Opinie o Auto-Hak Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Auto-Hak Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Hak Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Hak Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman w Słupsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Auto-Hak Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman?

Jak wygląda ścieżka awansu w Auto-Hak Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman?

Rydzyk

Nie mam pojęcia co cie tknęło by pisać a awansach w tej firmie. Jedyna ścieżka najlepsza dla ciebie będzie jak się odwrócisz i pójdziesz inna drogą .....

Loko

Awans jakie awanse tam nic takiego nie ma tylko dupo włazy Pan M. Na laserach maja jakieś przywileje . A propos jeszcze robią tam dwa pedalki na tych laserach.

Leris

Ścieżka awansu w autohak ? Haha, a co to takiego ?

Frezer Nowy wpis

Takiej ścieżki nie ma dla ludzi 2 świata .ścieżka awansu tylko rodzina i przyjaciele

Songo Nowy wpis

Stawka na początek to najniższa brutto potem 1 zł więcej plus premia czyli szału nie ma , pieniądze na czas . Poza tym nic . Nadgodziny wypłacane po stawce jak za zwykle . Zero podziękowania za pracę . Brak dodatkowych benefitow , nie ma kart multisport , brak kart Luxmed ,po za wypłata nie ma nic . Premia świąteczne łączone z wczasami pod grusza a tak po za tym to jak wszędzie (usunięte przez administratora) a robić trzeba na mercedesy i nieruchomości

Lubken Nowy wpis

W sprawie płatności firmy, kontakt pod numerem : 518 307 693

Czy po rozmowie w Auto-Hak Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Dobry spawacz69

Witam serdecznie chętnych do pracy w tej firmie, która na start oferuje ponad 40 stopni na stanowisku pracy. Nie licz na wyjście do toalety za potrzebą bo z automatu masz joby od brygadzisty , masz robić, popuscic w spodnie i nie marudzić bo jak nie to droga wolna 100 chętnych na twoje miejsce. Powodzenia

Niki
@Dobry spawacz69

Tak ? Pierwsze słyszę ,a spawam tu ręcznie od 15 lat. Nigdy nie zwrócono mi uwagi że idę do toalety czy na kawę.

Pestka
@Niki

A ja pracowałem 6 lat i joby za każdym razem dostałem jak do WC szlem. Kawa tylko na przerwie, bo inaczej darcie pyska

ch.mnie.to
@Pestka

może gdybyś powiedził, że szedłeś do wc a nie szłeś to joby by mnie było :D

Czy pracownicy w Auto-Hak Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman dogadują się między sobą?

Marzena

Wulgaryzmy plus opisywanie osób z firmy w sposób, który pozwala je rozpoznać, to nie jest dobrze widziane na tym forum. Pytanie raczej dotyczyło klimatu na produkcji, czy pracownicy sobie pomagają, wdrażają nowych do zadań, trzymają swoją stronę, itp. Odpiszesz?

Amor

Witam. Pracowałem tam na laserach. Porażka. Dwie pseudo brygadzistki Paweł i Tomek ( A nie przepraszam Tomas) to totalna amatorka, żenada i porażka. Lizanie tyłka kierownikowi i szkalowanie innych to norma i codzienność. Dla tych dziewczynek dzień bez tych czynności to dzień stracony. Dwa nieudaczniki.

Pseudo Kierownik
@Amor

Problem jednak chyba jest a właściwie był w tobie ponieważ lasery świetnie sobie bez ciebie dają radę. Także odpuść sobie bo na laserach niczego ani nikogo nie brakuje!

Miki
@Pseudo Kierownik

Brakuje na laserach porządnego brygadzisty a nie dwie pipki.

Lo
@Pseudo Kierownik

A ja tam nie żałuję że zakończyłem pracę tam na laserach. Myślę że zmarnowałem parę lat tam,a tym dwum frajerą życzę żeby sami sobie robili i może się czegoś nauczą albo się nawzajem(usunięte przez administratora)Do Pana M.

Amor
@Pseudo Kierownik

Ty nieudaczniku. Jedyne co w życiu osiągnąłeś to perfekcyjne lizanie tyłka . Auto hak ci zycie uratował bo w innej firmie nie popracowal byś nawet tygodnia. Żal mi ciebie i tej drugiej dziewczyny.

CNC

Widzę ze już coraz gorzej na tych laserach.Kto miał trochę rozumu to już uciekł , nie dziwie się po pierwsze pieniądze koszmarne i tych dwóch majsterków co wszystkich szkalują ...czekam aż zostaniecie tam tylko we dwoje i będziecie w końcu pracować a nie tylko donosić jeden na drugiego ....już blisko wasz koniec z resztą firma tez niczego nie jest warta ludzi maja za nic.Widać to po tym jak każdy przychodzi zobaczy co jest 5 i ucieka .....

As
@CNC

Ty mówisz o laserach a co jest na calym zakładzie pan M traktuje wszystkich z góry i nie liczy się z pracownikami tylko czeka żeby kogoś zwolnic

CNC
@As

On nie musi nikogo zwalniać ...kto jest kumaty i ma ambicje żeby coś w życiu osiągnięć nie pracuje w Auto-Haku za miskę ryżu :) pieniądze słabe nie wspomnę o ludziach którzy tam pracują jeszcze trochę to nie będzie tam na kogo donosić :) sami będą gryźć się po ...

Rydzyk

Czekamy z niecierpliwością aż zamkną Auto Hak :) zarząd już pewnie jest spocony :)

Władek
@Rydzyk

Śmiechy , śmiechami kwestia czasu jak pozamykają większe zakłady .

@Władek

Oby tak się nie stało. Bądźmy wszyscy dobrej myśli i, co najważniejsze, zachowajmy ostrożność. A tymczasem byłoby dobrze, jakbyś spróbował chociaż pokrótce omówić tu warunki zatrudnienia, jakie oferują Wam w Auto-Hak. Co z umowami? Pracujecie w oparciu o umowę o pracę?

Spina

Dziwi mnie że ludzie tam pracują za tak nędzne wynagrodzenia , ja pracuję poza polską i za 160 godzin w miesiącu dostaję 10000 zł. netto za pracę na produkcji . Wszystko opłacę i jeszcze dużo zostaje na wygodne życie , nigdy więcej pracy z mojej strony na polskich januszy biznesu takich jak między innymi auto hak.

Robert
@Spina

Słyszałem ze Marcin N dalej proponuje 13 zł brutto to jakaś kpina z jego strony i brak poszanowania ludzi przy tych cenach jakie teraz mamy i za tak ciężka prace która się tam wykonuje a w sezonie letnim idzie tam wykorkować nie wspomnę o klimacie jaki tam panuje miedzy pracownikami (usunięte przez administratora) jakich mało jeden na drugiego donosi nie polecam tego zakładu ...

Krzysiek
@Spina

Pracowałem tam kilka lat temu. Obydwoje z żona i 2 dzieci nie mogliśmy związać koniec z końcem długo się zastanawiałem nad odejściem z tej firmy dziś nie żałuje. Czytając te wpisy widzę dalej klęska jeśli chodzi o płace i bardzo duża rotacja ludzi ...

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Auto-Hak Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman?

Olo

lepiej poszukaj sobie innego obiektu do pracy ;)

Pan Pikuś

Witam wszystkich faktycznie na tych laserach jest tak kiepsko .Myślałem o podjęciu pracy tam ,ale nie mam tam nikogo z znajomych żeby powiedzieli jak tam jest faktycznie .Napiszcie może na jakieś inne działy warto się przyjąć bo słyszałem że wprowadzają ludzi po zakładzie.Z góry dziękuję za opinie.

Wojtas
@Pan Pikuś

Słuchaj idź i sam się przekonasz jak masz duże ambicje i chcesz coś osiągnąć w życiu to nie tędy droga Auto Hak to był 15 lat temu dobry teraz te stawki co oni oferują to jakieś nie porozumienie jedyne czego się dorobisz tam to kredytów jak 70% załogi jeśli nie masz na utrzymaniu dzieci i rodziny to dasz se radę za te klepaki co do laserów wszyscy narzekają na Rudą pałkę i Drugi króremu nikt i nic nie pasuje dwóch pseudo majstrów mieli już tyle razy dobry skład na laserach ale panowie wszytko niszczą bo nikt im nie pasuje co najlepsze jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia a na koniec lecą za rączkę do swojego Pana ;) A co najlepsze tobie będą gadać na niego co za sknera i inne rożne historię ;) ogólnie dwie zakały laserów jest tez dużo fajnych chłopaków jak w każdym zakładzie staraj się dostać na inne działy a i jeszcze jedno spawalnia tez odpada normy maja tam i później będziesz regularnie podpieprzany jak nie wyrobisz normy ;)

Pan Pikuś
@Wojtas

Widzę że szkoda czasu i nerwów.

Waldek
@Wojtas

40% premii w stawce godzinowej już jesteś robiony w h... na starcie później jesteś (usunięte przez administratora) na nadgodzinach nie ma 50siątek anie setek w tej firmie praktycznie robisz cały czas za jedna stawkę ha ha ha i te warunki pracy w sezonie .....

G
@Pan Pikuś

Pracowałem tam na laserach jakiś czas temu. Na początku wydawało mi się że będzie ok ale szybko zmieniłem zdanie. Przełożeni na laserach to jakaś pomyłka ,dyskryminuja Cię po pewnym czasie jak się nie chcesz podporządkować ich chorym zasadą. Musisz robić na trzech lub czterech maszynach i zero gadania A jak się sprzeciwisz to masz pozamiatane będą na ciebie odnosić do młodego szefa że jesteś najgorszym pracownikiem i że nic nie robisz. I tak jest tam cały czas z tego co mi opowiadali inni pracownicy z hali że Pan M. Wierzy swoim (usunięte przez administratora) i nie masz siły przebicia. Ci dwaj panowie to jakaś pomyłka ich zachowanie do innych to jeszcze gorsze niż mobing. Także nie polecam pracy na laserach chyba że ktoś inny tam już rządzi

Darek
@G

Dokładnie tak jak piszesz na początku jest ok cicho ciemni rudy i ten drugi co mu pupa pękła na krzywdzili ludzi już w tej firmie A tego Marcina to tez ktoś skrzywdził za dziecka nie potrafi zrobić porządku bardzo się cieszę ze zaczynają się zmieniać czasy koniec już niewolniczej pracy za 10 zł na godzinę dostajesz wypłatę i płakać się chce będzie jeszcze lepiej :)omijać ten zakład pracy z daleka patologia i mobing nie polecam !!!Na pana to trzeba założyć Marcin 10 zł za godzinę pracy to możesz zaoferować swojemu Synowi za siedzenie przed komputerem za 15 bym tam nie robił jesteś tragiczną postacią w kierowaniu i zarządzaniu ludźmi Taka jest prawda ;)oferując 10 zł człowiekowi za prace już na starcie pokazujesz kim jesteś ;)

G
@Darek

Tak Ci dwaj napsuli ludzia krwi A tego z szefostwo nie zauważa .Pewnie jak by zmienili brygadzistow na zmianach to było by lepiej A tak jest ciągle rotacja ludzi ale tego Pan M. Nie widzi

@G

Bo wiesz co Marcin N. Widzi pieniądze jest pazerny do szpiku kości wszyscy o tym mówią najlepsze jest to Paweł i Tomek gadają na niego jaki to sknera ze pracują po 15 lat i starymi ogórkami jeżdżą chodzą donoszą bzdury wypisują do niego albo dzwonią za filarów Marcin N. To taka sama sierota widocznie jak i oni bo jak by miał jaja dawno by porządek zrobił lecz widocznie brakuje mu ich ....niech sobie gryzą (usunięte przez administratora) nawzajem już brakuje mu ludzi n laserach jest cyrk ale on tego nie widzi ze każdy co przychodź pracuje pare miesięcy i ucieka albo jest dziobany przez tych 2 nie długo będzie Marcin palił razem ze swoimi dwoma dziewczynami ;) jest takie coś jak karma wszytko ma swój początek i koniec nie polecam tego zakładu....Większość pracujących to ....

@Marek

Będzie wypalał z J.Z i A.Ł. ????. Dwie ulubienice ????????????????

qwerty
@Gość

podejrzewam że tak. koleżaneczki żoneczki-też nie masz siły przebicia w biurze z tego co słyszałem. jedna wielka klika

@qwerty

@qwerty Prywatne sprawy nie powinny nas interesować. Napis proszę, jakie godziny pracy obowiązują w Auto-Hak?

qwerty
@Marzena

niekoniecznie prywatne, bo odbijają się grubym echem na pracę w firmie. jeśli jesteś "spoza" - nie przebijesz się. marcin n lubi i wierzy swoim.

PiS

Ja już nie pracuje tam od roku i bardzo się cieszę zmieniłem miejsce a wyszczególnieni ludzi którzy tam pracują jeden drugiego podpieprza piją na zakładzie a później donoszą na siebie w porze letniej jest tam nie do wytrzymania na całej hali unosi się paskudny pył po wodzie z baniek dostajesz sraki 80 % ludzi to bite pały jedyny plus ze dostajesz umowę o prace ale teraz już praktycznie wszędzie dają taką umowę wiec nie ma szału nie wspomnę o pieniądzach które ci Marcin zaoferuje na rozmowie

PIS

Pozdrawiam serdecznie :)wygraliśmy teraz skończy się praca za (usunięte przez administratora)stawki i za was się wezmą :) będą podwyżki :)

Darek

Nie polecam- w szczególności działu lasery i spawalnia. Na laserach dwóch pseudo majstrów, w szczególność Paweł ,Tomek. Nic cie nie nauczą, bo się boją, że pojmiesz robotę, a po drugie donoszą na ciebie totalne bzdury do zarządu. Dwa największe nieroby na laserach. Jeśli chodzi o stawkę, to jakieś nieporozumienie. Warunki, w jakich się pracuje są nie do przyjęcia. Na hali dochodzi do 50 stopni. Zdarza się, że pracownicy mdleją, a zarząd sobie nic z tego nie robi. Ogólnie nie szanuje się tam pracowników. Ci, którzy przepracowali w tej firmie wiele lat odchodzą. W ostatnim czasie odeszło do konkurencyjnej firmy wielu bardzo dobrych i wykwalifikowanych pracowników. Powód- proponowano Im 1zł / 2 zł podwyżki- na dzisiejsze czasy to jest śmiechu warte...Nie polecam tej firmy.

Dyrektor Zwyczajny
@Darek

Dział laserów nie potrzebuje ludzi do pracy ponieważ po wyrzuceniu największego nieroba radzi sobie wyśmienicie . Przy okazji życzę mu powodzenia w poszukiwaniu nowej satysfakcjonującej pracy.

Romek

Proponuje Marcinowi N otworzyć przedszkole tam by się sprawdził w 100%

Koniec przerwy
@Romek

Do zarządzanie ludźmi trzeba mieć jaja i postawę jego miejsce jest w Garażu :)

Sam sobie Szef
@Dyrektor Zwyczajny

Dział laserów to najgorszy dział w całym zakładzie, a można to zawdzięczać Pawłowi i Tomkowi. Wyśmienicie sobie dajecie radę w podpieprzaniu ludzi, a to wynik bardzo dużej rotacji ludzi na tym dziale. Ludzie niechętnie pracują z tymi dwoma typami. słyszałem ze Jarek już złożył wypowiedzenie po 7 latach pracy :) patologia i (usunięte przez administratora) odradzam prace w tym zakładzie :(

Dariusz
@Sam sobie Szef

Wiesz może, czy głównym powodem rzekomych rotacji na dziale laserów jest panująca tam atmosfera? Może mógłbyś w swoim komentarzu wspomnieć coś na temat warunków zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Mam nadzieję, że są one na dobrym poziomie.

Supermen

Witam od której zaczyna się tam prace słyszałem że dwie zmiany jeżeli tak to w jakich godzinach

Niki
@Supermen

Praca dwie zmiany 6-14 14-22

Spawalnia

Miałem okazję pracować w tej firmie. Jeśli chodzi o wynagrodzenie za wykonywaną pracę, to jakaś parodia. Jak chcesz zostać tam na nadgodziny, pracujesz praktycznie za tą samą stawkę. Kiedy usłyszałem, że w tej firmie niektórzy ludzie sprzedają swoje urlopy, już wtedy wydało mi się to nienormalne, że szefostwo się na to godzi. Jest bardzo duża rotacja pracownikow. Jeśli ktoś zdecyduje się na pracę w tej firmie, niech omija szerokim łukiem działy spawalnicze i lasery. Z tego co słyszałem ostatnio od czynnych pracownikow, firma bardzo kuleje, bo nie ma komu pracować. Na lasery - i nie tylko- przyjmują panów z zakładu karnego. Nie chciałbym, żeby ktoś odebrał moją opinię jako hejt, ale niestety szefostwo chyba zatrzymało się na latach 90tych jeśli chodzi o wynagrodzenia. Ponadto są one zupełnie nieadekwatne do wykonywanej pracy. Ktoś wspomniał o bardzo złych warunkach, w jakich się pracuje. Potwierdzam to. W sezonie letnim- walczysz o życie, ponieważ występują tam piekielne temperatury. Myślę, że taki stan rzeczy będzie utrzymywał się do czasu, aż kiedyś zabierze stamtąd kogoś karetka.

Pola

Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc raczej zapracowała na taką opinię!!!!

Izydor

Podpowiedzcie jakie dodatki socjalne są w firmie? Czy to jest uzależnione od długości pracy?

W życiu się nie spotkałem żeby nie dostać najniższej krajowej, a szefostwo tłumaczyło się tym, że z premią, nadgodziny itd jest dużo więcej. Myślałem, że przy tak rozwijającej się firmie przy 8h dziennie da radę wypracować najniższa krajowa bez nadgodzin i premii. Kpina i nie polecam nikomu iść nawet na rozmowę kwalifikacyjną

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Hak Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman - Słupsk

• Jak się pracuje w Auto-Hak Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Hak Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Hak Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman?

3.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Słoneczna 16 K
    76-200 Słupsk