Cargocar Polska Sp. z o.o.

Adres: 28, 76-200 Kusowo

NIP: 8393170825 REGON: 221793765 KRS: 0000442587

Cargocar Polska Sp. z o.o.
0 0 3 5 1

Opinie o Cargocar Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

tleniona tandeta

Kompletna porażka, termin realizacji 4 razy zmieniany bez wcześniejszego uprzedzenia, wykonanie pozostawia wiele do życzenia, no i na koniec można się zdziwić co do ceny, bo Pan sobie coś dolicza nie informując o tym wcześniej klienta. Jednym słowem firma " krzak ", spisujcie wszystko na papierze z klauzurą odnośnie kary za nie dotrzymanie terminu bo u nich to norma !!!! A najlepiej to omijać szerokim łukiem.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Przyczepa kemping

Firma której nie polecam.Przedluzane terminy realizacji zamowien.Jakosc wykonywanych prac miernota wystarczy popatrzeć na obejście firmy i pracyjacych tam ludzi Warunki pracy z tego co widziałem masakryczne.Wszedzie bałagan i sterty smieci plac gdzie znajduja się pojazdy do adaptacji i napraw to istne bajoro stoja w blocie.Firma nie terminowa.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Każda opinia się liczy! Co wiecie o pracy w firmie Cargocar Polska Sp. z o.o. w mieście Kusowo? Czekamy cały czas na nowe sprawozdania od Was! Zachęcamy do dodania opinii przez obecnych pracowników!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Cargocar Polska Sp. z o.o. - Kusowo

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Cargocar Polska Sp. z o.o.