Notus

Poznań

Opinie o Notus

maciek

no i jest teraz do nich oferta jako Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Hipotecznych, tylko, ze nie mam pojęcia jak to w praktyce wygląda teraz, bo nie podali stawek.

Anna

Polaczenie pracy i dzialalnosci; wymagania jak w duzej Korporaccj; narzucanie tego co ma sie robic i jak brak; etatu stalej pensji oplaconego ZUS skromne prowwizje; brak szkolen czy pomocy merytorycznej Lepiej juz sobie samemu prowadzi taka dzialalnocci(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Notus - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Notus