perfexim

Poznań

Opinie o perfexim

Potencjalny

Słyszałem , że handlowcy jeżdżą od sklepu do sklepu , mają chyba Fabie lub coś podobnego. A jak jest naprawdę w Perfeximie - atmosfera , zarobki , szanse na rozwój lub awans ?

słyszący

panowie ta firma to porazka,niekompetentne osoby na stanowiskach,totalny balagan,spychologia siega zenitu plus to co napisal "pracownik" i "obserwator"

Obserwator

Zgadzam się z tobą że firma potrafi dać w kość ale nie to jest w niej najgorsze,najgorszą strona jest (złośliwość i fałszywość) współpracowników :(

Firama potrafi dać w kosć(naprawde tam się tyra). Co do zarobków to od 2000 netto w góre (jak bardzo to zależy od tego czy donosisz na kolegów czy nie jak tak to wyżyjesz bez problemu z usmiechem od 1 do 1). Przyjemnym aspektem jest 13 pensja i 1000 przed urlopem co do ludzi to sa powiecmy "specyficzni".

Zostaw opinię o perfexim - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie perfexim