Opinie o STILL POLSKA w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie STILL POLSKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w STILL POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż wózków magazynowych i wyposażenia magazynu

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o STILL POLSKA w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Miriam
Kandydat

Firma still to coraz większy cyrk,nowy menager za Mirka i jego Szwagier Dyrektor konszachty na coraz większych stanowiskach ,kodeks etyczny widocznie nie dotyczy wszystkich nepotyzm na takich stanowiskach i tracimy najlepszych ludzi ,trzeba się ewakuować jak najszybciej .Stanowczo odradzam pracę w tej firmie .

Darrko

Dużo można pisać na temat tej firmy. Kiedyś zgrany zespół, jeden drugiemu pomagał a teraz to szkoda gadać. Z tego co mi wiadomo płaca na stanowiskach biurowych też nie jest na jednym poziomie a już nie mówię o technikach. Starzy pracownicy nie są doceniani chyba, że jest się menadżerem lub dyrektorem to można żyć jak "pączek w maśle". Rozłożenie obowiązków też nie jest równomierne. Jedni mają labe a inni taki młyn, że nie wiadomo w co ręce włożyć... no cóż tak to jest jak człowiek się nie podlizuje przełożonemu. Nowi pracownicy na "dzień dobry" dostają wyższe wynagrodzenie niż pracownicy z dłuższym stażem... przykre.

Damian
Kandydat

Hej, chciałbym zapytać o pracę Technika Serwisu w tej firmie (Rejony Zielonej Góry) Czy możecie coś napisać o tym stanowisku?

Janusz

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Od kilku lat jestem technikiem w tej firmie. Od 3 lat nie miałem podwyżki. Czas żeby się z tego ewakuować bo ten statek tonie. 3200 na rękę podstawy to jakaś kpina, wózkowy bez spiny wyciąga 4300 netto bez nadgodzin i premii. Tu jest wielka odpowiedzialność za grosze.

Gucio
@Janusz

To bardzo dziwne, że nie miałeś bo tylko w zeszłym roku nie było podwyżki ze względu na COVID i nikt nie dostał podwyżki. Jak nie masz od 3 lat podwyżki to znaczy, że piszesz na tej stronie, żeby tylko mieszać. Ja pracuję więcej niż kilka lat w tej firmie i mam zupełnie inną podstawę + wyrabiam dobrą premię wiec piszesz jakieś bzdury.

Janusz
@Gucio

Pisz konkrety kolego jaki region i ile podstawy . Chyba że jesteś jednym z tych nowozatrudnianych analityków albo Panią z HR to nie mam pytań.

Robotnik
@Gucio

Są różne podwyżki. Gang swojaków ma po ileś set złotych lub też dużo więcej. Pozostali mieli przez lata po 100 brutto i mniej. A w opiniach google widać, że po pięć gwiazdek wstawił kierownik marketingu i handlowiec. Widać po imieniu i nazwisku. Samozachwyt. Na żywca. Bez wstydu.

Mario Nowy wpis
@Janusz

Poważnie takie niskie zarobki mają technicy stacjonarni? z uprawnieniami konserwatorów

Jerzy Nowy wpis

To ile masz podstawy?

Fizyczny z busa

Jak się przyjmowałem do tej firmy prawie pięć lat opinie były dużo lepsze i nie było ich dużo. Niestety komentarze na tej stronie pokrywają się, ze stanem faktycznym. Robi się straszny (usunięte przez administratora) Bardzo doświadczeni pracownicy uciekają z tej firmy. Podwyżki średnie na jeża. No chyba, że obowiązków to grubo. Technik ma coraz więcej papierologii do wypełnienia w czasie kiedy powinien robić obroty. Bez obrotów premia mizerna. Ogólnie nie polecam.

Jux
@Fizyczny z busa

Jesteś technikiem mobilnym czy warsztatowym?

Irena Nowy wpis
@Fizyczny z busa

A jak dużo obrotów trzeba wyrobić, żeby dostać jakąś konkretną premię?

Fizyczny z busa Nowy wpis
@Irena

Jest dużo zmiennych które składają się na wielkość premii. Mając 100 tys miesięcznego obrotu możesz dostać super premię pod warunkiem, że cały oddział wyrobi plan inaczej dostaniesz g... . Żeby zrobić stówkę obrotu to trzeba mieć super rejon i dużo "swoich" klientów. Nowy dostaje ochłapy i jeździ wszędzie robiąc obroty nie przekraczające 30 tys.

Damian

niepopularny
@Damian

Dobrze wyposażone auto od startu i niezła pensja. Szkolenia wszystkie sponsoruje firma, łącznie z uprawnieniami. Dobra firma żeby się nauczyć od zera. Jak masz troche doświadczenia to dostaniesz lepszy pieniądz na start. Wszystko zależy od wiedzy. Jak chcesz wiedzieć coś więcej to najlepiej zadzwonić do biura serwisu. Napewno odpowiedzą bo szukają techników.

Vero
Klient
@Damian

A masz doświadczenie w pracy technika czy dopiero zaczynasz tą ścieżke zawodową ?

Jan
Klient
@niepopularny

Ile zarabiają Technicy stacjonarni na warsztacie podstawa?

Technik z doświadczeniem
@Jan

Stacjonarni dostają 9 - 10 koła na rękę plus dodatkowo premie i nadgodziny. Łącznie kolo 15.

Robik
@Technik z doświadczeniem

To słabo, u nas na rejonie podstawy jest 15-20 tysięcy netto. Plus premie I nadgodziny.

Katarzyna
@niepopularny

Serio firma sponsoruje i szkolenia i uprawnienia? Super a potem jest w umowie jakiś zapis ile trzeba pracować w firmie, aby to odpracować?

Tex
@Technik z doświadczeniem

W Mrowinie tak płacą ?bo cały czas szukają i chętnych niema

ja

Czyli ile tak naprawdę można zarobić w firmie STILL na stanowisku DH, jaka podstawa i jaka premia?

Odpowoedz
@ja

Zależy od Ciebie i Twojej obrotności. Podstawa może i mała, ale Ci co sa dłużej nie liczą od przysłowiowego 10 do 10 miesiąca. Tym słabszym albo sie dziękuje, albo sa na tym samym poziomie. Still to nie jest może firma marzeń każdego handlowca. Da sie lepiej, co pokazują starzy handlowcy, którzy postanowili isc dalej. Warto już ma początek ugrać sobie w miarę normalna kasę, potem jest gorzej.

Loker
@Odpowoedz

Ja wiem, czy 30 tyś to mała podstawa ? Jak na handlowca.

Jack
@Loker

A technicy ile mogą zarobić stacjonarny np?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma STILL POLSKA w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Technik mechanik stacjonarny – wózki widłowe w Still Polska Sp. z o.o.. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Manager Regionu
PROWANSJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. ochrony środowiska
Ekobhp Jacek Zatoński
(2 opinie)
logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
OnlyGO
(4 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Lechu

Najbardziej w tej firmie lubię przebywać na chorobowym. Ide na miesiąc na dwa nikt ani słowa. U prywaciarza dawno by mnie wywalili a tu siedzę w domku pije piwko a kasa wpływa rączki czyste transit odpoczywa???? bardzo dobra firma

Aktywny
@Lechu

Tu się zgodzę, nikt nie zadaje zbędnych pytań, nie ma cię i już...

Stig
@Lechu

A długo pracujesz w Stillu?

Krystyna
@Lechu

Ty tak na poważnie? Skoro tyle Cię nie ma w robocie, przecież ktoś Cię pewnie musi zastąpić, pomyślałeś o tym że dokładasz komuś pracy?

były

Omijać szerokim łukiem , nepotyzm , zazdrość, przekręty na poziomie wyższych stanowisk, bardzo duże wymagania w stosunku do słabej pensji, fikcyjne premie nie do osiągnięcia, ogólny chaos i (usunięte przez administratora) szczególnie oddział Katowice i Poznań.

Monika
@były

To brzmi serio tragicznie... :/ Jak myślisz, czemu akurat tak jest w tych dwóch oddziałach? Co z pozostałymi?

byly
@Monika

Jest tak ponieważ kierownictwo to łapówkrze oraz (usunięte przez administratora) obiecujący złote góry i wymagający cudów , kilka lat juz nie pracuję ale z tego co wiem to te oszołomy dalej pracują w oddziele Katowice i Poznań

Marzena
@byly

Wymagają cudów? Co to znaczy? Jakie wyniki trzeba robić? Są w ogóle osiągalne?

@byly
@Marzena

Prosty temat , wykonujesz plan w 101% a gdy maja wyplacic premie lub jest podsumowanie okresu rozliczeniowego okazuje sie ze wykonalas plan na 99% i nic nie dostaniesz . Pracujesz np. na stanowisku fakturzystki a ogarnisz tematy serwisu lub innych działów. Idealna firma koorporacja do ludzi nolife , bez dzieci, chcacych harować jak mrówki i nic z tego nie mieć. Pierwsze wrażenie naprawde jest super tak wczesniej pisali, szkolenia, wyjazdy, nowy sprzet ale po jakims czasie ten czar pryska i zaczyna sie (usunięte przez administratora) .

Czy STILL POLSKA ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy można liczyć w STILL POLSKA na prywatną opiekę medyczną?

Ciapek
@Pytanie

Jest dużo pakietów, tańsze i droższe jest w czym wybierać.

Marika
@Ciapek

Czy te pakiety są bezpłatne dla pracowników, czy może trzeba je opłacać z wynagrodzenia?

Monika
@Marika

Myślę, że jeżeli pracownik ma wybór no to już jest odpowiedź na to, tańsze pewnie "w cenie", te droższe ala "premium" już pewnie z pensji lub za dopłatą. Ale mogę się mylić. ;) Poprawi mnie ktoś?

Miriam

Maria
@Miriam

No wstyd że tyle mówi się w firmie o kodeksie etycznym a takie rzeczy nadal mają miejsce w bezpośredniej linii.

Tadziu
@Miriam

Czara goryczy się przelewa, dużo się ostatnio o tym mówi,ale wniosków zarząd nie wyciąga żadnych, ręka rękę myje i na układy nie ma mocnych. Aż żal się patrzy jak się rozpada to wszystko na co ciężko razem pracowaliśmy.

@Miriam

Ale co dokładnie masz na myśli? Zmieniły się jakieś warunki zatrudnienia w ostatnim czasie w Stillu? Jakie i jak? O co chodzi?

Ona
@Miriam

Przecież still płaci jak kogoś się poleci do pracy i się sprawdzi i może to być ktoś z rodziny więc o czym ty piszesz. To jest dobra metoda na znalezienie pracowników. Jak ktoś poleci kogoś to trochę bierze odpowiedzialność za taką osobę. Ja nawet za siano bałbym się kogoś polecić, bo może się nie sprawdzi ale to już inna sprawa.

Marian
@Miriam

Przychodzi czlowiek na rozmowę kwalifikacyjną: - Dyrektor: co Pana skłoniło do tego żeby pracować w Still Polska ? - Kandydat: Tato przestań się wyglupiac :D

Urszula
@Miriam

A co to jest ten kodeks etyczny dla ciebie i czemu konkretnie nie jest według ciebie przestrzegany? Konkretniej! :)

Ciekawski
@Miriam

W którym dziale to takie "układy"?

Forklift

Nepotyzm do stopnia, że spokojnie mogą starzy pracownicy po powrocie pizzadej pytać nowych "Tej, a Ty od kogo jesteś?", "Tej, a ten młody do czyj szwagier/zięć/syn?". Pracownicy biurowi zarabiają mało, nie rzadko z 10 letnim stażem ze Stilla vs. Pani z kasy w markecie z owadem to ta druga wygrywa znacznie. Inna ma się sprawa, jak są plecy, bądź jest się pupilem. Ale to nic. Pracujemy dalej, w końcu w Stillu jest.... uwaga..... DARMOWY PARKING! Tak, to nie żarty, mamy DARMOWY PARKING jako benefit. Jak to mówię rodzinie, to czuć w powietrzu zazdrość. Znajomych już dawno nie mamy, bo każdy nie wytrzymał tego prestiżu. Można dostawać małe wynagrodzenie, roboty mieć po pachy, ale ten DARMOWY PARKING wszystko wynagradza. Takie szczęście mało kogo spotyka.

KAT
@Forklift

Nie wiem co za (usunięte przez administratora) to pisał o nepotyzmie. STILL płaci pracownikom za polecenie kogoś znajomego do pracy. Jest problem ze znalezieniem ludzi i jak ktoś kogoś poleci i ten ktoś się sprawdzi to osoba polecająca dostaje premię. Równie dobrze może to być ktoś z rodziny. Ja poleciłem kogoś i taką premię dostałem. Nie był to nikt z rodziny ale takie osoby też można polecać i co w tym dziwnego. STILL za to płaci jeżeli taka osoba się sprawdzi więc nie piszcie bzdur o nepotyzmie. A w czasach kiedy często w miastach trzeba płacić za miejsce parkingowe pod pracą i to coraz więcej to fajnie jak parking jest darmowy.

Robotnik
@KAT

Całkiem, całkiem przypadkiem najlepsze podwyżki, tytuły i rozluźnienie przypadają tym przyjętym po układach. Reszta niestety musi pracować.

PanDyrektor
@Robotnik

Dlatego sądzę, że te przedstawianie rewelacyjnych wyników na tle zachodu ,to jakby iść do (usunięte przez administratora)popatrzeć. Inny przykład - Opowiada się jak dzieciom po sprzątaniu świata ile ich szkoła zebrała złomu, jaki to proekologiczna, zaś dla "zbierających", którzy ten wynik osiągnęli nie daje się dosłownie nic. Wszystko dostaje góra.

Roman
@KAT

Możesz napisaś ile taka premia wynosi? Pracownik, którego poleciłeś jak długo musi pracować, żeby ktoś zadecydował, że się sprawdza i premia się należy?

Czy STILL POLSKA zapewnia kartę multisportu?

Tak

@Pracownik

O, to super. Na jakie jeszcze inne benefity lub dodatki może liczyć pracownik w STILLu? Czy jest prywatna opieka medyczna, jakieś bony/paczki na święta lub premie? Czego można się spodziewać? :) Czy benefity są darmowe?

Robercik
@Natalia

Nie ma nic za darmo. cześć jest pobierane z twojej pensji a cześć placi pracodawca.

Jaki jest wkład kierownictwa STILL POLSKA w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Robercik

Wkład ? Żaden

Darrko

Paulina
@Darrko

Być może wysokość wynagrodzenia w firmie STILL POLSKA uzależniona jest od wykształcenia i posiadanego doświadczenia. Nie sądzisz? Stąd właśnie taka jego różnorodność i rozbieżność w tej firmie. Pracujesz nadal w tym miejscu? Jeżeli tak, to jak w takim razie wyglądają Twoje obowiązki i przyporządkowane do nich warunki zatrudnienia? Oceniasz wysokość swojego wynagrodzenia jako adekwatne do wykonywanych obowiązków?

Ciągle pracujący od nastu lat
@Paulina

Tak jak Darrko napisał. Dobry lizus ma lżej w pracy i więcej do wypłaty. No i jeszcze zatrudnieni wskutek koneksji rodzinnych dobrze mają.

@darrrko
@Paulina

Niestety ale wynagrodzenie nie jest adekwatne co do wykształcenia i stażu pracy.

@@darrrko

To prawda. Gdy pomimo pandemi i kryzysu w Europie polski serwis nadal daje radę a kasy dla techników nie ma. Operatorzy wózków w niektorych firmach więcej zarabiaja niż technicy. Dyrekcja ciągle krzyczy ,,mało!,, I ,,można więcej,, a zysk zamiast docenić staranie i prace techników skoro nie ma podwyżek(ciekawe dlaczego skoro słupki pokazują że jest dobrze bo ,,MOGLO BY BYC LEPIEJ!) choćby w postaci jednorazowych premii pompowany jest do Niemiec. Atmosfera sukcesywnie się psuje i jak tak dalej pójdzie technicy którzy utrzymują tą firmę zaczną odchodzić i ciekawe skąd wówczas kasa popłynie. Brak motywacji do zwiększania wydajności...

Dexter
@Jaro

Masz rację. Ja już się rozgladam za inna praca choć szkoda bo pracuje tu już 8 lat i zżyłem się z chłopakami ale ,,podziękowaniami dyrektora,, rachunków nie zapłacę i dzieci nie wyżywie. Żeby technik serwisu nie zarobił 1000euro??? To jest kpina. Praca dla idei nie ma sensu a jak ktoś zarabia 20 czy 30 tys to tego co zarabia 4tys nie zrozumie. Czas opuścić pokład bo ten okręt tonie.

Ciastek
@Dexter

Nie narzekaj tylko weź się do pracy a obiecuje Ci że zarobisz dobrze.

Ciastek
@Paulina

Paulinka, zaś komputer i wyjdź porozmawiać z ludźmi z pracy, może trochę ochloniesz od tego Excela i zobaczysz co to prawdziwe życie.

Wanda
@Jaro

Rozumiem, że brak podwyżek jest dużym problemem, jednak może wynika to z tego, że firma chce utrzymać płynność finansową w czasie pandemii. Mógłbyś napisać więcej na temat atmosfery? Dlaczego uważasz, że obecnie się pogarsza? Będę wdzięczna za szczegóły dotyczące aktualnej sytuacji w STILL POLSKA.

Forklift
@Wanda

A co ma płynność skoro przy cyklicznych spotkaniach były omawiane świetne wyniki serwisu, oddziału Still Polska na tle europy, a premię zgarniali dyrektorzy? Jak ktoś napisał słowami od osoby z pensją 1x000 zł netto vs. 2900 ciężko jest rozmawiać.

Firma jest ok, zatrudniają niepełnosprawnych z grupą ale po znajomości. Podstawa trochę slaba i trzeba nadrabiać nadgodzinami. Jako inwalida mam 7h pracy dziennie ale robię po 10-12 h żeby jako tako godnie żyć. Nie narzekam ale brak czasu dla rodziny

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w STILL POLSKA?

Miśka
@Pytanie

Tak, są organizowane. Budżet konkretny.

@
@Miśka

Wszystkiego zależy jaki dział, handel ma najdroższe...

Nik
@Pytanie

Najgorszy socjal jaki może być. W innych firmach mają wczasy pod grusza, integrację nagrody za narodziny dziecka, nagrody za ślub. Niby niemiecka firma

Data
@Miśka

Sądząc po twoim nicku jesteś panią z biura to budżet dla was jest

@Nik

Ok.. a w STILL na co można konkretnie liczyć? Jakie benefity i dodatki są oferowane pracownikom?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Jacek
@Pytanie

(usunięte przez administratora) i kilometr mułu. Zatrudniają masę analityków, asystentów analityków. Poznań się bawi a u techników bida.

Hgh

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Odcinają premie

Vexx
@Hgh

Z jakiego powodu obcinają premie? Na stanowisku Technika?

Paweł
@Vexx

U was nie obcinają?

Vexx
@Paweł

Jeszcze nie chociaż się zapowiada

Dog
@Vexx

Pracuję w tej firmie od kilku lat i jeszcze się nie zdarzyło, żeby obcinali komuś premie. Bzdury piszesz.

Rene
@Dog

A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem a później takie bzdury piszesz.

@Hgh

Święte słowa. Słupki i oszczędności. Czas pracy technika ustalają osoby siedzące za biurkiem nie mając pojęcia jak fajnie wyjmuje się rozrusznik czy robi rozrząd na gorącym silniku bo klient nie może zostawić wózka godzinę prędzej by wystygł. Technik musi być mechanikiem,elektrykiem hydraulikiem ,programista, handlowcem zaopatrzeniowcem magazynierem i jeszcze dbać by klient był zadowolony że sprzedajemy mu części z kosmiczna marzą. Pensja taka że operatorzy wózków które obsługujemy więcej zarabiają a premia od obrotu jest żenująca. Zwalnia się menagerow dowalajac techników tym co jeszcze zostali a za chwilę się okaże że oni się nie wyrabiają. Do klientów nie ma kto jeździć na rozmowy podtrzymujące współpracę i jedynym kontaktem z firmą jast technik albo handlowiec który pokaże sie kiedy można coś sprzedać. Jest coraz gorzej i to się odbije na jakości serwisu bo technicy zaczną odchodzić a wtedy Dyrektor i Menagerowie będą jeździć na awarie żeby mieć na swoje pensję. Taka to praca w korporacji.

Placek

Potwierdzam

PH still

możesz liczyć jako PH na 3 tys netto i nie więcej samochód swoim będziesz jeździł jak technicy jak wyliżesz pupe to dostaniesz 10 letnią skode

Nick
@PH still

Samochód Skoda Octavia

pierdzii
@Nick

ale faza

PH STILL
@PH still

Bzdury bez pokrycia. Podstawa jest wyższa i dodatkowo premia kwartalna zależna od sprzedaży. Wszystkie auta są w wynajmach max 4 letnich, więc nie ma opcji na stare auto. Praktycznie brak ograniczeń w korzystaniu prywatnym. W nowych autach standardem jest skrzynia DSG. Szkolenie wstępne przeplatane z pracą w terenie przez pierwsze dwa miesiące. Możliwość awansu na stanowisko Doradcy Handlowego czy do innych działów firmy np na KA. Dobrzy Handlowcy pracują nawet po kilkanaście lat na stanowiskach, managerowie nawet dłużej, wszyscy managerowie byli wcześniej handlowcami- z czegoś to wynika.

@PH STILL

Jak brak ograniczeń w korzystaniu z auta? Technicy mobilni nie mogą korzystać z aut do celów prywatnych!

Dexter
@Jaro

No jasne że nie. Przeparkowanie auta by w sobotę skosić trawe w wekend trzeba zanotować bo mogą zapytać gdzie jeździłeś w sobotę.

PiotrO.
Kandydat

Dzień dobry. Wakat na stan. Doradca Handlowy teren (woj. Opolskie) jest aktualny?? Słyszał może ktoś coś?? Pozdrawiam

Łysy
 Rekomendacja

Witam, rozglądam się za nową pracąna stanowisku PH/DT. Mam kilku letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń. Still wygląda z zewnątrz fajnie mam pytanie o zarobki a dokładnie o podstawę. W jakich granicach ona oscyluje, jak wygląda system premiowy za sprzedaż. Bardzo dziękuję za pomoc

Ren
@Łysy

Zbytnio nie znam podstawy jako przedstawiciel handlowy w Still.Ale jak technicy serwisu nie narzekają na zarobki to musi być dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o STILL POLSKA - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w STILL POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy STILL POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STILL POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie STILL POLSKA?

Liczba opinii klientów firmy STILL POLSKA, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

STILL POLSKA