Opinie o STILL POLSKA w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie STILL POLSKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w STILL POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż wózków magazynowych i wyposażenia magazynu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STILL POLSKA w Poznań

MARCIN K.

Hej @Blachara2. Nie zgadzam się że zatrudnianie ludzi po znajomych było niewskazane. Choćby nie mieli nawet pojęcia jak wygląda wózek, mylili karetkę wózka z pogotowiem, a hasło widły- widzieli widły do przerzucania siana. Swój, to swój, dobrze otoczyć się wianuszkiem zaufanych ludzi, wiesz o co chodzi, atmosfera jest wtedy dobra.

Hehe
@MARCIN K.

Coś jak w spółkach skarbu państwa ?

unia

Witam jakie na dzień dobry są zarobki jako Technik ?

@unia

Stacjonarny czy mobiony technik? Na stacjonarnego nie ma zapotrzebowania

UNIA
@Quin

MOBILNY

@UNIA

3000 tys-4000 tys

Sławomir
@Quin

To sama podstawa, czy doliczasz do tego premie? Jakie są godziny pracy jako technik mobilny w STILL POLSKA? Czekam na Twoją odpowiedź, ciekawią mnie te kwestie.

Blachara2

Ogólnie firma w miarę ok. Pieniądze na czas, benefity, imprezki. Dla techników chyba bardziej rozwojowa niż dla pracowników biurowych. Wózki dobre, Still pracuje z największymi firmami. Warszawa i Poznań to dwa różne światy. W Poznaniu bliżej koryta, więc wszystko łatwiej im załatwić. Nie mają pojęcia co się w Warszawie dzieje. Oddziałem zarządza właściwie z drugiego siedzenia, menadżer, zwany kurczakiem. Ściąga swoich ludzi gdzie się da. Nie ważne czy nauczycielka geografii czy makijażystka (autentyki), a wózek widłowy pierwszy raz na oczy zobaczyła w Stillu- na koordynatorkę serwisu nadaje się w sam raz. Adaś zdaje się też niczego nie ogarnia, snuje się jak zombiak w pół snie. Na górze panuje swoista komitywa, niektórzy ludzie z łapanek po znajomych i odbija się na zespole. Mało zintegrowane środowisko niestety.

Vero

Do działu naprawy wózków widłowych przyjmują Techników serwisu do Mrowina?

Kindly help me

Dear Madam Kindly advice me what I do for work permit job Thanks Sanjay Datta UAE +971-506246332 Honored Sir Help me find any appropriate positions, please. If you provide me a job, I'd like to come over with a visit visa. I need your offer Later for visa application I am fully committed to working with your organization. kindly assist me, I appreciate you Yours sincerely Sanjay Datta UAE Honored Sir/Madam It was great getting to know you. Please get in touch with the client for a later offer and a work permit based on my resume and previous experience as a storekeeper/accountant. In Abu Dhabi, United Arab Emirates, I submitted an application. You can either submit all required papers on your own for the Ambassy Interview or myself use VSF Global for Visa Application Center. Dealing with United Arab Emirates for the past ten years I hold a Bachelor of Commerce (B.com Graduate 1984 from Calcutta University and a one-year trade diploma in front office operation & hotel accounting (IHMCTAN) in India, where I work as a storekeeper/finance administrator. 20 years' experience as an accountant I'm ready to go right away. Could you please assist me I currently don't have anyone besides you. Regards and thanks Sanjay Datta United Arab Emirates +971-506246332 Watsup-0588314249

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Proponuję żeby dział samopochwał nie wpisywał tu cudownych opinii. Bałagan jak wszędzie więc się pracuje z rozpędu. Tendencja zastanawiająca. Dyrektorów stado. Tak to nawet w GSie nie było. Tylko pokazują Excel że ciągle można by więcej. Weź zarabiaj na te stanowiska.

Rene

U Techników mechaników serwisu też tak jest?

Wesołych Świąt

Napisz coś więcej,są jakieś testy praktyczne,czy tylko rozmowa ? Im więcej szczegółów tym lepiej.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w STILL POLSKA?

Odpowoedz

Pewnie zależy od stanowiska.

Gosc

Witam, Krótko i na temat nie polecam. Na stanowisku PH obiecali kokosy, a dali orzechy. Poprstu dużo obiecuja na rozmowie o prace potem tylko obcinaja wynagrodzenia, podkrecaja wyniki i w konsekwencji zarabiasz mniej niż obiecane. Chcesz podwyżki to idź do innego pracodawcy i jest domena firmy.

Jeśli chodzi o pracę na stanowisku technika w dziale wózków używanych w mrowinie to naprawdę odradzam , jeśli ktoś sie szanuje to niech da sobie spokój.Niby duża firma, koroporacja a pracuje sie gorzej jak dawniej u prywaciarza,a to za sprawą kierownika ,który jak się okazuje jest szwagrem dyrektora czyli wiatr w żagle, jak są plecy to można ludzi nie szanować.No i duży problem z wypłaceniem premi,ustalone warunki każdy sie stara,a później łażenie i proszenie sie o pieniądze, porażka jak na tak dużą firmę.Szkoda czasu!!

Dobrze, że przedstawiłeś nam specyfikę pracy w dziale wózków używanych w firmie STILL POLSKA. Jak zrozumiałam - pracę tam odradzałbyś nam jedynie z powodu jednego z Kierowników. A co z ogólnymi warunkami zatrudnienia, jakie są tam oferowane? Wspomniałeś jedynie o problemach z wypłacaniem premii. Ale ostatecznie je dostajecie?

Quin

A dlaczego się zwolnileś ?

Rene

To kierownik nie szanuje pracowników w jakim stopniu?

Mieczysław
@Rene

Też mnie to ciekawi. Może znajdzie się osoba, która precyzyjnie opisze relacje na linii pracodawca-pracownik. Na razie nie ma zbyt wielu informacji na ten temat, dlatego z końcową oceną tego aspektu wstrzymam się do momentu, aż pojawi się jakiś merytoryczny komentarz.

STILL POLSKA na swojej stornie internetowej udostępniła historie pracowników firmy. Jeżeli chcecie wiedzieć, jak zaczęła się ich praca u tego pracodawcy, a także jak ona wygląda, to dodaję Wam link: https://m.still.pl/kariera/technika-serwisu.html Podzielcie się swoimi wrażeniami po ich obejrzeniu.

Mechanikzemtoru

Startuje do tej firmy z konkurencji,obecnie mam 3200netto.Powiedzcie warto się trudzić,czy kolejna mina?Uprawnienia udt mam.

Amsterdam
@Mechanikzemtoru

Podobno dają 4500 netto ja bym na twoim miejscu zaryzykowal. Bo 3200 jak piszesz to cieniutko masz teraz

@Amsterdam

Dzieki wielkie za info. Tu w kieleckim ,jakos nie chcą dac wiecej zarobic w 8 godz.Jakaś zmowa...miedzy firmami.?

@Mechanikzemtoru

Ciężko mi uwierzyć w te 4500zł netto, w takim wypadku Still biłby na głowę firmę siostrzaną - Linde a raczej kasa w obu będzie podobna czyli zdecydowanie z 1000zł w dół.

@mechanikzlinde

Dzieki wielkie za odpowiedz.Więc,trzeba siedziec na 4 literach na starych smieciach.Bo o 100 ,czy 200zl wiecej ,szkoda sie szarpac?!

niebyłemwemtorzealebyłemwlinde
@Mechanikzemtoru

Płacą więcej niż 3200, wiem bo tam pracuję. Dużo zależy od tego ile wiesz i co umiesz. Podstawa jest dobra i duża premia uzależniona od wyników - wiadomo nie robisz nie zarobisz. Ale są też wymagania i rozmowa kwalifikacyjna na której nie ma co liczyć że się "prześlizgniesz i jakoś będzie". Bez znajomości schematów elektrycznych albo podstawowej wiedzy z elektryki szkoda czasu na wyjazd. Ludzi z linde jasny gwint trafia że są takie róznice pomiędzy "bratnimi" firmami.

@niebyłemwemtorzealebyłemwlinde

Jak podstawa jest taka dobra to trzeba było napisać ile wynosi, co tu ukrywać? Z czym macie ludzie problem jak tak dobrze zarabiacie to się pochwalcie, still nie będzie miał wtedy problemu z szukaniem techników. Problem w Linde jest taki, że jak pracujesz wiele lat jak ja to zarabiasz mniej niż nowi przyjmowani technicy, podwyżki są rzadko a firma żeby zachęcić nowych oferuje więcej. Napisałeś że płacą więcej niż 3200zł ale napisz ile płacą za pracę 40h w tygodniu od poniedziałku do piątku. 4500zł to ja w Linde też zarobię ale w domu wtedy tylko śpię, resztę czasu trzeba być w robocie.

@mechanikzlinde

Dzieki wielkie Panowie za info.Zdaje się ,ze w Still;u trzeba pracowac min. 9 godz, dziennie. Juz mam pelną jasnosc. Zostaje na starych smieciach, po godzinach już sie narobilem...dzieki, 35 lat w smarach, wystarczy 8 godz, dziennie. Prosciej zrobic "fuche" po godzinach, jest czyste netto do reki.pozdr.

niebyłemwemtorzealebyłemwlinde
@mechanikzlinde

Po co ci to? ciebie i tak nie wezmą bo z tego co piszesz to ściemiacz jesteś :) Byłem w Linde i wiem jak jest. Dużo mnie kosztowało żeby dostać się do Stilla bo to jest dobra firma. Musiałem się wiele nauczyć żeby móc tu pracować. Płacą tyle że chce mi się zostawać w pracy bo wiem za co pracuję.

@niebyłemwemtorzealebyłemwlinde

Ukrywanie się z odpowiedzią na moje sensowne pytanie pokazuje, że raczej ściemniacz to jest z ciebie kolego. Napisz prosto ile wynosi podstawa na umowie 40h w tygodniu bez nadgodzin, dyżurów w weekendy, dyżurów telefonicznych. Twierdzisz, że Still wymaga wiele więcej niż Linde? Dziwne bo właśnie Still np. zatrudnił jednego gościa co Linde go zwolniło bo robił wałki na lewo :) A może to jesteś ty i teraz wylewasz swoje żale :)

szukałem_opinii
@mechanikzlinde

Widzę żeś się Pan przypiął do jegomościa i na siłe udowadniasz że musi być źle. Płacą Panu za takie komentarze że Pan tak drążysz? Ile Pan masz za negatywny komentarz? Chyba to nie jest tajemnica, co?

Bogdan
@szukałem_opinii

Drodzy użytkownicy pamiętajcie, aby dodawać wpisy rzetelne mające odzwierciedlenie w rzeczywistą sytuacją w tym miejscu pracy. Wątek odwiedzają osoby, które poszukują sprawdzonych informacji na temat pracy w firmie STILL POLSKA. Z informacji znalezionych w internecie można dowiedzieć się, że firma działa już od 1920 roku, także można przypuszczać, że jest to firma stabilna. Czy w rzeczywistości tak jest? Liczę, że w tym wątku uzyskam informacje na ten temat.

Zajezdnia
@Bogdan

A co ma oryginalny STILL niemiecki z 1920 roku do wolnej amerykanki w polskim wykonaniu? Pieniądz pieniądzem. Orka orką. Niech każdy spróbuje i sam oceni jak się ma relacja jednego do drugiego. Nie polepsza się coś. Już się robi 1 pracownik = 1 kierownik.

wiktor

A jak wam się pracuje w Mrowinie w serwisie wózków warunki atmosfera?

Czemu tyle ogłoszeń o prace mają zastanówcie się bo nikt tam nie wytrzymuje więcej niż miesiąc za sprawą Pali dyrektor Elizy Prezesa starszych kolegów z pracy którzy mordę drą non stop ,sk...o pogania skur...o

sam

Brak ograniczeń w korzystaniu z auta w celu prywatnym? Przestawienie auta trzeba wyjasniac bo jest GPS. Firma się sypie przez rotację ludzi. Jeszcze 3-4 lata temu był to zgrany team. Dzis juz nawet nie starają sie zatrzymac dobrych pracowników. Gdyby nie dobry kontakt techników z klientami połowa wypieła by sie na wózki Still a nikt tego nie widzi. Zadbajcie o nich bo jest coraz gorzej. A nowych technikównie ma skad brac.

jarek
@sam

Tak firma powinna dbać o techników.Ubiegałem się o prace technika serwisu to nawet nie zadzwonili na rozmowe jak tak firma podchodzi do rekrutacji to brawo

Roti
@sam

Dokładnie potwierdzam porządnych ludzi zwalniają jak przyjdą po podwyżkę .!!! Zostają niestety starsi którym lepszą pracę znaleźć i powinni chodź ich szanować .A nie traktować ich jak ścierwo najgorszego sortu.I mamić bilecikami ,pizzami i impreskami !!! Beznadzieja a na menagerów po znajomości biorą wyrzucając nieznajomych dobrych pracowników .. Mało widocznie pozwów mają jeszcze >!!!

Krasna

Najgorsza firma w jakiej pracowałam !!!!!!!!!

Bolek bez lolek

Julita każdy kto pracował wie że firma jest beznadziejna ,pod każdym wzgledem mobbing darcie mordy bo pani dyrektor księżniczka niezadowolona i jaśnie książe prezes i kierownik .Ale dopilnować żeby wszystko przyszło na czas niema komu bo każdy ma w (usunięte przez administratora) .Tragedia

cv

Niewiem po co te ogłoszenia o prace jak nawet na rozmowy nie zapraszają porażka

Julita

@Jarek zawsze warto podzielić się z innymi swoją opinią, chociaż wiadomo, że ludzie wolą napisać negatywne opinie, a w przypadku odczuć pozytywnych często tego nie opisują. Chciałabym, więc zachęcić byłych lub obecnych pracowników, aby opisali swoje odczucia z pracy w firmie STILL POLSKA na tym forum. Może ty jesteś w jakiś sposób powiązany z tą firmą i możesz podzielić się swoimi przemyśleniami? Każda opinia jest cenna dla kandydatów do tej pracy.

gonzo

Pracujcie za darmo polooczki w waszych idealnych firmach niemieckich na niemiaszków

Jarek

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Zostaw merytoryczną opinię o STILL POLSKA - Poznań

• Jak się pracuje w STILL POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy STILL POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STILL POLSKA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STILL POLSKA?

Kandydaci do pracy w STILL POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STILL POLSKA