STILL POLSKA
counter
3 107 171 5 1
Darrko

Dużo można pisać na temat tej firmy. Kiedyś zgrany zespół, jeden drugiemu pomagał a teraz to szkoda gadać. Z tego co mi wiadomo płaca na stanowiskach biurowych też nie jest na jednym poziomie a już nie mówię o technikach. Starzy pracownicy nie są doceniani chyba, że jest się menadżerem lub dyrektorem to można żyć jak "pączek w maśle". Rozłożenie obowiązków też nie jest równomierne. Jedni mają labe a inni taki młyn, że nie wiadomo w co ręce włożyć... no cóż tak to jest jak człowiek się nie podlizuje przełożonemu. Nowi pracownicy na "dzień dobry" dostają wyższe wynagrodzenie niż pracownicy z dłuższym stażem... przykre.

MARCIN K.

Hej @Blachara2. Nie zgadzam się że zatrudnianie ludzi po znajomych było niewskazane. Choćby nie mieli nawet pojęcia jak wygląda wózek, mylili karetkę wózka z pogotowiem, a hasło widły- widzieli widły do przerzucania siana. Swój, to swój, dobrze otoczyć się wianuszkiem zaufanych ludzi, wiesz o co chodzi, atmosfera jest wtedy dobra.

Tak8Nie3
Hgh

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Odcinają premie

Tak4Nie1
Darrko

Paulina
@Darrko

Być może wysokość wynagrodzenia w firmie STILL POLSKA uzależniona jest od wykształcenia i posiadanego doświadczenia. Nie sądzisz? Stąd właśnie taka jego różnorodność i rozbieżność w tej firmie. Pracujesz nadal w tym miejscu? Jeżeli tak, to jak w takim razie wyglądają Twoje obowiązki i przyporządkowane do nich warunki zatrudnienia? Oceniasz wysokość swojego wynagrodzenia jako adekwatne do wykonywanych obowiązków?

TakNie2
Ciągle pracujący od nastu lat
@Paulina

Tak jak Darrko napisał. Dobry lizus ma lżej w pracy i więcej do wypłaty. No i jeszcze zatrudnieni wskutek koneksji rodzinnych dobrze mają.

Tak6Nie2

@darrrko
@Paulina

Niestety ale wynagrodzenie nie jest adekwatne co do wykształcenia i stażu pracy.

Jaro
@@darrrko

To prawda. Gdy pomimo pandemi i kryzysu w Europie polski serwis nadal daje radę a kasy dla techników nie ma. Operatorzy wózków w niektorych firmach więcej zarabiaja niż technicy. Dyrekcja ciągle krzyczy ,,mało!,, I ,,można więcej,, a zysk zamiast docenić staranie i prace techników skoro nie ma podwyżek(ciekawe dlaczego skoro słupki pokazują że jest dobrze bo ,,MOGLO BY BYC LEPIEJ!) choćby w postaci jednorazowych premii pompowany jest do Niemiec. Atmosfera sukcesywnie się psuje i jak tak dalej pójdzie technicy którzy utrzymują tą firmę zaczną odchodzić i ciekawe skąd wówczas kasa popłynie. Brak motywacji do zwiększania wydajności...

Dexter
Kandydat
@Jaro

Masz rację. Ja już się rozgladam za inna praca choć szkoda bo pracuje tu już 8 lat i zżyłem się z chłopakami ale ,,podziękowaniami dyrektora,, rachunków nie zapłacę i dzieci nie wyżywie. Żeby technik serwisu nie zarobił 1000euro??? To jest kpina. Praca dla idei nie ma sensu a jak ktoś zarabia 20 czy 30 tys to tego co zarabia 4tys nie zrozumie. Czas opuścić pokład bo ten okręt tonie.

Ciastek Nowy wpis
@Dexter

Nie narzekaj tylko weź się do pracy a obiecuje Ci że zarobisz dobrze.

Ciastek Nowy wpis
@Paulina

Paulinka, zaś komputer i wyjdź porozmawiać z ludźmi z pracy, może trochę ochloniesz od tego Excela i zobaczysz co to prawdziwe życie.

Wanda Nowy wpis
@Jaro

Rozumiem, że brak podwyżek jest dużym problemem, jednak może wynika to z tego, że firma chce utrzymać płynność finansową w czasie pandemii. Mógłbyś napisać więcej na temat atmosfery? Dlaczego uważasz, że obecnie się pogarsza? Będę wdzięczna za szczegóły dotyczące aktualnej sytuacji w STILL POLSKA.

PiotrO. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.
Kandydat

Dzień dobry. Wakat na stan. Doradca Handlowy teren (woj. Opolskie) jest aktualny?? Słyszał może ktoś coś?? Pozdrawiam

PH still

możesz liczyć jako PH na 3 tys netto i nie więcej samochód swoim będziesz jeździł jak technicy jak wyliżesz pupe to dostaniesz 10 letnią skode

Nick
@PH still

Samochód Skoda Octavia

pierdzii
@Nick

ale faza

PH STILL
@PH still

Bzdury bez pokrycia. Podstawa jest wyższa i dodatkowo premia kwartalna zależna od sprzedaży. Wszystkie auta są w wynajmach max 4 letnich, więc nie ma opcji na stare auto. Praktycznie brak ograniczeń w korzystaniu prywatnym. W nowych autach standardem jest skrzynia DSG. Szkolenie wstępne przeplatane z pracą w terenie przez pierwsze dwa miesiące. Możliwość awansu na stanowisko Doradcy Handlowego czy do innych działów firmy np na KA. Dobrzy Handlowcy pracują nawet po kilkanaście lat na stanowiskach, managerowie nawet dłużej, wszyscy managerowie byli wcześniej handlowcami- z czegoś to wynika.

Jaro
@PH STILL

Jak brak ograniczeń w korzystaniu z auta? Technicy mobilni nie mogą korzystać z aut do celów prywatnych!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 126 dni.

Czy w STILL POLSKA jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w STILL POLSKA?

Miśka
@Pytanie

Tak, są organizowane. Budżet konkretny.

@
@Miśka

Wszystkiego zależy jaki dział, handel ma najdroższe...

Hgh

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Odcinają premie

Tak4Nie1
Vexx
@Hgh

Z jakiego powodu obcinają premie? Na stanowisku Technika?

Paweł
@Vexx

U was nie obcinają?

Vexx
@Paweł

Jeszcze nie chociaż się zapowiada

Dog
@Vexx

Pracuję w tej firmie od kilku lat i jeszcze się nie zdarzyło, żeby obcinali komuś premie. Bzdury piszesz.

Rene
@Dog

A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem a później takie bzdury piszesz.

Łysy
 Rekomendacja

Witam, rozglądam się za nową pracąna stanowisku PH/DT. Mam kilku letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń. Still wygląda z zewnątrz fajnie mam pytanie o zarobki a dokładnie o podstawę. W jakich granicach ona oscyluje, jak wygląda system premiowy za sprzedaż. Bardzo dziękuję za pomoc

Ren
@Łysy

Zbytnio nie znam podstawy jako przedstawiciel handlowy w Still.Ale jak technicy serwisu nie narzekają na zarobki to musi być dobrze

TakNie1
Iza

@Hgh ale za co te premie obcinają??

Tomek

To chyba mają klientów gdzie nie można rąk umyć. Tam gdzie ja jeżdżę naprawiać bez problemu mogę umyć ręce. Poczytajcie sobie to co Joasia przesłała. Mycie zmywa wszystkie wirusy. Wszyscy trąbią, żeby nie chodzić w maskach jak jest się zdrowym więc nie wiem po co dostali w toyocie te maski, może ich wózki mają koronę :). Ciekawe, że ich technicy dopiero teraz dostali okulary, a rękawice też teraz dopiero dostali ? Ludziska nie dajcie się zwariować. T.

Tak1Nie4
Michał
@Tomek

Dział marketingu działa. Jak byś był technikiem i wiedział na czym polega robota to byś inaczej śpiewał.

Tak5Nie2
st/li
@Tomek

Ciekawe dlaczego w Linde do tej pory nie dostali.

Tak2Nie3
Krzysiek
@Tomek

Tomek, co do masek - a skąd wiesz że jesteś zdrowy jak nie robi się testów i możesz być chory i nie wiedzieć, że zarażasz? Chyba na tym właśnie polega profilaktyka. Odpowiedzialny pracodawca dba o swoich ludzi. Ja bym wolał, żebyśmy dostali maski i ich nie potżebowali

Tak2Nie1
Stilowiec

Dajcie bezpłatne urlopy zamknijcie firmę. Większość technikow to starsze osoby którzy mają dziadków w mieszkaniu. Jak ich stracimy to będzie po firmie

Tak9Nie1

Czy STILL POLSKA ma ściśle ustalone godziny pracy?

TakNie2
DD
@Pytanie

Tak, pracujesz od 06:00 do 19:00, albo i dłużej.

Tak9Nie1
McChicken

Weźcie się do roboty zamiast narzekać! Jak za komuny robić żeby się nie narobić... gajnie tak, co?

Tak2Nie7
MARCIN K.

Tak8Nie3
Hehe
@MARCIN K.

Coś jak w spółkach skarbu państwa ?

unia

Witam jakie na dzień dobry są zarobki jako Technik ?

Quin
@unia

Stacjonarny czy mobiony technik? Na stacjonarnego nie ma zapotrzebowania

UNIA
@Quin

MOBILNY

Quin
@UNIA

3000 tys-4000 tys

Sławomir
@Quin

To sama podstawa, czy doliczasz do tego premie? Jakie są godziny pracy jako technik mobilny w STILL POLSKA? Czekam na Twoją odpowiedź, ciekawią mnie te kwestie.

Blachara2

Ogólnie firma w miarę ok. Pieniądze na czas, benefity, imprezki. Dla techników chyba bardziej rozwojowa niż dla pracowników biurowych. Wózki dobre, Still pracuje z największymi firmami. Warszawa i Poznań to dwa różne światy. W Poznaniu bliżej koryta, więc wszystko łatwiej im załatwić. Nie mają pojęcia co się w Warszawie dzieje. Oddziałem zarządza właściwie z drugiego siedzenia, menadżer, zwany kurczakiem. Ściąga swoich ludzi gdzie się da. Nie ważne czy nauczycielka geografii czy makijażystka (autentyki), a wózek widłowy pierwszy raz na oczy zobaczyła w Stillu- na koordynatorkę serwisu nadaje się w sam raz. Adaś zdaje się też niczego nie ogarnia, snuje się jak zombiak w pół snie. Na górze panuje swoista komitywa, niektórzy ludzie z łapanek po znajomych i odbija się na zespole. Mało zintegrowane środowisko niestety.

Vero

Do działu naprawy wózków widłowych przyjmują Techników serwisu do Mrowina?

TakNie

Proponuję żeby dział samopochwał nie wpisywał tu cudownych opinii. Bałagan jak wszędzie więc się pracuje z rozpędu. Tendencja zastanawiająca. Dyrektorów stado. Tak to nawet w GSie nie było. Tylko pokazują Excel że ciągle można by więcej. Weź zarabiaj na te stanowiska.

Tak6Nie1
Rene
@Pracownik

U Techników mechaników serwisu też tak jest?

Wesołych Świąt
Użytkownicy czekają na odpowiedź 393 dni.

Napisz coś więcej,są jakieś testy praktyczne,czy tylko rozmowa ? Im więcej szczegółów tym lepiej.

ja

Czyli ile tak naprawdę można zarobić w firmie STILL na stanowisku DH, jaka podstawa i jaka premia?

Odpowoedz
@ja

Zależy od Ciebie i Twojej obrotności. Podstawa może i mała, ale Ci co sa dłużej nie liczą od przysłowiowego 10 do 10 miesiąca. Tym słabszym albo sie dziękuje, albo sa na tym samym poziomie. Still to nie jest może firma marzeń każdego handlowca. Da sie lepiej, co pokazują starzy handlowcy, którzy postanowili isc dalej. Warto już ma początek ugrać sobie w miarę normalna kasę, potem jest gorzej.

TakNie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w STILL POLSKA?

Tak2Nie
Odpowoedz
@Pytanie

Pewnie zależy od stanowiska.

Zostaw merytoryczną opinię o STILL POLSKA - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

STILL POLSKA