Opinie o Berdychowski Sp.j. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Berdychowski Sp.j., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Berdychowski Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berdychowski Sp.j. w Poznań

Robert Nowy wpis

Bardzo dobra jakość usług serwisowych. Rzetelność, terminowość i fachowość. Właściwe, na wysokim poziomie podejście do klienta z ofertą auta zastępczego na czas serwisu. Polecam. Robert (przepraszam, że piszę raz jeszcze, ale w poprzednim tekście wkradły się literówki)

Olga Nowy wpis
@Robert

Super, że serwis zapewnia zastępczy samochód na czas naprawy. Nie wszędzie się to zdarza a jest to na pewno duże ułatwienie dla klienta. Chętnie dowiedziałabym się też czegoś na temat cen za naprawę. Czy są one w miarę przystępne?

A Nowy wpis
Klient
@Robert

Tyle, że ode mnie bez wczešniejszego uprzedzenia pobrano opłatę , ponad 350 zł za kilka dni, auto zastępcze w tym czasie przejachało 60 km.

Elita Nowy wpis

Zapraszamy do salonu aut w Swarzędzu, ul. Poznańska 49, mamy lepsze samochody i serwis, przebijamy ich ofertę, poprawiamy po innych serwisach!!!!

1
Robert

Bardzo dobry jakość usług serwisowych. Rzetelność, terminowość i fachowość. Właściwie, na wysokim poziomie podejście do klienta z ofertą auta zastępczego na czas serwisu. Polecam. Robert

Administrator

Czekamy na Wasze opinie! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Berdychowski Sp.j. w mieście Poznań? Wiesz jak wygląda tu praca? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024

Zostaw merytoryczną opinię o Berdychowski Sp.j. - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Berdychowski Sp.j.