Opinie o SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e w Jelcz-Laskowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e w Jelcz-Laskowice

Wtrysk

Ludzie ! Kiedy w końcu coś się zmieni w tej firmie z BHP ! Nie widzicie w jakich warunkach my pracujemy ? Czy tylko trzeba robić i słuchać się niekompetentnych kierowników ? Gdzie jest ten młody, miły Pan z BHP co był ostatni czas u nas ? Widać, że działał chciał coś zrobić, rozmawiał z ludźmi i miał bardzo dobre podejście do NAS !!! A o wysokiej kulturze jego nie wspomnę ! Inne osoby zarządzające mogłyby z niego wziąć przykład !

Helena
@Wtrysk

a to nie macie BHP na etacie tylko ktoś przyszedł z zewnątrz , bo tak rozumiem twój post ze nie mozecie do niego isc i zapytac o jakies działania wreszcie?

Pani

Czy ktoś wie w jakim terminie jest postój wakacyjny w zakładzie w zorach ?

Witam serdecznie, Pytanie do działu kadr / zorientowanych. Rusza budowa 2 oddziału Simoldes na Śląsku w Żorach, Czy wiadomo już coś o rekrutacji do nowego oddziału ?

Byle kto

Tak. 100 osób na początek.

Marzena
@Byle kto

a na jakie stanowiska będą rekrutować?

Bb
@Byle kto

Gdzie składać cv

pracownik.
@Bb

cv już od listopada można było składać przez olx. W tym tygodniu pracujemy już na Żorach

Ewelina
@pracownik.

I jak wygląda praca a tym zakładzie? Ludzie jeszcze próbują się dostać?

Lelumpolelum

Są przyjęcia cały czas. Zapraszamy :)

Zara
@Lelumpolelum

Na jaki e-mail składać Cv ?a może trzeba podjechać osobiście ?

Marza

Czy ktoś dostał już odpowiedź w sprawie podania o pracę w Żorach?

Xyz
@Marza

Już dawno dzwonili. Ale nie polecam, co innego na rozmowie, co innego w rzeczywistości. Złote góry obiecali, a rzeczywistość inna

Gosc69

Witam,w piątek mam rozmowę tj13.08.zobaczymy co zaoferują. Pozdrawiam

Buffy
@Gosc69

Witam, Na jakie stanowisko aplikujesz ? Daj znać jakie wrażenia po rozmowie :) pozdrawiam

Postrach wampirów
@Buffy

Jestem po rozmowie, ale muszę się zgodzić z komentarzami poprzednimi, co innego na rozmowie a potem wszystko inaczej. Ostatecznie nie zdecydowaem się.

Michal15
@Postrach wampirów

Witam, jeśli można spytać, na jakie stanowiska aplikowaliscie? Pozdrawiam

Witam I co zaoferowali

młoda
@Marza

Gdzie Pani znalazła ich ogłoszenie? Też chciałabym wysłać cv.

młoda
@młoda

Na internecie wygogluj rekrutacja do simoldes zory

lila
@Gosc69

hej dzisiaj do mnie dzwonila kobieta i mowila ze rozmowy w połowie Września dopiero. To jak ty juz po rozmowie jesteś??

Lujek
@lila

A czy prace zaczynamy od października? Bo na polu tylko fundamenty sa i nie wiem gdzie my będziemy pracować?

Dałud
@Marza

Przed chwilą miałem telefon od rekruterki. Rozmowa w połowie września, praca od października podobno.

Lujek
@Dałud

A powiedziala ci gdzie będzie praca? Bo to będzie cud jak tam coś do października wybuduja

hej
@Lujek

witam,gdzie dokłądnie w Żorach jest ta firma? nie mogę nigdzie znależć adresu

lila
@Lujek

jak są fundamenty to reszta pojdzie szybko, się okaże co kiedy i jak i kogo przyjmna.Pozdrawiam

Pw
@Xyz

Jaki tam jest numer telefonu? Jak można śmiało wysłać 535 533 323

Pracownik Produkcji

pokazali jak wygląda miejsce pracy, przyjazna osoba, nie czekałem, wszystko bardzo sprawnie

dużo pytali o historię pracy i o doświadczenia

Leszno
gość

W tej firmie panuje mobb.ing . Dyrektor Parówa każe pracownikom pracować nawet jak się palą maszyny.(usunięte przez administratora)Kierownicy z linii montażowej i z produkcji dbają tylko o swoje stołki. Kierownik z linii montażowej powinien nauczyć się języka polskiego i wziąć się za pracę a nie gnębić ludzi!!!!! Ludzie uciekajcie z tego zakładu jak najszybciej!!!!!!

gosc

Nie polecam tej firmy. Panuje tam terror i (usunięte przez administratora) Płaca jest za niska za prace która tam się wykonuje. Premia raz jest a raz nie ma. Kierownicy z linii montażowej chodzą i straszą dyrektorem Parówą. Radzę trzymać się od tej firmy z daleka.

Czy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e organizuje staże dla studentów?

były.pracownik

Tak, są staże dla studentów i uczniów.

DD

(usunięte przez administratora) i segregacja pracowników. Omijać szerokim łukiem. A na rozładunek czeka się godzinami

X
@DD

Dobrze wiedzieć że zarządzaj tam świry,a mailem już wysłać swoje zgłoszenie do pracy .

Rozczarowany
@X

Simoldes to portugalski (usunięte przez administratora) oszczędzają na ludziach operatorzy muszą robić jednocześnie na dwóch stanowiskach już nawet ukraincy nie chcą tam robić nie polecam omijać z daleka tyle w temacie

Holly

straszna fabryka Operator Produkcji ma wiele obowiązków. Zarabia minimalną pensję. Dyrektor powinien się wstydzić, że tak mało płacą operatorom.

Ane

Szkoda że firma nie chce się chwalić w social mediach że kilka osob miesięcznie odchodzi z biura bo tak świetnie zarządzają.

Czy pracownicy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Dałud

Zawsze można zebrać ekipę i się gdzieś zintegrować - błogosławieństwo zakładu pracy nie jest tu potrzebne :)

Holly

okropny zakład, zwalniają starych pracowników, podnoszą normy, a płacą minimalną pensję i nie chcą podnosić. To znaczy, muszę zrobić więcej detalej za te same pieniądze. Życzę panu dyrektorowi, aby stał się zwykłym operatorem i poczuł wszystko na własnej skórze.

Anka

Witam Czy mógłby ktoś udzielić informacji jakie są zarobki na produkcji i czy w weekendy się pracuje? Za odpowiedź dzięki

Margaret

Dyskryminacja i segregacja. Nie polecam

Jaro
@Margaret

Raczej dbanie o pracowników........ Lepsze to, niż kolejna fala pandemii

Niki

Nie polecam firmy, w której panuje terror maseczkowo-szczepionlowkowy czuli naruszanie praw człowieka

dmk
@Niki

Gociu jesteś (usunięte przez administratora), to że firma dba o zdrowie pracownikw i w dobie pandemi rygorystyczne przestrzega zasad bezpieczeństwa i higieny jest dlaciebie czym negatywnym, to tylko świadczy jakim imbecylem, prostakiem i nieukiem jeste.

Jak najdalej od tego zakładu. Dyskryminacja i segregacja, tfu????

Aga

Segregacja ludzi, łamanie praw człowieka

Przyszły pracownik

Dzień dobry, mam kilka pytań odnośnie pracy w firmie. Dostałem propozycję pracy w Simoldes, ale chciałbym zadać kilka pytań. Jakie zarobki brutto na podstawowym, najniższym stanowisku? Bez premii, sama podstawa? Czy są dodatki typu wczasy pod grusza, jakaś premia na święta, dodatki za staż? Jest możliwość pracy w weekendy czy raczej się tego w firmie tego nie praktykuje? Z góry dziękuję za odpowiedź, chciałbym móc podjąć dobrą decyzję.

Gośka

Nie polecam.,jeden wyścig szczurów ,kierownictwo na produkcji jak i na montażu to łyse węże,nie szanują człowieka depczą i gnoją do upadłego jezeli osoba im nie pasuje lub w (usunięte przez administratora) nie włazi ma podkładane świnie,kupa fotoreporterów robiących zdjęcia i wywołujących show w biurze aby upodlić człowieka a tym samym zrzucić winę na druga osobę -koziołka szukają do kopania Każdy kopie do swojej bramki i robi na złość drugiemu(jakość magazyn automatycy czy ustawiacze)Dla mnie to cyrk,Kierownicy zakłamani na tablicach każą pisać to co dyrektor chce zobaczyć i mówią to co im wygodnie by bronić swojej (usunięte przez administratora) a ze zwykłego człowieka który chce normalnie pracować robią debila .Nie polecam

Jak najdalej od tego zakładu, nie wywiązują sie z obietnic, okłamują na rozmowach rekrutacyjnych, mało który kierownik posiada umiejętności do zarządzania ludźmi. Dlatego ludzi traktują jak śmieci, niektórzy nie mówią nawet dzień dobry. Rotacja taka, że nie nadążają z zatrudnianiem, ludzie siedzą tu tylko jak nie mają wyjścia.

Zostaw merytoryczną opinię o SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e?

Zobacz opinie na temat firmy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e?

Kandydaci do pracy w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e