Fresh Market Chartowo , Głuszyna Poznań

Poznań

Opinie o Fresh Market Chartowo , Głuszyna Poznań

Mikołaj

Zgadzam się osobą wyżej. Też pracowałem na Chartowie 27. Nic dodać nic ująć. Najlepiej jak by zamknęli tem sklep i by dali nowych pracowników. Po syf na tym sklepie porodukty po terminie są chowane w lodówce na magazynie A później są jako pomocyjnie porodukty wystawiane Na sklep. A co do pracowników pracują Na czarno. Zróbcie coś Tym bo takich warunkach nie można nic kupować

Poszkodowany

Uwaga na tego Pracodawce. Prowadzi dwa sklepy Fresh Market. Jeden na Chartowo 27 , drugi na Głuszyna 2 na Starołęce. Szef proponuję pracę na czarno , oszukuję w rozliczeniach z godzinami. O wolne nie macie co się pytać, bo jego żona zawsze z szyderczym uśmiechem odpowiada "a po co Pani wolne , przecież jesteście młodzi a praca jest lekka " dopiero po kilku prośbach dostajesz wolne z łaski. Na sklepie jest wędlina po terminie , szef każe Ci ją na zapleczu umyć i sprzedawać dalej. Jeśli coś nie pasuje szefowi zwalnia bez podania przyczyny i jeśli chcesz jakieś wyjaśnienia każe Ci je napisać na piśmie. Szefostwo pojawia się na sklepie na parę godzin , wyda swoje wytyczne , jeśli chcesz o coś spytać to nagle nie mają czasu na rozmowę i wyjeżdżają . Uważajcie na tego pracodawce bo na początku stwarzają miłe pozory by skusić Cię byś pracował u nich a później zaczyna się mobbing i szyderstwo ze strony pracodawcy.

Zostaw opinię o Fresh Market Chartowo , Głuszyna Poznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fresh Market Chartowo , Głuszyna Poznań