Gonzales
@S.

Tak są związki zawodowe ostatnio założone . Trzeba znaleść tylko śpiącego grubaska z M10 zajmuje się rozwozem i przyjmowaniem kartonów na hali m10 i rampie nr.20. On ma tam swoje siedlisko kiedy kartony zasłaniają widoczność. Przy braku kartonów przy bramie 20 wtedy musisz go poszukać bo zaczyna spacerować z pustym paleciakiem.

M13 IB

Dlaczego pracownicy biurowi mają nielimitowane przerwy, a my na magazynie mamy tylko jedną przerwę, czasem jak jest gorąco to łaskawie zrobią dodatkową. Ciągle te same osoby w palarni widać. Czy można też coś zrobić z tymi autobusami, ciągle przepełnione, nie można usiąść, czy wy myślicie że można traktować nad jak (usunięte przez administratora)? 21 wiek jest

Blue

Czyli tak naprawdę nie pracujecie a żalicie się tu że jesteście poszkodowani bo jakiejś premii nie dostaliście? Za co mają wam płacić? Za wychodzenie co chwilę na papierosa?

M13

Gdzie jest bhp!? Kobiety na antresoli i paku muszą targać tarcze dużo przekraczające dopuszczone normy. A teraz te przeniesione zamówienia z m10 to głównie bardzo duże i ciężkie tarcze w dodatku nie mieszczące się w totach. Czy ktoś w końcu się tym problemem zainteresuje?

Celina
@M13

O ile więcej kobiety dźwigają niż powinny, nie macie chociaż paleciaków ręcznych? Mężczyźni też przekraczają swoje normy?

Yo
@M13

Bhp, to wyskok natury, powiedziała że że wszystko jest z godne sprawem. I nikt nie dźwiga wiece niż jest zalecane

@Celina

Za to powinny byc nagany dla pracowników że wiedzą jakie są normy i dźwigają ponad normę i świadomie narażają swoje zdrowie, a tym samym łamią przepisy bhp

Blue
@Celina

Kobiety bardzo przekraczają dopuszczalną normę. Faceci to raczej nie bo normy są dla nich wyższe. Ale już posiłki regeneracyjne pracownikom przy tym wysiłku się należą i tego nikt nie pilnuje. Co z wami przecież podobno związki zawodowe w firmie powstały.

NICK

Piszę w swoim imieniu jak i w imieniu ludzi którzy podobnie jak ja pracowali kiedyś w tej firmie... Ludzie ogarnijcie się, jest na prawdę sporo fajnej pracy dookoła. Wiem że to wymaga decyzji i czasem poświęceń jednak warto. Warto znaleźć pracę gdzie ludzie tworzą team, polegają na sobie. Gdzie szacunek dla człowieka i pracy to standard. Nie znalazłem tego w autodocku, ja i wielu innych.... Kasa? Na prawdę? Idźcie i pogadajcie o kasie z rekruterami. rzeczywistość was zaskoczy. Uszanowanie.

R.

Dlaczego pracownicy nie mogą parkować przy m13.Liderzy kierownicy mogą a zwykli robole nie mogą.Co my gorsi.To jakaś dyskryminacja.

Meduza
@R.

A kto jest kierownikiem paku ??? na M13

Belmondo

Jak Wam się podobają premie, które wypracowaliście do16.08?

Natan

O co chodzi z tymi parami, dlaczego nie można pracować razem? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale mają coś zmienić, żeby pracować osobno? Skąd taki pomysł, wpływa to jakoś negatywnie na pracę albo na innych pracowników? Czyli co, 1 osoba będzie musiała być zwolniona? No chyba, że przenoszą na inny dział?

Ble i ble
@Natan

Jak o co chodzi . Kierownik nie powinien mieć dziewczyny na magazynie pod sobą to chyba normalne . Jest para kierownik leader i dama nie (usunięte przez administratora)jak inni bo zwyczajnie w świecie nie musi . To chyba nie jest normalne . Prawda jest taka że jako pracownik nigdy niczym nie zabłysła a jako leader to już wcale .... Żal i tyle

Doll
@Natan

Z tego co wiadomo nie chodzi o zwyklych praciwnikow , a o zarzadzajacych , kierwinik lider... juz kiedys tak bylo I tez sie dzielulo po magazynach

Przecież biuro od prawie roku jest na M40

Ptacownik Polk

Zapytanie do pracodawcy gdzie My pracujemy w Polsce czy w Ukrainie wszystkie komunikaty informacje są przekazywane w nie naszym języku no halo coś jest nie tak

No
@Ptacownik Polk

Raczej nie uzyskasz odpowiedzi.. Bo firma nie szanuje ludzi, nie potrafi przeprosić za błąd.

Papa smerf
@No

To prawda , tu liczy sie kolesiostwo i układziki i lizadnie (usunięte przez administratora) reszta to pachołki do dyregowania ty masz (usunięte przez administratora) a reszta ma sie bawić i obgadywać pracowników na stanowisku psełdo kierownika który udaje jaki to z niego jest idealny kierownik hmmm który nie szanuje czyjejś pracy tylko narzeka a wes sie za robotę i pokaz ile ty spakujesz paczek ile zamówień zrobisz ??????? Ta Firma to wielka nie wiadoma eksperymenty na ludziach hore macie głowy z tymi normami jak wasz słucham co wy gadacie jakie pomysły ręce opadają a firma była spoko za Michała była normalna firma az chciało sie do pracy a teraz człowiek z domu ledwo wyjdzie i ma nie smak tu przychodzić :(

Polak

No i bardzo dobrze skończą się setki w sobotę dla nie robow bo nie którzy przychodzili sobie w soboty i nic nie robili super firma brawo brawo brawo powinni jeszcze ukrócić 50 ale tylko dla Polaków bo Polak nie potrzebuje na rachunki na jedzenie na nic są inne priorytety

Zostaw merytoryczną opinię o AUTODOC - Szczecin

• Jak się pracuje w AUTODOC?

Zobacz opinie na temat firmy AUTODOC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 327.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTODOC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 286, z czego 50 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTODOC?

Kandydaci do pracy w AUTODOC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTODOC