Chett Jakub Stocki

Oborniki

Opinie o Chett Jakub Stocki

motherducker

Ta opinia dotyczy serwisu-sklepu o nazwie It expert group w obornikach przy ulicy kowalska 3 który należy do firmy „Chett” jakub stocki, Chciałbym szczerze odradzić każdemu zainsteresowanemu wspólprace na jakimkolwiek poziomie z tą firmą i jej włascicielami, pomimo ogromnego wkurwienia na samą myśl o pracy tam postaram się dostarczyć fakty zamiast stsosu bluzg. Zatrudniaja na czarno, za marne grosze które przypominaja bardziej kieszonkowe, za 1350 nie da się zyc i dojezdzac 100 km dziennie do pracy, prócz tego nie maja kasy fiskalnej nie wydaja paragonów, obiecują rzeczy których nie są wstanie dostarczyć lub nie maja zamiaru, np. szkolenia i staże i instalują pirackie oprogramowanie na komputerach nieświadomych klietów, obydwoje maja przerosniete ego które w żaden sposób nie pokrywa się z umiejetnosciami, metody które stosuja i narzucaja są bez sensowne i przestarzałe(lekarstwem na wszystko jest format i reinstall), w mojej prywatnej opini to para blokowych prostaczków zyjaca z drobnych oszustw, inaczej 'janusze biznesu' bardzo zdradza ich język w którym czuć wyraźne polno-rynsztokowe korzenie. Regularnie zostawiają swój prywatny syf w sklepie i oczekują ze posprzątasz ja wierze ze istnieje rożnica miedy syfem powstałym przez prace a syfem prywatnym po wpierdalaniu ćipsów i wódzie. Przez brak umiejetności który już wymieniłem doprowadzają do sytuacji w których zmuszają klienta do kupienia np. nowego dysku kiedy stary jest całkowicie sprawny a wystarczy przecież znać podstawy angielskiego by takiej sytuacji uniknąć, innym skutkiem jest też obwinianie ciebie czyli nowego serwisanta o rzeczy nie zalezne od człowieka, np. o błędy w programach i czasy instalacji nowych programow na komputerach z epoki pentium 4 Najwiekszym problemem z wszystkich jest tutaj kompletny brak komunikacji, nie dowiesz się niczego kiedy coś jest źle tak samo kiedy jest dobrze, nie dowiesz się na kiedy coś ma być wykonane więc nie zaplanujesz swojego czasu. Kiedy zostałem przyję

motherducker
@motherducker 31.08.2016 23:22
yjęty do pracy nie dostałem praktycznie żadnych instrukcji jak wykonywać moją prace, zostałem sam w sklepie i tyle. Nie wiedzia...

dodam jeszcze że w ogłoszeniu o prace które wrzucili tutaj (usunięte przez administratora) uzywaja takich zwrotów jak np. awans który brzmi dość absurdalnie w kontekscie firmy zatrudniajacej jedną osobe, uzywaja tez zwrotu stabilne zatrudnienie co w praktyce oznacza zwolnienie bez ostrzezenia, oraz atrakcyjne wynagrodzenie, atrakcyjne jeśli mieszkasz z rodzicami, co do narzędzi pracy to maja na mysli kilka podrapanych płyt z hiren boot cd, narzedzia musisz sobie zrobić samemu bo to co mają zatrzymało się w epoce win 7

Chett Jakub Stocki
@motherducker 31.08.2016 23:20

Drogi Michale, Jeśli włożyłbyś tyle wysiłku w pracę u nas co w napisanie tego artykułu, IT expert istniało by do dziś . Niestety zabrakło nam czasu , aby tam bywać częściej. Firma została zamknięta dzień później po Twoim zwolnieniu, co z resztą wcale nie przyszło mi z łatwością.... Pisząc opinię mogłeś sprecyzować jakiej firmy ona dotyczy, bo w firmie Chett nie pracowałeś nigdy. Serwis informatyczny "na mieście" to było moje marzenie. Niestety zabrakło czasu. Trochę szkoda, trochę nie. Tak czy inaczej firmy już nie ma. Szkoda, że tak to odebrałeś, szkoda, że zmieszałeś nie tą firmę z błotem. Tak czy inaczej życzę wszystkiego dobrego w nowej pracy. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Chett Jakub Stocki - Oborniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chett Jakub Stocki