Cargocar Polska Sp. z o.o.

Kusowo

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Cargocar Polska Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Cargocar Polska Sp. z o.o.

Przyczepa kemping

Firma której nie polecam.Przedluzane terminy realizacji zamowien.Jakosc wykonywanych prac miernota wystarczy popatrzeć na obejście firmy i pracyjacych tam ludzi Warunki pracy z tego co widziałem masakryczne.Wszedzie bałagan i sterty smieci plac gdzie znajduja się pojazdy do adaptacji i napraw to istne bajoro stoja w blocie.Firma nie terminowa.

Administrator

Każda opinia się liczy! Co wiecie o pracy w firmie Cargocar Polska Sp. z o.o. w mieście Kusowo? Czekamy cały czas na nowe sprawozdania od Was! Zachęcamy do dodania opinii przez obecnych pracowników!

Zostaw opinię o Cargocar Polska Sp. z o.o. - Kusowo

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cargocar Polska Sp. z o.o.