Lorien Group Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań

Opinie o Lorien Group Sp. z o.o. Sp. k.

kjbj

@rynek niestety tak jest często, że nadmiar pieniedzy uderzają ludziom do głowy...A teraz mogę wam powiedizec ze szukają na stanowisko Asystent/ka Zarządu

M.

Byłam na kilku etapach rozmowy w tej firmie, i szczerze wyszłam zniesmaczona. Rozumiem, że może nie interesowało ich moje doświadczenie w międzynarodowej firmie, bogate CV i wszystko co może być istotne w tej pracy, ale pytania o prywatne przekonania czy opinie polityczne to przesada.

byly

potwierdzam powyższą wypowiedź....pracodawca wypłacalny, niskie zarobki jak na zakres obowiązków bez względu na zajmowane stanowisko....motto to wieczne pretensje i szukanie winnych

joka

Pracodawca zawsze wypłacał wynagrodzenie na czas, - premie to istna katorga, można uznać, w zależności od humoru raczej ich nie ma, ( usunięte przez administratora ) - wyjazdy w dni wolne od pracy, - nerwowa atmosfera nie opuszcza tego miejsca ani na chwile. - wszystko na ostatni dzwonek, - wieczne pretensje, - szukanie winnych, - brak docenienia pracowników,

handlowiec
@joka 05.02.2014 22:26

jakie stanowisko opisujesz? joka

Zostaw opinię o Lorien Group Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lorien Group Sp. z o.o. Sp. k.