Opinie o Lorien Group Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lorien Group Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lorien Group Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lorien Group Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Jak się pracuje z ludźmi z Lorien Group Sp. z o.o. sp.k.?

Ania Nowy wpis

Firma to za dużo powiedziane, jest to co najwyżej (usunięte przez administratora), nastawienie na wyzysk pracownika, praca ponad normy godzinowe, nie przestrzeganie żadnego paragrafu kodeksu pracy, żadnych premii czy dodatków albo i nawet uprawnień do wykonywania danych czynności. Moja rada omijać tą "organizacje" szerokim łukiem czy to na cały lub część etatu, szkoda Waszego zdrowia.

Ania Nowy wpis

Jak tu z przerwami? sa odliczane od pracy?

ehh

@pp to domyślam się ze pewnie i żadnych innych dodatków..?

Mm Nowy wpis
@ehh

Żadnych jakichkolwiek dodatków

Firma Lorien Group Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent/ka w dziale wycen - praca dodatkowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Jak jest z pakietem medycznym w Lorien Group Sp. z o.o. sp.k.? Można dołączyć rodzinę?

pp

zwykłe ubezpieczanie, nie ma żadnego dodatkowego

Olek

@wood ale jak to chamski i bezczelny na rozmowie? Czemu??

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Lorien Group Sp. z o.o. sp.k.?

wood

takk, typ - wlasciciel byl bezczelny, chamski, ale rzeczowy

bercik

Ale przecież ważne jest tu i teraz a nie to co było. Jeśli było kiepsko to super , że jest taka poprawa!

Cześć! nie mogę odpowiadać na zarzuty, które były kiedyś. Mogę wypowiedzieć się na temat obecnej sytuacji. Pracuję w Lorien od marca i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Wcześniej pracowałam w instytucji państwowej i jest to duża różnica na plus. Nie widzę, żeby pracownicy zostawali po godzinach (raczej mają właśnie elastyczny czas pracy - godziny przyjścia:8-9). Szefowie co chwilę wymyślają jakieś formy integracji, wyjścia dla pracowników, wyjazdy integracyjne- oczywiście w godzinach pracy. Nie ma mowy o jakiejś indoktrynacji, czy narzucaniu przekonań religijnych, czy politycznych (ja nie doświadczyłam czegoś takiego). Atmosfera w pracy jest fajna, ludzie uprzejmi i zawsze pomocni. Wieloletni pracownicy co prawda, opowiadają, że bardzo wiele się zmieniło w ciągu ostatnich kilku lat. Ja osobiście polecam :)

Nikt ważny

Czy ktoś może mi konkretnie napisać czy warto wchodzić do tej firmy na jakie kolwiek stanowisko? Czy nadal jest podejmowana próba bycia korporacji jak ktoś wcześniej napisał, czy temat :poglądy polityczne i indoktrynacja przekonania jest ze strony pracodawcy podajmowany? Czy wyjazdy służbowe w dni wolne nadal się pojawiają i na czym one polegają ?

Robert
@Nikt ważny

Szkoda, że nikt nie odpowiedział na Twoje pytania związane z pracą w firmie Lorien Group. Są one bardzo konkretne, więc odpowiedź na nie pomogłaby nie tylko Tobie, ale i pozostałym osobom rozważającym zatrudnienie w tej firmie. Chciałbym dowiedzieć się, czy mimo braku uzyskania odpowiedzi zdecydowałeś się na aplikowanie do pracy w tej firmie?

wcześniejszy

Zgadzam się z najnowszym wpisem anonima z 07.2018 - serwis istnieje tylko na papierze. Indoktrynacja katolicka, atmosfera korpo w firmie zatrudniającej poniżej 20 osób. Stres, obowiązkowe wyjazdy w dni wolne od pracy

Honorata
@wcześniejszy

Czy wspomniane przez Ciebie wyjazdy w dni wolne od pracy są dodatkowo płatne lub w inny sposób nagradzane? Myślę że, użytkowników forum zainteresuje właśnie w jaki sposób Lorien Group motywuje swojego pracownika do działań. Zatem zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytanie i do dalszej aktywności na forum.

Ewa z żebra Adama

Dobre

Honorata
@wcześniejszy

Czy wspomniane przez Ciebie wyjazdy w dni wolne od pracy są dodatkowo płatne lub nagradzane? Nie określiłeś tego w wypowiedzi, a prawdopodobnie użytkowników interesuje wyjaśnienie tej kwestii. Pomimo tego, że byłeś aktywny na forum już jakiś czas temu, to zachęcam Ciebie do dalszego udzielania się na nim.

Beznadziejna atmosfera pracy na każdym stanowisku, tzw. spychologia, większość pracowników nie ma pojęcia co sprzedaje i montuje, serwis jest właściwie tylko na papierze. Pytania o przekonania polityczne i sytuację rodzinną i materialną - żenada. Indoktrynacja katolicka. Nie polecam.

Tadek

Odchodzą sami najlepsi pracownicy i nie ma z kim pracować.

Eryk

Przykre ale pracodawca płaci za wykonana pracę!!!

Złoty
@Eryk

czasami płaci

Antoni
@Eryk

Za ściemnianie klientów a nie pracę. Nie produkcją urządzeń.

byly

Trzeba wciskac klientom cos o czym nikt nie ma pojecia. Podziekowalem za prace.

kjbj

@rynek niestety tak jest często, że nadmiar pieniedzy uderzają ludziom do głowy...A teraz mogę wam powiedizec ze szukają na stanowisko Asystent/ka Zarządu

M.

Byłam na kilku etapach rozmowy w tej firmie, i szczerze wyszłam zniesmaczona. Rozumiem, że może nie interesowało ich moje doświadczenie w międzynarodowej firmie, bogate CV i wszystko co może być istotne w tej pracy, ale pytania o prywatne przekonania czy opinie polityczne to przesada.

byly

potwierdzam powyższą wypowiedź....pracodawca wypłacalny, niskie zarobki jak na zakres obowiązków bez względu na zajmowane stanowisko....motto to wieczne pretensje i szukanie winnych

joka

Pracodawca zawsze wypłacał wynagrodzenie na czas, - premie to istna katorga, można uznać, w zależności od humoru raczej ich nie ma, (usunięte przez administratora) - wyjazdy w dni wolne od pracy, - nerwowa atmosfera nie opuszcza tego miejsca ani na chwile. - wszystko na ostatni dzwonek, - wieczne pretensje, - szukanie winnych, - brak docenienia pracowników,

handlowiec
@joka

jakie stanowisko opisujesz? joka

Zostaw merytoryczną opinię o Lorien Group Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Lorien Group Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Lorien Group Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lorien Group Sp. z o.o. sp.k.?

Lorien Group Sp. z o.o. sp.k.

Lorien Group Sp. z o.o. sp.k.